21170
LCD - Plazma
  • PyRex
    #75
    hát nemtom én azonos kategóriában mindig legalább 10-15%-kal drágább Sony árakat láttam, beszélhetünk TV-kről, vagy bármi másról.
  • cloud.strife
    #74
    Mi drága? Lécci ecseteld egy kicsit!!! :)
  • Bucser
    #73
    Az hogy magyarországon kurva drága a sony nem jelenti, hogy külföldön is az:)
  • cloud.strife
    #72
    Én viszont napmintnap ezek között vagyok és nekem elhiheted, hogy plazmában, most az új sorozatú LCD-ben jobb a Sony képminőségben, nem tudásban! jobb, mint a Pana, Samsung, LG, Pioneer kb azonos, kicsit jobb a Sony-nál, de árban borzasztóan drága.

    "A Sony köztudottan az egyik legdrágább (és marhára nem a legjobb) gyártó"
    Melyik bolygón??? Itt a földön ugyanis nem, hosz jelenleg egy Ócskavas Samsung 32" LCD 450e, addíg egy fullextra HDTV-s Sony 399e. Mi drága? Mi nem jó???
    Ennek az új LCD-nek (meg a régebbi Wega Engine-s Sony plazmának) egyszerűen Best Buy értékelést adtak kint (magyar sajtónak inkább ne higyj:). Akkor mér is rossz?
    Milyen volt az a Sony 127-es plazma? Mennyibe került? És a Pana?
  • PyRex
    #71
    Nemtom, szerintem ez nem igaz. A Sony köztudottan az egyik legdrágább (és marhára nem a legjobb) gyártó. Pl. plazmából szvsz a Panasonic ár/teljesítményben (vagy minőségben, ha úgy tetszik), toronymagasan vezet. Persze ízlések és pofonok, de a Sony plazmát sehol sem hallottam eddig magasztalni, ellenben Panát esetleg Pioneert igen. Mellesleg pont a multkor láttam egy 126cm-es Pana és Sony plazmát egymás mellett. Hát a Pana nagyságrendekkel szebb képet produkált - persze ez is szubjektív. :)
  • cloud.strife
    #70
    Hát, az azonos árú Pana, Samsung Lg-nél pl.. :)
  • PyRex
    #69
    Minél? Mármint minél jobbak?
  • cloud.strife
    #68
    A Sony cuccait is nézzétek, nem sokkal drágábbak de láthatóan jobbak. :)
  • PyRex
    #67
    lol nembaj :)))))))
  • [NST]Cifu
    #66
    LoáL. :)

    Pedig nagy a kisértés, mi? :)
  • Punkerwork
    #65
    itt van elöttem egy 42-es Samsung plazma de ah kibontom tuti nem tudom többet becsomagolni és a vevő morcos lesz :(
  • PyRex
    #64
    miért lenne régi. és miért meglepő. akinek 1,5 millája van TV-re, valszínű, hogy van 20 millája kocsira, vagy csak elvakult :)
  • Bucser
    #63
    régi post de azért meglepő...

    1,5 milla egy tévéért??????? Abból használt autót veszek és még az árát is meg tudom keresni vele, ha munkába állok... de egy TV?????
  • Punkerwork
    #62
    most egy Samsung 710MP van helyette, nagyon doboz hangja van :(
  • PyRex
    #61
    PS3-hoz, ha tudsz HDMI bemenettel rendelkező TV-t vegyél.
  • Fre576
    #60
    Még valami.El tudja valaki magyarázni,hogy milyen csatik ezek(mire jók)?:DVI,CVBS,Dsub
  • Fre576
    #59
    Sziasztok! Ezt az lcd tv-t nézegetem mostanában.(Thomson 27LB120S4 200eFt)Szerintetek Ps2-höz megéri megvenni?Illetve majd Ps3-hoz?
    Technikai adatok:LCD televízió: 67 cm (27") képátló; 16:9 képarány; 600:1 kontrasztarány; 550 cd/m2 fényerő; 170 fokos horizontális és vertikális látószög; <16 ms reakcióidő; 1280x720 pixeles (WXGA) felbontás; 2x10 Watt maximális teljesítményű hangszórók; NICAM sztereó hang, Virtual Dolby Surround térhatású hang, Digital Pure Sound; NaviLight menü; 99 tárolható adó; teletext, 10 tárolható oldal; 1x Scart, S-Video, VGA (D-SUB), YPrPb CrCb és A/V bemenet; fejhallgató kimenet, multifunkciós távirányító (TV/DVD/VCR)
    Szerintetek? Aki tud segítsen!Köszi!!!!!
  • PyRex
    #58
    Jaa? Télleg, csak félreolvastam :)
  • Alien
    #57
    Igen tudom, azt írtam, hogy az egyik nem plazma, senem lcd :)
  • PyRex
    #56
    Az első az plazma, legalábbis a link alapján... :)
  • Alien
    #55
    Hozzá és hozzá mit szóltok? Igaz az egyik nem lcd/plazma, de ez a topic talán jobban él, mint az 50 v 100 hz :)
  • OlsenSAJT
    #54
    a doksijában kéne ezt megnézned.....
  • Angyisz
    #53
    Segítsetek ha tudtok. A plazma képernyő igényel valami speciális tisztítást, vagy a hagyomásnyosan kell tisztítani mint a CRT TV-ket?
  • Punkerwork
    #52
    ezt inkább a 100Hz-es topic-ba :)
  • Angyisz
    #51
    ja most ilyenem van 2 éves, de ha meglesz a plazma pana akkor sem válok meg tőle

