2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Breki33
    #17
    Azt én a W-vel nagyon jól lekezelem

    multiban nem nagyon zavar

    NEm azt mondom, hogy nem lehetne jobb
  • mike369
    #16
    asszongyák, hogy javítani fognak rajta, teljesen újra lesz az egész gondolva...
    meglátjuk, ilyet már többször hallottunk.
  • báttyó02
    #15
    de a multi az amit utólag nem lehet javitani...a gyepet,meg ilyeneket ugyis cseréli a legtöbb ember,a multi ha viszont szar,akkor gond van,max. patchet adhat rá a konami,amit nem fog..
  • Rudee
    #14
    Elsősorban a kapust.
  • mike369
    #13
    amint találok, rakok ki!
  • Breki33
    #12
    meg a futást
    meg a labdahangot
    meg a stadionokat
    meg a füvet


    stb
  • báttyó02
    #11
    még nincs
  • báttyó02
    #9
    a multi kell javitani nagyon,a többi már nem is érdekel .:D
  • Kaplan
    #8
    ez is a jelenlegi konzol generációra?? ehh... rókabőr
  • gabber_saviola
    #7
    csak mert én még képet nem találtam
  • gabber_saviola
    #4
    Uraim képeket kérek! :D
  • mike369
    #3
    Sebaj...
  • Breki33
    #2
    ezt lehetett volna a kiegészítőkbe

    direkt azért adtam ilyen címet neki, hogy ne kelljen minden évben újjat nyitni
  • mike369
    #1
    Jöjjön, aminek jönnie kell!

    ++++++++++++++++++++++++++++++
    Pro Evolution Soccer 5
    PS2/PC/XBox - PAL Regions Only

    Release: October 2005
    ++++++++++++++++++++++++++++++

    Improved Graphics
    Once again player models and animations will be refined to look smoother than ever. Do not expect a huge over-haul in the graphics until the next-generation consoles, however.

    New stadiums
    Although not yet confirmed which new stadiums will be making an appearance in Pro Evolution Soccer 5, PESInsight expects at least 4 new stadiums to be in the game. Hopefully one of which will be Real Madrid's Bernabeu.

    Online Play
    Again, not confirmed, but Konami are hopeful that Pro Evolution Soccer 5 will feature online play on the Playstation 2, as well as XBox and PC. The latest release in Japan features Online Play on PS2, and, assuming this goes well, the game should also be online in Europe come the release in October.

    Bigger Editing Mode
    In Pro Evolution Soccer 5 you will now be able to create even more accurate kits than ever before. In PES4 we saw the introduction of a sponsor editor, but sadly many kit styles (especially striped shirts) were missing from the game. This will not be the case in Pro Evolution Soccer 5.

    ++++++++++++++++++++++++++++++
    Winning Eleven 9 International
    Spring 2006
    PS2, XBox, PC - NTSC N.A.
    ++++++++++++++++++++++++++++++