1369
  • JonasSandor
    #1369


    Ez valami förtelem.
  • mester1987
    #1368
    Biztosan. Elvileg nem is hivatalos a HD-s vagy igen?!
  • bcrics
    #1367
    Hello mindenki, Játszik ezzel a játékkal még vki?
    A Gamers editionra (+HdPack) a Magyarítás felmegy?
  • kiscucu
    #1366
    ja és itt nem árulják...(mi elött bárki megszólna)
  • kiscucu
    #1365
    valaki küld müködő magyarítást v magyar filéket?
  • zsoltilevi
    #1364
    Sziasztok.Help a king-kong egyik szakaszán pontosabban az 58% -nál elakadtam.A barlangban ahol a magaslaton van egy kapu,az előtt bokor,és folyamat jönnek a dínók.ha meg brobálok elmenni tüzet keresni,valaki mindíg meghal a társaim közül.helppppp
  • daneeca
    #1363
    Hello!
    Én azthiszem a 27edik pályánál vagyok amikor meghal az a néger hapsi és azzal a Jommyvel vagy kivel kell elmennünk a repülőhöz. Már 3szor újrakezdtem az utolsó checkpoint-tól de a Jimmy soha nem szállt fel a repülőre. Csak áll mellette. Patchet nem találtam a játékhoz. És ezt a pályát nem is tudom előről kezdeni. Már a második eset h iylen selejtes betöltésű pályát találtam de először újra tudtam kezdeni, mert még nem léptem checkpointba. Valaki tudna erre vmi megoldást?
  • Örült kutya
    #1362
    Már megvettem a játékot...
  • Kongy
    #1361
    Egyszerűen csak azért rinyálnak a magyar fájlokért mert nem képesek érte kiadni 3k-t. A boltban magyarul +kapod...
  • Örült kutya
    #1360
    Tudja valaki hogy melyik fájlokat kellene fordítani és az hogy lehet?
  • Örült kutya
    #1359
    Lefordítnai nehéz?Melyik ,milyen kiterjesztésű fájlokat kell fordítani?
  • totyak
    #1358
    Beírom megint, hátha valakinek megjött a kedve. Szóval, ha magyar felirattal megvan valakinek a játék és hajlandó lenne megosztani a többiekkel, akkor jelentkezzen itt a fórumon.
  • Kongy
    #1357
    A fene vigye el! Pedig a Box-os verzió királyul néz ki. Mijaz,h csak amcsiknak? És hol maradnak a madzsar gémerek?
  • Iszl
    #1356
    Üdv.!
    Jó a King Kong eddig, bejön...
    Nekem SOS-be kellene valami amivel átküzdöm az akadályokat. :D
    Megakadtam légyszi valaki ha tud küldjön már vagy magyar feliratot, vagy végigjáttszást.
    Nagyon köszi előre is.
    [email protected] a címem
  • klaca78
    #1355
    Hi! megint elakadtam, de mot a városban,hali!városban! csak dühöngök, török zuzok de nem zudom merre! találtam egy buszt egy kapu elött, de csak felemelnei tudom, aztán csak ácsorgok ott vele mert bármit nyomok nem csinál vele semmit, space-el lerakja enyni.hoygan tovább??köszi!!!!!
  • klaca78
    #1354
    hali! elakadtam rögtön az elején! egyrészt nem tudok fegyvert váltani, csak ha az egyiket eldobom.másrészt nem tok továbbmenni- egy nagy teremben vagyok sok oriás százlábu ostromol, haláluk után csak mint pok a falon jövök megyek de semmi kiút:(
    ausztriában vettem a game-t sajan nem magyar esetrg ha valami magyar nyelvi file-okat valaki külden ha nem gond. [email protected]
    a segítséget előre is köszönöm!
  • Maxtreme
    #1353
    Nekem nincs meg :)

    1ébként nem feltuningolták, hanem az x360-as változatot átportolták PC-re. ugyanis alapból a Ps2-es verziót kaptuk.
  • totyak
    #1352
    Arrol mar en is hallottam, meg kepeket is lattam. Eleg szepre feltuningoltak a jatekot.

    Egyebkent neked nem magyarul van meg a normal verzio?
  • Maxtreme
    #1351
    Énemg a king-kong highres (gamer) editiont, de sajna nem lehet kapni sehol, csak online.. (azt is only amcsiknak)
  • totyak
    #1350
    Még mindig keresem a nyelvi fájlokat. Valaki tegye fel legyen szives. Köszönöm.
  • Kongy
    #1349
    Egyszerű. Vedd meg...ha annyira kell kiadsz érte 3000 Ft-ot. Különben sincs warezolás... -.-
  • Anybody
    #1348
    Csá mindenkinek nekem még el se akar indulni a game. Mindig olyasmit ír hogy helyezzem be egy másik meghajtóba de akkor se megy. Mit kő ilyenkor csinálni? (nem CD-n van meg hanem letöltöttem)
  • sure
    #1347
    Üdv mindenkinek, én Csehországban, Brnoban vettem meg a játékot 199 koronáért a helyi Tesco turkálóban (kb. 2000 forint), azzal a felkiáltással, hogy "A filmről azt hallottam, hogy sz*r, vajon mennyire lehet sz*r egy sz*r filmből készült játék?". Ehhez képest, nagyon pozitív csalódás! A grafika hangulatos (nem űberász csilivili, de legalább racionális a gépigény), maga a világ és a megoldandó "feladatok" ötletesek, az AI nem olyan ordítóan ostoba, mint nagyon sok sztárolt játékban.

