1369
  • Laky
    #49
    kb. 30 perce néztem meg
    nagyon jóóóól néz ki :)
    alig várom, hogy tolhassam
  • M@TriX
    #48
    köcc, érdemes a videót megnézni
  • Csuhai G
    #47
    Király! Jó a banner ;)
  • M@TriX
    #46
    új képek és új videó

    meg bannert is összedobtam, majd még dolgozok rajta...
  • grebber
    #45
    Új képek
  • grebber
    #44
    Új videó minősége annak a bizonyos békának a segge alatt.
  • Csuhai G
    #43
    Új képek !
  • M@TriX
    #42
    igen.
  • Duddits
    #41
    Mint a Hulk.
  • Duddits
    #40
  • grebber
    #39
    Akkor most emberekkel is leheteünk majd benne és a King Kongal is?
  • Duddits
    #38
    King Kong brutál videózás - (pc ps2 xbox) captainm - 2005.08.09. 11:30


    Egy nagyon brutáls ingame videó söpört végig a Playware szerverén. Az óriásmajom nem kegyelmezett a merevlemeznek, kegyetlenül rátelepült és most hírdeti a King Kong film alapján készült játék nagyságát. A videóban hihetetlenül jó mozgásokat és akciókat láthatunk, ráadásul kellemes grafikai körítés mellett. Aki teheti gyorsan töltse le az alig 29 Mb-os matériát!
    Videó gyors letöltése!
  • M@TriX
    #37
    nem rosz, a mozgások azok jók kissé lineáris menetnek tűnik, meg a modellek is kissé lowpolik, de majd meglátjuk mit hoznak ki...
  • grebber
    #36
    Engem egyátalán nem érdekel hogy nem King Kong a King Kong jó legyen oszt jóvan :D
  • Duddits
    #35
    Skyline torrent-re fölraktak egy ilyet: King.Kong.2005.Trailer.720P.HDTV.AC3.XviD-FiTTY.avi
  • atttika
    #34
    Kiraly a video, enegem is erdekel a jatek, remeljuk jo lesz.
  • maxius
    #33
    Valóban elég impozáns a videó...de az, hogy ez king-kong néven fut, sokat leront a hangulatból...ez king kong vs jurassic dögz!
    Nem a játékkal van gondom, de még a film is így nekem csak vígjáték lesz...ez nem az a king kong..
  • grebber
    #32
    Na ezt már szeretem amikor nyomatják a videokat.
  • Seth
    #31
    nem is rossz, nem is rossz....van egy jungeles hangulata az biztos
  • Duddits
    #30
    King Kong gameplay videjó! - (pc ps2 xbox) captainm - 2005.08.07. 11:01


    Lassan befut Peter Jackson mozifilmje, ami a klasszikus King Kong filmet ferdíti el nekünk a 21. század igányeihez. Persze nem maradhat el a videójáték változat sem, amiből most érkezett egy finom kis ingame szösszenet, ami 2 percen át mutatja a felfedezők menekülését egy T-Rex páros elöl, de a végén persze a nagy majom is megjelenik. Érdemes megnézni, mert valami egész különleges készülődik.
    Videó letöltése | Galéria
  • Stotoo
    #29
    te még élsz ?:D
  • grebber
    #28
    Új trailer (58,50 MB)
  • Malbeth
    #27
    Hali!!
    Úgy látom,nemigazán vagytok képben KING KONG ügyileg!
    KING KONG egy távoli szigeten él amit még az emberiség nem fedezett fell,és nem hódította meg:A szigetet hatalmas Dzsungel borítja,és tele van mindenféle egzotikus,ill.kihaltnak hitt állattal,akik ezen a szigeten bizony még nem haltak ki.Így kerül a képbe a Tyrranosaurus Rex+még több más állat is.Nem klónozzák őket.
    Az a Jurasic parkban van!
  • Eye-scream
    #26
    Jó de King Kong mióta haverkodott össze John Hammondal és klónozott dinoszauruszokat?
  • Csuhai G
    #25
    Valamelyik GameStarban benne is volt, hogy lehet majd a játékban King Kongot is irányítani!
  • Csuhai G
    #24
    Ennyire szerintem még nem is vártam játékot, mint ezt a King Kongot!
  • Duddits
    #23
    Hivatalos honlap
  • grebber
    #22
    Képek
  • Duddits
    #21
  • grebber
    #20
    A trailerbe meg nem irja a PC-t.
  • grebber
    #19
    Itt másvan

    X360 PS3 PC XBOX PS2 GC PSP GBA

    Tehát PC-re is lesz.
  • Duddits
    #18
    Eh... Faszom.
    AKár át is lehet helyeztetni a topikot...

    E3 Previews -- Best Of:

    King Kong (PS2) (GCN) (X360) (Xbox) Preview
  • M@TriX
    #17
    jah mér lenne az, nemis értem miért lett kimoderálva...
    érdekes hozzáállás :)
  • Duddits
    #16
    Mi az hogy loptam? Egyszerűen kilinkeltem egy képet! Má ez is törvénysértés? Nem tudtam Amúgy szerintem valami kalandjáték féleség lesz.
  • M@TriX
    #15
    keveréknek tűniki, amúgy nekem a graf elviselhető, a dinókat meg szeretem, szóval jöhet. Mondjuk a Kin Kong-ban hol volt dínó azt nemtom... ;)
  • grebber
    #14
    Tulajdonképpen ez milyen game lesz FPS??
  • Tufa
    #13
    akó neszedjé bazeg... Lemented, feltöltöd máshova, ilyen egyszerü... Lopsz és még neked áll feljebb...
  • Duddits
    #12
    Köcsög szemetek már megint! Miért kell ilyet csinálniuk? Onnét se szedek több képet az biztos.
  • démonigyerek
    #10
    :D
  • Duddits
    #9
    Nem tudom.