12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • zeewolf
    #417
    Ok, köszi a választ.
  • Braveheart
    #416
    Én az EG2-ben a 199. napnál tartok.
  • zeewolf
    #415
    Fenébe az EG2-vel, nemtok vele tovább játszani. Memóriahibával elszáll. Azért egy kérdés: valaki jutott túl a 150. napon EG2-ben? vagy bármiben, esetleg natívban?
  • Sharkhunter
    #414
    nekem még nincs meg, mivel már csak az maradt hátra a vaegir várak közül, és a legtöbb király ott campel, de ma mindenképp megszerzem!!!
  • zeewolf
    #413
    Na, öröm és bódottá... enyém Rivacheg! "Csak" 500-an védték :D
  • Nyedi
    #412
    arra gondoltam hogy kéne csinálni egy 1848as forradalmas modotXD
  • Nyedi
    #411
    Ahoy guys!
    nagyon belelendültem mostanság az m&b-be bár nem a native-val játszok hanem az expanded gameplay II-vel ajánlom mindenkinek nagyon frankó kis mod emellett ajánlom a japán fanonak mint jómagam az onin no ran elnevezésű modot és így megszletik az eddigi legjobb pc-s szamurájos játékXD
  • ZsZso
    #410
    Köszi az infókat. Na akkor kicsit tolom még így, aztán jönnek a lentebb ajánlott modok.
  • miko1216
    #409
    az item editorról vmi infó????
  • Sharkhunter
    #408
    sry, de elég mozgalmas a hetem,de ma fenn vok éjfélig.
    a várfoglaláson kívül nincs igazán "nemesebb" cél, és igaz, kicsit egyhangú egy idő után, de a várak változatossága eléggé feldobja a játékot.
    castle managment sztem már a köv részben lesz, de már én is nagyon várom
  • Braveheart
    #407
    Hali! Én már egy éve tolom a játékot, elég jól ismerem, válaszolok is majd a kérdésekre 1-2 napon belül, csak most nincs időm meg türelmem se...
  • ZsZso
    #406
    Üdv Mount & Blade -sek!

    Mostanában nekikezdtem én is a játéknak. Van már egy váram is, és ostromolgatok egy másikat is. Miután elfoglaltuk az első várunk, tartogat még vmi újat a játék? Most csak harcolgatok, gyűjtöm az embereket, hogy teletömjem katonákkal az előbb említett épületem. Persze ez kezd egy kicsit monoton lenni, s vmi új célt kellene belőnöm, hogy vihessem tovább a karim :). Any 5let?

    Olvastam, hogy létezik a játékhoz pár mod, amikkel kicsit változatossabbá tehető a játék. Lehet majd ezek közül is kipróbálok 1-2-t, de csak azután, ha itt kivégeztem minden "funckiót".

    Castle management nem tudjátok mikor kerül implementálásra?
  • miko1216
    #405
    Sharkhunter nem lépsz fel soha msn-re
  • miko1216
    #404
    nem használja senki sem az item editort:?????????







  • Sharkhunter
    #403
    hi all, már néhány hónapja tolom, de persze nálam is van pár tisztázatlan rész, azonban ha több kérdésetek is van akkor begyetek fel msn-re: [email protected]
    addig is válaszolok a többire:
    -jóvá tenni a támadást csak a legfőbb királynál tudod, azt tanácsolom a nép minden fővárosában keresd fel a királyt és próbáldd meg, v az infórészben is kiírja ki a nép uralkodója
    -az ostromgépek csak dísznek vannak sajnos
    -a hős leadership pontjai nem adódnak hozzá a tieidhez, szal inkább csak a sajátodat fejleszd
    -nekem csak módokban fordult elő, h vkinek nem tetszett, h bulit rendezek a falujában :D, de lehet csak azért ott, mert a nativban már elég kemény hadsereggel gyújtogattam, és enki nem akart belém kötni
    -lehet több adózó falud,várakat kell foglalni, és az azokhoz tartozó faluk lesznek a tieid. azonban nem kapod meg az összes elfoglalt várat, sajnos, néha az uralkodó más kiskirálynak adja (és nem egyszer kell majd visszafoglalnod mer akiskirályok nem tudnak katonákat pakolni a várba, csak ha ott tartózkodnak, csak akkor van védelme a várnak)
    am kíváncsi lennék, milyen taktikát alkalmaztok csata és várfoglalás közben?
  • gorog00
    #402
    Valóban nem nagyon ír rajtunk kívül senki ...
    De azért feldobok még néhány kérdést...:
    -az természetes hogy vígan gyujtogathatom az ellenfél faluit és soha nem jön oda senki hogy lecsapjon?
    -csak egy saját faluja lehet az embernek akik adóznak neki?
  • miko1216
    #401
    Magyarításról vmi hír? Sztem nem lenne nehéz összedobni mert nem sok szöveg van benne. A válaszokat előre köszönöm.
  • miko1216
    #400
    RAJTAM ÉS GORGON KÍVŰL NEM IÍ IDE SENKI???????
  • miko1216
    #399
    sehogyan se tudsz tudomásom szerint de nekem a királkyos módszer bejött odamentem és nem vok nagy angolos de megláttam hogy peace rámentem és kiírta hogy You lost ... denars a másik kérdésedre pedig nekem amikor megvolt a Black Baron mod (ami annyit tesz hogy betesz egy nagyon coooooooool hőst saját cuccokkal) akkor a annak leadership 3 v. 5 volt akkor 37 katonám lehetett de nemtom hogy van ez mert nekem is 3-as volt.

