35049
  • tpM
    #12842
    előbb patcheld 1.05-re
  • Tsaba01
    #12841
    Hello. Olyan 1.04 ről nem tudom 1.08 ra patcholni az Arma-t. Mi lehet a gond?
  • wardogzombie
    #12840
    Nálam se lett jobb sajna.
  • tpM
    #12839
    Mert nagyobb lett a látótáv meg a növényzet sem ilyen mosott paca 10m-ről :)
  • Sanyix
    #12838
    Nem töltögetéskor, csak úgy simán tud mostmár szaggatni ott ahol eddig nem tette.
  • DrRadon
    #12837
    Meg vedd vissza a textúrát is, mert miközben a vinyóról töltögeti a a nagyfelbontású tapétákat, néha szaggat a játék. Akárki akármit mond, ez a BI hülyesége és nem az ATI-é, de lehet, hogy tévedek.
  • Sanyix
    #12836
    Hát remélem, mert én abból a gyorsulásból ami írtak 1.14-re semmit nem vettem észre, csak lassulást. Olyat hogy le kellett vennem a 16x anisot, mert picit szaggatott. Előtte meg nem. Ja és persze megint olyan 5 méteres szteppeléseket nyomott az ai, bár lehet csak a szerver nem bírta a cti-t.
  • tpM
    #12835
    de akkor is nagy látótáv mellett részletes terepet megjeleníteni nehéz, hiába szídjuk így meg úgy a BIS-t ők ezt megoldották, eddig ilyen máshol nem nagyon látható (najó FarCry meg mittomén de úgytudom ott 1km-re lévő hegy már csak 1 lap) OFP2 ről meg eddig nem mutattak ingame képet csak rendereket ott is köd volt.
  • m1c1mack0
    #12834
    Egyszeruen szerintem nem engedhetik meg maguknak hogy ilyen max 500m-es latotavval csinaljak a jatekot.
  • tpM
    #12833
    ja mind a 10m-es látótávval :)
  • m1c1mack0
    #12832
    Vagy ott lesz az OFP2 interview
  • tpM
    #12831
    hát ha az ArmA2 szar lesz akkor az nem amiatt lesz, hogy 1-gyel túl sokat foglalkoznak...

