35048
  • Solt
    #27359
    Kiábrándító tud lenni... :S
  • Icebird
    #27358
    Ez is csak azon múlik mennyi LOD van egy modellben.
    AZ első pár száz méteren még 2-3x annyi LOD kell megfelelő átmenettel (nem rögtön az első után fele polygon szám) akkor nem lenne szembetűnő a váltás. Általában 7 LOD van egy járműnél, na most pl. az OA M1A2-nél már csak 4.
  • Solt
    #27357
    Juj...
  • tpM
    #27356
    Amúgy meg VBS2-ben is villog, remélem érted, hogy mire célzok. ;)
  • Solt
    #27355
    :DD
  • tpM
    #27354
    Micsoda elvárások... Ébresztő öcsi, ez még csak a 3. rész...
  • Solt
    #27353
    Abban lesz valami előre lépés, hogy a textúrák ne 100 méterre előttünk váltakozzanak, és a 100 méterre lévő járműnek ne kocka kereke legyen? :)
  • Hogthar
    #27352
  • denevérember
    #27351
    Jólvan ahogy érzed :)
  • cifcuk
    #27350
    Amikor megjelent arma2 nagyon sokat toltuk de egy idő után unalmasl ett. Hónapokon keresztül AI által birtokolt városokat vissza foglalni, unalmas. Majd ha jön ARMA3 akkor újra belevetem magam.
  • denevérember
    #27349
    Ha ezt most tőlem kérdezted,akkor a válaszom az hogy domination! :) Semmi féle addon vagy mod nem szükséges hozzá,alap arma2 vagy akinek FREE van az is teljesen jó! Priviben várom a skype címeket,vagy esetleg más elérhetőséget!
  • cifcuk
    #27348
    Ez DayZ lesz, vagy domination?
  • denevérember
    #27347
    Rendben! Szuper :) Valami elérhetőséget tudnál adni? Akár priviben! Mi mindig skype-on tartjuk a kapcsolatot játék közben. Örülök h összeáll egy kis csapat ;)
  • Hecker007
    #27346
    Mi lennénk 2-3-an kb akik jönnének.
  • denevérember
    #27345
    Esténként szoktunk ARMA2-be hostolni domination szervert! Akinek csak a free van meg,az is tud csatlakozni! Lenne rá igény? Mert akkor össze szervezhetnénk egy 5-8 fős csapatot,és lehetne kicsit hülyéskedni ! :)
    Ilyen 21:00 kor van általába a stat ! ;) Várom a válaszokat!
  • cifcuk
    #27344
    Ez így jól hangzik, akkor lehet mégis megveszem az AH-t.
  • Hogthar
    #27343
    Arma.hu közösségében van vagy 10 ember akik játszanak vele, kb 5-6 an együtt haladnak általában.
  • denevérember
    #27342
    Ha van szabad hely a szervereken és nagyon unatkozom akkor szoktam néha... :)
  • kifli
    #27341
    dayz-el játszik valaki?
  • kifli
    #27340
    linux dedikált szerverhez egy kérdés.


    Az úgy elég, ha felteszem a reinforcements-et, és annak a file-jait másolom fel a szerverre? Mertmert abban csak egy oa lite van, énpedig co szervert szeretnék futtatni.
  • DancZer
    #27339
    Ha jól tudom E3 után. :)
  • denevérember
    #27338
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1331194434
  • repvez
    #27337
    Valami hir , hogy mikor kezdödik az A3 nyilvános tesztelése?
    Ugy rémlik mintha juniust mondtak volna.
  • Petko
    #27336
    Haha, ez azért szép amit a zombis mód művelt...
    Ahogy egy másik kedvencemnél is megemlítették: CUZ EVERWAN WUV ZOMBIES!
  • denevérember
    #27335
    A verzió szám stimmel... 2 hónapot játszottam vele folyamatosan kb. Aztán egyik napról a másikra ez történt... nekem is fura.. :/
  • Fürtös
    #27334
    Verziószám stimmel?
    Lehet patchelned kell 1.60 ra.(azt hiszem az az aktuális)
  • denevérember
    #27333
    Hali! Egy olyan kérdésem lenne,hogy egy ideje megvásároltam az ARMA2+OA kiegészítőt. Játszottam is vele,működött szépen mind a 2. De az OA mellett én vissza jártam ARMA2-zni mindenféle kiegészítő nélkül... És most a napokban amikor megint fel akartam menni,tölti tölti a szervert majd mikor betöltötte,vagy kidob a szerverválasztó képernyőre,vagy annyit ír ki hogy a kapcsolat megszakadt és csak le tudom okézni... Mitől lehet ez szerintetek?? Elég bosszantó... És ami még baromi érdekes,hogy letöltöttem az ARMA2 FREE-t hogy kirpbóbáljam azzal mit mutat,de már azzal sem enged fel egyik szerverre sem... Pedig teljesen külön könyvtárba telepítettem és így sem... Valakinek valami ötlet??? Előre is köszönöm!

