35049
  • Glo
    #15366
    Nem tudtam kivenni, mire lő a Su25 ami így felrobban?

    A külső nézet eléggé hajaz a LockOn-ra :)
  • n003
    #15365
    esetleg választható perk-ek(főként martyrdom v laststand)
  • tpM
    #15364
    külsőnézet!
  • Solt
    #15363
    Órási... debil zene, a fele homályos, és egy volt tengerész gyalogos célkereszttel játszik... mi jöhet még?

    Mondjuk ahol látszik valami a képből az gyönyörű... és a SU25 is szépen hintázik célra tartásnál... az a része finom...
  • tpM
    #15362
    Dslyexci teasere, a teljes vid holnap jön.
  • DrRadon
    #15361
    Virtual Operation : Defeat Krasznij Army (VODKA)

    Hihetetlen marketing előny lenne.
  • tpM
    #15360
    Operation: Chernarussian Freedom [OCF] :)
  • [NST]Cifu
    #15359
    Na jó, azért nem. :D

    Viszont az Armed Assault elég szerencsétlen név választás, lássuk be. Én azt nem értem, hogy miért nem hozták fel a VBS-t (Virtual BattleSpace), bár tippem van rá, nem akarták a "proffeszionális" és a "fogyasztói" réteget összemosni.

    Virtual Tactical Ops? :)

    (igen, tudom, hogy volt egy TacOps nevű mod, játszottam vele ^^)
  • [NST]Cifu
    #15358
    Annak csúnya vége lesz, ha megint diverzáns terjesztések lesznek...
  • tpM
    #15357
    ez meg talán az xbox verzió?
  • tpM
    #15356
    Morphicon (a német kiadó) ettől még marad a Május 26-nál. Ők lesznek a fizetős bétateszterek :D
  • tpM
    #15355
    Fegyveres Támadás: FeTá II jobb lett volna :D
  • [NST]Cifu
    #15354
    Istenem, ekkora BS-t. Ez olyan, mint az új Pepsi logókkal kapcsolatos 20 oldalas képeskönyv, amely megmagyarázza, hogy miért előremutatóbb az új logó, mint a régi. :)
  • m1c1mack0
    #15353
    Ma este ace coop
  • DrRadon
    #15352
    Ha ezzel van a probléma... Nekünk jó lesz sima doc-ban is.
  • m1c1mack0
    #15351
    "save as"
  • tpM
    #15350
    A tartalom maga 90%, de a PDF-be rakásával gondok lesznek :\
  • TitaniumRR #15349
    KERESEK:

    - eredeti
    - karcmentes ArmA-t
    - normális áron

    Ha valakinek van eladó, szóljon.

  • DrRadon
    #15348
    Semmi baj. De azért ráfeküdhetnél a projektre, ha már így beígérted.


    Tank vs. Skoda
  • tpM
    #15347
    igen
  • DrRadon
    #15346
    Vagyis előbb megjelenik, mint az ACE kézikönyved?
  • tpM
    #15345
    Na a BIS is megerősítette, hogy az európai kiadási dátum Június 26.
  • tpM
    #15344
    Az Arma 2 névről (angol, fejlesztői blog)
  • tpM
    #15343
    töltőképernyő
  • Sanyix
    #15342
    Ezeken már túl vagyok. A kanyar után 3 db aknát raktam le, ezt végre már nem bírta ki a bmp, a kanyar elé raktam 5 szacsit közel egymáshoz, robbantáskor 2 uralnak annyi. A hátsó bmp-be 2 m139, és meghalt. A többi ural meg már egyszerű volt, a hidasat is megcsináltam valahogy, bár a bmp-ket nem lehetett szétlőni, már ha eltaláltam egyáltalán, amit nem tudok a szarszemét füstfaszság miatt, és mert csak virtuális lövedéke van ami nem látszik.
  • Glo
    #15341
    Egyszer próbáltam ACE-vel az alap kampányt. Mentünk be a Humwee-val vissza a faluba, ahol ment a "tüzijáték", oldalról még láttam az RPK-s bakát aki betette a géppuska csövét az ablakon.. aztán elsötétült minden

    Utána nem szórakoztam vele :)
  • Adam II
    #15340
    Ja, hogy csak egy URAL-ban vannak bakák! Így már mindjárt más.
  • Solt
    #15339
    Az a titka, hogy ahogy kiszállsz, azonnal sprintelni kell a híd első harmadáig... de tulajdonképpen teljesen mindegy, a lényeg, hogy sikeres legyen! :)

