35048
  • Solt
    #23677
    Nem árt ám átolvasni azt a kis könyvet rendesen! Egyáltalán nem ez van benne! Az aktiválást lehet deaktiválni, majd ezt újra aktiválni. Ez egy aktiválásnál ha jól emlékszem 8x ismételhető... Összesen van asszem 8 aktiválási lehetőséged. Szorozd be... ez 64 lehetőség, nem 5! :)

    ( ha ez is elfogy, szó nélkül küldenek újat! )
  • wardogzombie
    #23676
    ez egy érdekes dolog egyébként hogy megveszed a játékot mert ugye alap hogy nem warezolsz és most nem fogom idézni de kb olyan fogad a kiskönyvbe kössz h megvetted játszhatsz vele 5ször.ha nem tudom bemagolni felbasz és letörlöm és már csak 3szor lehet aktiválni.áh amugy is egerem van azzal meg nem olyan.kössz de majd megörökli aki kérte itt én meg maradok az armás helizésnél.
  • Hogthar
    #23675
    Igazából ha megnyomod a windows gomb + a home gombot mindent bekapcsol, de érdemes átrágni melyik gomb mire való, pl a fegyverzetet érdemes elsajátítani meg a fényeket kikapcsolni, ha gondolod valamikor átrághatjuk magunkat rajta, Balut is hívhatnánk. Felpatchelt verzióval valamelyik szerververre felmegyünk aztán márt csak a trimmelést kellene kigyakorolnod, ja meg a célzást, ja és a ...
  • Solt
    #23674
    De legalább őszinte vagy! :D
  • wardogzombie
    #23673
    van fogalmad hány ilyen videot néztem meg mikor elkezdtem játszani vele? én lemondtam rola nekem ez már magas.még egy két dolog ha szerencsém volt müködött mint pl fények vagy a belsö kezelöszerv világitás vagy mi az meg talán a hud de hogy együtt minden sikerülne az 500 bol 0.én feladtam
  • Solt
    #23672
    Gyakorolj! :)

    Nekem anno Cirrus mester megmutatta, bemagoltam, és azóta olyan mint a biciklizés! :))
  • wardogzombie
    #23671
    dcs black shark megvan szégyen nem szégyen megvettem de én nem tudom beizzitani azt a szaros helit.....
  • kifli
    #23670
    köszi!
  • Hogthar
    #23669
    igen.

    Tehát ha az arma 2 nem eredeti és 1.08 as felpathelchelt, rátelepítve az OA v1.57, akkor tudja használni az arma 2 es addonokat.
  • kifli
    #23668
    gyors kérdés:

    Félig warez bocsi. Szóval az úgy működhet-e, hogy haverom megveszi oa-t, sima armábol pedig virágbolti verziója van. Akkor így tud jönni játszani velünk coop-ba? Mert ilyenkor arma 2 csak egy mod nem?
  • Hogthar
    #23667
    A Stalker tényleg nehéz volt veteránon, a Baldur's gate 2 vel is eleget szenvedtem jó emlékeim szerint, de az arma csak a kezdetekben nehéz, ha elsajátítasz egykét dolgot az ai már nem lesz kihívás szerény véleményem szerint, míg mondjuk a stalkerbe akármennyit játszol a játékkal, utána is vért fogsz izzadni a veterán fokozaton :D
  • Papa01 #23666
    Ez igaz, de a rendszerek bonyolultságában, kb forma forma... :)
    @Janáj: Azért például egy CoD2 játékost hamar kikészíthet, az hogy 200 méterről leszedik egy lövéssel, és azt sem tudja ki és honnan lőtték le... :)
  • Solt
    #23665
    Na igen... nem a játék drága, hanem a gép amin elketyeg! :))

