35048
  • Solt
    #27319
    Kell a változatosság, ízlések és pofonok, stb, de egyszerűen nekem nem megy a fejembe, hogy felnőtt férfi emberek, hogy a p.....a tudnak ILYEN játékokra rágerjedni! :D Nem jutok szóhoz... :D

    ( Első hsz-ben lévő képek baszták ki a biztosítékot! :D A videón meg, hogy kergeti őket a mamut! XDDD Elbőgöm magam... :DDDD )
  • Hogthar
    #27318
    na Kösz, szépek vagytok mind
  • Csokis
    #27317
  • wardogzombie
    #27316
    Kicsi Hogi
  • Icebird
    #27315
    Minél jobban próbálja valaki kimagyarázni, annál gyanúsabb!
  • tpM
    #27314
    Régi szép idők...
  • Solt
    #27313
    És azt is torzítva...
  • Hogthar
    #27312
    Komolyan nem hallgatok ilyen zenét, eddig még nem is hallottam erről az együttesről. Nem szeretem ha ennyire electro egy zene, minél több benne a valódi hangszer annál jobb, sőt jobban el vagyok a régi zenékkel mint a mai csam csap csin csing tág tá val, amiben néha megszólal egy hang ,de általában mindig csak egy szót hajtogat.
  • tpM
    #27311
    Legalább valami komolyzenét toltál volna...
  • Hogthar
    #27310
    Nem hallgatok ilyet, nem tudom hogy francba linkelte ezt be, a vágólapomon a másik link volt, mégis ez került ki valamiért.
  • wardogzombie
    #27309
    Most lebuktál
  • Hogthar
    #27308
    Mi a franc ez? Nem ezt akartam
    Videó
  • Hogthar
    #27307
    Ez így csak az arma 3 as dolgok
  • Hogthar
    #27306
    új jelenetek is vannak ebben a videóban
  • DancZer
    #27305
  • repvez
    #27304
    ingyenes DLC a TOH-hoz
  • DancZer
    #27303
    Bizony ahogy mondja "denevérember, de nem vén ember fizess többet man!" :D
  • denevérember
    #27302
    Amúgy meg ha komolyan gondolod a játékot érdemes most megvásárolni. Az ARMA2+OA mindössze 3990Ft a CD Galaxisban! :) Ennyiért tényleg megéri!
  • Solyom2
    #27301
    Kösz jó tudni.
    Nem eredeti a játék de be kell vallani ez egy érdekes másolás védelem.
  • Hogthar
    #27300
    Ennek a játéknak a másolás védelme, hogy egyszer csak madárrá változol. A másik, hogy az ai 2 durvább jobban át lő mindenen és 5 kiló-méterről is fejeseket osztogat.
  • Gascan #27299
    eredeti?
  • Solyom2
    #27298
    Helló!
    Lenne egy igen érdekes problémám még pedig az hogy miközben játszok véletlen időpontban egy madárra vált a kamera és azt tudom irányítani.
    Ez mi a fene?
  • Hogthar
    #27297
    használj ilyen egeret
    ennél nem kell bekapcsolni a smoothingot, új technológiás 100k Dpi 20k frissítési sebességgel, profi és ahhoz képest egész olcsó
  • Hogthar
    #27296
    Armában az fegyvernek van egy dexterity értéke mely arra szolgál hogyha könnyebb a fegyvered könnyebb lehet mozgatni, ha ez az érték nagy akkor úgy tudod mozgatni a fegyvered mint más fpsekben, de az az igazság ,hogy talán csak a pisztolynál olyan, így szimulálják le hogy a fegyverednek van súlya. Na mármost ha jó az fpsed ez nem tűnik fel, de ha kicsi és a smoothing be van kapcsolva fokozódik már-már zavaró fokig, ajánlatos a kikapcsolása.
  • Gascan #27295
    valakinél amúgy még van olyan, hogy ha az egeret jobbra és balra mozgatom akkor ha kikapcsolom a smoothingot akkor rögtön mozdul mint más játékban, de ha vertikálisan akarom mozgatni akkor egy picit késik .. ezt meg lehet valahogy oldani?
  • denevérember
    #27294
    Helló! A legegyszerűbb ha felnézel a magyar TS re,ott bárkit megkérhetsz,és szívesen segít beállítani mindent!
  • PSG 1
    #27293
    Szevasztok..!
    Informaciot szeretnek, h hogyan tudnamezt a mod-ot feltenni ugy, hogy mukodjon is..Letoltottem az osszes szukseges szart(CBA-kat, ACE-t,stb), egesznap a telepitesi utmutatokat bujtam a net-en es megsem mukodik semmi..Gyakoralatilag ugy nem lehet telepiteni ahogy az utmutatokban szerepel(vagyis feltelepul, csak nem mukodik)..a launcher-ekkel sem mukodik..(standalone A2-m es OA-m van..)
    Koszonom a segitseget elore is..!
  • tpM
    #27292
    Repeszszimuláció
  • DancZer
    #27291
    :D
  • Hogthar
    #27290
    Felújítottam a Duala Domit : Link
  • Scottt
    #27289
    Amikor beállítanék valamit
  • tpM
    #27288
    Szerencséd, hogy ACE Guru-nak szólítottál. 8-)


    Az a helyzet, hogy nem tudom, mert Clippy-t én nemrég indítottam el először, amikor is ezt beállítottam.

    Mikor írja ezt ki, mikor elindítod, vagy mikor valami műveletet csinálsz vele?
  • Scottt
    #27287
    Nem a fordítással volt probléma, hanem a okát nem értem,és a megoldással sem vagyok tisztában,te vagy az ACE guru,ezért kérdezem :D
  • Gascan #27286
    amúgy nem tudja valaki véletlenül, hogy melyik csatorna fogja közvetiteni az idei foci EB-t? :)

    nálunk nincs tévé aztán ilyenkor azért jól jönne.. de valamelyik csatornákat lehet nézni élőben a neten is
  • tpM
    #27285
    azt jelenti, hogy néhány dolog ment rossz... hmmm
  • Scottt
    #27284
    Nem tudom beállítani,a clippi azt írja, hogy something went wrong,ötlet?
  • tpM
    #27283
    Azért írtam idézőjelben. :D
  • Hogthar
    #27282
    Nekem igen 3D nek nem nevezném igazából, 2db 2d textúrát mozgat előre hátra, nem rossz megoldás.
  • tpM
    #27281
    Sniperről jut eszembe, hogy nektek ACE-ben engedélyezve van a "3D" távcső feature? Rendesen mozog benne a szálkereszt amikor állítod, visszarúgásnál is jobban érződik, hogy távcsőbe nézel épp, lehet állítani külön némely modelleken a szálkereszt megvilágítását stb.
  • Solt
    #27280
    Na igen... mindenben egyetértek! :)