35048
  • tpM
    #8564
    Postrprocess-t Low ra érdemes tenni azér' mer':
    1.: eszi az FPS-t
    2.: ronda
  • koschwarz
    #8563
    7600gt 256 Mb

    előtte 6600gt volt 128 Mb-tal

    a 6600gt-vel amellett hogy akadozott, még csúnya is volt, úgyhogy félre is tettem a játékot. ezzel viszont (meg athlon64 +3000 és 1,5 G rammal) teljesen elfogadhatóan néz ki, és szépen fut, még vettem is vissza olyan beállításokból, ami engem annyira nem izgat (AF, AA-helyette inkább magasabbra vettem a felbontást)

    csak azért érdekel a látótáv, mert emléxem, hogy az OFP-ben sokszor olyan helyről lőttek rám, amit én még nem is láttam (az akkori gépem is gyengusz volt az OFP-hez). nem tudom hogy az armában meddig "érdemes" ellátni. a post processingről meg fogalmam sincs hogy mi az. változást sem látok ahogy állítgatom.
  • blash
    #8562
    Milyen kartyat vettel?
  • koschwarz
    #8561
    na vettem egy jobb kártyát, kicsit más a helyzet, így már érdemes vele játszani nem egy akadozó csúnyaság...és megvan a gamma is jól

    namármost

    1. a post processing mire jó? mire érdemes állítani?
    2. a látótávot mennyire érdemes beállítani? jó az a default 1200 méter amit nekem beállított?
  • bbchris
    #8560
    A Harrier-el hogyan lehet felszállni egyhelyből ? Ugye addig világos hogy átkapcsolom V-tol -ra vagy mire ez megy is de csak a levegőben tudok vele egyhelyben megállni semmi több .
  • SzaSzaWEL
    #8559
    Azt azért meg tudom különböztetni a kosztól :).

    Nézd a jobb felső negyedét a képnek.
  • bucsher
    #8558
    nem az
    a kosz alakú madarak a jobb fölső sarokban :)
  • bbchris
    #8557
    Nem persze , én sem erre gondoltam hogy a cd-key miatt van , ez valami addon hiba . Sajna ilyennel tele volt az Opflashpoint is , ott is előszőr letöltöttem majd próba és ha jó akkor marad . Nekem is az volt a fura hogy a maschinagunner az beleül a pilot meg nem tud . Végre megindulhat a küldetés szerkesztés és Slett barátommal jókat harcolunk majd a saját magunk által kreált pályákkal .
  • tpM
    #8556
    Ja azt irja, hogy nincs pilot skill... tehát ez jól jön multiba: a machinegunner nem fog helivel röpködni :)
  • L H Oswald HUN
    #8555
    van,sajnos de az biztos,hogy emiatt van?
  • bbchris
    #8554
    NAhh megvan a gond , rossz a CD-key pontosabban ez egy Cseh verziójú játék és az a furcsa hogy az 1.05-ös telepítés után csak orosz nyelven futott . Mára odáig jutottam hogy van egy eredtei cseh Armám amit aztán más cd-key-el kellett felraknom hogy fusson angolul . Szal ez fura nekem . Úgyhogy ugye az van meg kell vennem megint , megvenném de itten Magyarországon a játék forgalmazók ugyan tudják melyik game de azt nem hogy mikortól lesz kapható , nahh szépen vagyunk . Úniós ország vagyunk aztán nálunk lesz a legkésőbb ha lesz egyáltalán . Aki mostanában akarja megvenni az jobb ha kinéz Szlovákia , Ausztria és ott az English verziót .

    Más : nálatok is van olyan gond az AH64-es Addonsal hogy miután be akarok szállni a helibe magától kidob a heliből ?!
  • Icebird
    #8553
    na akkor fullon is egyet:)

  • norbre
    #8552
    ja.. mondjuk tényleg bénaság hogy járműről nem lehet lőni..
  • Icebird
    #8551

  • tpM
    #8550
    script de lesz ez még jobb is :) (by Alex.Sworn)
  • joebacsi
    #8549
    bug vagy új fícsör?
  • joebacsi
    #8548
    megírod a kibővített faqot, feltolod valahova, utánna url-el privi cifunak vagy valamelyik modinak, és 2 kattintással frissíti a linket :)
    minek ide házigizdaság?
  • tpM
    #8547
  • tpM
    #8546
    ;P
  • Seaweed
    #8545

  • tpM
    #8544
    #vote házigazda jog tpM
    :)
  • norbre
    #8543
    naja meg egy kis színkorrekció bele :)
  • joebacsi
    #8542
    azért egy faq frissítés nem ártana szvsz, mert így nemnagyon jön friss hús a darálóba, még ha akarna, akkor se :)
  • Gauge
    #8541
    Olvastam és ojózik a szemem. Szal?
  • blash
    #8540
    Olvassa' vissza par oldalt...
  • blash
    #8539
    Olvassa' vissza par oldalt...
  • Gauge
    #8538
    Hol lehet megvásárolni ezt a gamát? Sehol nem találtam...
  • tpM
    #8537
    Jóvan hát nehogy a drága usánká megharagudjon a jutyura :)
  • blash
    #8536
    Iranyzekra volt szo, szasza csak buzie fenykepezoskent beszel ossze-vissza...

    Az M203 iranyzeka a fegyver elejen levo kis kihajtott ize lenne.
  • Yula
    #8535
    Az a hüvely, ami kiesik.
  • joebacsi
    #8534
    a megjegyzés aranyos :)

    *Note: This is not an anti-US video, it's just that the only opponent available in Armed Assault is US. Just imagine they are some kind of bad dudes that have stolen US technology.
  • SzaSzaWEL
    #8533
    Ezen a képen egy dolgot lehet jól látni, a koszt a CCD-n :))
  • tpM
    #8532
    Jó kis ArmA movie :)
    ArmA Kombat
  • blash
    #8531
    Kivancsi vagyok arra, hogy ez csak nalam bug-e: az M203-bol es a GP-25-bol kilott fustgranatoknak nincs fustje (tehat puskagranatos fustgranat, nem sima fustgranat). Probakepp a nalam elerheto max grafikai beallitasokkal is kiprobaltam, de akkor sem fustolt.

    A masik az, hogy nem latni amit epp betoltesz granatot, igy csak talalgatni lehet, hogy ezt most fust vagy HE.

    A harmadik, hogy kikapcsolt celkereszttel hasznalhatatlan a granatveto. Elkelne ra az a kihajthato kis ize, amit ezen a kepen tokjol latni:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Image:M203_171.jpg
  • Rafia
    #8530
    ok, értem én
  • blash
    #8529
    Eleg semmire sem jo, foleg ahogy rajta maradnak a szarnyak a kemelen :/
  • Icebird
    #8528
    ExplosionFX
  • blash
    #8527
    Meg azt is, hogy me'g mindig szeret fuston, kodon atlatni.
  • debHUKK
    #8526
    kihagytam egy szót
    hejesen így hangzik:
    "Ugyanis az armában sokkal intelligensebb az ai mint a fosszarhányadék csébe, meg béefbe, meg codba."
  • debHUKK
    #8525
    Igen ennyire szeretnek botokra lovoldozni.
    Ugyanis az armában sokkal intelligensebb az ai a fosszar csébe, meg béefbe, meg codba.