35049
  • smusher
    #20263
    Köszi! És ezt a description-ba kell írni, vagy máshová (mert ez nem derül ki a leírásból sajnos)?
  • blash
    #20262
    Szerkeszted azokat a missionokat ez alapjan:



    setTerrainGrid 50

    De meg lehet csinalni valaszthatora is.
  • smusher
    #20261
    Hello! Ha vki tud egy kis technikai probléma megoldásában segíteni, pls help. LAN szerver indításánál hogyan lehet teljesen kikapcsolni a füvet? Egyáltalán lehetséges ez? Thx!
  • Samurai84
    #20260
    2 napot használt Arma 2 eladó. PM
  • simon7108
    #20259
    nekem kilép amikor megtmadjuk a várost,lemegyek az épuletbol ahol kezdodik a kuldetés és amikor megindulok a cél felé hibauzenettel kilép,hogy nem válaszol:(
    miért lehet ez?
  • w77d
    #20258
    kurva élet elkezdtem 1.04-re felpeccselni a gamet, de a patch nem ment fel mert hiányol valamit.... persze az egész gam elszállt...
  • beci43
    #20257
    Jó szöveg...
  • Monkis
    #20256
    Esetleg erre valaki : #20234
  • streightholo
    #20255
    Hali mindenki!

    Olyan problémám lenne, hogy a 4. küldetésben konkrétan lefagy a játék és hiába restart egyebek semmit nem segít kb mindig ugyanott.

    Ötletek? :) 1.04 Beta pecs van fenn mert meghalt a dvd meghajtóm :D és mini-image el nyomom
  • tpM
    #20254
    Ja visszakerülnek, lásd 2. és 3. kép :)
  • ceaser
    #20253
    Az igen! Az nagyon feltűnt, hogy rengeteg olyan újítás van, meg ezek szerint lesz, ami kisértetisesen hasonlít az ACE-ra... Na akkor nem véletlenül.... Csak lesz egy olyan addon, (ha más nem akkor ACE2)amiben visszakerülnek ezek a speci effektek!

    A VBS, VBS2 civilek számára hozzáférhető? Vagy ezek csak kimondottan hadseregek számára készültek?
  • JanáJ
    #20252
    lol. Miért nem maradhatott?
    Engem az idegesít, hogy örökké "puffognak" a roncsok és örökké összecsinálom magam tőle. :-D Meg hogy nem lehet mögéjük bújni, fedezékként használni őket. Tudom tudom robbangat a maradék lőszer, meg kiég, de nem mindeggyik. :-S
  • JanáJ
    #20251
    Asszem ott még volt feletted valaki, de ő ül a fűben és néz ki a fejéből. Utána ezért le is lövik.
  • simon7108
    #20250
    még 1 utolso kérdés:D
    az elso kuldetésen amirol eddig beszéltem ott még nem én irányitom a csapatot?
    mert eddig nemigen jottem rá...
  • tpM
    #20249
    A vicc, hogy BISék "felbérelték" a srácot aki ACE-ben a robbanás effekteket csinálta (ezért lett olyan jó A2-ben :)), csinált bele véletlenszerű robbanás effekteket a kilőtt járműveknél, meg csőtorkolat előtt felverődő port, de BIS-ék kikapcsolták :(
  • tpM
    #20248
    Új egységek: 82. Légidesszant, Cseh egységek, ENSZ, az ellenség valami tálib-szerű lázadók, T55, M113, Mh ötvenvalahány Chinook, FN CAR (nem nem SCAR, már át lett nevezve CAR-ra) gépkarabélyok stb, rendes hőkamera (FLIR) szimuláció VBS2-ből, fegyvereken lámpák, lézercélzók, ACE szerű hátizsák rendszer (lopikálnak BISék :D). Hirtelen ennyi asszem.
  • ceaser
    #20247
    Értem Köszi! Egyenlőre semmi konkrétumot nem lehet róla tudni? Gondolok itt olyan esetleges plusszokról, mint ami a 2-ből kimaradt... Épület rombolás, a járművek sérülése... Nekem ezek nem tetszenek (egyenlőre csak videók alapján). Én nem értek a programozáshoz, de az nagyon igénybe venné egy játék motorját, ha egy felrobbant jármű nem csak textúrát váltana? Pl egy helikoptert amikor telibe vág egy föld levegő rakéta.... Akár ketté is törhetne a levegőbe... ÉS amikor földet.....
    Arma-nál nagyon tetszett az ACE megoldásai! Nem feltétlenül kell egy kilőtt harckocsinak mindig ugyanúgy felrobbania....

  • repvez
    #20246
    ha lehet tudni akkor mit javitanak a motoron , gondolom megint nem olyant ami fontos .
  • tpM
    #20245
    Nem, mert itt a motor is fel lesz javítva, és nem kell majd hozzá az alapjáték.
  • ceaser
    #20244
    Sziasztok!

