2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • The Hedgehog
    #110
    "most jelentek meg a 64bites Athlonok stb...a Nintendo 64 lassan egy tízéves konzol és már az 64bites alapokon nyugvott..."

    tudod milyen hülyeségeket beszélsz?!

    A PS2 játékokat azért nehéz portolni, mert teljesen másak a specifikációs alapok és teljesen más rendszerben folyik a leprogramozása egy PS2-es játéknak, mint mondjuk egy PC-snek vagy egy XBOX-osnak. Itt annyi a lényeg, hogy a Sony exklúzív jogokat vásárol egyes játékaira. GT4 azért nincs PC-n, mert ügye azt a SONY adja ki ergo hülye lesz kidobni egy agyonwarezolt piacra. Így áll hozzá egyébként a legtöbb konzolokra fejlesztő cég is. A KONAMI-nak a jelentések szerint nagyon jó bevételt hozott a PES sorozat PC-s kiadása és a PES5-öt már egy külön kis csapat portolja a PS2-es fejlesztéssel szinkronban PC-re. Ez tény! Véleményem szerint nem hagyják el a PC-s piacot a PES6-al sem. Talán csak akkor, ha a PES5 nagy bukta lesz, amit kétlek...

    És ez a PC ellenes duma felőled már rohadtul idegesít. Bele kellene gondolni, hogy van konzolos és van PC-s játékos társadalom akik a büdös életben nem fognak egyetérteni... én a kettő között vagyok mert van PS2-m és PC-m is... átlátom a helyzetet. Tudom, hogy mivel jobb PC-n játszani és mivel jobb PS-en.

    Ne kezd itt el megint a PS2 nyálszövegeket. Van erre ezen a fórumon más hely is nem pedig a PES5 pc-s topikja.
  • báttyó02
    #109
    igen
    tehát az dolog hogys aztmondták,hogy nem fejlesztenek a grafikán,de azért javitani lehetne........
  • Johnny23
    #108
    ....mégakkor is ha azt mondják nem lesz "áttörő" graf.

    ....ok. rendben,DE azért itt-ott javíthatnának/finomíthatnának, nem hiszem hogy belehalnának,pl. ez a 2d-s pálya melletti dolgok hát jó pár éves grafika!!!..és azért ezt már igencsak elvárja 1fan
  • Johnny23
    #107
    mondjuk,annyit a Konami számlájára lehet írni,hogy "megeheted vacsira" a grafikát,ha szar a gameplay.......dehát persze a grafika,ami a leg szembetűnőbb 1gammánál éshát haladni kell/kéne a korral !
  • mohus
    #106
    ja és még ott a winfos is:)
  • mohus
    #105
    az egy év múlva megjelenő videókártyáknak elvileg bírnia kell, számomra inkább a PC alapjai nem bírják már ezt a tempót

    a PS2 128bites az én gépem még mindig csak 32
    most jelentek meg a 64bites Athlonok stb...a Nintendo 64 lassan egy tízéves konzol és már az 64bites alapokon nyugvott...

  • báttyó02
    #104
    ebben amugy egyetértek,mert havernál szoktam pes3-al játszani ps2-n,és tényleg vajsimán (szószerint) fut.

    a pes4 pedig még minimumon is észrevehető ps2-höz képest,pedig nem szaggat....mondjuk annyira nem szar a gépem,hogy szaggatna,még maxon se
  • mohus
    #103
    jah...és a GT4 miért nincs PC-re?

    miért jelenik meg háromnegyed évvel később ugyanaz vagy rondább kinézetű GTA:SA PC-re?
  • mohus
    #102
    most mondjam azt hogy az én gépemen a PES4 még mindig riceg és scrollhiba jellegű a legalacsonyabb beállításon ugyanugy mint magason?

