35048
  • blash
    #8363
    Eleg csak a szerial, nem? Gondolom csak van mar korabbrol vmi isod.
  • HardcoresHUN
    #8362
    neuro: jól tetted
  • lee56
    #8361
    uristen mivótitt, be kéne rakni a faq-ba, hogy az arma nem minden háttérrel kompatibilis :DDD
  • tpM
    #8360
  • neuro
    #8359
    Na, meguntam a vacakolást az 1.05-ös patch-el és a nem működő crack-ekkel, úgyhogy megvettem a letölthetős verziót. Még másfél óra és lent lesz...
  • HardcoresHUN
    #8358
    Aus jön, de nem vele van a gond. Hanem a többiekkel. Felmerültek olyan egyhónapos játékok a GBC jövőjét illetően mint a Stalker, Bf2142...stb. Ha nemlenne néhány divatjátékos a klánunkban. akkor jönnénk armázni.
  • Boconadi
    #8357
  • tpM
    #8356
    ^^
  • joebacsi
    #8355
    dzsópapa jelenleg sajna csak vanabí armás :(
    viszont auszt szervezzed bőszen befelé, mer ha ő megvan, akkor a többiek utánna már vakon követik :)
  • HardcoresHUN
    #8354
    Zolly Dzsoipapát necukkold mert nem ő van egyedül aki a BF-ből jött át ide! (szerény személyem) jah és még a klánból amiben vagyok(GBC) Aus is próbálgatja az Armát
  • babus
    #8353
    6600GT vga 3.0 vertex 3.0 shader,error compiling ezt irja ki miért?
  • tpM
    #8352
    A bugok ArmA miatt vannak :) néhány command nem működik megfelelően multiban.
    27 nap és US release + patch + toolok.
  • norbre
    #8351
    ha valakinek van ideje meg kedve, tesztelje már a szerveren lévő escape2 missönt.. ill néha az indításnál van benne egy-két bug, azt nem tudom miért van..
  • koschwarz
    #8350
    pörög a topic...

    egy mikiking kéne ide
  • debHUKK
    #8349
    "Dzsótata" LOL
  • tpM
    #8348
    ...
  • norbre
    #8347
    k
  • TS Zolly
    #8346
    armed assault. De ne törödj vele, csak Dzsótatát cukkolom. :DD
  • norbre
    #8345
    márha AmericasArmy-t értesz alatta..
  • norbre
    #8344
    mibaj az AA-val?
  • TS Zolly
    #8343
    Ne reklámozd b+, mert átjön az összes , öööööö majdnem leirtam a ratyi szót :D , aa-s!!!!
  • Fürtös
    #8342
    Lolmá kiscicám kinél nyaltál adminságpot magadnak???
    Ezért kapok 2 vodkát ha hazamászok:D
  • Truck Driver001
    #8341
    De benne vagyok!:P
    Egypk az angol tudásom nemtúl jó!:D
    Szal akkor marad a cheat..Ejnye!:(
  • norbre
    #8340
    *ne megy = nem egy
  • tpM
    #8339
    Tudom, van néhány mission bug ha nem megy tovább a küldi, nem érzékeli a waypointot akkor csak ezzel a cheattel lehet továbbmenni :\
  • norbre
    #8338
    ha a Stryker ne megy hegy akkor a "Mount the Stryker" nem azt jelenti hogy menj a hegyre vele hanem hogy szálj bele.. vagy nem jól gondolom?
  • Truck Driver001
    #8337
    Nekem még új a játék.Nem nevetni!:P
  • tpM
    #8336
    Shift + numpad - endmission
    :D
  • Truck Driver001
    #8335
    Szép Estét emberek!Egy problémával fordulnék felétek,de nem keeell félni nem indítási problémák!:)
    Namost.Elakadtam a kampány részlegbe,pontosabban az Invasion nevezetű pályán.Ügye úgy kezdődik,hogy bekell huppani kicsiny csapatomal a Stryker-be,aztán irány a reptér egykis takarításra!Ezzel megis lennénk,de ezek után van egy pont,amin biza sehogy se tudok tovább haladni.Egy pár mp-ig azt írja ki a pontra,hogy "Mount the Stryker".Én ezt úgy fordítom,hogy mennyek fel a szembe lévő hegyre,az adott járművel.Lehet én fordítottam rosszul,de akkor se történik semmi!Tehát vlmi tippet tudnátok dobni hozzám,hogy pontosan mi a teendő?Htx előre a választ!^^
  • koschwarz
    #8334
    úgy látom mikiking egyre csak közelebb és közelebb kerül ahhoz hogy valaki segítsen neki...
  • Seaweed
    #8333
    Ideje lenne ha ezt a retaldaltat valaki kidobna!
  • norbre
    #8332
    lol puckos lennék? de még mindig nem tudom mit jelent.. és te mi vagy? csak hogy össze tudjam hasonlítani a puckost

    és az oanj? az japán vagy kínai?
  • norbre
    #8330
    ja a puckosat se tudom..
  • norbre
    #8329
    vicces vagy.. de nem tudom mit jelent a "megbaszámo"..
  • norbre
    #8327
    anyádot az milyen ragozás?..
    amúgy nem szar ennyit várni tök idegben a monitor előtt arra várva hogy leírhasd az "anyád" valamilyen mondatszerkezetbe foglalt formáját?
  • Boconadi
    #8325
    de ő kemény
  • norbre
    #8324
    látom gazdag szókinccsel megáldott emberke vagy .. el tudom képzelni a vörös fejed ahogy azon erőlködsz hogy megsérts valakit.. a vicc az hogy ez így nem fog menni.. ahoz ész is kéne nem csak mocskos száj/kéz
  • tpM
    #8323
    mivan?
  • HardcoresHUN
    #8322
    de ahogy látom nem lett elég szavazat
  • HardcoresHUN
    #8321
    jééé tényleg. el is felejtettem mondani hogy a clanbase-n indítottam egy szavazást hogy legyen arma clanbase-n. Köszi tempi hogy szóltál