12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • Hmuda
    #254
    Régebben egy nagyon erős rablócsapat voltak, de az új verziókban kiszedték őket a páncélzatukkal együtt.
  • PJack
    #253
    szal annál jobbak ninsenek :o

    és az a black knight az mi? sokat olvasgattám már itt róla, de nemtom miaz :D
  • b-type
    #252
    A reinforced cuccok a legjobbak.
  • PJack
    #251
    valaki tudja, h melyik a legjobb páncélzat?
    nekem jelenleg egy thick palate armor a ruházatom, 57-es védelemmel.
    a sisakom is egy ilyen lovagos sisak, 47-tel.
    a tenyeremen 8-as védelmű kesztyű található, a lábamon meg egy 35-ös.
    kérdés: van ennél is jobb felszerelés vajon??
  • Árnyvadász
    #250
    Nem jó hozzá! Ezt elfelejtettem leírni.
  • Árnyvadász
    #249
    Hétvégén meg tegnap belevetettem magam a 0.808-as verzióba. Régi adósságomnak tettem eleget, mert mondogattam magamnak, hogy ki kéne már próbálni ezt az "új" verziót. Mivel csak második szintig vittem el anno.

    (Látom azóta már új verzió is van, ezt le is töltöttem és viszem is haza. Majd meglátom, hogy importálom e a már meglévő karimat, vagy újra kezdem a játékot.)

    Szóval elkezdtem folytatni a karakteremet, aki egy nő és vadász/nyomkereső féleség. Most, hogy picit utánaolvastam a felvehető hősöknek, meg a Swardian-okhoz ajánlott belépésnek, no meg a grófok küldetéseinek magas jussárról, kicsit szétvet az ideg, de sebaj, mert a sok szenvedés azóta már megtérült :)

    21-es szintű vagyok, van 30 emberem, aki mind lovas és lovag, szóval igen brutális a társaság. Már már a Dark Knight-ok ellen is sikerrel hadakozom. Ami azért nem kis szó. Sokszor kerültem padlóra, szerveztem újra a seregem és a többi. De most at mondom jól vagyok. Van 12 ezer dénárom, egy ütős seregem, magam is igen tápos vagyok. Csak hát a kimaradt ziccereket sajnálom, de bepótolom. (Amiket fentebb is írtam.)

    Csatabárdom 42-es sebzésű, azt hiszem mondanom sem kell ez már egy Man at Arms-os figurát is kiszed lóról egy csapásra :) De a lovam se piskóta, hiszen a Charger típusba tartozik, abból is a legjobb. Az armor értékeim, mind 20 feletti bőven, szóval elértem ezt azt. Várostrom maradt ki, illetve egy volt, de be se adta magát az ostromot, igaz ez még lvl14 körül lehetett és nem túl jó csapattal.

    Kiváncsi leszek a 0.894-re. Igaz sokat olvastam ma milyen és sokat olvastam arról hogyan is érdemes elkezdeni a játékot, hogy minden klappoljon. Faxa kis FAQ van a neten erről.

    Az biztos, hogy ez a játék, mint annó: Rohadt mód addiktív! Nem kis időmbe telt mire elértem azt ahol vagyok most. Hős nélkül, a nehezebb oldalt választva és nem félve betámadni a jóval erősebb csapatokat és a túlerőt. Anyagilag újra feltornászni magam és a többi. Elvoltam annyi szent, de azt tuti, hogy nem bántam meg és folytatom amint hazaértem :)

    Neten néztem: 0.901-eshez még nincsen crack.

    U.I.: Így kell jó játékot csinálni. Nem kell ide mitudomén milyen motor, meg mindenfajta mammutcég meg atyaúristen... Kicsit még pofozgatják ezt a progit és az 1.0-ra mindent szarrá ver ami a piacon van. :D /Na jónapot! És természetesen jó játékot mindenkinek!/
  • Braveheart
    #248
    A 0.894-es crackje jó a 0.901-hez?
    És milyen változások vannak? Nem olvastam túl sokról.
  • Voltan
    #247
    Érdekes, most már nekem is felment. Nem semmi változások voltak megint!
    Kegyetlen jó kezd lenni ez a játék!
  • zeewolf
    #246
    Nekem is kétmagos procim van (AMD), de nincs gondom a telepítéssel, bár használok egy kis progit: Dual-Core Optimizer és letöltöttem a proci driver-ét is. Sajna tört verziót nem találtam.
  • Voltan
    #245
    Most meg koppantam... Valahogy a 2 magos procit nem szereti az install...
    Van valakinek megoldása? A 2 magos bulit nem bírja az eredeti sem..(Bár az is lehet, hogy a videókártya a ludas...) Szóval szeretnék kérni egy tört verzió linket, ha van valakinek...
  • Voltan
    #244
    Jesszus, mi van itt!
    Én anno megvettem, tehát nekem járnak az update-ek, de mikről beszéltek itt? Tehenek, földek? Lemaradtam valamiről?
  • TIBI
    #243
    sztem ugyanazon a szinten van, de a mostanit már unom, szal jöhet^^ am nagyon faja^^
  • PJack
    #242
    mit szólnátok egy új bannerhez?
    jobban tetszik nektek ez, mint a mostani?
  • PJack
    #241
    krekk még nincs hozzá?
  • Mr_no_NaMe
    #240
    0.901? O.o

