2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Breki33
    #65
    - Official Wesite :
    - First picts :













    - New Stadiums : "Mestalla - FC Valencia" & "Riazor - Deportivo la Corugna".
    - Kits of season 05/06 for Liga and Eredivisie.
    - Real font (numbers & names) for licensed teams
    - New kits for unlicensed teams
    - Shirt outside the short
    - new ball : Finale Orange
    - different colour Wristbands (Ronaldinho pict)
    - Finger tape (Rooney pict)
    - Cycling under shorts (Cannavaro pict)
  • Johnny23
    #59
    itt van egy kis videjocska Zico-val,amiben végülis semmi különös nincs a gammáról,csak amolyan kedvcsináló ?!

    WE9 tv reklám ;)
  • Johnny23
    #58
    jah, erre már én is gondoltam (na nemcsak a PES miatt), hogy be kéne majd ruházni egy nextgen -be
  • Gabe18
    #56
    Szerintem felesleges túl nagy grafikai változásokat elvárni.Sőt szerintem most a Konami sem fogja nagyon odatenni magát,a Pes 4 kisebb nagyobb hibáit befoltozzák,új kereteket berakják,aztán annyi.
    Akárhogyis nézzük nekik még mindig a konzol az első számú platform,ott meg már a Pes 4-el a határokat döngetik.Szóval az 5 nem lesz forradalmi.
    Viszont utánna jövő rész már a Playstation 3-ra készül,na azt már nem biztos hogy NASA pc-in kivül más gép meg fogja moccanntani,ha egyáltalán lesz pc-s verzio...
  • Johnny23
    #54
    detto.......1ébként az nem baj,hogy a Fifa előbb jön ki, igy legalább "kézzelfoghatóan" lesz mit überelni a Konaminak


    ....neeem én is szeretem\szerettem a Fifát(azelőtt azt gyüjtöttem évröl- évre) csakhát, jött PES "nagyur"
  • báttyó02
    #53
    engem az online részbe az tud felbaszni,mikor client vgyok,és nem szaggat(mert azért nem lehet annak nevezni),hanem egyszerüen mintha lassu lenne a játékosok mozgása,és olyan nehézkes az irányitás is...szal ezen még kéne javitani nagyon sokat....mondjuk azt meg meg se merem emliteni,mikor szabály szerüen laggol a játék,meg mikor áll a kép........szerencsére jövő hónapba megint emelik egy ezressel a netem,ugyhogy ezután nem nagyon lesz gond ha ellenem jön valaki clientként :D
  • báttyó02
    #52
    amugy bele se merek gondolni,mi lett volna akkor,ha a pes3 anno nem jön ki pc-re,mert akkor szvsz a fifa a 2005-ös részre ugyanazon az úton haladt volna tovább mint a 2004-nél,ami enyhén szólva arcade foci lett....

    mondjuk én szeretem a fifát is meg a pes-t is,csakhát a fifát meguntam elég hamar,a pes-t meg már 7-8honapja vagy hogy nyomom, a megjelenése utani pár naptól..
  • Johnny23
    #51
    hát igen az online,animok ténleg naggyon fontosak.......viszont nemmintha a PES4 nemtetszett volna ,de 1kis grafikai tuning sem volna ellenemre
  • báttyó02
    #50
    hát gondolom a fifa megint hamarabb jön 1-2 hónappal,mint a 2005-nél is!?

    valszinü igy lesz,szerintem a fifa még 1-2év mulva kezd majd teljesen elszimulátorosodni :D
    azt is csak a pes hatására....


    azért mondjuk jó lenne már egy két kép....
  • mike369
    #49
    ...és akkor majd mindenki derül!
  • Johnny23
    #48
    1ébként (csakhogy ujra téma legyen PP) ,bár még a PES5-ről sajnos 1képet sem láttunk, a Fifa06-ról viszont párat (na abbol se sokat), már most azt mondogatják ,hogy idén ismét a PES lesz a befutó !!!

    hmm....hát előbb utóbb minden kiderül!!
  • báttyó02
    #47
    hát nekem elsősorba még mindig az online rész ami miatt nyavajgok sokszor,bár elég sokat javultam a client részben is,mert eddig ott szinte nem is tudtam játszani...

