35049
  • m1c1mack0
    #14926
    IKARUSZ jeeeee!
  • [NST]Cifu
    #14925
    Már megy. Fel is kerültek a civil járművek.
  • Sanyix
    #14924
    meghalt a szerver vinyója, és egyébként azon volt az arma2 source-ja is, meg az arma1-é, és az ofp-é is. Így mindent újra kell kezdeniük. Nembaj, 10 múlva kapunk egy fullos dx10.1 támogatású, akárhány magos processzorra lineárisan skálázódó játékot.
  • Solt
    #14923
    Reggel óta nem megy a hivatalos ArmA2 oldal... mit bűvészkednek vajon? Csak nem valami videót töltenek fel... vagy egyszerűen lekapcsolták a szerverüket, mert nem fizették?
  • DrRadon
    #14922
    Csak arra tudok gondolni, hoy szabotör volt köztünk. Gondolj csak bele, mici felszerelése folyamatosan elltünt, a helibe oltott C-47-en nem voltak pilóták, sorozatosan lelőttek minket... szóval gyanus.
  • Sanyix
    #14921
    az igazsághoz hozzátartozik, hogy a raktér ajtó ki sem nyílt igazából, mert valaki lelakatolta, és erről árulkodott a "vehicle is locked" felirat is.
  • DrRadon
    #14920
    Éjjeli bevetés előtt egy álló rotoru, hozzá nem értők számára helikopter kinézetü C-47-es fedélzetén, ahol nem voltak pilóták, és ahol az utolsó két ugró előtt mindig bezárult a raktér ajtó.

    Tudom, ez így furcsán hangzik, de hidd el, ez a nagy ACE valóság:)
  • marja
    #14919
    Mi ez Misi négerek harca éjjel az alagútban?
  • DrRadon
    #14918
    Legalább egy-egy sörösdobozt rakhattál volna a kezükbe:)
  • tpM
    #14917
    ehh
  • tpM
    #14916
    Elit Alakulat
  • Amery
    #14915
    Thx. Közben utánanéztem én is. Jól fel lehet pakolni a vasat.
  • [NST]Cifu
    #14914
    Az MQ-9 képes ennyit vinni (1360kg hasznos terhet vihet a szárnyai alatt), bár a standard fegyverzet általában 4x Hellfire és 2x 227kg-os LGB. Hozzá kell tenni, hogy még sehol sem láttam olyan képet, amelyen egy MQ-9 látható 14 Hellfire-el (az USAF olfalán is Hellfire + LGB van mindig a gépeken), tehát ez inkább elméleti fegyverterhelés lehet.

    [center]
  • Amery
    #14913
    Pláne :) szal nem sok egy kicsit? Cifu? szakérts légyszíves
  • tpM
    #14912
    14 :D
  • Amery
    #14911
    Nem sok egy kicsit az UAV-n a 8db Hellfire?
  • tpM
    #14910
    Ja remélem valamelyik Antonov bekerül így utólag mint az MLRS...
  • [NST]Cifu
    #14909
    A levegőben kissé csúnya azért a nyugati fölény. Azt még valahogy lenyelem, hogy a Szu-34 a "vadász" (egy Szu-27SzM azért jobb lenne), de miért nem raktak be egy An-12-őt vagy An-26-ot?
  • tpM
    #14908
    92 utassal jó kis légidesszant küldiket lehet vele csinálni :]
  • wardogzombie
    #14907
    C-130?
  • tpM
    #14906
    merevszárnyúak kint
  • Scottt
    #14905
    Mikor én néztem már kinntvolt,sőt még irni is akartam(vagy talán be is írtam), hogy inkább a tüzérséghez kéne;)
  • tpM
    #14904
    Mikor kikerült a többi akkor nem :P
  • Scottt
    #14903
    A grad már bennt volt,Tempike figyelhetnél^^
  • pedro870
    #14902
    hehhe Sanyix elérzékenyültél? :)

