35048
  • Solt
    #11401
    Itt jóval olcsóbb! :)
  • Game Hunter
    #11400
    Szuper!:) Koszonom szepen!:)
  • tpM
    #11399
    Itt
  • bepe79
    #11398
    Sziasztok!

    Ma vettem meg a game-et origi, eredetiben a Hildreds-ben, 19 fontert.
    Az Operation Flashpoint volt regen az egyik kedvenc jatekom, ezert dontottem a mellett, hogy penzt adok az ArmA-ert. Ugyhogy innentol kezdve lehet, hogy zaklatlak benneteket kerdesekkel, meg aktiv leszek ebben a totyikban is.
  • Game Hunter
    #11397
    Hello!

    Hol lehet megvenni az eredeti programot? THX
  • wardogzombie
    #11396
    jééééééééééééééé. hát hogy?
  • D00M
    #11395
    Mi játszunk, Te?
  • wardogzombie
    #11394
    játszani kéne
  • Reval
    #11393
    Az általam készített küldikre gondoltam, de közben megtaláltam már a fenti weboldalon. Igaz, hogy ott OFP-re írja, de gondolom ugyan úgy kell az Arma-ban is. Egyébként a gyári multi küldiket hogy tudom megnyitni a szerkesztőben?
  • D00M
    #11392
    Az általad készített küldikre gondolsz vagy amit úgy szedsz le? Ha előbbi akor tempi kolléga majd megmondja, ha utóbbi akkor mission függő melyiknél van respawn.
  • Reval
    #11391
    Köszi a tippet, de ezt már néztem én is. Töröltem az ütközést, de akkor se engedte, csak a jobb clikket. A másik kérdésem az lenne, hogy a szerkesztőben készült küldetésekben hogy tudom beállítani azt, hogy multiplayer játék esetén a halál után újraéledjek, úgy mint a gyári mission-nél?
  • tpM
    #11390
    XAM 1.4 trailer
  • m1c1mack0
    #11389
    Bind-elésnél nézd meg hogy nem-e piros színnel van a 'mouse button2' kiiras mert ha igen akkor azt jelenti hogy utkozes van es egy masik dolog is arra a gombra van osztva, ez szokott gondot jelenteni, ilyenkor probald meg azt a masik dolgot valami masra osztani eloszor.
    A csapatod meg varjuk szeretettel :P
  • Reval
    #11388
    Üdv Mindenkinek!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni a beállításokkal kapcsolatban.
    Az a problémám (az egyik), hogy a bal egérgombot nem tudom átkonfigurálni más funkcióra. Lehet-e változtatni ezen a beállításon, vagy nem? Egyébként van egy három fős csapatom, és némi gyakorlás után majd megpróbálkoznánk a multival is, csak azt nem tudom, hogy mi a menete a dolgoknak. A Teamspeak már fent van, de az sem műkszik rendesen. Ha dumálnak az AI-k, sokszor nem, vagy nagyon rosszul halljuk egymást.
    Szóval még van egy-két problémánk, majd fokozatosan csepegtetem őket.
  • D00M
    #11387
    Pl innen
    De ahelyett, hogy singlizel gyere multizni
  • Viktorr
    #11386
    Hali
    Rajongók által készített pályákat (pl editorban készítetteket) hol lehet letölteni?
  • Feró Flex
    #11385
    "a hangokról nem is beszélve hogy pocsékok"ezt most egyáltalán nem értem?Pld:CSM,FDF!Akkor most az 1.8 játékmenetével,kinézetével,hangulatával elégedett vagy'Mert én nagyon nem,olyan mint egy szelet száraz kenyér...Rengeteg SP és Campit lenyomtam de mára olyen egyforma lett mind,nagyon kevés az alapjáték hogy jó és váltózatos küldit lehessen szerkeszteni."Ami bosszant hogy iszonyat lassítja a játékot a néha túl felesleges effektek miatt"igazad van de ezzel a régi motorral sajna ez van erőmű is kevés neki kéne egy kis optimalizáció.
  • bbchris
    #11384
    Valaki feltette az ALien nevű pályát és addonst ? Hát ekkora poénos pályát , nagyon jó ahogy megcsinálták benne az UFO-kat . Bár ugye ez csak fantázia de jó .
  • tpM
    #11383
    VTE vid
  • bbchris
    #11382
    Hááát én felraktam ezt a 6th sense mod-ot de kapásból azon találtam magam hogy mikor "All , return the formation" akkor ezt elfelejti mondani ?! Nem volt rádióhang katonák közt , a hangokról nem is beszélve hogy pocsékok na meg a másik amire azt mondtam hogy uninstall úgy lövöldöznek a tankok mint a Csillagok háborújában olyan pirosan . Lehet hogy sok a felesleges az XAM-ban de azért lényegesebben jobbak a hangok ,effektek stb . Ami bosszant hogy iszonyat lassítja a játékot a néha túl felesleges effektek miatt . Ízlések és pofonok de nekem nem igazán jött be a sense . Ráadásul az is 900MB .
  • PhantomAss
    #11381
    köszi
  • Feró Flex
    #11380
    http://www.armaholic.com/ itt megtalálod
  • PhantomAss
    #11379
    és hunnajd lehet leszedni? a bi forumsra nemtok belépni azt ne is linkeld :(
  • tpM
    #11378
    jahát XAM meg tele van szeméttel...
  • Feró Flex
    #11377
    minden egyszerű,automatikus,egy mozdulat saját up date check-en és csinálja a frissitést(már ha van aktuális)
  • repvez
    #11376
    Na akkor majd kiprobálom a telepitése egyszerü? vagy kell vele trukkozni és a frissitések is automatususan bemásolodnak oda ahova kell nekik.
  • Feró Flex
    #11375
    6thsense nagyon jó akkora a különbség a gyári verzióhoz képest mint a zsiguli és a bmw között,én ajánlom és szinte hetente frissítheted,folyamatosan javitják és bővitik
  • repvez
    #11374
    én felraktam,de olyan hüdenagy változást nem tapasztaltam,mint amekkorát a mérete alapján számitana az ember.
    Most a 6thsense 1.10-es modon gondolkozom, hogy ki kéne probálni.Ezt használja valaki ahogy néztem ez amolyan kisebb modok összegyurva 1 nagyobban.
  • szemlits
    #11373
    'Estét!