    a többire meg szerintem fölösleges tippelgetni,mert ugyis olyat hoznak ki,ami tuti elnyeri mindenki tetszését :)
    elég megnézni a pes3,és a pes4közti hatalmas változást,elsősorba a játékmeneten,gameplay-on,ami sokkal jobb,valóságosabb lett.
    én még olyan apró dolgoknak örülnék,mint pl. a nagyobb sztárokhoz való animáció berakása:
    ottvan pl. figo,aki tényleg ugy fut mint igaziból,akkor otvannak a szabadrúgások,amik néhány embernél le vannak modellezve,vagy a 11-es rúgás,ami szintén levan modellezve ismét figonál...
  • Johnny23
    #46
    hmmm, hát azt olvastam vhol,hogy pl. az aug-ba megjelenő WE9 -be (csak PS2)lesz havas idő, és megfog látszani a játékosok LEHELLETE is!!!...hmm hát ha ténleg ilyen részletességre is figyelnek/kitérnek ,akkor sztem nem lesz itt nagy gond :) (bár PES-el kapcsolatba sose volt)

    Olvastam forumokon,hogy sokan szeretnének,ha pl. a mezek változatossabban "állnának" a játékosokon pl. kitűrt mez,kidolgozottabb "kinézet" stb.,(nemmondom nem lenne rossz);

    aztán a közönségen lehetne javítani grafikailag, cipőkön, fejeken (lobogó haj), füvön....bár azt mondták nem lesz grafikailag az a "NAGY áttörés"

    viszont állítólag a játékosanimokon biztosan javítanak, beállítási lehetőségeken, ML-en + az online részt is rendbe kapják az PES5 -ben
  • báttyó02
    #45
    no problém :D
    na mondd mi kéne a 5-be ha volna 44 :DD
  • Johnny23
    #44
    hu, vmiről akkor én rendesen lemaradtam !!

    ....bocsc csak mostanság a szakdolgozatommal vgyok elfoglalva, jun.29-én államvizsga
  • mike369
    #43
  • báttyó02
    #42
    nesze johnny ittvan a pes5 topik :D
    [felhozza]
  • mike369
    #41
    Link
  • mike369
    #40
    Winning Eleven 9 kicking off in Japan this summer

    The next installment in Konami's wildly popular soccer franchise will hit the pitch across the Pacific on August 4.
    TOKYO--According to retail sources, Konami will release World Soccer Winning Eleven 9 in Japan on August 4. The game will be priced at 7,329 yen ($69) for the PlayStation 2. Since the game has also been ported to the PC the last three years, a Windows version is also likely. Last year also saw World Soccer Winning Eleven 8 released on the Xbox, a series first.


    One of the biggest features in World Soccer Winning Eleven 9 will be the way the players move on the pitch. Aside from the addition of new tricks, the basic motions of the onscreen players have also been reworked to be even more realistic than in previous entries in the series.

    Other features include the addition of two new positions, wing back and second top, the addition of snow as a weather option, and the optimization of the game's network mode for improved online play. World Soccer Winning Eleven 9 also features a new mode called "Nippon Challenge: Go for 2006," which lets players try to steer the Japanese team to an international championship.

    The Winning Eleven series has been a runaway hit both inside and outside Japan. The franchise's most recent installment, World Soccer Winning Eleven 8, shipped more than 1 million units on its first day of release on August 5, 2004.

    [What did you think of this news? Talk about it in GameSpot Sports.]

    By Hirohiko Niizumi -- GameSpot

    -----------------------------------------------------------------------------

    Winning Eleven 9 this summer in Japan

    By: Eduardo Euscate
    Thursday, 09 June, 2005
    According to Gamespot, Winning Eleven's next installment will hit the japanese stores on August 4th. Among the new features of this great football game, we will have:

    - Improved way players move on the pitch.
    - Better motions of the onscreen players.
    - Two new positions: Wing Back and Second Top.
    - New weather condition: Snow.
    - Improved online play.
    - Nippon Challenge: Go For 2006: game mode to take the Japanese national team to the World Cup.
  • pluhi
    #39
    De tévedtél. R1 és R2 annyit tesz R1+R2. Csak R2-vel nem fogod kivenni a futásból sem, mikor kiugratást kapsz. Pedig ott is létfontosságú, hogy ne előzzenek meg.
  • Breki33
    #38
    bki nekem meg nem hiszi el P
  • Gabe18
    #37
    Ja a biró,na az egy katasztrófa valóban.Teljessen irreális helyzetek alakulnak ki a nem normálissan megitélt szabálytalanságok miatt.
    Kedvencem a kifutó kapus rúgja fel a 16-oson kivül a támadót,persze a védők 5 méterrel lemaradva,sárga lap... (bár EGYSZER egy ilyenért kiállitotta a kapust,de soha többet).
  • báttyó02
    #36
    na akkor csak nem tévedtem...:D
  • bestGP
    #35
    a supercancel az az r2 és r1
    azaz e és c.
    és manualisan mozditod, és iranyitod a jatekost
  • báttyó02
    #34
    hát mondom az nálam..ezzel mozdulok el,manuálisan irányitom a pléyert
  • Breki33
    #33
    Az fura lenne sztem nézz utánna elég érdekes lenne.
  • báttyó02
    #32
    nálam az :D
  • Breki33
    #31
    mert nem az R2 az P
  • báttyó02
    #30
    de viszont átvételkor,vagy hasonlo kiugrattásoknál nagyon jol lehet vele elmenni a másik melett
  • báttyó02
    #29
    de ha egy helybe áll a játékosod,akár hogy nyomod az R2-t,nem fog annyira elmenni hogy ne vegyék el előle a labdát..hiába supercancel
  • pluhi
    #28
    Supercancel-lel ki lehet mozditani a játékost, akkor nem áll bambán.
    A változtatásokhoz:
    A katasztrófa futásanimot mindenképp cseréljék le, meg az idióta kapust. Ezen kivül a biró kritikus még, mikor a csatár áthúzza magát a védőn kiugratásnál vagy meglöki(lényeg hogy bukdácsolni kezd), akkor fújja le. Legalább néha. Utolsó ember szabálytalansága piroslap. Kapust minden esetben kiállitani, ha lövőcselnél megakasztja a csatárt és ezzel megakadályozza a gólt. (Ha szemből felrúg meg pláne.)
    Lehetetlen mozdulatok kiirtása. Értem ezalatt a hülye szögből érkező labdák tökéletes ellövését, meg a belsővel KIFELÉ csavarást, csukafejest szinte a földről, stb.
    Polygon alapú ütközésvizsgálatot! A mai technikai szinten simán vinnék a gépek 22 játékos + 3 biró + 2 kapu lowpoly modelljénél. Persze ez nem befolyásolná a játék fizikáját. Csak az összelógó testrészek ellen lenne jó.
    A háló szerintem okés, bár finomitani lehet.
    A kapus essen ki a 16-os területéről, ill essen be a kapuba labdával együtt, ha azt a mozgása indokolja. Próbálja meg elkerülni a gólt azzal, hogy eldobja a labdát.
    Jó lenne valahogy kiküszöbölni a könnyű beadás+fejes gólokat. Neheziteni kéne a beadást. Mondjuk mindig manuálisan menne az erő igen gyors felfutású csikkal (játékosonként variálódhat), hogy nehéz legyen jól beadni. Jobb kapusok jöjjenek ki bátrabban (ha elakasztják kifelé szabadrúgás).
    Hirtelen ennyi jut eszembe.
  • doncarlos
    #27
    Hali!
    Sziasztok.
    Multizik még vki? Én szeretnék, csak az a baj, hogy nemtom hogy kell. Addig megvan, hogy ip cím kell, de hol tok beszélgetni ilyen emberkékkel. Úgy tom, hogy irc-n voltatok, de azt hogy kell használni? Segít vki? Thanx.
  • Gabe18
    #26
    Az on-line részt javitsák,meg még egy kicsit az animáción,akkor én már elégedett leszek.Stadion,fű,mez nekem az előzőben sem volt különösebben gond.
    Illetve még egy dolog,végre a pontos paszt kapó jétékos ne álljon sokszor mint a cövek,amig a labda odagurul hanem lehessen már vele megmozdulni a labda felé,mielőtt az ellenfél röhögve beelőzi.

    Hogy aztán egy esetlegessen jól megcsinált 6. rész a nextgen konzolokon milyen lehetne,abba már dermesztő belegondolni is,amikor évek óta minden új PES-nél azt hiszem hogy ennél jobbat már nem igen lehet...
  • mike369
    #25
    félek, hogy nem lesz az csak PUKK...
  • Breki33
    #24
    most igazság szerint az lenne jó, ha a fifa nagyot duranna akár konzolon
  • mike369
    #23
    amúgy (sajnos) olyan híreket lehet olvasni többfelé, hogy a PES5 már nagyjából kész van, ez "csak" a PES4 feljavított változata lesz, és a legtöbb puskaport a már készülő PES6-ba tömködik KONAMI-ék rendületlenül.

    ez mondjuk nem hangzik túl jól...
  • mike369
    #22
    gondoltam ;D
  • Breki33
    #21
    ott megszokták, hogy a népesség megcsinálja


    pedig istenbíz szívesen odaadnám

    najó 10%
  • mike369
    #20
    sajnos ez van!
    valamiért ezekre a dolgokra nem nagyon figyelnek a fociprigramoknál. (pl. a fifa játékok mezei is minden egyes résznél teljes felújításért üvöltenek...)
  • Breki33
    #18
    naja, de legalább mondanák, hogy húdejó gyepeket készített valaski rakjuk már be a következőbe :-)