35048
  • wardogzombie
    #11601
    supergamer.hu-n van házhozviszem izébizé igaz tíz felett van
  • wardogzombie
    #11600
    KŰZDJ!!!!!!!
  • ColdFire
    #11599
    hát az gáz :l
  • Solt
    #11598
    a sok postai lopás miatt az amazon nem szállít hozzánk! szánalmas...
  • ColdFire
    #11597
    én is :D
  • Solt
    #11596
    megőrülök... tudnám mit cseszek el!!! ÁÁÁÁ!
  • ColdFire
    #11595
    hát nekem az is jó :)
  • Solt
    #11594
    ha nem vagy doboz függő, értsd: jó a letőltős is, akkor a hivatalos honlapon 8000.-Ft körül kijön a letőltés...
  • ColdFire
    #11593
    Ékezet?
  • ColdFire
    #11592
    :(((((
  • Solt
    #11591
    valamiért nem akarja elfogadni a címem! :((
  • 42nd Intruder
    #11590
    Első 20 percet megnéztem és azt kell mondanom érdekes. Valahol csodálom ezeket az embereket, de valahol nem is lennék a helyükben.
  • ColdFire
    #11589
    nem tudok németül, szval esélyem nincs :D
    hogyha esetleg mégis rendelnél, és 10eFt alatt kijönne 1 darab GOLD, akkor megvenném...
    szval kettőt rendelj :)
  • ColdFire
    #11588
    ejj, már képek/videók alapján függő lettem :D
  • Solt
    #11587
    akkor neked annyi lesz! :D
  • ColdFire
    #11586
    dehát ott vmi 35€-t ír :o
  • Solt
    #11585
    üsse kavics... küzdök! :)))
  • ColdFire
    #11584
    hátha rendelsz, kettőt rendelj :D
  • Solt
    #11583
    az baj... az amazon.at-n 28euro a gold! :))) meg kéne csípni valahogy! :)
  • ColdFire
    #11582
    nemigazán :D
  • Solt
    #11581
    én is most küzdök ezzel! :D nem beszél németül?
  • ColdFire
    #11580
    apropó arma, hol lehet ezt megvenni? :D
  • ColdFire
    #11579
    anno nagy ofps voltam, most akkor megveszem inkább ezt, mint hogy szorakozzak warezzal :)
  • wardogzombie
    #11578
    1.08hoz van crack de mi már az 1.09el toljuk amihez én még nem láttam mert eredetim van.probáld ki 1.08al friss vga driver kötelezö aztán ha tetszik vedd csak meg had szaporodjunk az armahu-nsok sikert.
  • ColdFire
    #11577
    Vki segíthetne beüzemelni ezt a "játékot" :o
    Nem tudom hogy lehet neten küldeni, csak eredetivel?
    ha nem csak azzal, melyik patcht használjátok most?
  • wardogzombie
    #11576
    idézet:A film ötlete az, hogy a Nemzeti Gárda (National Guard) alakulatainak kiosztottak egy csomó videókamerát ők aztán pedig szabadon filmezték a bevetésüket Irakban. Ebből a 800 órányi iraki + 200 órányi, az otthonukban felvett anyagból vágták össze a végleges változatot.

    A film tanulságos, teljesen más érzés úgy nézni egy Black Hawk Down-szerű jelenetet, hogy tudom, itt most nem színészkednek, hanem tényleg le akarják lőni a remegő kamerát tartó katonát.

    Ami érdekes volt, hogy az alakulat azzal foglalkozott, hogy az ellátmányokat szállító konvojokat biztosította, az életükkel játszottak az útmenti bombák miatt, miközben a Halliburton gennyesre keresi magát. Mindent a Halliburton szállít, minden az ő kezükön megy keresztül. A 22-es csapdájára emlékeztet, csak nem Milo vezeti a szindikátust, hanem Dick "Darth Vader" Cheney a főgeciputtony alelnök.

    A meghökkentő az volt, hogy a katonák mennyire támogatták Busht, miközben nyíltan beszélnek arról, hogy ez a háború bizony a pénzről, meg az olajról szól.

    A film utáni közönségkérdések is érdekesek voltak. Olyan kis falugyűlésre emlékeztetett a dolog. Egyrészről óriási sötétség a fejekben, igen, a háborútól jobb lett az irakiaknak, az USA pedig nagyobb biztonságban van (mondja a katona), jobban be kellett volna mutatni, hogy a muszlimok hogy fejezik le a fogjaikat (mondja a hard core republikánus). Persze ott van a dagadt, feminin mozgású körszakállas fiatal is, kinyúlt pólóban, aki saját állítása szerint a Zöld párt szenátorjelölje Nashvilleben és ha megválasztják azonnal a háború ellen szavaz (egy lány tapsol neki). Az érdekes, az az, ahogyan ez a párbeszéd folyt, az emberek meghallgatták egymást, nem fújoltak, nem ordítoztak és ami igazán döbbenetes, hogy komolyan vették az egészet. Szomorú a sötétség, de tetszett az, hogy komolyan veszik a demokráciájukat, és sokan gondolják azt, hogy számít, hogy mit gondolnak, hogy mit gondol a másik és hogy hisznek a rendszerükben. Ez valahogy benne volt a levegőben. Ez volt a leginkább döbbenetes és irigylésreméltó a számomra.
  • wardogzombie
    #11575
    The Wartapes
  • wardogzombie
    #11574
    tyűha lucifer ez a film mindent visz!!!!!!csúcs a javából.komolyan mondom.
  • wardogzombie
    #11573
    tuti fel van
  • Colmath
    #11572
    Most igazán megnyugtattatok, azt hiszem meg is rendelem németül, bár nem tudom hogy a dobozos verzió is fel van-e patchelve... de nem érdekel, legfeljebb letöltöm :D
  • wardogzombie
    #11571
    én nemrég rendeltem és még pacholni se kellett egyböl 1.08ként telepedett a gépre.aztán még feltettem az 1.09et és kész.
  • blash
    #11570
    igen, de van mar 1.08 es beta 1.09 is...
  • Bucser
    #11569
    igen sőt az 1.08 és 1.09-el is játszhatod angolul:) (nekem is német verzió van)
  • Colmath
    #11568
    Sziasztok!
    Lehet hogy egy kicsit bugyuta lesz a kérdés, és nem is tartozik az éppen aktuális témához, de szeretném megkérdezni (a biztonság kedvért), hogy ha én megrendelem az amazon.de-ről az ArmA német verzióját, akkor az 1.05-ös patchel azt is játszhatom majd rendesen angol nyelven? Gondolom igen, de szeretnék biztosra menni.
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • D00M
    #11567
    Még egy fontos dolog, aki NEM lesz ott most szombaton, az légyszi tudassa velem itt vagy bármi módon mert meg kell csinálnom a slot beosztást köszi!
  • wardogzombie
    #11566
    ott a helyem ami jut azzal leszek
  • D00M
    #11565
    így van
  • wardogzombie
    #11564
    csütörtök péntek fél 8?
  • D00M
    #11563
    az a hét jelentkező csak 5, a másik kettő nem a mi századunk tagja.
    AT: D00M
    M249: Tomy
    Grenadier vagy Saboteur: tpM
    AA: M1c1
    tehát neked ha mindenáron géppuskás akarsz lenni akkor csak a 240est tudom odaadni, ha jön do még aztse, ezvan
  • D00M
    #11562
    Így van, csak kérdés ki hogy bukkan fel az edzések során, nyilván aki ottvan előnyt élvez a csatán