  • gorog00
    #398
    miko1216:
    Az a baj hogy ha odamegyek a királyság városához akkor nem engednek be, csak ha belopózok, és ha sikerül is és be tudok jutni a királyhoz... csak annyit tudok tölle kérdezni hogy "mit csinál itt?" Ráadásul az a szövetségesi mutató is plussz 2-n áll. És nem is írja hogy háborúba lennénk. Azért is zavar a dolog , mert sokszor ostromolják az egyik közös ellenségünket és nem engedik hogy besegítsek...
    Egy másik 2 kérdés: - hogyan tudok ostromgépet csinálni, használni?
    - ha a csapattársamnak is adok 1 pontot a ledership-re akkor is növekszik a pop limit?
  • miko1216
    #397
    de jóvá tod gorgo ha odamész az ellenség királyához ahol van a városa és fizetsz neki szép kis summát.Amúgy vki nem tudja hogy kell hasznlni az item editort????????????
  • miko1216
    #396
    valaki aki tapastalt mount and blade azzal nem lehetne valami msn v.chat-elni mert hát elég sok kérdésem lenne de nem jut eszembe mind így egyszerre tehát így gyors szóváltásba le lehet rendezni.Egyébként köszönöm a glory of rev. modot nekem annyira nem tetszik de nem rossz előre is megköszönném ha vki megadná vmijét.
  • gorog00
    #395
    Mit tudok tenni akkor.... ha véletlenül betámadtam egy szövetségesemnek a karavánját és levettem őket pénzel. Most ha a várukba megyek csak besurranni szabad. Nem tudom valahogy jóvá tenni a tettem?????
  • gorog00
    #394
    miután fentvan a 901-es, elindítod az uniloadert, elsőre nem csinál semmit, 2.-ra ismét behozzá a szokásos menüt. Ott klikk az enter your serial key beírsz egy halom "A" betüt :P
    Utánna manual activation. Utánna felrakod a 903-at (én teljesen máa könyvtárba is raktam) és ottis az uniloaderrel indítod. De mostmás nem dobja be a szokásos menüt.
  • Nyedi
    #393
    üdv!
    leszedtem a 0.903as verziót de nem bírom uniloaderrel megoldani. leszedtem felraktam helyettea 901es verziót uniloader ugyanugy bejön az a bigyó hogy aktiváljam elmagyarázza valaki hogy mit tudok kezdenki vele?
  • Hmuda
    #392
    Minél nagyobb a létszám, annál lassabb lesz a party, plusz gondolom szép számmal akadnak gyalogos katonák is a csapatban.
  • gorog00
    #391
    Állandóan tele vagyok kérdésekkel :P
    A köv... miért van az hogy a térképen való mozgásom nem akar 5.7-nél jobb lenni?
    Vehetek akármilyen lovat, adhatok a "társaknak" is akármilyet... nem lesz jobb. Ha úton megyek akkor se változik. Haver vett egy jobb lovat rögtön feljebb ment. A patfhinding -em 2 esen van
    Lehet bug?
  • Braveheart
    #390
    Én már több mint 1 éve játszom ezzel a játékkal, akkor még csak 0.751 volt, 2 néppel, kevés tárggyal, rag droll fizika nélkül. Azóta végigjártam az utat 0.903ig, kipróbáltam egy rakat modot, most épp az Expanded Gameplay II 4.12-vel játszom. De megéri. Sokkal jobb, és nehezebb lesz tőle a játék, és kb 10db 30-as karaktert kellett kidobnom a savegame inkompatibilitás miatt. De mindig szívesen kezdek újat
  • gorog00
    #389
    Köszi a gyors reagálást!
    Azt hiszem akkor énis kipróbálom a modokat.
    Amit viszont el akarok kerülni:
    - elveszíteni ezzel a karimat
    - valami olyat nem akarok feltenni hogy hirtelen muskétások, vagy valami mágus szerűségek is bele kerüljenek, ezáltal lerombolva a műfaj szépségét.
    Remélem ilyenekbe nem ütközök.
  • zeewolf
    #388
    Harcban kell bzzonyítanod, ez azt jelenti, hogy egy bizonyos mennyiségű hírnevet kell szerezned, (renown) majd ha ez megvan, az egyik frakció felkér hogy csatlakozz (ez teljesen véletlen szerű, tudtommal). Elfogadhatod vagy elutasíthatod azt, rajtad áll. Ha elutasítottad csatlakozhatsz más nemzethez, a királlyal kell beszélned.

