35048
  • kifli
    #23717
    ma este lesz valami coop vagy hasonló dolog? Lehet hozom ismerősöm is ha ráér, neki nagyon új lesz még az egész :)
  • Hogthar
    #23716
    Hát igaz a fegyver hangok nagyon jók, de nem az a baj, hogy nem tetszik a futás hangjában néha-néha megpendülő hang, hanem nem tudom elviselni, konkrétan tényleg kiráz tőle a hideg, és nagyon irritáló úgy játszani ,hogy két másodperc között újra és újra megborzongok.

    Ha lesz új hang mód megfogom hallgatni.
  • tpM
    #23715
    Amúgy pénteken jönnek a fejlesztett/új fegyver, robbanás, mozgás (az alap műanyagos klikk klakkogást fémesebbre cseréltem) + bizonyos felületeken új lépéshangok.
  • tpM
    #23714
    Hát pedig a mozgás hangok nem működnek, ha SM mellé ACE indul, így nem is tudhatod milyenek az "új" hangok. :) És ha zavar, akkor nyugodtan kiveheted. acex_sm_c_sound_men, acex_sm_s_men és a hozzájuk tartozó .bisign fileokat vedd ki az ACE SM\Addons-ból.
  • Solt
    #23713
    Szakadéknyi különbség van szerintem az alap és az ace hangok közt... inkább a súrlódás, mint az alap hangok! :)) ( szerintem )
  • Hogthar
    #23712
    Pont ekkor került be az acebe az új futás hangja. Van benne egy ilyen vékony súrlódás hang, ami nem elég hogy irritál, de sajnos még a hideg is kiráz tőle akárhányszor hallom és nem tudok ellene tenni.

    Ezért játszok alap hangokkal, pedig az ACESM-ben a fegyverhangok jók is lennének
  • Hogthar
    #23711
    Régebbi coop, szintén Blaster által rögzítve
  • JanáJ
    #23710
  • Hogthar
    #23709
    Isla Duala
  • JanáJ
    #23708
    Ez melyik map?
  • JanáJ
    #23707
    Köszi, értem.
    Én még éjjellátónál tapasztalok fényerő ingadozást, de eddig feltételezem, hogy pl a felhők, vagy ilyesmi. :-)
  • repvez
    #23706
    A 23700as hszben linkelt video 30.mp-étöl amikor nézetet vált akkor csak egy nagy fehérséget látni , ugyan ez a helyzet ha beülsz egy tankba vagy ha éppen kiszállsz belöle, arrol nem is beszélve hogy ugyan ugy változik a fényerössége a tank belsejébe mintha szabadba lennél attól függöen hogy a naphoz képest merre fordulsz.Ezekszerint a páncélon átsüt a nap Bis-ék legalább is igy gondolják.
    A HDR-es rész meg hasonlo hogyha nappal szembefordulsz akkor elsötétedik a kép és nagyon lassan vált vissza ha elfordulsz.
  • JanáJ
    #23705
    Ezt fejtsd ki, nem értem.

    A lőtávos nyűgömre nem tudja valaki a megoldást?
  • tpM
    #23704
    Meg hőkamerába nézés után is ez van... :S
  • m1c1mack0
    #23703
    Ki lehet kapcsolni, és az emberek 90%-a ki is kapcsolja.
  • repvez
    #23702
    amugy csak nekem bántja a fantáziám az hogy a tankoknál a nézetváltásoknál több mp-en keresztül fehér képernyö van a és hogy a HDR-nek csufolt valami nagyon rosszul és zavaroan van megoldva ebben a játékban?
    Mert addig rendben van hogy probálják leszimulálni a szem érzékelését, de ebben a formában nagyon nem jol , más játékoknál nagyon jol eltalálták a nap vakitó hatásainak megvalositását.
  • Hogthar
    #23701
    Ha kétszer rákattintotok a videóra, akkor lehet a hangerőt és a csúszkát állítani.
  • m1c1mack0
    #23700
    Egy kis coop video, köszönet Blasternek.
  • JanáJ
    #23699
    Ez nagyon fake szagú.

    @Solt: Mire leesett a tantusz. :-)
  • tpM
    #23698
    Be kéne ültetni őket ebbe a T-72be
  • Solt
    #23697
    A szomorú valóság...
  • Gascan #23696
    eredeti? legújabb patch fent van?
  • lusti12
    #23695
    Sziasztok!Valaki meg tudná mondani,hogy az ArmA2 OA mért lép ki nekem állandóan holott simán kéne futnia.Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • JanáJ
    #23694
    Anno amikor az arma2 megjelent akkor annyira magas volt a gépigénye, hogy pont ezeket az effekteket szedték ki az emberek. :-)
  • JanáJ
    #23693
    Sziasztok!

    Hogy a fenébe számolja a motor a lövedékek sebzését? Értsd miért van az, hogy 20m-ről egy lövés egy 240-essel simán viszi pl egy teherautó kerekét, de pl 600 m-ről már 3-4 lövés kell. Igaz ez arra is ha 700m-ről fejbe lövök valakit gpk-val.
    Értem én hogy csökken a skuló energiája, de azért Abdul arcáról csak nem kellene lepattannia, ha 1200m-ig van az irányzott lőtáv...
  • Papa01 #23692
    Szia!
    Ha jól tudom, az alapjátéknak EZ a legújabb frissítése.
  • Sponnyabob
    #23691
    Sziasztok!
    Rég néztem már rá a játékra és lenne pár kérdésem. Hány patch jelent már meg a játékhoz? (legutóbb még az 1.02-esről halottam) Illetve hogy az összes pathcet fel kell telepíteni vagy elég csak a legutóbbit? Köszi!
  • tpM
    #23690
    Jahát sivatagban nyilván más :P :)
  • Gascan #23689
    a por az első képen amit belinkeltél nem épp úgy fest mint ahogy a vidiben, amit én linkeltem :)
  • tpM
    #23688
    Ezt nem értem?
  • Gascan #23687
    mennyiségben és állagban is más az eredeti :D
  • wardogzombie
    #23686
    ja ok megvan látom már
  • wardogzombie
    #23685
    a második képen van por?
  • tpM
    #23684
    #23680


  • wardogzombie
    #23683
    mindenesetre érdekes
  • repvez
    #23682
    DE ahogy néztem ezen az egy rambon kivül nem nagyon volt nagy aktivitás a társak részéröl, csak huzták a nyakukat befele.Pedig ha mindenki csak egy gránátot dobott volna azon a területen még a csotány se maradt volna meg
  • wardogzombie
    #23681
    20 másodpercnél figyeljétek majdnem hátbalőtte a saját emberét
  • Solt
    #23680
    ACE
  • Gascan #23679
    van itt ez a videó amit ma a gamestar.hu-ra is kitettek... Soldier fight out of an ambush .... csak azért mutatom, mert látható, hogy valóban a homokban mennyi por keletkezik tüzeléskor...

    Armában viszont sehol semmi... pedig a por még azért is jó lenne, - mint pl Bad Company 2ben - elég sok mindent kitakar, ezáltal szebbé teszi a grafikát ..
  • wardogzombie
    #23678
    attol én még nem tudok repülni