    más nem veszi észre, de én igen mivel tudom milyen PS2-n

    TVre nem kötöm a PCmet mert tökhomály lesz, RGB-s videókártyát meg nem lehet kapni...úgy éles lenne a PC képe
  • mohus
    #101
    PS3 csak 2006-ban lesz,

    még egyszer: a KONAMI ARRA FOGJA FEJLESZTENI várhatóan PES6 már az lesz
    a PC csak mellékplatform, egyszinten van a Gamboy Advance-szal ha így tetszik
  • Gabe18
    #100
    Hát a Pes 3-nak azon kivül hogy aránylag erős videokártya kelett neki,semmi baja nem volt pc-n.
    Amugy a pc nem annyira rivális platform a sony-nak,igy szerintem max konzolon akarnak minden áron exluzivitást a PS3-as Pes-nek.
    Az már egy más kérdés hogy egy ps3-ra készült Pes-hez milyen pc kellene majd,ha át akarnák portolni...
  • Johnny23
    #99
    ....a másikat mondjuk letölti (INGYEN)

    ...márpedig a Fifa idén állítólag rendesen bekeményített (ráadásul ők már next gen-re nyomják,ha jol tudom) és nagggy pénzek vannak itt kockán ám
  • báttyó02
    #98
    na én teljesen belebonyolódok ebbe a konzolos témába :S
    csodálom,hogy ti ennyire észben tartjátok :D
  • Johnny23
    #97
    hét éppen ezaz,hogy ahhoz túl nagy a verseny a Fifával sztem,hogy itt "ellazázzák",ráadásul majdnem 1időben fognak kijönni(okt.) és így sztem a gamerek 98%-a össze fogja hasonlítani a 2őt és csak az EGYIKET FOGJA megvenni!

    SZTEM
  • Terminátor14
    #96
    gondolom még nem tudták volna megcsinálni a nextgen konzolokra úgy, hogy időben kijöjjön, bár fene sem tudja.
  • Rudee
    #95
    Azért mert megveszik így is. Főleg a ferdeszeműek.
  • Johnny23
    #94
    1ébként nemhiszem,hogy eldobná ilyen lazán magától a Konami a PC-seket ...mert akárhogy is,de bevételtől esne el


    ....csak az az egy nem világos,hogy a PES5 -öt akkor már mér nem next gen-re csinálják,hamár így is(PES4) PS2 hardver limit van??? Minek kell egy szinte "ugyanolyan" részt kidobni,mint az elöző (ez olyan felesleges pénzkidobás sztem,bár ne legyen igazam)!!!!!??
  • báttyó02
    #93
    ez mire jo?
  • báttyó02
    #87
    'napot
  • mohus
    #86
    na isten hozott mindenkit:)
  • báttyó02
    #85
    klikk
  • báttyó02
    #84
    'Pro Evolution Soccer 5' (PS2/Xbox/PC) - Screens
    Posted on Monday, June 20 @ 08:16:40 PDT
    Pro Evolution Soccer 5, aka Winning Eleven 9, furthers the realism, on and off-the-ball movement and intuitive control of the best-selling football series with Producer Shingo 'Seabass' Takaska and his team at KCE Tyo Inc. implementing a host of new gameplay features and aesthetic touches as he continues his quest to deliver the most realistic football title on any format.



    John Terry, England and Chelsea defender and 2005's PFA Player of the Year has been confirmed as one of the faces of Konami of Europe's Pro Evolution Soccer 5.

    Terry, 24, has enjoyed a tremendous season, leading his Chelsea side to Premiership glory and to a Champions League semi-final. He has also established himself as a key member of England's international side with his battling performances. As part of the agreement, Terry will appear on the packaging of the UK version of Pro Evolution Soccer 5 and will also play a central part in the Konami's promotion of the eagerly-awaited title.

    Due for release in Q4 2005, Pro Evolution Soccer 5 furthers the realism, on and off-the-ball movement and intuitive control of the best-selling football series with Producer Shingo 'Seabass' Takaska and his team at KCE Tyo Inc. implementing a host of new gameplay features and aesthetic touches as he continues his quest to deliver the most realistic football title on any format.

    It is this realism that, as with many other top level footballers, attracted Terry to Pro Evolution Soccer. A confirmed fan, the Chelsea captain has hosted tournaments at home for his team mates and takes copies with him when on International duty. As such, his knowledge of the game and position as one of the world's greatest young talents makes him a perfect figurehead for the forthcoming Pro Evolution Soccer 5.

    "I've been a massive fan of Pro Evolution Soccer for years now and am really pleased to be able to work with the talented people behind such a fantastic game," John Terry said of the agreement. "It's the game of choice for lots of players as it is so true to the real thing. I'm looking forward to getting involved with the launch of this fifth and best version in the coming months � and getting to play advance versions on the way!"

