35048
  • streightholo
    #11121
    Hali!
    Olyan problémám lenne, hogy felraktam az ARMA-t 1.08+ hotfix és szaggat és csak minden low beállitáson megy szépen 1024x768-ban. És nem tudok rájönni miért. Csak ezzel van gondom. BF2 Full graffon megy 1280x1024-ben.

    Config:
    Asus M2N4-SLI, 5400+ AM2 X2, Gigabyte 8600GTS Silent, 2x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz

    Valaki tudna segíteni előre is köszi
  • mansniper
    #11120
    Hát, sajnos...
  • wardogzombie
    #11119
    kb ilyen volt a ma esti evo4.0(elkeserítő)
  • JTomy
    #11118
    jóvan na már fáradt voltam...
  • wardogzombie
    #11117
    berzerk ja
  • JTomy
    #11116
    holnap este egy jó belzerk?
  • wardogzombie
    #11115
    ahhh igeeeen?
  • Bucser
    #11114
    A Wikipedia engine-jét használja a Biki...

    Egyébként az alap Wikipedia-ban is lektorálva vannak scímszavak és ha meg tudopd cáfolni akkor megteheted és leveszik a címszót. Úgyhogy én megbíztom a Wiki-ben:)

    Pláne mert a nőérem is Viki:D
  • bucsher
    #11113
    ha meg nem tetszik a starforce, akkor kérsz hozzá egy angol/német exét és nyomod azzal.
  • tpM
    #11112
    az biki és a community bővítgeti ;)
  • rambozo
    #11111
    Kösz a gyors választ, már meg is rendelődött.
  • PhantomAss
    #11110
    nekem is cseh verzsön van, dt is fenn van a gépen, a starforce-al semmi gond
    üdv
  • rambozo
    #11109
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy az első játék, amit megveszek az ArmA lesz. Meg is rendeltem a supergameren, de azt válaszolták, hogy cseh verzió csak hétvégén, angol kb. egy hónap múlva lesz nekik. Abba már belenyugodtam, hogy a telepítője cseh nyelvű lesz (utána úgyis mennek rá a patch-ek), de úgy emlékszem, hogy a megjelenés környékén volt itt arról szó, hogy a cseh-nek olyan a védelme, ami okozhat problémát, ha fent van a DT.
    A kérdésem, hogy várjak-e az angolra, vagy nyugodtan megvehetem a cseh-t is.
  • PhantomAss
    #11108
    mondjuk én a wikire mint megbízható forrásra nem igazán hivatkoznék:O)
  • Scottt
    #11107
    Köszi bár szerintem a max amit össze tudok kaparni az egy X800GTO[Ez nem tom mennyire jó bár lehet ez is túl sok ennek az 1.7ghznek
  • lee56
    #11106
    hát ugy azt mondanám minimum 7600gt amivel normálon még szépen is néz ki, és talán elbirja akadás nélkül, persze képjavitók nélkül, normál felbontásban...

    Na persze az akadásmentességhez erősen ajánlott a 2giga ram, meg egy jó proci, ami azért kihajtja azt a 7600at.

    Ha meg VeryHighon akarsz armázni, azt nem uszod meg olcsón.
  • Scottt
    #11105
    1700mhz proci+Ati 9250 kari mellett tudom hogy nem fut, most szeretnék csak videó kártyát venni. ha veszek egy erősebb karit akkor kb mire számíthatok?Lehet belefér még 1kis ram {most 512 van}]
  • D00M
    #11104
    Ja sajna a játékban át van állítva, de akkor hogyan növekszik az érték lefele? Ugyanúgy 250-esével vagy 200-asával?
  • mansniper
    #11103
    Hi, az M24-et nem ismerem, de SVD-re kiképeztek annó...
    250-500-750-1000, így van kalibrálva a fordított "V", tutti
    :) még megvannak a régi jegyzeteim...De a játékban átméretezhették, és az számít. Csááá
  • Solt
    #11102
    Köszönöm!
  • blash
    #11101
    Talan olyan szerialt hasznalsz, ami fekete listan van, ekkor szokott nagyon pontatlan lenni a celzas. Hasznald ezt: [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=8752]#8752[/url]
  • blash
    #11100
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=8752]#8752[/url]

