35048
  • joebacsi
    #8178
    punci!
  • blash
    #8177
    tempi: pizsitajm neked
  • blash
    #8176
    tempi: pizsitajm neked
  • tpM
    #8175
    |\/| | |< 0?
  • debHUKK
    #8174
    ne fogjátok vissza magatokat
    az elfolytott indulatok késöbb sokkal erőteljesebben robbanhatnak ki teljesen váratlanul vagy pszichoszomatikus tuneteket okozhatnak
    ugyhogy hajra engedjetek ki a gőzt ;)
  • fkubi
    #8173
    Alakul a topic, kisse halott volt mar :)
  • tpM
    #8172
    Ezért érdemes kiírni az adatlapra az infókat, ha beszólunk valakinek megnézi s könnyebben megtalál :D
  • joebacsi
    #8171
    Ha már így belelendültél, azt azért elfelejted, hogy a fórum egy eléggé lebutított kommunikációs csatorna az beszédhez képest (hangsúlyozás, mimika hiánya), pedig még utóbbiban is elég gyakori a félreértés (mert ugye az is csak a gondolatok egy kis hányadát képes továbbítani).
    Szóval lehetsz te akármekkora szövegértelmező félisten, az tuti, hogy rengeteg esetben csak erős csúsztatásokkal sejted, hogy mit is akar a másik...
    a fórumviták nagyrésze egyébként erre vezethető vissza, illetve arra, hogy az emberek nagyrésze cseszik arra az alapvető etikai szabályra, miszerint úgy fórumozzon, mintha a megnyílvánulásait személyesen, élőben követné el
    (pl esetedben, ha a "masik ~6e9"-nek szemtől szembe a képébe mondanád élőben, hogy lenézed őket, vállalva a pofánb*szás lehetőségét, azt mondom, hogy derék ember vagy, de figyelembe véve, hogy ennek az esélye igen csekély, ezért igencsak konvergálsz a net mögé bújt vérpistikék felé...)

    többiektől sry, még mindig nincs normális gépem, amivel játszani tudnék, így csak észt(?) osztok :P
  • m1c1mack0
    #8170
    na jatek ugysincs, legalabb flém van:)
  • norbre
    #8169
    azt meg hogy olyan ember vagy aki nem tud normálisan szót váltani a másikkal és kapásból lenézi.. erre sokmindent nem akarok mondani .. véleményt alkothatnék de sztem sztem megtartom magamnak és elkönyvellek aszerint .. legközelebb nem veszem magamra ..
  • norbre
    #8168
    "Nem erted a szoveget, mert nem vagy tisztaban a fogalmakkal"
    a logikán annyit értettem pusztán hogy attól hogy EGY szót nem ért az ember az nem azt jelenti hogy nincs tisztában a fogalmakkal.. max egy fogalommal.. de ha nem érted hogy a kettő közt mi a különbség akkor sry
  • fkubi
    #8167
    Hogy miert kell lenezoen beszelni? Mert lenezem, de nem azert, mert nem ert egy-egy szot. Alapveto hozzaallas, amit most nem fejtenek ki, mert ugyse ertened. Azert ne erezd magad kituntetettnek, kispajtas, a masik ~6e9-et is lenezem.

    A logikai kepessegeimmel tenyleg gond lehet, ha nem ertem, mi koze az egesznek a logikahoz...
  • tpM
    #8166
    ...
  • norbre
    #8165
    sztem is .. de nem én kezdtem..
  • blash
    #8164
    Jovan, eleg lesz mar.
  • norbre
    #8163
    na.. flémelős kispajtás.. először is a hangnem kérdése az inteligenciával sztem igen szoros összefüggésben van.. pusztán csak nem értem miért kell azért valakivel ilyen lenéző hangnemben beszélni mert nem érti egy szó jelentését.. bár te nyilván azok közé tartozol akik ezt nem igazán értik.. így nem is nagyon van értelme ezen vitatkozni veled..

    a másik meg hogy nem a fogalmakkal nem vagyok tisztában pusztán egy szó jelentésével.. az azért nem ugyanaz.. logikai képességeid nem túl nagyok úgy látom.. bár ezt én sem sértegetésnek szánom..
  • fkubi
    #8162
    Komolyan sertegetni? Dehogy... :)
    Egyebkent pontosan azt jelenti. Nem erted a szoveget, mert nem vagy tisztaban a fogalmakkal, a szavak jelentesevel.

