35049
  • Raptor 2
    #13042
    jó lenne :)
  • tpM
    #13041
    ArmA2 kiadási dátum 2008.10.16?
  • Prince23
    #13040
    Píííííííí-henj, katona!!!! :D
  • tpM
    #13039
    leraksz egy baromi nagy triggert pl axis a 99999999 meg a b is.
    hozzákötöd F2-vel a célszemélyt, majd a triggernél beállítod Activation: Vehicle | Not Present
    Majd alul Type: End #1
  • Sanyix
    #13038
    gondolom egy rövid scriptel, de már nem emléxem jól a szintaktikájára

    izé label
    if (akárki = killed) { endmission}
    else {
    ~1
    goto "izé";
    }
    exit

    vagy valami mittudomain
  • Solt
    #13037
    Kérek engedélyt meghunyászkodni!
  • VL1
    #13036
    Hello lenne egy ojan kérdésem hogy a mission editorban hogy lehet azt megcsinálni hogy ha megölök egy embert végelegyen a küldetésnek.
    Még a flashpoint-ban sem tudtam és nagyon érdekelne.
  • Prince23
    #13035
    Azé bazze :D :DDDDDDDDDDD thx
  • Solt
    #13034
    Nem! Kérlek ne haragudj ránk...
  • Prince23
    #13033
    A kiegészitő tartalmazza e az Arma alapjáték legfrissebb peccsét? magyarán, nekem a kiegészítő felpeccseli az alapjátékot?
    már egyszer kérdeztem, de senki sem válaszolt rá
  • Solt
    #13032
    Lemondták a munkám, így tudok jönni csatára holnap, de a vodafone-os netem nem nyitja meg az IC oldalt! :( Valaki írjon be... Köszi...
  • DrRadon
    #13031
    :D
  • Solt
    #13030
    Nyugi, ülj le és vegyél egy nagy levegőt! :D Nem úgy linkeltem, hogy ingame! Vannak benne érdekes dolgok...
  • m1c1mack0
    #13029
    render render render parasztvakítás, mocskos hazugság.
  • Solt
    #13028
    TPM! Akkor írd az infót, ha már lehurrogtál OFP2 totyikban! :)
  • n003
    #13027
    húúú
  • Prince23
    #13026
    Amúgy a kiegészítő felpeccseli automatikusan az alapjátékot? Vagy egyből indithatom a kiegészitőt, mint alapjáték kampánya + kieg tartalam?
  • tpM
    #13025
    "Hey everyone! The brilliant new CGI rendered trailer is now out using actual in-game models!"
  • DrRadon
    #13024
    Azokra én is inkább, mert a látvány csak két napos elfoglaltság (COD4), viszont a játszhatóság és a hangulat évekre szól (OFP).
  • lee56
    #13023
    Jah, láttam, ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy nem úgy nézett az ki, de hát ez is csak egy vélemény, azért kiváncsi leszek mi lesz belőle, de főleg a grafikán kivüli dolgokra igazán..
  • DrRadon
    #13022
    Azért írtam egy mondattal előtte, hogy: valós időben.
  • lee56
    #13021
    "másrészről meg a grafikus motor szintén renderelést végez. Szóval..." Hehe, egy apró különbség azért van, ha pár szuperszámítógép 3napon át rendereli a 2perces tréjlert, lehet hogy nem azzal a sebességgel akarsz majd jáccani :))
  • DrRadon
    #13020
    Remek anyagnak ígérkezik. Vajon milyen lesz a játszhatóság?

    tpM: Elolvastam. Valahogy nem találtam a bizonyítékot, hogy nem ingame jelenet lenne, vagy hogy nem a játék saját motorja alkotta meg a jelenetet valós időben. Az hogy "kitárgyaltuk hogy render" elég meredek kijelentés egyrészről, másrészről meg a grafikus motor szintén renderelést végez. Szóval...
  • Solt
    #13019
    Annak aki nem nézegetei az OFP2 fórumot...

  • ClassicArmy
    #13018
    Megjött az Arma, szóval tudok menni én is:) Ha esetleg ma is lenni vmi kisebb parti akkor mennék:)
  • Solt
    #13017
    Ne haragudj, hogy ilyen tudatlan vagyok! Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...
  • tpM
    #13016
    Itt már kitárgyaltuk, hogy render.
  • n003
    #13015
    nagy valószínűséggel nem ingém :((( de a remény hal meg utóljára :DD
  • Solt
    #13014
    OFP2 Így egyszerűbb! :)

    Háááát... ha ez ingame, akkor az ArmA2-nek fel van adva a lecke! :))
  • pooh
    #13013
    gyere nyugodtan, agyaggalamb mindig kell, menet közben meg majd bele jösz
  • Scottt
    #13012
    Jónak látszik
  • Feró Flex
    #13011
    http://otherworld.hu/e3/2008/07/operation-flashpoint-2-informaciok/#more-79
  • Raptor 2
    #13010
    Majd belejövünk mind2en csak jöjjön már meg :D
  • tpM
    #13009
    csinálsz egy mappát ArmA gyökkönyvtáron belül pl @Hifi névvel ebbe egy AddOns könyvtárat és berakod a rarban lévő addonokat ide, ugye 1.5-ös Hifinek 2 féle cfg-je van, Warfare meg sima. Ajánlom a simát a rar/configból a 2-t aminek a végén nincs warfare berakod @Hifi/AddOns-ba. (bocs nincs előttem, csak ma néztem valamikor)
  • repvez
    #13008
    tudnátok segiteni egy kicsit nem boldogulok ezekkel a modolásokkal.
    leszedtem a hifiFX1.5-os hangmodot ,de nem hajlando müködni.Hiába modositottam az exe tulajdonságát, probáltam az arma launcherrel is, de maradtak a régi hangok.
    Esetleg tudtok még olyan modot ami az alap missionoket és kampányt változtatja meg .Pl dinamikusabban mozognak az emberek többet beszélnek.
    Az SLX és a trueAI meg hasonlok jok hozzá?
    1.14-es armához
  • tpM
    #13007
    a netem nem áll kapcsolatban ilyenekkel, ráadásul az én oldalam még sohasem állt vesztésre :P
  • m1c1mack0
    #13006
    kifejezetttem akkor amikor az ő oldala vesztésre áll :D
  • DrRadon
    #13005
    Tudod, olyan buli, amelyekről te a netkábeled kirántásával szoktál lelépni:)
  • ClassicArmy
    #13004
    Hali!

    Raptor unokatesója vagyok remélhetőleg pár napon belül megérkezik az eredeti armám és én is tudok menni veletek játszani. De majd ne várjatok tőlem sokat, mert még nem nagyon armáztam :( viszont az OFP-t évekig gyűrtem.
  • Raptor 2
    #13003
    :D