2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • báttyó02
    #158
    ezt nemértem.
    miért lehetetlen a pc-re,és miért lehetséges nextgen-re?
    hozzáteszem hogy fogalmam sincs hogy mit tud a nextgen konzol(vagy mit fog...),ezért kérdem
  • Johnny23
    #157
    lobogó haj rulez!!!!
  • Johnny23
    #156
    hát ténleg jó volna!
  • The Hedgehog
    #155
    mondjuk pontosítva ez a minőség egyelőre PC-n is álom, mert a nextgen konzolokon láthatjuk csak az izzadó Tim Dunkan-eket :)
  • The Hedgehog
    #154
    pedig a nextgen (és az EA) már ilyet tud ingém' az NBA-nél... látni szeretném ezt a minőséget már focis játékokban is, mert gyerekek nekem igenis számít a grafikai minőség, ha látom, hogy lehetne jobb is...

  • The Hedgehog
    #153
    ez biztos... mondjuk ahogy láttam a játékosmodellek végre kerekebbek!
  • The Hedgehog
    #152
    nem fejleszti... külön csapat foglalkozik a fejlesztés mellett a játék PC-re való portolásával. Párhuzamosan. Ez azért jó mert így a hibák könnyebben kiszúrhatók és több idő marad a PC-s verzióval való pepecselésre. A grafikus motor egyébként ugyanazzal "devkit"-el készül amivel a GTA sorozat is. Direkt konzolokra íródott "játékmotor". Most fingom nincs mi a neve...
  • Rudee
    #151
    Konami bevételeinek szinte egészét a konzolos cuccok bevétele jelentette, gondolhatod mennyi esély van arra hogy külön fejlesszenek PCre.
    Nekik elég az hogy Ázsiában megvesznek pár millió darabot.
  • The Hedgehog
    #150
    ez biztos :) a KONAMI csak konzolra fejleszt, max 1-2 gammát átportol PC-re
  • Breki33
    #149
    viszont hogy nézne ki ha pc-re jobb lenne mint konzolra PPPPPPP


    Mondjuk igyis jobb lesz mint az eddigiek is, köszönhetően a rajongóknak.

    SZerintem a mostani textúrákat simán át lehet majd pakolni.
    Csak azért mondom nehogy letöröljétek aztán sírjatok.
  • Johnny23
    #148
    ...viszont nem azt mondták,hogy PES5-öt 1 "külön" csapat fejleszti PC-re??? ---> viszont akkor nem "kéne" függeni "ennyire" a konzoltól (pl.graf-ban),nemde?


    1ébként megjegyzem,hogy sztem gameplay-ben alázni fog megint mindenkit! SZTEM
  • Breki33
    #147
    ez nem biztos

    és ugye akkor Fifanal se szinnánk a mezekkel stb.
  • The Hedgehog
    #146
    nagy a valószínűsége... persze majd meglátjuk mit mond a PES producere, bár erről nem mostanában fog nyilatkozni sztem!
  • The Hedgehog
    #145
    Az már persze más kérdés, hogy a PC-s piac veszteséges mivolta elriasztja a játékkiadókat. Mondjuk a japán cégek amúgy sem nagyon fejlesztenek PC-re... (KONAMI, NAMCO stb.)
  • The Hedgehog
    #144
    hát ez azért nem így van... lévén ha nem lenne PS2 akkor PES sorozat sem lenne :) szóval nem kellene a konzolokat okolni ezért. Mi csak hálásak lehetünk, hogy életre keltettek egy ilyen sorozatot.
  • Breki33
    #143
    szval megint a konzol miatt szivunk.....
  • báttyó02
    #142
    aha értem :(
  • Gabe18
    #141
    Igen,PS2-re ennél jelentősen jobbat már nem igen lehet csinálni.És ha oda ilyen lesz,akkor az esetleges pc-s verzió sem fog különösebben eltérni.
  • báttyó02
    #140
    hát ez elég érdekes...akkor lehet marad szinte ugyaez a grafika mint most?:|
  • The Hedgehog
    #139
    hmmm akkor mindenki megcsacsolhatja őket itt: www.pesinsight.com
  • The Hedgehog
    #138
    A PES6 is PS2-re jön ki ergó nem lesz nagy grafikai és technikai fejlődés még abban sem. Ezt a Sony európai elnöke nyilatkozta...
  • Breki33
    #137
    deha simán bemásolod akkor jó lesz
  • báttyó02
    #136
    jah,itt is a béka jön ki másnak :(
  • Breki33
    #135
    imageshackról így sem tudsz linkelni

    ezért raktam ki az fh-ra ezeket
  • báttyó02
    #134
    ezt leforditanád nagyjából hogy miért szoptátok be? :DD
  • Csabesz6
    #133
    Nem tudtok valami nagy méretű patchet a PES 4 hez (PS2)?Légyszi írjátok le hogy hol tölthetem le.Előre is köszi.
  • The Hedgehog
    #132
    Új PES5 szkennek:

    Scan 1
    Scan 2
    Scan 3
    Scan 4
    Scan 5

    és a főmenü
  • The Hedgehog
    #131
    navazz! mohus ezt beszoptuk:


    We will have PES6 for PS2

    In a recent interview with David Reeves, Sony Computer Entertainment Europe President, he said that Pro Evolution Soccer 6 will be made for PS2 too.

