35048
  • blash
    #9000
    Igen, tudsz azzal jatszani az armahun. Most este a 2340-es porton levo EvolutionV1.5a.Sara akarmivel jacottunk. Lehet bele jipelni, tokjo.
  • Wini
    #8999
    Hehh, letöltöttem a "próbaverziót"...
    Németül ^^
    Van valami mód, hogy angolra/magyarra váltsam?...
  • bbchris
    #8998
    Köszi , kipróbálom . Operation FLaspointban is volt az hogy keringett a heli ugrás után de mintha úgy sikerült volna bár nem emlékszem már hogy a helinek ugye a combat módja "Careles vagy aware " és not fire . Mintha azért keringett volna mert észrevett egy ellenséget és azt nekiállt lövöldözni mikor kikapcsoltam akkor viszont ment tovább . AMit írtál lepróbálom így nem kell bajlódni a beállításokkal .

    Visine : köszi a linket ez úgy látom hogy hasznos oldal .
  • Wini
    #8997
    (Neaggyisten ki lehet próbálni tört verzióval?)
  • Wini
    #8996
    Hányan játsszák a játékot? Érdemes még megvenni, vannak még olyan szerverek, amiken sokan/elegen játszanak?
  • bucsher
    #8995
    én imádok offolni.
    de azt meg a rinyagépek nem szeretik.
    jaj jaj helyesírás, scenerombolás, sátán!
  • joebacsi
    #8994
    az én kedvencem a játék hudján fentről a harmadik, balról a negyedik pixel...neked melyik?
    (te akarsz mindenáron szigorúan ontopikot, hát nesze :D)
  • debHUKK
    #8993
    Boldog Névnapot Minden Kedves Tímea és Irma nevű fórumozónak!
  • joebacsi
    #8992
    hbd bucser!
  • bucsher
    #8991
    omfg
  • L H Oswald HUN
    #8990
    B.Sz.N. Bucser!
  • Boconadi
    #8989
    Boldog születésnapot Bucser !
  • bucsher
    #8988
    #8958
  • kassaidezso
    #8987
    Én is kint voltam. Hát sok amatőr volt akik nehezítették az előrejutást. Te hányas csapatban voltál?
  • tpM
    #8986
    csinálsz 1 markert 0-s mérettel elnevezed pl.: heli1-nek
    majd a script végébe a mikor lezajlott az ugrás:
    _helineve doMove (getMarkerpos heli1)
  • visine
    #8985
    itt olvasgass: http://community.bistudio.com/wiki/Category:Scripting_Commands_ArmA
  • bbchris
    #8984
    Aha , tehát akkor mégsem teljesen jó . AKkor még várni kell erre ami teljesen úgymond jó lesz . Már próbálok egyre frappánsabb küldetéseket kreálni . Úgy nem lehet a helit elzavarni hogy pl az initbe beírod hogy slodeir switchmove vagy hasonló ?! VAgy pl a helinek mikor ugye ugrasz akkor pl guard -ot adsz és miután kiugrasz akkor kapcsolna át a trigger neki a következő waypointra ?! Nahh kipróbálom hátha bejön . Addig is köszi .
  • tpM
    #8983
    Át kell írni a komolyabb scripteket mer' nem teljesen jók ArmA alá.
  • visine
    #8982
    Nálam működött, kis "szépséghibával": ugrás után a heli ott körözött tovább a fejem felett, hiába adtam ki neki egy messzebb lévő wp-t...
  • bbchris
    #8981
    Nálad működik az eject.sqs? Azt szeretném hogy mikor helivel visznek pl a CH-47-essel akkor a levegőben automatikusan kiugorjanak . Az Opflaspointban ez az sqs volt , esetleg van rá más megoldás is vagy pedig csak ez az sqs ?
  • tpM
    #8980
    nincs. :^(
  • bucsher
    #8979
    dátum nincs még rá?
  • visine
    #8978
    Látom sokat vitáztatok itt a rendfokozatokról, beosztásokról stb. Bár fogalmam sincs, hogy milyen cikkről folyt itt a diskurzus, de ha a jövőben esetleg valami "értelmezési" problémába ütközik valaki e téren, annak szívesen segítek tisztázni a dolgokat. (Jómagam már közelebb vagyok a 40hez, mint a 30hoz és 2001-ben szereltem le a Magyar Honvédségből, mint százados. Nem véletlen, hogy az ofp/arma a kedvenc...)

    üdv

    UI: egyébként az ssg-t "leírnokozni" tényleg furcsa dolog. Odakint egy ssg egy századnál az "atyaisten" a tisztek után...:)
  • pedro870
    #8977
    na van remény, hogy megoldódik a ládapakolós ammo bug, a hangkommunikációs problémák (hogy nem működik), na meg a szerveroldali fű-kikapcsolás...így akár már lehetne normálisan multizni.
  • tpM
    #8976
    1.06 changelog
  • [NST]Cifu
    #8975
    Amúgy nem vagyok a laza, valamilyen szinten azért a témához kapcsolodó Offtopic ellen, de mivel megszóltak, és még nincs másik Házigizda, ezért én töröltem alant, engem kell szídni részlehajlások és túlzott hatalommánia miatt.

