12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • Hmuda
    #174
    Van esetleg change-log az új verzióhoz? Ha nincs akkor valaki nagyvonalakban összefoglalná a változásokat?
  • Zsolo007
    #173
    Várost el lehet foglalni? Mert a Khagirokhoz csatlakoztam, elfoglaltam a vagirok összes kastélyát (3) viszont a városokat nem tudom elfoglalni. El lehet egyáltalán?
  • jefferson83
    #172
    Köszi szépen
  • Braveheart
    #171
    Nektek is kérdőjelek vannak Zendarban a zászlók helyett a várfalon? (0.894)Olvastam az official fórumban hogy másnak is van ilyen gondja.
    Castle manage mikor lesz vajon?
    Amúgy egyre királyabb a játék!
  • Gviktor
    #170
    A teljes 0.894 az itt
    A 0.894 -es patch a 0.890- 0.893 ig az pedig ITT
  • kriszesz
    #169
    viktor pls honnan kell letölteni a verziot??a 0.9894 est hm??
  • Gviktor
    #168
    Tessék, tessék crack-et tessék. a 894.-hez is itt van:CRACK
  • kriszesz
    #167
    a 0.89 es verziot honnan töltsem le me az oldalrol a hivatalosnál csak a filedoup rol vagy honnnét lehet ott meg regelni kell pls
  • Zsolo007
    #166
    *crack
  • Zsolo007
    #165
    Hoppá, 0.894-nek már nem jó a 0.893...
  • kriszesz
    #164
    köcce tuutam m e nekem is elfogatta ott csa ka serial miatt amuyg neked "nektek " megvan a0.893 mas verzoi me megjelenz a 0.894 és azt honann szedjem le a?, ti honnan szettéte kle a 0.893 mas verot köcce a választ
  • PJack
    #163
    nemkell hozzá serial :)
    na mondom, mit tegyél:

    elindítod a játékot
    bejön az ablak, amiben aktiválni kell, rámész az enter your serial key gombra, azon belül a manual activationra
    most indítsd el a cracket, semmit nem kell tenned, csak beírsz bármit a kód helyére (teljesen mindegy mit , lehetnek betűk is meg számok is)
    leokézod és el fogja fogadni
    ennyi :)
  • kriszesz
    #162
    megjelen a 0.894 es erzio de nemtom mié nem tölti le a z oldalrol file outot ír ki vagy mit
  • kriszesz
    #161
    pls a crack nálam ugyanaz mint a 0.751 e sverinál valami ..skm skm a neve a crack nak és nincs ot tako sem az nf ot peg elolvastam jah meg a 0.893 mas verzio nak a linkjét pls adjátok meg me az oldalrol nem lehet letölteni thx kéne az ujj verzio me nekem sca ka 0.890 es van meg meg a crack se jo bazz nem tom mié nem a crack ba nincsem serial cod
    thxthx a válaszoktat
  • kriszesz
    #160
    szia nekem is lenen egy kérdésem a játék hoz megvan nekem a 0.890 es hez a crack az az smksmk vagy mi a neve a cracknak ez nem is tratalmazza serialt a másik honnan kell letölteni a 0.893 mas verziot pls help adjtok linket
  • Zsolo007
    #159
    Valaki tuda segíteni merre lehet FAQ-t találni az új verzióhoz? Ugyanis nem tudok eligazodni....Nem tudok egyik frakcióhoz sem csatlakozni...nem találom a régi NPC-ket (borcha...). pls help!
  • PJack
    #158
    jee, köszi :)
  • b-type
    #157
  • Zsolo007
    #156
    Köszi!
  • Gviktor
    #155
    Manage castle :) Bocsi az írásbeli hinákért.:)
  • Gviktor
    #154
    A 0.893 már nehezebb sok pénzt keresni, ha kifosztasz falut már kevesebb pénzt kapsz, asszem a mage castle sem hiányzok már benne.
    MEGLEPETÉS::---->0.893 CRACK
  • Braveheart
    #153
    Nagyon jó az új verzió, nekem csak a manage castle hiányzik nagyon, meg az AI elég gyenge ostromkor. Hamar meg lehet gazdagodni, csak be kell indulni az üzletnek... én az elején a river pirate-okat gyilkolom, utána beállok vmelyik néphez (most pl a nordokkal vagyok, a sárgákkal), majd elmegyek falukat meg karavánokat fosztogatni, közben elfoglalok magamnak pár kastélyt meg várat stb. Most 25ös szintű vagyok és kb 50 ezer lóvém van.
  • Zsolo007
    #152
    jól néz ki
  • PJack
    #151
    csináltam bannert
  • PJack
    #150
    nem tud vki egy biztos pénzszerzési módszert?
    caskmert nekem nemigazán sikerül. már a 8as szintnél vok, de csak 17 deanar-om van. lovagi játékokon minig nyerek vagy 200-300-at, de mindig kockáztatok és elvesztem mindet XD
  • PJack
    #149
    nem.
  • Zsolo007
    #148
    olyan crackletöltőt nem tudtok ami nem torrent?
  • PJack
    #147
    szívesen
    am egy csomó változtatás van ám benne, tök zsír :)
  • jefferson83
    #146
    Köszönöm szépen, ki lesz próbálva :)
  • PJack
    #145
    a thepiratebay.org -on fenntvan a crackje is. működik:)))
    [apro]bár igaz hogy ez a 0.890-es verzió, de nekem ezis tökéletesen megfelel
  • PJack
    #144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.taleworlds.com/download/mountandblade_0890_setup.exe.torrent <--nemtom jó-e ez, de töltöm :)[/URL]

    elvileg működnie kell...
  • PJack
    #143
    ez jó kérdés :D
    énsem találom, pedig már vagy másfél órája keresem
  • PJack
    #142
    nagyon jó játék(Y)
    nemtudjátok véletlenül, h mért van az, hogyha egy 24 darabos nyílkészletet teszek a nyílpuskába, akkor csata közben csak 1-et enged kilőni?? :D
  • jefferson83
    #141
    Lehet, hogy buta vagyok, de most hirtelen azt nem találom hogyan frissíthetném fel a 0.808 verziómat 0.892-re? A játék menün lévő 'chek for new version'-ra kattintva azt írja ez a legaktuálisabb változat :(


  • Gviktor
    #140
    Íme a mount & Blade 0.892-höz a crack:
    http://thepiratebay.org/tor/3823720/Mount__amp__Blade_0.892_Crack
  • Gviktor
    #139
    Már kiadták a 892 es verziót is! Őrület minden nap kidnak vmiféle javítást!
  • FL Zoli
    #138
    hello, nemrég találtam rá erre a játékra..már eléggé jól állok (fekete cucc;csúcs fegyók) csak mostanában rájött olyan hogy(általában csaták végefelé, mikor már dörzsölöm a tenyerem a jó droppokért) egyszerűen kifagy.. van vmi tipp?

    Ja a régebben írt cheatet, mikor vmi fáljban kell turkálni..sikerült valakinek? vagy tud esetleg másikat?
  • Gviktor
    #137
    Hi! Kiadtak egy javítást a Mount & Blade 890 es verzióhoz ami sok bugot kijavít. Az új 891 -es veziójú Mount& Blade-hez talál valaki cracket az szóljon!!!!
  • Zsolo007
    #136
    Akkor bocsánat, elfelejtettem hozzátenni, hogy a torrent nekem személy szerint nem jó, mivel olyan fősulis hálón vagyok ahol az nem megy.

    Egyébként köszönöm a linket.
  • Larvin
    #135
    Érdekes nekem az első link amit kidobott:
    aki keres talál