    Most játszottam végig először, de megint végig fogom vinni, mert csak 90%-osra sikerült, meg még unlockolásra vár egy csomó bónusz :) , meg olvastam valami alternate ending-ről, de igazándiból nem akarok "előreolvasni" (spoiler) vagy cheateket használni.

    Megérte az árát, sajnos csehül van a menü+feliratok, de szerencsére nem szinkronizálták le (ellentétben pl. a Far Cry-al, amit egy cimbora kölcsönadott, és full cseh menü+hang...)

  • totyak
    #1346
    Nem dobod fel a játékot rapidra? 100Mb-os darabokban fel lehet rakni és ingyenes a feltöltés. Tök jó lenne, biztos sokan örülnének rajtam kívül is.
  • Kongy
    #1345
    Én magyar felirattal vettem meg amikor megjelent,még anno 9000 Ft-ért.
  • Jancs
    #1344
    A Cdgalaxisnál magyar felirattal adják ki a gamet, 2999 pénz.
  • totyak
    #1343
    Én küldeném még, ha be tudnám végre szerezni valahonnan a magyar fájlokat. Ezeket sajna szinte lehetetlen megtalálni, de hátha.
  • Kongy
    #1342
    mentés
  • Kongy
    #1341
    Nemá! Ez a fórum is kihalt,már senki sem játszik a king konggal. Már én se játszok vele...
  • Mayorpapa
    #1340
    bocsi, ez félre ment :)
  • Mayorpapa
    #1339
    utolsó előtti
  • Kongy
    #1338
    Haszbálsz trainert vagy vmit? Ha nem akkor ez egy bug. Vagy vmit rosszul csinálsz.
  • stargatelost
    #1337
    üdv
    ott tartok, hogy Jimmyvel vagyok, fel kell gyújtani egy bozótost, aztán menni tovább, jön két dínó, aztán még két repülő szröny, és ott van lennt a vízben a repülő...
    naszóval valamiért beakad a játék, odamegyünk Jimmyvel a repülőhöz, neki be kéne szállnia, de valamiért nem száll be, csak ott áll a repülőn...de máskor meg beszáll, elrepülnek, és nem történik semmi, nem sötétül el és nem dob át a másik pályára...
    valakinek volt már hasonló problémája?
    plííz írjatok!
    köszi!
  • Kongy
    #1336
    bazz,segitsen má vki. Újrajátszottam a gémet és New York utcáin LENNÉK ha kitudnék szabadulni a láncokból! Haverom PSP-jén játszottam,és neki csak egy bejátszás,bezzeg PC-n nekem kellene nyomni vmit. [sztem a dühöngést]
  • rethalmidavid
    #1335
    heló elakadtam 1 rész mert nem tom legyőzni a tirexeket
  • Kongy
    #1334
    csak hülyéskedtem XD Ha angolul akarom látni a játékot átmék haveromhoz... xD
  • totyak
    #1333
    Hát nekem angolul van meg, de mira 56k-val feltölteném azt a több mint egy gigát, elunnám az életem. Mennyi a letöltési sebességed? Ha nagy, akkor szerintem jobban jársz, ha lekapod az egészet angolul. Meg abban sem vagyok biztos, hogy melyik fájl a nyelvi. Szerintem a feltelepített játék könyvtárában a KingKongTheGame.bf lesz az, de lehet, hogy még a video mappában is vannak szövegek.

    Egyébként neked van meg magyarul nem? Neked mekkora a feltelapített játékban a KingKongTheGame.bf fájl? Nem tudod valahogy feldarabolni és feldobni Rapidra, vagy más tárra? Az ingyenes. Már vagy egy éve hajkurászom azt a fájlt, de nincs eredmény.

    Na jólvan, kicsit bő lére eresztettem a mondókám. Ha megtalálom valahol angolul,szólok itt a fórumon. Ciao
  • Kongy
    #1332
    Nem tudná vki átküldeni nekem az angol feliratot? Marhára kéne.
  • ricsa008
    #1331
    ez a file engem is érdekelne
  • totyak
    #1330
    Üdv! Még mindíg keresem a magyar nyelvi fájlt a King Kong-hoz. Véleményem szerint a KingKongTheGame.bf fájl tárolja a szövegeket. Akinek megvan ez a fájl a magyar játékból, vagy időközben megszerezte, azt kérem, hogy tegye fel mondjuk rapidra, vagy más tárhelyre. Nálam ez a fájl 1,12 Gb, de ez 10 nyelvet tartalmaz. Valószínűleg a magyar fájl kisebb, mert kevesebb benne a szöveg. Nagyon köszönöm.

    Egyébként ha valaki meg tudná mondani hány nyelv van a magyar változatban annak is örülnék.