    Majd meg engedelyt kerek toled, a valasztott hangnemhez :)
  • norbre
    #8161
    nem minden ember az csak néhányan.. akinek nem inge..
  • blash
    #8160
    Hatja GECIK AZ EMBEREK!1111
  • norbre
    #8159
    kézizótár=kéziszótár
  • norbre
    #8158
    ha most ezt csak poénnak szántad akkor annyiban hagyom.. viszont ha sanda gyanúm szerint komolyan sértegetni szeretnél akkor annyit azért kérdeznék hogy te értelmező kézizótárral a kezedben születtél?.. honnan a túróból kéne tudnom mi a gyíknyál az a hatred verzió???
    amúgymeg ne magadból indulj ki kishaver mert úgylátszik neked inkább vannak értelmezési problémáid.. az hogy valaki nincs tisztában egy fogalommal még nem azt jelenti amiről te beszélsz.. arról nem is beszélve hogy nem értem hogy jösz ahoz hogy kapásból ilyen hangnemet engedj meg magadnak..
  • fkubi
    #8157
    Olvasni mar tudsz, de a szovegertessel meg bajok vannak.
    Sebaj, kishazank 15 eves diakjainak ugy 23-25% funkcionalis analfabeta. Ide is jutott...
  • norbre
    #8156
    mittomén mi a hatred verzió.. a " boltban vásárolt" részre koncentráltam
  • bucsher
    #8155
    iqbajnok :)
  • bucsher
    #8154
    megvette a hatred verziót boltban. aha.
  • tpM
    #8153
    Na ha 1.05-ös eredetid van akkor szivesen látunk a serveren.
    adress: www.arma.hu |port: 2340 |passw.: armahu
  • fkubi
    #8152
    Amator.
    Siman lehulyezed, es elkuldod olvasni. Azzal nemtevedsz nagyot.
  • KAMAFAGE
    #8151
    köszi az infokat!
    máris érthető nyelvű a kis kedvenc :-)
  • HardcoresHUN
    #8150
    igazad van sorry. én értettem rosszul. akkor tényleg csak egy 1.05 patch kell neked
  • debHUKK
    #8149
    bármelyik verzió teljesen angol nyelvű lesz az 1.05-ös patch felrakása után
  • norbre
    #8148
    nem azt mondja hogy megvette csak német nyelvű?.. vagy én értem rosszul?
  • HardcoresHUN
    #8147
    1. Vedd meg eredetiben
    2. hamár warezolsz akkor van egy úgynevezett procycon verzió a neten azt szedd le. miután leszedted tovább irányítalak
  • KAMAFAGE
    #8146
    halló!
    sziasztok ArmA fanok!
    nem tudtok egy serialt mondani amivel a boltban vásárolt
    HATRED féle verzió angol nyelvű lesz?
    amit adtak hozzá azzal nálam német nyelvű!
    azt nyelv én nem beszél
  • HardcoresHUN
    #8145
    elnézést kérek mindenkitől amiért a gbc nem teljes létszámban jelent meg, de nem tudták letölteni ennyi idő alatt a gammát
  • DummyBoy
    #8144
    Ja ... jó olcsó a telek ;)
  • debHUKK
    #8143
    szerintem se volt bölcs dolog, gondolom ezért mentünk oda és nyirtunk ki mindenkit :)
    jó ötlet, akkor most eladjuk a házakat. biztos lesz olyan hulye aki megveszi :)
  • joebacsi
    #8142
    biztos bölcs dolog volt ráépítkezni a reptérre? :)
    bár végülis ha belegondolok, az ártérre épített házakat is veszik, mint a cukrot :)
  • joebacsi
    #8141
    nem én írtam, hanem dummy :)
    tudhatnád, hogy ha GBC, akkor számomra csak 1 létezik
    amúgymeg szabadidőm mostanában méginkább konvergál a nullához, perpill az is esélytelen, hogy a saját tsünkre feljussak
  • debHUKK
    #8140
    a hétvégén jót armáztam, hogy ti se maradjatok ki itt egy kép
  • VeteransKUKaC
    #8139
    Sajna skacok nem tudok menni játszani egyéb elfoglaltság miatt. :S