    Próbálta már valaki az Xtrem ArmA Mod 1.3.05 modot?
    Tapasztalat?
    Elég nagy a "kicsike", kb. 1,3 Gb. ... sejtet valamit.

    Üdv.
  • wardogzombie
    #11372
    bíztam benned
  • tpM
    #11371
    így már érthető...
  • wardogzombie
    #11370
    ugy nem hogy egyrészt nincs hely a vinyómon a játékhoz másrészt meg nincs eredeti armám harmadrészt meg minek menjek mikor ugysincs időm most jászani negyedrészt meg ha én ott vagyok te labdába nem rugsz szóval érted.
  • tpM
    #11369
    wardog te hogyhogy nemmész IC-n a magyar osztagba?
  • wardogzombie
    #11368
    zsír
  • bbchris
    #11367
    Lehet hogy csak annyit segít talán a 4 mag mert kb 10fps-t emelkedett a 4 maggal hogy egyéb erőforrásra megy el a többi mag és a játékból nem vesz el annyit talán azért fut valamivel jobban de tényleg nem jelentős .
  • m1c1mack0
    #11366
    Propaganda?:O
    Csak kőkemény tények:P
  • tpM
    #11365
    ezért az ócska propagandaszövegért léptettek elő?
  • m1c1mack0
    #11364
    a: itt a senkiföldje az ahol nem folyhat harc
    b: a BMF esek mosdatlanok, ezert felnek a viztol kozelebe sem mennek igy a tenger SF teritorium.
  • wardogzombie
    #11363
    a tenger is a tietek?
  • wardogzombie
    #11362
    mici a senkiföldje nem a két fél közti terület?