35049
  • Cactus73
    #13402
    Az elmult napokban bosegesen elhalmoztak bennunket hirmorzsakkal Arma II ingame videok formajaban. A latottakbol nekem az jon le ,h a kornyezet lenyugozo. Az botoknak meg megtanitottak hasznalni a fedezekeket. Latvanyosan ugyesebben helyezkednek. Eloszor fellelegeztem,h milyen kiraly, a sracaim nem fognak korulottem toketlenkedni, elemallni majd elhullani. De ha igy nezzuk, ez ketelu. Hiszen az ellenseg se lesz teljesen zombi. Ha ugyanolyan rontgenszemuk lesz mint eddig, es legalabb olyan jol celoznak majd, konnyen lehet h ujraeljuk majd a kezdeti OFPs idoket, mikor csak pislogtunk h a botok egymassal harcolnak, de mi nemigen tudtunk belefolyni a dolgok menetebe. Hangsulyozom KEZDETBEN, es ez persze nem rohato fel hibakent. Sot, orulunk ha no a kihivas.
    Viszont kerdes: En meresztgettem a szememet, de sehol nem latok korrekt epuletrombolasra utalo jeleket. Biztos h en vagyok a lama ezert kerdezek. De mintha lett volna szo ilyesmirol regebben. Szoval szerintetek ez felejtos lett, vagy meg van ertelme ilyesmirol almodozni ?
  • Cactus73
    #13401
    A hanghordozásábol valóban nem nyilvánvaló a lelkesedése. Mégis azt próbálja átadni nekünk, h ez egy JÓ játék. Neki is rohadtul tetszik, csak egyrészt képtelen magát tisztességesen kifejezni, másrészt meg kényszeresen bizonygatnia kell, h ö maga mekkora penge, ugye.
    Neki el se kell bujni mert nem találhatják el.
    Tiz perc alatt csinál demómissziót.
    És a végére olyan zenét komponál amit SEHONNAN nem tudsz letölteni
  • n003
    #13400
    "de lelkes" ezt miből szűrted le mert a hangján nem hallani :DDDDDD
  • Cactus73
    #13399
    Csak azért nem emlitette a ballisztikát stb, mert valoszinüleg fel sem tünt neki. Mert a játék kimerül számára abbol h behány egy halom csapatot a térképre, aztán rányomul az "emkettönégykilenccel" és lehenteli a népfelkelö civileket a CÉLTERÜLETEN Nem állitom, h 2001 körül az Opflashben én bonyolultabb küldiket hánytam volna össze elöszörre, de nem is merült fel bennem, h azonnal megosszam a világgal azt a semmit amire magamtól rájöttem. Ha persze kellően kisavaztuk magunkat, akkor azt is vegyük észre, h barátunk ugyan nem egy bonyolult srác... Semmiképpen. Leginkább egyszerü mint a faék, de lelkes. És rájött arra, amire sokan még mindig nem, h az Armához képest a cod4 csak egy lövős játék. És hát igen, EDITOR. Ez a kulcsszó számomra az Opflash óta. Majd belejön ö is, csak biztos muszáj ezt a folyamatot nekünk végignéznünk ? Csak mert a videó végén további oktatófilmekkel fenyegetőzik.
  • Bucser
    #13398
    Azért mert az Atari csak US/canadára kapott terjesztési jogokat.
  • tpM
    #13397
    Ha felpatcheled tudod állítani a nyelvet
  • koestler1
    #13396
    Helló! Van valakinek tippje, hogy az atari oldaláról szeretné megrendelni az ember az armat, akkor ez miért nem lehetséges?

    We're Sorry.

    One of the products you selected has been excluded from purchase in your country.

    Please use your browser's "Back" button, and select a different product.

    Ha pl. német verziót töltök le azt tudom angolosítani?
  • tpM
    #13395
    Ja hamár bemutató akkor megemlíthette volna a ballisztikát, hangkezelést, nagy terepet, stb ArmA előnyeit erre itt ez a valami :D
  • Cactus73
    #13394
    Nem tudom miért kell kicsufolni szegényt ? Azért mert nem ismeri a játékot, amiröl bemutatót készitett ? Nem ismeri a kifejezéseket, és röviditéseket sem, amikkel ennek ellenére magabiztosan dobálozik ? Mert nem tud beszélni, és ha mégis sikerül valamit kinyögnie, szaggató idegesitö szoismétléseiböl képtelen kikeveredni ? Viszont mindezt büszkén tálalja ! El van ájulva milyen fasza kis pályát tud csinálni tiz perc alatt... Azért nem tudok mulatni rajta, mert ez a játék kurvara NEM erröl szol. Ha én nem ismerném, és ez alapján kellene megitélnem a cseh remeket - ami ezuttal közel nem a Kozel - akkor miután láttam az elözetest, megvonom a vállam. Mi ez ? ki rohangál itt mér is ? Kire lö ez ? Szart se látok ! Hagyjuk felejtös... Tombréderezzünk tovább
    Ha nagyon belegondolok, 10 perc alatt nem is lehet bemutatni az Armát. Még akkor sem ha ismerem a játékot és probálok összeszedett és tényszerü maradni. Mondjuk én se vagyok teljesen normális, h igy felszivtam magam ezen, miközben mindenki más visitva röhög körülöttem ezen a gyöngyszemen
  • D00M
    #13393
  • leopard26
    #13392
    "lehet orvost is hívni"?ez még miért nem hívott magának?
  • leopard26
    #13391
    "a helikopterek elvisznek a célterületre mert a célterületen sok az ellenség ezért a célterületen nem lehet leszálni ezért a célterülettől kicsit messzebb kell leszálni és gyalog menni a célterületre"

