12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • miko1216
    #377
    és azok közül meiket ajánljátok?
  • Braveheart
    #376
    Miért a 0751-et használod? A 0903-hoz készítettek csomó modot. Meg sokkal jobb mint a régebbi változatok.
  • miko1216
    #375
    Tudnátok mondani jó modokat a 0751-hez mert nézegettem a modokat de nem vagyok nagy angolos.
    Nagyon megköszönném.

  • zeewolf
    #374
    Van működő EGII v4.11 eddig nem fagyott.
  • zeewolf
    #373
    Kár érte, jó kis mod lenne.
  • Braveheart
    #372
    Hát egyelőre nagy fagyások vannak az Illumination moddal, már a 4.07-es patchet adta ki a srác de az sem segített. Úgy látszik még kicsit várnunk kell.
  • Braveheart
    #371
    Expanded Gameplay II v.403

    Sat, Feb-16-2008

    I think fixed the random crashing.

    Also made it possible to move into Illumination age from the start (talk to Ramun), but you will not be able to become immortal if you do.

    The patch (v4.01 or v4.02 to v4.03) isn't quite the same as the full download (doesnt include the changes to BRFs, but they might have no effect at all), but includes fixes to items file:
    http://rapidshare.com/files/92255563/EGII_Patch_v4.01_or_v4.02_to_v4.03.rar.html
  • Braveheart
    #370
    Hát nekem megint kifagyott ugyanott. Talán a 4.03 jobb lesz, de azt csak holnap tudom megnézni.
  • zeewolf
    #369
    :D frissebb verzió remélem ez jobb lesz:
    Expanded Gameplay II: Illumination v4.03
  • zeewolf
    #368
    Nekem is.
  • Braveheart
    #367
    Pont most fagyott ki egy csata közben...
  • zeewolf
    #366
    Minden tekintetben több, sajnos hibákban is. Fegyverek, páncélok, lovak, hősök, Puskák, katonák, ellenségek.
  • spcs
    #365
    Mi más az Expanded Gameplay II: Illumination v4.01 és a Band of Warriors Expanded modban mint az erdeti játékban?
  • Braveheart
    #364
    Feltettem az Expanded Gameplay II: Illumination v4.01-t, elég furcsa a Band of Warriors Expanded után, meg kell szokni. De jobban fut, letisztultabbnak tűnik, és szebb is. Még tesztelem kicsit.
  • zeewolf
    #363
    Új verzójú Expanded Gameplay II: Illumination v4.01 érdekes a leírása.
  • zeewolf
    #362
    Nincs mit, szívesen. Vadnyugati modot még nem láttam, biztos jó lehet!
  • spcs
    #361
    Köszi Zeewolf! Megnéztem az oldalt, jó sok hasznos letölthető dolgo van rajta. Bár sajna a vadnyugati és a görögös mod-ot nem találtam.
  • skatebab
    #360
    jajó azt tom :) de tök hasonloak a tájak erre gondoltam meg valahogy kevesebb csata / ütközetek vannak a játékban :S amibe bele avatkozhatnék :P nem csak egyedül a komáimmal :)
  • Hustler_hu
    #359
    erdoben :)
  • Hustler_hu
    #358
    eroben is harcolhatsz meg havas tajakon :) csak ott legyen a csata a foterkepen :)
  • skatebab
    #357
    nah :)
    azóta bevettem 2 várat is :P és kértem hogy egyik legyen az enyém s most már van saját váram jee,meg helyőrséget is hagyok ott meg minden,de sajna nem lehet még fejleszteni a várat ebben a verzióban..
    meg mostmár csak 2 nép van velem a többi gyülől :DD
    s nem is volt vészes bevenni a várat mert egymás után 2-t is sikerült igaz megfogyva bár de törve nem :D
    kicsit hiányolom a helyszíneket! mindig egy dombos placcon harcolunk,estleg egy faluban de ennyi! vmi jó kis erdő vagy kisebb város amik különböznének egymástól kicsit :)
    de eddig is ez a legközelebb álló játék amit szerettem volna eddig!
  • zeewolf
    #356
    Itt keresgélj:
    http://www.mbrepository.com
  • spcs
    #355
    Sziasztok.
    Néhány napja töltöttem le a játékot és nagyom megragadott, azóta csak nyomom amikor van időm. Nagyon jó hangulata van, azóta már egy haveromat is sikerült "megfertőznöm" vele.