    "We are delighted to have a player of John Terry's calibre working alongside us on Pro Evolution Soccer 5," commented Jon Murphy, UK PR and Marketing Manager for Konami of Europe. "He is a massive fan of the game rather than just a face for the game's front cover and we are looking forward to using his enthusiasm in the promotion of what will be yet another huge step forward for what is rightly regarded as the definitive football video game."
  • Johnny23
    #83
    normálisan igen
    (mondjuk a komoly változást inkább a graf.-ban értettem)


    ...DE nézd meg a képeket
  • mike369
    #82
    "...komoly változás majd a PES6-nál lesz..."
    Na, ezt se hallottam még soha!
    A komoly változás mindig a következő epizódra várható...
  • Johnny23
    #81
    hu ténleg...YES
    +Rooney kezén 1gyűrű

    ...baromi klassz, 1ébként igazad van Gabe18 ....komoly változás majd a PES6-nál lesz!!

    ...mindemellett tuti azért hogy jobb lesz,mint a 4 (kis javitás is jaitás)..habár az ember minnél jobbat és szebbet szeretne

    ...azonban idén ténleg lehet ,hogy így a Fifa lesz a befutó
  • Gabe18
    #80
    Ez van,Ps2-re szerintem ennél szebben nem lehetett volna megcsinálni már.Hallottam olyat is hogy a Pes 4 ott már bizony a szögleteknél már igy is néha bajban volt.
    És az biztos hogy az elsődleges platform most is a Ps2 lesz.Szóval én inkább kisebb apróságok,és a net rész javitásában bizok első sorban.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #79
    Amúgy Saviolán észrevettétek? Nincs betűrve a pólója a nadrágba!

  • Breki33
    #78
    nyomtatott cikk nincs erőm begépelni

    grafikáról és animációkról irtak jó dolgokakat az újságírók akik kipróbálták
  • Johnny23
    #77
    nah ne kímélj ! (Fifa cikk)
  • Johnny23
    #76
    hát sajnos (merthát azért valjuk be a graf.-ra is ráférne,pontosan mivelhogy a 3-4 között sem volt annyi nagy különbség graf.-ban!!!)
  • báttyó02
    #75
    nade ez....igy viszont kiváncsi leszek,lehet esélye a fifának,ha összedob egy normális gamepplayt-t,és nem lesz script,meg hasonlók..a grafika ott ugyis üt
  • Breki33
    #74
    ja és állítólag a multi


    pes3 és pes4 között se volt egetrengető különbség.

    Viszont a fifa-ról most olvastam egy cikket ami elég biztató volt
  • Breki33
    #73
    el lett mondva

    nem a grafika lesz illetve lett fejlesztve hanem a futás animációk pl

    Ez van.
  • báttyó02
    #72
    kb. eztmondom énis
  • Johnny23
    #71
    ezzel az erővel inkább 1 hivatalos gameplay+online javító patch-et adhattak volna ki........komolyan mondom, el vagyok keseredve....lágalább azon a fránya közönségen javitottak volna!!!


    és mi aszart várnak evvel oktoberig ez is magas!!!
  • Johnny23
    #70
    na ne má..ezt nem hiszem el...ez tök ua. a grafika, azért ennyire ne FEJLESSZENEK má vazz!!!!!!!!....mág akkor is,ha azt mondták nem lesz átütő erejű, DE azért hogy tök ua. : ua. a 2d közönség,ua. a gyep, játékos kidolgozottság !!? hát ezt akár holnap után már kiadhatnák komolyan, nem oktoberben,uhh!!Csak azt nem értem mér érné ez meg nekik??

    ...mondjuk,ha ténleg ez marad,akkor lehet ,hogy a FIFA visszahódít idén mindent egycsapásra?!!
  • Breki33
    #69
    Talán ha bemásolnád a böngészőbe
  • báttyó02
    #68
    nemjönbe semmi csak a béka :DD
  • Breki33
    #67
    olvasd már el amit írtam

    we9 képek ott a link
  • báttyó02
    #66
    de hogy ez nem is pes5 az tuti...hát ugyanaz mint a 4,csak egy két labda van benne

    ha meg 5lenne tényleg,akkor kurva..nnyat a konaminak