    Besides from confirming that PES5 will be shipped this September/October, he said that Konami had planned to ship PES6 for PS2, although PS3 will be available at that time.

    www.soccergaming.com
  • Gabe18
    #130
    "A játék PC-s verzióját most már teljesen külön fejlesztik, így nem egy szimpla PS2 konverziót kapunk, hanem egy PC-re optimizált játékot"

    Hát én még várnék ennek a feltétlen pozitiv hatásaival.Mert eddig a Ps2 verzió mindenképp garantált egy bizonyos minőséget (ami jó volt),most ha az egész külön van,ki tudja mit csinálnak belőle...

    "sokkal realisztikusabb gameplay"

    Hát erre befizetek,már igy is rommá verte a konkurenciát pontosan ebben leginkább,most ennél még "sokkal " jobbat...

    "LAG mentes online játék, új netcode"

    Ez legyen igaz és én már elégedett leszek.
  • pluhi
    #129
    Csak a fele igaz legyen és már ok.
    Hó meg marhaság, hóban szánkózni kell nem focizni. Bár a ruszkik biztos örülnek majd, hogy ismerős a feeling.
  • báttyó02
    #128
    lál
  • Johnny23
    #127
    A játék PC-s verzióját most már teljesen külön fejlesztik, így nem egy szimpla PS2 konverziót kapunk, hanem egy PC-re optimizált játékot, ami sok előnnyel jár. Íme néhány fontosabb újítás:

    --> sokkal realisztikusabb gameplay, új realisztikus mozgások
    --> új pozíciók. Wingback (mint Cafu), Second Top (mint Scholes)
    --> dinamikusan változó időjárás, havazás
    --> saját profilokat készíthetünk
    --> szebb grafika, hideg időben láthatod a játékosok leheletét
    --> LAG mentes online játék, új netcode
    --> min.4 uj stadion
    --> uj modellek,továbfejlesztett játékosanimációk
    --> még kiterjedtebb szerkesztési mód

    ....egyenlőre ennyit tudni
  • Rudee
    #126
    Ha lenne akkor valószinű nem 125 hozzászólásnál tartana a topik.
  • grizzly21
    #125
    WE9 van máár? mikor lesz? tud valaki vmi arról hogy PSPre fog e megjelenni PES?
  • Rudee
    #124
    Most nem azért, de ha van valami a világon, amitől nem lesz jobb egy focis játék, akkor az pont a játékosok lehellete. A normális kameranézetekből nem is látszik, meg aki a focira figyel az nem is fog hasraesni tőle. Inkább a kapus reakciót dolgozzák át, meg az online módot.
  • Johnny23
    #123
    mondjuk,amit lehet olvasni,hogy meglátszik majd a játékos lehellete (+dinamikusan változo időjárás), háát azér ez eléggé részletes graf.ra kell,hogy utaljon, viszont ilyen "aprolékosabban" kidolgozott játékosok mellett iszonyat gáz (lenne) az a 2d-s közönség,meg pályaszéli dolgok,amit vhogy nem akarnak javítgatni(már a PES3-ban is ilyen volt)....összességében sztem azért nem lesz olyan rossz a graf(mindemellett remélem ezek csak olyan "naggyon korai "képek voltak a gammábol)


    ....visszatérve erre a "lehellet" efektre,azért ilyesmit nemsok gammában láttunk,nemhogy FOCIs játékban...kíváncsi vagyok rá....mondjuk ezt el is lehet ám szúrni rendesen pl. ugy látszik mintha füstölne a fejük,v. mindenki bagózna meccs alatt ilyesmi,ami viszont megintsak igen gáz lenne..... dehát reméljük a legjobbakat

    [több képet!!]
  • báttyó02
    #117
    az nagy lenne
  • mohus
    #115
    olyan rókabőr szagú:)

    FIFA EFFEKT:) 2000-2005:)

    a népnek több kell....igazad van, ahogy korábban mindenki írta is, "de jó volna ha"

    én is szeretnék tolni egy "Half Life 2" top quality FPS graf szinttel egy fockát:)
  • mohus
    #112
    "És ez a PC ellenes duma felőled már rohadtul idegesít. Bele kellene gondolni, hogy van konzolos és van PC-s játékos társadalom akik a büdös életben nem fognak egyetérteni... én a kettő között vagyok mert van PS2-m és PC-m is... átlátom a helyzetet. Tudom, hogy mivel jobb PC-n játszani és mivel jobb PS-en."

    Nekem is van mindkettő....de ami szar, az szar marad.

    A PES4-gyel jobb konzolon játszani....


  • Johnny23
    #111
    New moves and even better control as Konami of Europe confirms an autumn release for its world-class football title!!

    Football fans will be warming up in anticipation as Konami of Europe confirms that Pro Evolution Soccer 5™ - the latest in the acclaimed football series - will be released in the autumn for PlayStation®2, the Xbox® and PC-DVD.

    Pro Evolution Soccer 5 has been developed by Shingo 'Seabass' Takatsuka and the same team responsible for previous versions. This Pro Evolution Soccer team has over ten years experience within the football genre and has an unrivalled understanding of football and how to recreate it for home formats.

    Pro Evolution Soccer 5 expands on the realism and total control that has become the bedrock of the popular series and has earned it a legion of fans. Also returning in improved form will be the Master League wherein players can build and develop a team of no-hopers into an unbeatable team with a trophy room full of cups and accolades. Konami of Europe will be releasing firmer details of Pro Evolution Soccer 5's many key advances in the coming months.

    "The Pro Evolution Soccer series goes from strength to strength and the new version represents yet another huge step forward," commented Kunio Neo, President of Konami of Europe. "The team have again worked hard to implement a wealth of new moves and to ensure that the realism beloved by its fans remains intact. We will release new details of Pro Evolution Soccer 5's many innovations in the coming months, and anticipate that both newcomers and die-hard fans alike will be extremely pleased with what we have to say."