    Olvastam arról, hogy van valamilyen mod amivel meglehet nővelni a csatában rétszvevő katonák számát, illetve van olyan is amiben még több fegyver, páncél van. Melyek ezek a modok? Nézegettem a Talewords oldalát és láttam a fórumban, hogy több különböző korszakban, helyen játszodó mod is van. Melyeket érdemes kipróbálni. Van valahol egy lista a modokról a Talewords oldalán kivül?!
  • zeewolf
    #354
    Akkor maradnak a többfordulós elnyújtott ostromok, ahogy láttam ha várat támadok és megölök mondjuk 40 ellent, nem pótolják őket hamar, ill. azt se tudom pótolják e egyátalán. Szóval hosszútávon be lehet venni várat, várost csak győzze az ember türelemmel és pénzzel, és persze nem árt ha fent vannak az ostromjavító file-ok, mert elég idegesítő tud lenni ha a katonák megakadnak a rámpa tetején.
  • AkosGellert
    #353
    Zeewolf, ez nekem egyszer sikerult de asszem még a 0.902-ben nem sokat értem vele az ostromban amit elkezdtem nem segitett ugyhogy nekem hasznom nem volt belole .A 0.903-ban is probaltam de ott még nem sikerult nekem sem.
  • AkosGellert
    #352
    Lehet hogy nem ide tartozik de akinek tetszett a"The Last Days" mod (a Gyuruk Ura Mod) annak ajánlom a Lord of the Rings:Total War-t(Rome:Total war mod).A Google a baratod(én már letoltottem)!!!
  • Hustler_hu
    #351
    a várostrom segítség még nincs benne ebben a verzióban :)
    amúgy a várostromot sem akarta belerakni a fejlesztő míg nincs teljessen kész de annyit nyoszogatták , hogy beadta a derekát és ilyen félkész izé van :)
  • norbi4567
    #350
    Nem uniloader-z hanem uniloader-t.
  • norbi4567
    #349
    Az uniloader-z hogy kell használni mert én felraktam a 0.901-et azon lefuttattam de azzal se csinált semmit :( utána felraktam a 0.903-at de azzal se csinál semmit ):
  • zeewolf
    #348
    Meg lehet kérni a többi nemest a frakciódban hogy ideiglenesen csatlakozzon hozzád, gondolom ez úgy működik hogy követi a csapatodat egy ideig, és amikor harcba keveredsz segít. Nekem még nem sikerült senkit meggyőznöm, :D válassz ki valakit hűbéres társaid közül és javítsd a kettőtök viszonyát: ha harcol valakivel kisegíted, és teljesítesz neki küldetéseket. Azután lehet próbálkozni az "I have a plan" (vagy valami ilyesmi) opcióval.
  • skatebab
    #347
    hali
    nem tudjátok hogy kell segítséget kérni vár ostromhoz?
    mert egyet eltudtam foglalni magam de többiben mint az oroszok :S
    meg hogy lehet használni az ostrom gépet vagy hogy lehet szerezni olyan eszközöket amik pl a quick battle-ban vannak a vár ostromlásához?
    vagy ti hogy vagytok ezzel? csak a kis sereggel harcoltok meg falut gyujtotok fel meg esetleg vár ostrom? valami "nagy" eseményt nem lehet összehozni benne? :)
    ne csak egyedül nyomjam uncsi kezd lennni! :S
    kössze
  • norbi4567
    #346
    Valami ingyenesre gondoltam.
    Mondjuk valami normális crack neem uniloader és hasonló vackok.
  • Hustler_hu
    #345
    megveszed esetleg ? :)
  • norbi4567
    #344
    Leszedtem a 0.903-as verziót de hogy tudom regisztrtálni??
  • Braveheart
    #343
    Kipróbálom a Band of Warriors Expanded 1.2-t, majd írok véleményt. Kösz az ötletet!
  • zeewolf
    #342
    :D ez a mod már nem letölthető, csak most vettem észre. Nem olvasgattam át a dolgokat de mintha lopott lett volna, gondolom az ötletek, esetleg file-ok. Van még két mod amit egész jónak tartok, de biztos ismeritek: Band of Warriors, és az Expanded Gameplay II: The Fifth Immortal.
  • pityi49
    #341
    Köszönöm megtaláltam.Ottácsingózik a kopasz slave kereskedő aweapon árus mellett.Hali!
  • Braveheart
    #340
    Érdekes a leírása... ellenben nem tudom honnét lehet leszedni, minden link halott vagy removed... ötlet?
  • zeewolf
    #339
    Zendarban, és a városi kocsmákban is próbálkozhatsz, de ott nincs mindig efféle kereskedő.
  • pityi49
    #338
    Ja és:http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes.php?letoltid=2058&nev=Mount_&_Blade_demo