    A teherautóst próbáld meg úgy, ahogy leírtam...
  • Adam II
    #15338
    Mondjuk ha jobban belegondolok meg kellet volna várnom kilőnöm a fickót a géppuska mögül aztán a sofőrt. Lerakni a cuccot mert páncélosok úgy is később jönnek és valószínűleg leállnak agyalni, hogyan kerüljék ki az UAZt és talán ellesznek a kerülgetésével a jelig és akkor egy sem tud átjönni.
  • Adam II
    #15337
    Én úgy csináltam mert akkor nem kellet szarolni az UAZzal. Akármilyen gyorsan csináltam jött és lekaszált. Viszont a vízben marhára nem vett észre.
  • Solt
    #15336
    Beúúúúúszni? :D Tudtok mondani vad dolgokat! :D Simán elszáll a híd, csak jó helyre kell tenni a szacsit... gyorsnak kell lenni... ;)
  • Adam II
    #15335
    Ilyen elcseszett küldetések ne legyenek ArmA2 hadjáratában mert akkor sírok.
  • Adam II
    #15334
    A hidas küldivel sokat szívtam mire rájöttem mit kéne csinálni.
    Először is nem a hídra kell rakni a robbanó anyagot hanem a pillérekre. A híd alá kell menni és odaúszni hozzájuk majd lerakni a szacsikat.
    Ezek után jobbra kiúszol a partra. Ne törődj az UAZzal. A házak között lesz egy láda M136 rakétákkal, búj el a közelében. A "flash flash flash" későn jön és egy csomó harckocsi át fog jönni de ne foglalkozz velük várd meg amíg elmennek. Miután tiszta a levegő szedd össze a rakétákat és ha maradt BMP ami nem robbant fel a híddal az is a mederben fog szenvedni szóval könnyű célpont lesz. Ha ezzel kész vagy kövesd a folyót vagy inkább csatornát előbb utóbb egy gumicsónakra bukkansz. Azzal gyorsan eljuthatsz a bázisig ahol remélhetőleg a TOW-al felszerelt HMMWV és ATGM-es Stryker már elbánt a maradék harckocsival. Ezután vonulj vissza arrafelé amerre a játék mutatja és egyszercsak kiírja mission completed.
    Az Uralosat akárhogy próbáltam nem ment.
  • Solt
    #15333
    No, nem bírtam magammal, és kipróbáltam a sima alap kampányt ( 1.16 beta ), de semmi olyat nem tapasztaltam, amit leírtál! :) Simán kiüthető M136-l egy lövéssel a BMP! Valami nem kerek önnél, Uram! :)
  • Hogthar
    #15332
    1.14 el játszok, ha a bmp lánctalpát vagy a tornyát találod el akkor nem robban fel de ha a törzsét oldalról vagy hátúlról vagy a torony és a test közé tüzelsz azonnal felrobban.

    A másik kipróbáltam az új ace sziget csoportot, és hírtelen lett vagy 20 szigetem annak kb megnéztem az egyharmadát és hát mit mondjak nem a legszebbek, mosott texturák, csúnya domborítások és pixeles utak, ez mindenkineél így van vagy esetléeg pont a legrosszabb szigeteket néztem meg?
  • Solt
    #15331
    Ahogy kiugrasz a verdából, sprint a hídra... a híd baloldalán leteszel 3 szacsit egymástól nem messze, másik sáv, jobb oldal, jössz vissza felé, leteszed a maradék kettőt... ha jól csinálod nem vesznek észre, futás fedezékbe a buszmegálló mögé... flash, flash, flash, robbantasz... átjön egy uaz, meg egy vagy két bmp, de a többi marad, mivel a híd leszakad... a bmp-k ellen a buszmegálló mögött van láda, abban pedig AT. A küldetés akkor mehet tovább, ha a híd leszakad...

    A másik esetben nem kell akna... az első bmp-t el kell engedni... a sorban másodikat ( ural, tele katonával! ) valami szűk helyen megállítod szacsival... így a többi nem tudja kikerülni, valamint nem kell megküzdened egy platónyi morcos bakával... utána kiütöd a másik bmp-t, kilövöd a sofőröket az uralból, kifosztod az uralokat, és tetszés szerint elpusztítod őket...

    Mindezek végrehajtásához a legalkalmasabb a falú közepe, amit a templomtól belátsz... a kereszteződés elé tedd a szacsit kb úgy, hogy akkor érjen oda a bakákat szállító ural, amikor már az első bmp elfordult jobbra...

    Gondolom derékszögből lősz a bmp-re... ha igen, akkor kettőnek mindenképpen elégnek kell lennie... ( 1.11 óta kell kettő bele, ne kérdezd miért )