    32"-os(76cm)síkképcsöves televízió
    16:9 képarány
    100Hz Natural Scan
    Virtual Dolby hangrendszer
    Kéttuneres kép a képben funkció
    Digitális zajcsökkentés
    Automata mozgás javítás
    Előre programozott kép-és hangmódok
    Digitális képélesség szabályzás
    Euro Multi Rendszer
    Normál, Zoom és 16:9 képmegjelenítés
    NTSC-kompatibilitás
    TTX(200 oldal)
    Grafikus képernyőmenü
    Gyermekzár
    100 programhely
    Időzített be-kikapcsolás
    Invar maszkos képcső
    2 scart csatlakozó

  • Punkerwork
    #50
  • Angyisz
    #49
    Na én meg ezzel szemezek 450e környékén mozog Pana plazma
  • Punkerwork
    #48
    valamit elszúrtál.
  • directorius
    #47
  • Tikal #46
    szerintem elég gáz ha ilyenszempontok szerint kell döntenem, bár ha full milliomos vagyok akkor biztos megtehetem hogy pl van egy külön tv-m az esti orákra, aztán ha mondjuk délután vagyok othon akkor felrakom a falra a délutáni TV-t, és mondjuk ha PS2-vel játszom akkor átmegyek egy másik szobába :DD
  • Punker
    #45
    na szal ilyet bámulok mostanában a boltban :)



    Műszaki adatok
    Kép mérete átlósan 17", 43cm
    Felbontás 1280 x 768
    Képarány 16:9
    Kontraszt 400:1
    Fényerő 450cd/m2
    Tuner Multinormás, NICAM sztereó
    Hangszóró Beépített, sztereó
    Csatlakozók 2 x SCART, RGB monitor (D-Sub), 1x videó, 1x S-videó
    Tartozékok Távirányító
    Egyéb tulajdonságok Multi Standard Stereo Tuner (100 csatorna, NICAM, A2), zoom módok: 4:3, 16:9 - cinema, panoráma, wide), PAL BG/I/DK, SECAM BG/DK/L, NTSC video kompatibilis, gyerekzár, on/off időzítő, automatikus kikapcsolás, digitális fésűs szűrő, digitális zajcsökkentés, VESA falra szerelhető technológia, ezüst színben
    Reakció idő min. 10msec, átlag 16msec, teljes ciklus 25msec
  • Punkerwork
    #44
    nem is rossz :)




    hír
  • Punker
    #43
    de most nem? vesz 500k-ért valami gagyit akkor csak magát szivatja meg.
  • CSOCSO
    #42
    igy van :DLP projectoros tv!!!
  • CSOCSO
    #41
    ezt jol megmondtad:)
  • Punkerwork
    #40
    inkább ne plazmát vegyél akkor szerintem is.
  • PyRex
    #39
    Abból plazmát ne vegyél, talán a projectoros TV-t ajánlom neked, mint megjelenítőt, azok közül is egy DLP-s típust, de konkrét márkát nem tudok mondani, mert annyira nem vágom, melyik lehet a best.
  • weise
    #38
    Egyszerűen csak TV és DVD nézés. És sajnos annyi pénz nincs rá csak kb 500-600 eFt.
  • PyRex
    #37
    Mik a szempontok? Mire használnád? (TV nézés, DVD, konzol, számítógépre kötnéd, stb..) Mikor lenne időd nézni (milyen napszakban és hány órát naponta)? Ezeket el kell, hogy döntsd, mert ettől is függ, hogy mit érdemes venned.

    Amúgy ha van egy kis lóvéd, mondjuk 1,4 millió, és plazmában gondolkozol, akkor egyértelműen Panasonic Viera 50PV500E
  • weise
    #36
    Sziasztok!

    Plazma TV-t szeretnék vásárolni. Mik azok a jellemzők amikre figyelni kell a vásáráskor? Vagy esetleg nem plazmát kellene venni hanem van valami más? Kinek mi a véleménye róla! Tényleg sok az áram felvétele?

    Előre is köszi!