    Az Operation Arrowhead az Arma2 kiegészítője lesz? (mint armanál a queens gambit)
  • JanáJ
    #20243
    1.04 óta nekem teljesen jó a gyári.
  • simon7108
    #20242
    nem nem eredeti mert nem mertem megvenni mivel nem tudtam,hogy fog e futni a gépen meg hogy mennyire sok benne a BUG:Dmert halotam,hogy van benne nemis kevés...
    de a RELOADED es verzio van meg!
  • JanáJ
    #20241
    Eredeti a game? Mert valakinek a tört meg azt játszotta hogy csak időzítve tudott robbantani, távírányítva meg nem. :-D
  • simon7108
    #20240
    ja végig mentem mondhatni...
    de probáltam odamentem rámentem,hogy lerakja a bombát oszt,hogy idozités elmentem és nem tortént semmi:(majd megprobálom távirányitással:)
  • JanáJ
    #20239
    Alapból az egér középső gombjával választasz ki a "cselekvés" menüből. Ott eldöntheted hogy időzíted, vagy távirányítottan robbantod.
    A "kiképzésen" végigmentél? Nem butaság. :-)
  • simon7108
    #20238
    na már megoldottam sikerult elinditanom:)
    de elakadtam az elso éles bevetésen:Darra rájottem,hogy felkell robantani a rádio adot kovetem is a jelzést ami van.elkisérem a orosz dokit a fabodéhoz oszt megadja ugye az uj irányt megyek felé látom a felrobantando adot oda megyek egér kozépso klikk oszt otvan,hogy bomba lehelyezése vagy valami ilyesmi megnyomom az entert és semmi nem torténik:(
    hogy kell felrobantani?pls help!
    elore is thx!
  • JanáJ
    #20237
    Pedig szépen leírják. A faluban fel kell robbantani a rádió adót/radart/vagy mit. Meg van 78 és fél mellék küldetés amit vagy megcsinálsz, vagy nem.
  • simon7108
    #20236
    ja és az ARMA 2 rol beszélek:)
  • simon7108
    #20235
    sziasztok!én felraktam a játékot fel patcheltem 1.4 ig és nem indul:(
    ezt irja "Error Compiling Pixel Shader PSSSSMS pecularAlpha:1"
    mi lehet ez?és van rá mod,hogy elinditsam?
    ja és gondoltam fontos lehet,hogy a magyaritást is felraktam!
  • Monkis
    #20234
    Hello!

    A gondom a kovetkezo: elinditok magamnak egy LAN palyat mondjuk Domination 1.09-et es neha kilovik az mhq-mat(teleportalni dobozt ki be rakni lehet, megszerelni nem), vagy valamelyik szallito helit, a gond az hogy nem terem ujra a helyen, a wreck helivel nem engedi elvinni (foleg ha a wreck helit is kilovik) igy egy ido utan nem tudom folytatni mert nem marad ertelmes jarmuvem. Valami megoldas: esetleg megkezdett palyat szerkeszteni? vagy hogy lehetne ezt megoldani?
    Ujrakezdes utan szinten elojon egy ido utan.
    Esetleg otlet?
    Koszi
  • hitman090
    #20233
    Körül néztem de nemigazán tudom melyik az ami jó lenne nem valami jó az angol tudásom esetleg link vagy valami hogy melyikben lehet az m200 ast vinni?
  • Maverick
    #20232
    Hi,
    Itt nézz körül: www.armaholic.com
  • hitman090
    #20231
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem hogy lehet az arma 2 ben használni pluszfegyvert? úgy értem ami nem alap hanem netröl szedet +fegyó amugy az M200 as sniper az amit szeretnék használni multyban haveral játszunk hamachi-n keresztül.
    Esetleg vki tudna ajánlani vmi jó modot? amiben jó sok jármű használható és a fegyót is tudom vinni.
    előre is köszönöm
  • lac coo
    #20230
    1.-4-ben már van, elnézést :)))


    Első küldinél már elakadtam : bizonyitékokat kellene gyüjtenem, de senk inem megy sehová, én meg akárhol bolyongok semmi nem történik ... Miért ?
  • lac coo
    #20229
    Jól emlékeztem, ott nincs kikapcsolás, csak alacsony beállítás, azon meg van blur ...
  • lac coo
    #20228
    Pedig azt nézegettem már :))))Kösz, meglesem újból ..
  • beci43
    #20227
    Persze!Beállítások - grafika - haladó - utófeldolgozás kikapcsolása.
  • lac coo
    #20226
    Hello !

    Motion Blurt le lehet valahogy kapcsolni ?

    THX !
  • pIIrash
    #20225
    Egy kérdés még. Ha külső nézetből látom a járművet, akkor nem hallom a hangját. Ha elfordítom a kamera szögét és oldalról látom a járművet, akkor már rendben van. Tudom, hogy ez valami 5.1 ok**ság, ami valamiért nem kikapcsolható. Gondoltam hátha van valakinek valami megoldása erre.
  • DrRadon
    #20224
    b+, nem ide akartam, hanem az ójefpébe