  • tpM
    #15330
    Egyébként asszem 1.11 beta patch óta van ez a hülyeség, hogy 2 M136-ost kibír a BMP.
  • tpM
    #15329
    Többet ACE-szel mint erővel. ;)
  • Sanyix
    #15328
    Tegnap elkezdtem az arma kampányt, úgy simán, 1.16-al (ezzel a már 2. teljesképernyős vista x64-es ati kártyás 4+ gigás memóriás javítással már végre tényleg megy teljes képernyőben). Felbaszott párszor. 3 választható feladat van:

    város közepén a hídon szacsizok az átjövő enemy alatt, a flash flash flash üzenetre.
    Ok. Ofp-s szokás szerint, a hídon kb 15 másodperc alatt miután a humveeből kiszállok, lerakok 5 szacsit. Hopp éppen megérkezik velem szembe egy géppuskás uaz... jó lelövöm a géppuskást simán, katt katt. NINCS TÁR! Kirakott tár nélkül. Na mindegy megoldottam 4-ből, visszarohantam a házak közé, m136-ért. Jön a konvoj, uaz átmegy, t72 átmegy, a tetű flash flash flash üzenet sehol.
    Reload Ahogy a bmp az első lerakott szacsira ér, felrobbantom mindet. Híd marad, és a BMP IS! Emellett egy rádióüzenet, hogy nemsikerült az akció. Csak kiugrottak belőle az emberek. Másikra rálövök m136-al 50 méterről. Semmi robbanás, csak tompa pukkanás, retek füstfelhő, de mintha semmi sem történt volna, 15 perc múlva mire eloszlik az a szar, látom a bmp-nek semmi baja. Hát mondom ezt nemhiszem el! Belelövök mégegyet. Felrobban, de mondom ilyen nincs hogy egy konnyűpáncélosnak 2 rakéta kelljen. Megpróbálom mégegyszer. 3-mat lőttem bele semmi. Bár nem is tudom talált-e, mert nem látszik semmi belőle. Majd hopp, mission failed, miközben senki sem tudott átmenni, mert a kilőtt bmp híd közepén áll.

    Másik választható, hogy egy faluban EGYEDÜL kell kilőnöm egy rakás uralt. Végigszacsizom a bevezető utat, a városon belül még 1 aknát is lerakok, mert ismerve a készítőket, az "ural konvoj" elnevezés ofp-ben elöl hátul bmp-t, meg t80-ast, és köztük pár uralt jelent.

    Jön a bmp, rá az aknára, BUMM és nem történik semmi!!!
    Load. lerakok egymás mellé 2 aknát. Rámegy a bmp. ÉS megint túléli csak kiugranak belőle! Kimegyek egy egy fal mellé, ami mellett párhuzamosan áll egy busz, kilőném a hátsó bmp-t, kilépek, célzok az m139-el, lövök. Megint a szokásos füstfelhő, nuku robbanás, csak puffanás. Namégegy, ugyanez. Visszalépek a busz mögé, majd rajta keresztül kigéppuskáz a bmp! Már a buszon át hosszában is átlát és mátmegy a lövedék?

    Kiraktam editorba egy bmp-t, és elkezdtem lőni m139-el, néha 2 néha 3 tól robbant fel, de soha nem lehetett látni hogy talált-e vagy nem.
    Hogy is volt az ofp-ben? Volt kis füst, de látni lehetett magát a lövedéket ahogy repül, sőt akár több száz méterről lődöztük ki a mozgó tankokat (persze sok gyakorlással :) ), és látszott amikor talált, sőt magán a tankon is látszott a sérülés.
    Ez most ilyen szar tényleg? Melyik majom bis-es találta ki ezeket a hülyeségeket?

    BTW elindítottam az ace modot, ott kipróbáltam az m3-mat, dragon-t meg javelint is. Mindegyikkel találtam, és még az alap m3-től is felrobbant a bmp (ahogy kéne), látszott a rakéta, na meg az is hogy talált, sőt szépen hallattszottis az m3-nál egy fémes csattanás találatkor.
    De én úgy emléxem normális volt az m136 régen, és a bmp 1 lövés volt. Melyik patchnél gurult el a gyógyszer? Az meg milyen hogy 2 tankelhárító aknát túlél egy bmp, vagy 2 szacsel után is csak kiugranak belőle? m1-et meg t72-t mivel lehetne kilőni? Teherautón hordott 40 db rakétával?

    A másik vicces meg amikor fexem egy ház tetején, ahol a tető szélén úgy 30cm-s szegély van, és ha közvetlen mögötte fexem, akkor is csak a sisakom tetejét lehetne látni lentről, de nem mögötte feküdtem, hanem hátrébb tehát semmi sem látszott belőlem, + legalább 10 centi vastag fal volt előttem+ csak szacsit robbantottam onnan, tehát nem láttak. Erre mi történik? 2 perc fekvés után egyszer csak lelő az egyik baka... falon át, úgy hogy nem is láthat.

    Meg azok a tetű zenék. Állandóan lehalkítják az egyéb hangokat, és a zene végén is úgy maradnak, mehet a save abort load hogy halljak valamit.
  • ceaser
    #15327
    Igen én is ezért csodálkoztam, de ugyan azzal a xam móddal szeretném betölteni, mint amivel utoljára mentettem... nem tudok angolul, de azt írja ki, hogy a felsorolt fájlok törölve lettek????
    Mert akkor valami bug van...eszem ágában sem volt hogy töröljem....