    "VBS2 - Egy lépéssel mindig előrébb" :)
  • Solt
    #12830
    Jó lenne, ha befejeznék az idétlenkedést, mert így a büdös életben nem lesz ArmA2! Az 1.14 jó így, foglalkozzanak a következő résszel...
  • tpM
    #12829
    hmm ArmA 1.14 feedback talán mégsem 1.14 az utolsó?
  • Darthmushroom
    #12828
    köszi
  • m1c1mack0
    #12827
    ->1.05->1.08->1.14
  • Darthmushroom
    #12826
    lenne egy kérdésem ha feltelepitem a játékot milyen patcheket kell felraknom h itt a magyar szervere feltudjak lépni?? válaszokat is előre kösz
  • wardogzombie
    #12825
    leujabb illesztöprogram powered by ati.tipikus hiba
  • Flúgos
    #12824
    A 9-es verzió van fent abból is a C-s változat, és eddig nem volt vele problémám!
  • Sanyix
    #12823
    Driver, directx 9 jól fentvan?
  • Flúgos
    #12822
    ATI RX1650PRO 512Mb-os Shader 3.0-s
  • Sanyix
    #12821
    Milyen videokártyád van?
  • Flúgos
    #12820
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség, mert amikor el akarnám indítani a játékot ezt írja ki hogy: Error compiling vertex shader VSTerrain
  • wardogzombie
    #12819
    ags-30al ami töled balra áll üresen,megnyaggatod a közelebb lévö t-72es lánctalpját amint kiugrottak te elfoglalod és mivel ugyse kell menni sehová le tudod gyürni az ellent.ha már egy t-72es se elég...........
  • o0tomy0o
    #12818
    Az a sniperes küldi sztem, akkor rosszul mondtam, az után/elött van egy olyan hogy éjszaka van, kiszállok a csónakból és le kell gyakni pár tankot. van 2 nagy tábor meg vagy 3 kisebb ammo. Mindig kiszúrnak és szarrálőnek, vagy elfogy az összes ammo és még mindig kószálnak ellenek.
  • 42nd Intruder
    #12817
    Vidd magaddal a terepjárót ami a kezdőpontnál van abba van még pluszba akna és robbanóanyag. Telepítsd le az útra a robbanóanyagot, majd a terepjáróból vedd fel az aknákat és azokat is telepítsd. Ezután vedd magadhoz az RPG municióval és bújj el a hegyen úgy, hogy az érkező konvoj hátába legyél, így mikor a sortvezető BMP az aknákon felrobban felrobbanthatod a bombákat amik elintézik az Uralokat, meg a maradék egységet, ha meg hiba csúszott a számításba akkor az rpg-vel lehet aplikálni. Tömören ennyi, sok sikert :)
  • wardogzombie
    #12816
    oda sose jutottam el
  • o0tomy0o
    #12815
    Segítsen valaki aki még játszik ezzel és emlékszik a single playerre, hogy a 2. pályán az AT saboteur vagy mit hogy kell megcsinálni? Egyszerűen képtelen vagyok mindenkit leölni egyenként, hameg rakétákat lövök a felrobbantandó tankokra elfogy meg észre is vesznek. Bazz csak nekem ilyen nehéz???
  • MarkBlade
    #12814
    Hangulatos az biztos és megadja a szabadságérzetett is.Főleg ez tetszik.A gyors leszálást gyakorlom hidakra hogy nehezítve legyen, néha sikerül is :D
  • DrRadon
    #12813
    Nálunk is gagyi. Ezért vagyunk idegbeteg vadállatok és ezért lövöldözzük halomra egymást. Éjfélre általában megnyugszunk.

    A sört is ezért isszuk vederszám. cssssssz... egésszég vargosz sporttárs.
  • Solt
    #12812
    Joy-al kifejezetten hangulatos repkedni... főleg helivel... :)
  • Sanyix
    #12811
    Azért mostmár könnyebb picit, múltkor nyomtam egy 1 méteren 200-al, völgyekben repkedős, fákat, épületeket kerülgetős témát :) Már nem rángatja vissza a kurzort. viszont su-val 900-al alcsonyan repülni, az a legjobb :)
  • MarkBlade
    #12810
    köszi a segítséget! Tesztelem a helit. Nem könnyű vezetni.. viszont jó nagy a játék tér ami tetszik és a terep is frankó.
  • wardogzombie
    #12809
    nálam nagyon gagyi még mindig 1.14 ide vagy oda.
  • m1c1mack0
    #12808
    Hát a letöltős verzió a legolcsóbb, az ilyen 4-5k, de ebben majd segít az akinek olyan van:)
  • wardogzombie
    #12807
    aha
  • MarkBlade
    #12806
    Huh ez jól hangzik. Akkor körbenézzek mennyibe kerül az alap game :) addig gyakorlok repülést ami van
  • m1c1mack0
    #12805
    Elég az alap game, a 'csata' minden héten szombaton 18:30-22:30-ig van eligazítással együtt, tréningek pénteken,csüt. este szoktak lenni.

    Az alábbi csak az IC-re vonatkozik, az armahu szerveren szinte minden este van játék.
  • MarkBlade
    #12804
    Köszi szépen egyenlőre érdeklődök csak. Az alap gama elég hozzá vagy kiegestől kell? Illetve mikori időtöltés lenne.. tudod cslád, gyerek függő vagyok :) Repülni viszont szeretek..
  • m1c1mack0
    #12803
    Szia!

    Jelenleg van egy pilótánk, de mindenképpen szeretnénk egy másikat is, szóval várunk szeretettel!