35049
  • Papa01 #13322
    Szia tpM!

    Köszönöm a segítséged, olvasom! :)

    Papa01
  • tpM
    #13321
    ArmA Addon/Mod kezelés
  • Papa01 #13320
    Sziasztok!

    Nagyon megtetszett a BlackHawkDown mod és szeretném felrakni. L
    Leszedtem, a hozzátartozó egyéb mod-okkal együtt.
    Annyit kell tennem, hogy mindent be kell másolnom az ARMA mappa AddOns mappájába?

    Köszönöm a segítséget!
    Papa01
  • ClassicArmy
    #13319
    Na csumi!

    Eladó egy ARMA gyári dobozban vagy csak a CD kulcsot... ha esetleg valakinek kell akkor PÜ!!
  • koschwarz
    #13318
    visszaváltoztál bakává?
  • tpM
    #13317
    ArmA2 tapasztalatok
  • kokos
    #13316
    Ok!Megoldottam!!
  • kokos
    #13315
    És mért van az hogy valamikor meg órákat játszok?....Hmmm?
  • teddymac
    #13314
    aki warezol ne sirjon
  • tpM
    #13313
    mert nem eredeti példányod van.
  • kokos
    #13312
    Hali!Valaki leirná nekem ,hogy játék közben mi a f.szért vált át sirály modba...repkedek a madárral!Hihetetlen!Milyen játék ez?
  • tpM
    #13311
    :D
  • teddymac
    #13310
    <div><embed src="http://www.livevideo.com/flvplayer/embed/CB4C373DE93745B68ADF4E6BB8087C4B" type="application/x-shockwave-flash" quality="high" WIDTH="445" HEIGHT="369" wmode="transparent"></embed><br/><a href="http://www.livevideo.com/video/embedLink/CB4C373DE93745B68ADF4E6BB8087C4B/118697/arma-a-soldiers-life.aspx">ArmA: A Soldiers Life</a></div>
  • RatBaG #13309
    sajnos nem vicces, mert ott csak ugyanazok vannak amik armaholicon, csak kevesebb...
  • DrRadon
    #13308
  • koschwarz
    #13307
    a vicces az, hogy két posttal lejjebb van egy "missions" link...
  • RatBaG #13306
    üdv!
    szeretnék egy kis segítséget kérni. elég zöldfülű vagyok még arma-ban, végig toltam az összes gyári kampányt meg a single missionöket. szóval most tartok ott, hogy próbálok ilyen fanmade cuccokat találni. nem tudtok olyan missionöket amikben főleg helis/repülős akción van a hangsúly? meg mondjuk a lényeg a jármű, ilyen vulcanos/shilkas "egzotikus" téma is fasza lenne...
    keresgéltem jó pár oldalon (pl armaholic), de ilyesmit nem igazán találtam.
    bármilyen tippet szivesen fogadok, köszi!
  • teddymac
    #13305
    ha valaki hamachin multizna keresen meg ....
  • teddymac
    #13304
    missions
  • priluki
    #13303
    hi,nemtudtok ilyen "magunkgyártotta" coopmissiokat ledudok szedni valahonnan? Csináltam már énis,de az nem buli hogy tudom mikor mi jön :P :D
  • tpM
    #13302
    *falak alatt az ilyen kerítéseket értem, nem a házfalat az ok, hogy több rombolási fázisra van bontva.
  • tpM
    #13301
    jó de azt írták valahol, hogy a falak, fák meg ilyenek valós fizikát használnak majd, nem kell feltétlen havok, ArmAban pl hummerrel nekikoccansz egy hordónak az is szépen eldől/gurul stb
    Meg ami zavar, hogy ez ugye Game2-lenne amit már 4-5(?) éve fejlesztenének, erre itt ez a szebb grafikájú ArmA, ugyanolyan AI-val meg fegyverfogással :\ azt ennyi. (jójó van rendes kráter robbanáskor)
    itt pl annyi fasza dolog van írva erre semmit sem láttunk belőle.
  • [NST]Cifu
    #13300
    Ohh, danke. ^^