    hát igen, cti minden vasárnap 4kor...
  • m1c1mack0
    #14901
    De nem is csak az armahun játszottunk/játszunk . . .
  • tpM
    #14900
    Közben a gumikerekesekhez bekerült a BM21 Grad, lánctalpasokhoz pedig az M270 MLRS.
  • tpM
    #14899
    Már szinte mindenhez 1.14 kell...
  • Kristófkaa
    #14898
    Sziasztok!
    Köszönöm a linket, sikerült berakni a járműveket, a gond most az hogy nemtudja megjeleníteni őket... ACE mod nélkül az editorban letett új járművek megtekintésekor a játék bezár és az Invalid... stb hibaüzenetet dobja ki... ACE mod felrakása után (1.05, 1.06) pedig több hibaüzenettel bombáz. Ilyenpéldául az "Addon 76_VDV requires version 1.08 of application", ezt rögtön indításkor kidobja. Ezt leokézva indul a játék, de a menü behozalatakor újabb hibaüzenet: No entry 'bin\config.bin/CfgVeihicles/M113/Turrets/MainTurret/ViewGunner,initFov'.Ezt is leokézva bejön a menü zenéje, ill a videó. Az editorban gyakorlatilag nem működnek az új járművek.
    A játék 1.05-ös. PLS Help!
  • DrRadon
    #14897
    Teljesen meg tudlak érteni. Bár ArmA-ban soha nem értük el a 20 feletti létszámot (18 volt a max egy majsz pályán, úgy, hogy pedro is benézet egyetlen frag elejéig) de a hangulat mindig frankó volt.
  • Sanyix
    #14896
    ittvannak
  • tpM
    #14895
    Hentnaplókat fel tudnád valahova tenni?
  • Sanyix
    #14894
    hmm nemrég megtaláltam a régi ofphu oldalt egy archivumban... érdekes volt elolvasgatni az akkori híreket, (és persze a hentnaplókat :D), mikor még 2x fős gigahentek, délutáni cti-k voltak, meg minden este multis hentelés, 10+ emberrel.
    Akkora élményt mint azok a gémelések semmilyen más multis játék nem adott nekem.
    Az nem semmi nálam, hogy még majdnem 5 évvel ezelőtti részletekre is emléxem, mondjuk a nyári napközbeni vs cti (mert akkor még volt olyan is), mikor csináltunk eg a10-est, és én repültem vele, a ctiland szigeten, és egy apró szigetre való leszálláskor blondy aki a commander volt, ott közvetített, hogy "nemhiszem el, és leszáll, és leszáll! lentvan!" majd mivel rövid volt a pálya, a végén kiugrottam a repcsi meg be tovább a tengerbe :D
    Meg amikor fürtössel együtt üvöltöztünk ts-en, hogy "de most beszálsz a kurva t80-ba, és 3man szétszedjük őket" "de nee mer ott az m1 a dombon", meg "vigyázz szacsiznak!!!!".
    Na meg persze a nagy ZSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRRRRR-ozások, és a "csíteremegy"-ezések... De nagy móka volt, és hogy hiányzik :( pedig bugos szar :D
  • [NST]Cifu
    #14893
    A V-22 szerintem is a merevszárnyúaknál lesz. Az USMC szállító helikopterei az UH-1(Y), CH-46 és a CH-53, utóbbi már igen méretes darab. Ha az orosz oldalon bekerülne a Mi-26, az nagyon meleg lenne, mivel abba akár 2db BRDM vagy 1 BTR / BMP is elférne. :)
  • tpM
    #14892
    Wiki aztírja katonai célokra is használják.
  • Scottt
    #14891
    Ch-46 a Chinook kisöccse
    A mi-26ost szerintem nem használják az Orosz seregben csak polgári nem?!
    V-22 még lehet a repülőknél,vagy utólag belerakják mint valamelyik géppuskát^^
  • tpM
    #14890
    Na ja, de valami komolyabb szállító cucc is elférne :) pl. CH negyvenvalahányas (most nemtudom pontosan mi a neve USMC használ valami Chinook változatot) meg Mi-26. ráadásul a traileren meg néhány képen van V22 Osprey itt meg nincs :O
  • [NST]Cifu
    #14889
    Vajon mi a fenét akar jelenteni a "dual-antena radar"? :)

    Egyébként eddig nem is rossz, választékra nem lehet panasz.
  • tpM
    #14888
    kint vannak a helik is
  • m1c1mack0
    #14887
    Armahun tervezünk egy nagy össznépi ACE coop-ot (fegyelmezetten TS-en akár csapatokra oszolva stb. stb.)akit érdekel ITT kaphat majd infót, hogy mikor is lesz pontosan.
    Új arcokat is szívesen várunk, csak legyen eredeti arma (ez sajnos technikai feltétel).