    Úgy gondolom aki ide jár mindenki modokat használ, előbb utóbb te is ezt fogod tenni mert jelentősen kibővíti a játékmenetet. Én innenn szerzem be a modokat:

    http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/

    Amit jónak tartok:

    Band of Warriors utolsó verzió: v903a109
    Expanded Gameplay II utolsó verzió: v4.12

    De ezeken kívül van még bőven, és érdemes kipróbálgatni mindet.
  • gorog00
    #387
    köszi! miután beírtam az üzenetet sikerült megtalálnom. :-)
    Viszont lenne még egy olyan kérdésem, hogy... most olyan 8. szintű vagyok, van egy stabil egész jó seregem akikkel mászkálok össze-vissza és a lordok leveleit cipelem. Időnként elcsípek egy-egy bantita csapatot.. de kezd unalmas lenni.. Hogyan lehet tovább lépni... várakat foglalni, illetve milyen lehetőségek vannak még????
    Illetve aki tudja írja már le PLS hogy a játék most milyen stádiumban lehet, mikor jön ki a végleges és az milyen plussz dolgokat tartalmaz?? Gondolom van itt pár okos aki külföldi oldalakat olvasgat :-)
  • zeewolf
    #386
    http://files.filefront.com/mountandblade+0901+setupexe/;9148482;/fileinfo.html
  • gorog00
    #385
    Üdv emberek!

    Én pcguru oldaláról szedtem le a 0.903 béta demót (vagy mifenét)
    Szeretném énis megjátszani hogy ne csak trial legyen. Próbáltam ezt a .901 uniloadert de nem csinál semmit. (vagy csak én lennék láma).
    Bár gondolom nekem is ugy kellett volna használni hogy a 901 van fent , de abbak nem találom az installerjét sehol.
    HELP
  • Braveheart
    #384
    Igen 10 kb-os. Ha pedig elindítod először lefuttatja a cracket, utána megint elindítod akkor behozza a főmenüt és játszhatsz.
  • Predy15
    #383
    de az Uniloader-nél ha elindítom minek kéne megjelennie? mer nekem semmit nemcsinál! vmi képet tudtok róla küldeni? :P
    és össz-vissz 10Kb-os?
  • Braveheart
    #382
    Először rakd fel a 0.901-et, majd indítsd el az uniloadert. Utána uninstall, majd ugyanoda rakd fel a 0.903-at. Ezután indítsd el megint az uniloadert, majd bejön pár hibaüzenet, de ne törődj vele végig ok, és úgy működni fog.
  • Predy15
    #381
    miután letöltöttem az uniloader.exe-t (egy régebbi torrentes linkel, innen) berakom a játék könyvtárába..és elindítom akkor 'Program futtatási hiba'-t ír ki.. pedig elvileg vmi kis ablakot kéne behoznia..

    ha tud, pls vki segítsen, nincs 3napja h kipróbáltam de rákattantam:D, ha lenne pénzem megvenném xD.. de hát nincs:S:D
  • zeewolf
    #380
    Egy ideig letölthetővé teszem a Glory to Revolution modot itt: http://zeewolf.cwi.hu/ a linkek között megtalálja akinek kell.
  • norbi4567
    #379
    A játékot hogy kell crackelni???
  • miko1216
    #378
    A Glory to Rev. mdot honnan szedjem le? mert irtatok hogy jo és kipróbálnám