    A játék hivatalos oldalán a legújabb verzió a 0.894 pedig.
  • zeewolf
    #239
    Mount & Blade 0.901
    Full:
    http://files.filefront.com/mountandblade+0901+setupexe/;9148482;/fileinfo.html
    Upgrade:
    http://files.filefront.com/mb+upgrade+0894+to+0901exe/;9148080;/fileinfo.html
  • zeewolf
    #238
    loool vettem egy tehenet... a falvak már nem üresek, ott kolbászolnak az emberek, és van faluvezető, tőle vásároltam.
  • zeewolf
    #237
    Az Expanded Gameplay II modban lehet városokat elfoglalni, azthiszem az alapjátékban tényleg csak várakat lehet.
  • TIBI
    #236
    vagy eddig lehetett már nagyobb városokat foglalni? mert lehet hogy csak én nem vettem észre :S vagy csak falut meg várat?
  • zeewolf
    #235
    Sajna nem működik hozzá a memory crack.
  • zeewolf
    #234
    Dobogós lettem a Filefront-on én voltam a 2. letöltő :) na kipróbálom a game-t.
  • TIBI
    #233
    fővárost lehet már foglalni?
  • zeewolf
    #232
    Köszi, de már megvárom a teljest.
  • Gviktor
    #231
    Lelehet tölteni az upgrade-et a 0.894 es verzióhoz ami csak 18 mb
    ITT
  • zeewolf
    #230
    Ha ha igen, negyed óra és lejön, aztán ölök...
  • zeewolf
    #229
    Illetve a Filefront-os letöltés (teljes) ha nem akartok bámészkodni:

    http://files.filefront.com/mountandblade+0900+setupexe/;9139389;/fileinfo.html
  • Gviktor
    #228
    Lol ugyanazt írtuk:D:D
  • Gviktor
    #227
    Kijött a Mount & Blade 890 -es verzió.:):)
    Azt olvastam hogy itt má vannak küldetések.
    More infó:http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,29341.0.html
  • zeewolf
    #226
    Megjelent a Mount & Blade 0.900 itt bámészkodjatok:

    http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,29341.0.html
  • zeewolf
    #225
    Keresgélj erre:

    http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/

    Sajnos a legtöbb mod nem bugmentes és küldetések se nagyon vannak, legalább is amiket én megnéztem azokban nem volt semmi extra. De amelyik bejött: Expanded Gameplay II tán ez lenne a legjobb, de amikor 1000 fős seregekkel rohangál az ellen az kicsit izé, és a fegyvereket is megpiszkálta a készítő, szerintem rossz irányba, bár nem kell a pénzed után futni, a birtokaidról minden héten utánad küldik.
    A másik: The Eagle and The Radiant Cross mert nem láttam benne hibát, lőfegyverek, ha csatlakozol egy frakcióhoz 100 renown-nál kapsz birtokot.
  • baalbaalbaal
    #224
    Nem tud valaki egy jó modot, amiben várostromok és küldetések is vannak?
  • PJack
    #223
    van, de mikor rámegyek azt írja ki, h "not avible in this version"
    lol =c
  • TIBI
    #222
    és van manage this castle? vagy legalább a te neveden van?

    ték
  • PJack
    #221
    jee, van saját váram :)
    36 emberrel lekaszaboltam 135-öt
  • zeewolf
    #220
    Új mod, még nem próbáltam ki:
    http://www.moddb.com/mods/10196/customizable-troops
    Az igazat megvallva csak most találkoztam a játékkal, nagyon tetszik. Igazán nagyszerűek a csaták, az állandó pénzhiány kicsit zavaró, de remek játék lesz ha elkészül.
  • Antrax #219
    questeket hogy lehet felvenni?
  • PJack
    #218
    jelenleg még nincs, de azonnal szólok ha kijön egy újjabb verzsön :)
  • Gviktor
    #217
    Nincsen! Úgy néz ki egy ideig nem is lesz új verzió.
  • Davy Jones13
    #216
    A 894-es verziónál van újabb változat?
  • Davy Jones13
    #215
    És meg tudtatok ülni már 4-es recuires riding-ű lovat?én még nem.