    Hogy egy kis ontopic is legyen:

    Patch 1.07:

    * The Armory (already available in the US version)
    * A10 addon
    * Mission Blood, Sweat and Tears (already available in European version by 505 Games and the US version by Atari)

    * Various other fixes and improvements across the game including:
    Quote

    1.07 - Fixed Very long MP mission name could cause crashes or freezes
    1.07 - Fixed UI - Double click on listbox scrollbar does not launch the listbox action now
    1.07 - Fixed Optics were deformed when using other than 4 3 screen ratio
    1.07 - Fixed Tanks were having troubles driving up the stones
    1.07 - Fixed Functions createGroup, createUnit now fully works in MP
    1.07 - Fixed AI now gets in vehicles on the positions where dead units are
    1.07 - Fixed Gear dialog is closed when player dies
    1.07 - New Weapons - optics camera can have a different direction than muzzle direction now
    1.07 - Fixed UI - Gear display - icons for empty slots
    1.07 - Fixed Mission loading screen - missing text given in onLoadMission
    1.07 - Fixed When failed to join to a locked server, the correct cause is shown now.
    1.07 - New Mission editor - year control in intel dialog
    1.07 - Fixed UI - Missing addons error message - show the list of missing addons
    1.07 - Fixed VoN sources management to prevent some sounds not audible in multiplayer
    1.07 - Fixed Tow missile weapons are guided after they are fired.
    1.07 - Fixed AI - gunners was sometimes unable to fire simultaneously
    1.07 - Fixed Functions getVariable, setVariable can be used for more object types now
    1.07 - Fixed MP crash sometimes happened after deleteVehicle on some person
    1.07 - Fixed Actions menu - drawing of arrows when scrolling is enabled
    1.07 - Fixed Tanks were thrown in the air when colliding with some destructed buildings
    1.07 - Fixed Gear action did not sometimes work in buildings (high over surface)
    1.07 - Fixed MP - multiplication of magazines when putting them into a full crate
    1.07 - Fixed UI - listboxes with texts of different color - color of selected text
    1.07 - Fixed Game running in full screen had invisible but clickable window areas (close, minimize)
    1.07 - Fixed Helicopters - state of hovering autopilot was not saved nor transferred in MP
    1.07 - Fixed Touch off action available also in vehicles now
    1.07 - Fixed Watch and GPS minimap forced not to be shown in cutscenes.
  • tpM
    #8974
    Nemtudom, az elmúlt ~5 hónapban nem volt hent.
  • Romel
    #8973
    És mikor szoktatok általában fenn lenni?
  • tpM
    #8968
    TS: www.arma.hu
    2340 a coop, VS stb server
    2320 meg a CTI!
    hent nemsűrűn van :(
  • Romel
    #8967
    Melyik szerveren szoktatok játszani? Mivel elég taktikai a játék, jó lenne magyarokkal együtt játszani, csapatban. TS/Ventrilo vagy egyéb? van belső VoIP a játékban? Egyik este össze kéne ruccanni egy szerveren és magyar squadban menni. Szépen, taktikusan. ;)
  • tpM
    #8965
    megin eljátszák Feb16-ot :\
  • pedro870
    #8964
    A csávó meg rögtön ki is írt egy coop készítő versenyt, a fődíj némi trackir cucc...
  • neuro
    #8963
    Mivel ránk lett szólva hogy ne offoljunk:

    The U.S. version will be released tomorrow (azaz ma) as a retail version in stores and as a downloadable version direct from Atari. I was lucky enough to get a copy of the U.S. version a few days earlier so here is my summary of what is new and different with the new version.

    First off, the U.S. version is v1.06.5146. That supercedes the current version v1.05 that everyone is playing. The patch to bring v1.05 players to v1.06 will reportedly be released in the few days to bring everyone up to a common version level.

    A többi a simhq-n...
  • blash
    #8958
    nincs airsoftos topik?
  • wardogzombie
    #8956
    hol vagy te kis .......?
  • neuro
    #8954
  • lee56
    #8951
    Fasza, csak egy a gáz a valósággal, nincs respawn
  • bbchris
    #8950
    Köszi . Próbálom máris .
  • kiskorúbézoltán #8949
    Nem rossz a grafix de a player modelleken még dolgozhatnának, elég poligonszegények... :DDD
  • Bucser
    #8948
    Páne,hogy lassan itt a nyár:) Aztán jól belerohadtok a cumóba:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként csak irígykedem:D