    @Papa: Jogos, de azt irányítani azért könnyebb mint a cápát! :)
  • JanáJ
    #23664
    Nem értem miért nehéz az Arma. Inkább csak a kezelése furcsa.
  • Papa01 #23663
    Vagy az DCS: A-10C... :)
  • Fürtös
    #23662
    Na ja:D
    Fent van a be kell szerezni listámon.
    Mondjuk előbb gépet kellene venni:(
  • Solt
    #23661
    Ebből a listából kettővel játszok ( játszottam )! :D Viszont, ha az ArmA az első, akkor hányadik a DCS Black Shark a maga 3-4 perces ramp startjával... és akkor még el sem emelkedtél! :D
  • Fürtös
    #23660
    Hello emberek,nézzétek mit találtam:
    Az évtized 10 legnehezebb játéka.
    Na ki az első helyezett?
  • beci43
    #23659
    13ka-pd45-be67-0001
  • JanáJ
    #23658
    Én a: VEGYÉ-LERED-ETITM-ERTAZ-AJÓ-t használom. :-)
  • Hogthar
    #23657
    Titeket se kell félteni
  • tpM
    #23656
    Boldog Karácsonyt.
  • Papa01 #23655
    BE4KK-24JPG-EMV7I-18M2N
  • wardogzombie
    #23654
    DSHKM9-M136M5-M107T72-Mk19UH64
  • Solt
    #23653
    sdgs-dshk-dhs9-djs1
  • BF109
    #23652
    sziasztok!
    letöltöttem az arma2 operation arrowhead játékot de nincs mellette cd key csak crack fájl. nem tud vki segíteni h mi a kód? köszi.
  • JanáJ
    #23651
  • m1c1mack0
    #23650
    Ha jól emlékszem ez volt link
  • JanáJ
    #23649
    Köszi, akkor jól sejtettem.
  • JanáJ
    #23648
    Az azért már szép. Pálya neve? Armaholicon keressem?
  • JanáJ
    #23647
    noproblémó
  • DrRadon
    #23646
    B+, raktam bele képeket is, csak eltűntek
  • DrRadon
    #23645
    Az ilyen jellegű terrain motorok bármekkora területet képesek kezelni (Föld, Hold és Mars felszínt már régóta be lehet járni csak tárhely és pályaszerkesztői szándék kérdése.

    A töltés nem folyamatos, hanem a magassági térkép adatait pl 128*128-as szektorokra bontják és egy új komplett szektor kerül betöltésre akkor, amikor valamelyik sarokpontja a látókörön belülre kerül (mivel az Armában olyan 8-10 méter lehet egy egy magassági pont közötti távolság, és valami furcsa oknál fogva 13-26-52-es rácsfelbontást használnak a 16-32-64-128 helyett, ezért azt lehet mondani, hogy haladáskor kb. 500 méterenként tölt be egy-egy újabb szektort a memóriába)



    Ez a kép az armából van. Jól láthatóak a LOD-ozott szektorok, melyek talán 512x512 méteresek lehetnek.

    Elrettentésként egy másik kép, ahol a talaj alatt hullámzó tenger is látható:



    Vannak ennél kifinomultabb terrain motorok is, de megnyugtatásul elárulom, hogy a Crysis is az armához hasonlót használ, csak ott jóval kisebbek a szektorok, és jóval sűrűbbek a rácspontok.
  • m1c1mack0
    #23644
    A legnagyobb amit láttam eddig 40x40 km volt, ha jól emlékszem.
  • repvez
    #23643
    jogos,fáradt vagyok ma a matekhoz.
    Ahogy mondani szokták mindig az a k@rva matek
  • JanáJ
    #23642
    a 200km2 csak 50x kisebb mint a 100x100km-es négyzet :-D
  • repvez
    #23641
    mivel a mostani "pályát" szigetet is 200km2 nek reklámozták igy elvileg tudja .
  • JanáJ
    #23640
    Nem a látótávot kérdezem, de köszi.
    A kérdés az hogy mekkora a legnagyobb térkép amit még elbír az Arma2. Gondolom nem tölti be egyben az egészet, hanem folyamatosan. Ha ez így van akkor elvileg akár 100x100km-es is lehetne a pálya. Gyakorlatilag is?
  • tpM
    #23639
    :(
  • Solt
    #23638
    A nemrég kelés miatt meg duplán érezd magad lebaszva! :D