    Vagy megrendeled kulfoldrol vagy naluk tudod megvenni itthon: supergamer.hu
  • Solt
    #11099
    Sziasztok! Sehogy nem akar felmenni a patch, uninstall megvolt, új serial megvolt, mindig wrong cd-key a válasz! Szeretném kipróbálni, mert a Cod4 demó és a Medal of Honor Airborne nagy csalódás... A galaxisnet-en kívül ismer valaki normális netshop-ot, ahol választék is van? Köszi...
  • tpM
    #11098
    Akiket komolyabban érdekel az ArmA MP VS része:
    Itt egy fasza rendezvény féleség csatlakozni lehet valamelyik oldalhoz s harcolni sahranin (multkor pl 45vs45 volt)
  • tpM
    #11097
    Nem mind2en tévedtünk itt van a sights levelingnél, hogy 200 M24-nek viszont 300 ahogy mondtam :)
  • szemlits
    #11096
    'Napot!

    Na megvolt a pachelés, ugyanúgy "zehózik" ... lassan ott tartok, hogy pontosabban lövök sima távcsöves gépkarabéllyal mint mesterlővész puskával.
    Pedig mennyire szerettem annó mesterlövészkedni...
  • D00M
    #11095
    Éngem már megtanított, hasznos
  • mansniper
    #11094
    Hi, az SVD-nek 250 :), De az SVD-nek van távolságmérője, amivel pontossan meg lehet mérni a távolságot, ha valakit érdekel leírhatom, hogyan kell.
    Az M24, sajna ott sacc, legalább a távcsőben lehetne távolság mérő...
    Szerintem semmibe se került volna, és roppant egyszerű használni.
    Az SVD-nek 6x-os, az M24-nek 10x-es nagyítása van. Az MK 12 nek 3x6x9 es.Bocsi, ha unalmas volt...
  • szemlits
    #11093
    Köszönöm! Arra is rájöttem. (Már az OFP-ben is úgy volt) Csak egyszer belövöm "mesterlővész puska távcsővel" üzemmódra, aztán mondjuk futni kell akkor meg tetű lassú és megint állítgat ... fúrcsa mert az előbb említett OPF-ben teljesen kényelmesen meg volt oldva, nem kellett állítgatni... hátha majd a patch javít.
  • tpM
    #11092
    Külön be lehet állítani X és Y tengely érzékenységét
  • szemlits
    #11091
    Köszönöm! Arra kezdtem rájönni, csak nem tudtam pontosan, hogy mennyi az annyi.
    Ami a fő gond, hogy egyszer gyors, utána lassú, nagyon érzékeny horizontálisan, vertikásian meg alig ... ez zavar. Főleg OFP-hez képest.
  • tpM
    #11090
    SVD és M24-nek 300m-re van kalibrálva a közepe
  • szemlits
    #11089
    Ok, köszi!
    Azt elkezdtem eltöltni, talán holnapra le is jön az a kb. 2 x 500 Mb.
  • blash
    #11088
    Patchelj 1.08-ra: armedassault.com/dwnl_update.html
  • szemlits
    #11087
    'Napot!

    Néhány napja nagy várakozásokkal felraktam a Armed Assault -ot, mint a Operation Flashpointon felnőtt emberke.
    Szép és jó, de a mesterlővész puskával való célzás az valami rettenetes.
    Kipróbáltam mát 3 egérrel, temérdek beállítással, de semmi.
    Ez gyári hiba benne vagy tényleg ilyenre akarták csinálni? Van valami javítása (nekem 1.0 van fent)?

    Üdv.
  • Bucser
    #11086
    Miért is? Nincs beállítva swap, 2 giga ram és az ARMA szalad mint a szél minden mediumban. A COD meg nem. Ennyi.

    De imádom amikor minden háttér nélkül valaki benyom egy ilyen commentet.
  • djukel
    #11085
    ennel nagyobb ökörséget még életemben nem hallottam.
  • wardogzombie
    #11084
    why? ez érdekes.
  • Bucser
    #11083
    Gépfüggő mondjuk inkább azt. Nekem nincs 8800GTS-em csak egy 6600GT-m. Azzal jobban megy sokkal az ARMA közel azonos látvány mellett mint a COD4 demo.
  • bucsher
    #11082
    sokkal jobban fut a cod4 mint az arma