    HALÁLI
  • Icebird
    #13390
    4:51-ig mosolyogva néztem, de ott jött a vég :DD

    ez:
    "Deee hogy ha, egyszerre megnyomod az előrét és a balra kanyao..rrodást, akkor semmit nem csinál!..."
  • wardogzombie
    #13389
    "habár én most nem bujkálok de ugyse látnak meg"-powered by Blind Enemy addonpack
  • wardogzombie
    #13388
    ki ez a robot?
  • n003
    #13387
    :DD akkora átéléssel mondja..
  • Raptor 2
    #13386
    "emkettő négy kilenc... sav!"
  • tpM
    #13385
    CPU-k a társaink :DDD
  • Mnemomic
    #13384
    "Mindjárt elcsap minket odébb kénne menni" :))
  • Mnemomic
    #13383
    10 perc alatt csinált egy szigetet? :) Vagy netán küldetésre gondolt? :)
  • koschwarz
    #13382
    "egész pofás pálya lett, alig 10 perc alatt csináltam, éppen ezért annyira nem jó"

  • priluki
    #13381
    Ez kész,nagyon kemény!
  • Kaszi46
    #13380
    háttőizé nocomment... érdemes végignézni, én még mindig szakadok rajta:D:D
  • Solt
    #13379
    No igen... jónak ígérkezik! :))
  • tpM
    #13378
    Hát ACE az lesz minden BI játékra amíg van mit finomítani/fejleszteni.(de úgy néz ki ArmA2-höz majd nem kell hangszerkesztő :) )
  • Solt
    #13377
    Az ACE miatt kérdeztem... nem bánnám, ha munkátok nem menne kárba... plusz a kettőből egy ütős "játékot" lehetne csinálni!
  • tpM
    #13376
    Hát állítólag teljesen kompatibilisek lesznek
  • Solt
    #13375
    Nyam nyam nyam... ez szó szerint jól hangzik! :))

    Töki!

    A most használt modok könnyen átkonvertálhatóak lesznek ArmA2-be? Lehet erről tudni már valamit?
  • tpM
    #13374
    #13372
    innen
    #13371
    igen akkor menni fog
  • tpM
    #13373
    Na ArmA2-ben új audiomotor lesz:
    44 hangminta valós idejű kombinációja:
    UH1 kívülről
    UH1 belülről
  • leopard26
    #13372
    meg nézegetem a youtubon néha a videókat és olyan mintha lennének más térképek is.nem tudja valaki honnan lehetne ilyeneket letölteni,mert ez az országszerűség már kicsit uncsi
  • leopard26
    #13371
    vazeg!ha nekem tört verzió van meg és szerzek egy frankó serialt hozzá,amit még nem vett senki,akkor elvileg működni fog a game a neten!ugye?
  • tpM
    #13370
    ArmA 2 járművek:
    Youtube
    @Filefront ~157MB
  • tpM
    #13369
    Mert ezt még be kell állítanod a küldetésednél is (mondjuk nem éri meg szerintem mert sok fps-t eszik). A csinálsz egy küldit, létrehozol a mappájában (Dokumentumok/ArmA/Missions/küldinév) egy Init.sqs-nevű sciptet s beleírod: [] exec "ArmA_OFPEC_Blood\Blood_Init.sqs" . Példának /Example/OFPEC_Blood_Effect.Intro-t berakod a fent említett ...missions-hoz majd ArmA-ban editor->rahmadi s ott betöltheted.
  • ceaser
    #13368
    Sajna nekem így sem mükszik ez bonyolultabb lehet, mert nem csk addon mappa van a Blood modban, hanem van egy "example" nevű mappa amiben sqs kiterjesztésű fájlok vannak - na azokkal mit kell csinélni? köszi
  • ceaser
    #13367
    Köszönöm szépen!
  • tpM
    #13366
    Addon/Modkezelő leírás (egy szép napon talán házigazda úr odarakja a banner alá :) )
  • ceaser
    #13365
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem az addonokkal kapcsolatban, pontosabban segítségre lenne szükségem. Nekem eléggé tetzik a játék de lehet javítani rajta: Így szeretném az úgy nevezett Blood addont betenni a játékba, de nem tudom hogy kell, meg nem tok angolul sem. valakinek sikerült már?
    Köszi
    Blood Addon
  • LSC
    #13364
    legalább tudom akkor miért fadel...
  • tpM
    #13363
    ArmAII kb jövő tavasszal szerintem kint lesz