    Afene, pedig már megörültem, hogy eljött a levegőből is tényleg élvezetes megharcok ideje. ^^
  • Bucser
    #13299
    1 millió objectum a térképen van.
  • [NST]Cifu
    #13298
    Ez sajnos tényleg kiábrándító kicsit, de lássuk be, hogy ez a játékfejlődés következő lépcsője. Mindenki ezzel küzd, és eddig a legjobb megoldás is az volt, hogy csináltak 2-3 "variációt" az épületre, és ahogy sérült, ezeket rakták be. Ilyenkor megy az ugye hiába lövöd az épület alját, ha úgy van megcsinálva, hogy előszőr a tető omoljon be. Szerintem még várhatunk egy kicsit arra, hogy rendes fizikával csinálják meg ezeket (bár most, hogy az Aegia Physix és a Havok beindult videókártyákon, talán "olyan" sokat már nem is kell várni erre). Mellesleg ugyanez igaz az harckocsival erdőben rallizunk részre is, hiszen a kidőlő fa "keresztül esik" járművön.

    Ami engem jobban zavart, hogy a por és füst maradt régi, ezt igazán lecserélhetnék már...

    Másfelől viszont gyenge a németem (7 évig tanultam, és ma megmukkani nem tudok e nyelven, hurrá...), de jól értem, hogy 1 millió objektumról beszél a képernyőn? Na ez már nem semmi...
  • koschwarz
    #13297
    "eljátszanak egy animot"

    úgy érted, kétdimenzióssá válnak

    mondjuk manapság már igazán beleférhetne egy havok...
  • tpM
    #13296
    sek*
  • tpM
    #13295
    ugyan az a vicc mint OFP-ben is volt már, hogy a fák, kerítésak stb-k nem fizikával dőlnek, hanem "megsemmisülés"kor lejátszanak egy animot...
  • tpM
    #13294
    ArmA2 @ GamesTV
  • Raptor 2
    #13293
    Akarom!!!!:DDDDD
  • Csanjedi
    #13292
    roger, miniimage korrekt. vettem:)
  • tpM
    #13291
    Mert nem eredeti példányod van.
  • Csanjedi
    #13290
    Az lenne a kérdésem, hogy bizonyos időközönként madárrá változom. a verzióm 1.14, szeretném megtudni, hogy mi lehet ennek az oka. kerestem már neten választ, de sajnos még eddig nem találtam megoldást. a segítséget előre is köszönöm!
  • koschwarz
    #13289
    mint említettem nemrég, tolom a single-t. emlékszem, hogy OFP-ben meg tudtam azt csinálni, hogy szépen kiadtam a csapatomnak a hold fire-t, majd mindenkinek kijelöltem a célt, majd egy open fire-ral szinte egyszerre le lehetett szedni egy szakasz katonát. itt meg ha azt mondom hold fire parancs után, hogy xy target ellenséges katona, akkor rögtön elkezdenek tüzelni...most akkor hogy a fenébe lehet egy ilyen meglepit szervezni?
  • koschwarz
    #13288
    ...tehát te vagy a láma
  • tpM
    #13287
    Hát cfg-ben AKS74U: egyes lövés: 0.0035, auto: 0.006 a szórása
    M4: egyes: 0.0025, auto: 0.004
    Tehát az M4-nek pontosabbnak kéne lennie :)
  • n003
    #13286
    nem sok időm van játszani hátha ti próbálgattátok: a különböző csőhosszban fellelhető fegyverek között van különbség? azért kérdezem mert a sztoriban ugye alapból m4 aimpointos cucc van ami (lehet csak az én lámaságom) nem valami pontos viszon onlányban felvettem egy tankozó ai aksu-ját azzal meg érdekes módon sokkal potosabban lőttem!! ?
  • n003
    #13285
    mert ha van nálad satchel, gránát vagy 203-gp30 akkor azokra is ezzel váltasz ;)
  • Glo
    #13284
    Ok, az volt.. de miért Switch Weapon-nak van írva, mikor mindenhol Switch firing mode :))
  • tpM
    #13283
    alapból F ha jól emlékszem