    D.
  • wardogzombie
    #27332
    Ne ajvékolj kicsiny rabbi.
  • Solt
    #27331
    Azért itt nem egészen arról van szó, hogy mondjuk valaki szereti-e a spenótot avagy sem, de ne ragozzuk! :D
  • tpM
    #27330
    jaja... így is elkapkodják a sopronit a teszkóban egy napsütéses péntek délután
  • lee56
    #27329
    Én meg valami Mortal Kombatra számítottam volna :) De ha a zombiláncfűrészes pomponlányt linkelted volna, talán mégjobban meglepődök :D

    Amúgy meg inkább örülj neki, hogy nem mindenki egyforma ízlésű, nagyon unalmas világunk lenne, ha mindenkinek ugyanaz jönne be :)
  • Solt
    #27328
    Na igen, gondoltam, hogy nem ehhez kell a harmadik diploma! :D

    @DancZer: Néha belenézek a frissen születő topikokba, hátha valami gyöngyszemre akadok. :)) Nem is maga a játék "akasztott ki" ( mondjuk az se piskóta! :D ) hanem az, hogy milyen idős ficakok játszanak vele... azt hittem 14 alatt lesz az átlagéletkor, erre tele van 25-35 közti emberkékkel... meglepett! :)

    @Scott: Na igen... abban úgy van minden ami kell! :D
  • Scottt
    #27327
    Megeszem a kalapom kolléga,még rá se vittem az egeret a Hasonló linkjére,már éreztem, hogy én valami UFC-t linkelnék be..
    Bejött! :))
  • DancZer
    #27326
    Valaki szereti a fantasy-t valaki nem. A játékok lényege az hogy szórakoztató legyen. Nekem az a véleményem, hogy meghataroznak egy embert típust az érdeklődési körei.

    Amúgy hogy is bukkantak a topicra? :D Yoshimitsu meg király és kész! :D
  • Bucser
    #27325
    A zene lényegtelen:) A lényeg hogy feltolja az adrenalint, ami csökkenti a reakcióidőt, mert az az egyetlen amit ez megkövetel:)
  • Solt
    #27324
    A felnőttnek az "ellenlába" nálam a gyerek, a férfinek meg a nő. A kettő közül pedig egyikhez sem kapcsolható a diplomák száma. A megjegyzésemmel arra próbáltam célozni, hogy ez a játék számomra(!) gyerekes és buzis! :D

    Mi az ami nem fér össze a felnőtt férfivel? Azok a figurák, és az egésznek a hangulata. Mondjuk, ha ezt indokolni kell, akkor már "baj" van! :)

    Előítéletről szó sincs, egyszerű asszociáció. Nem ítélkezem, az nem az én dolgom! :)

    Mellesleg azt sem tudom elképzelni, ahogy a 100 kilós formáddal ülsz a gép előtt, és egy ilyen kontroller kütyüvel miniszoknyás kínai lányokat terelgetsz, varázsolgatsz, stb! :DD Bele sem merek gondolni, hogy mindehhez milyen zene társulhat! :DD

    Egyébként, ha már verekedni támad kedvem, akkor én mondjuk valami HASONLÓVAL próbálkoznék!

    De mint mondottam volt, ízlések és pofonok. Jó liberálisként tolerálom a másságod! :DDDDDD
  • Bucser
    #27323
    "Egyébként van, hogy a mamut utolér, vagy az csak hangulat fokozó? :DD"

    -Egyszerű háttér.

    "Gratulálhatok előre a 3. diplomához? Mondjuk azt nem tudom, hogy ízléshez mi köze van, de te tudod, hogy ezt miért osztottad meg velünk..."

    Csak azért, hogy az előítéletes ", hogy felnőtt férfi emberek, hogy a p.....a tudnak ILYEN játékokra rágerjedni! :D Nem jutok szóhoz... :D" című mondandódnak keretes ellenlábat adjak.

    Egyébként kíváncsi vagyok, hogy szerinted mi a "lénye" a játéknak ami nem fér össze a FÉRFI-val.
  • Solt
    #27322
    Gratulálhatok előre a 3. diplomához? Mondjuk azt nem tudom, hogy ízléshez mi köze van, de te tudod, hogy ezt miért osztottad meg velünk...

    Nekem a FÉRFI ember, azok a figurák, meg úgy az egész játéknak a "lénye" nem fér meg egy lapon, de mint említettem, ízlések és pofonok! Bocsánat, ha a lelkedbe gázoltam! :DD

    Egyébként van, hogy a mamut utolér, vagy az csak hangulat fokozó? :DD
  • Bucser
    #27321
  • Bucser
    #27320
    Őszintén? egyszerűen, hogy leülj játszani csak 10 percre van szükséged.

    Én szívesen tolom SF4-el(street fighter 4) meg ArmA-val is de pl játszok WoT-t meg FireFall-t is.

    ÉS igen, felnőtt ember vagyok lassan 3 diplomával.