2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • mohus
    #228
    most töltöm, nem hagyom ki nehogy azt hidd:) szeretem ezt a fockát a szívemhez nőttttttt
  • báttyó02
    #224
    jah...de a múvi elég zsir szerintem
    a cselek,mozgások nagyon tetszenek,nameg hogy havas a pálya..
  • mohus
    #215
    néha engedek a hülyeségből....tessék engem komolyan venni:)
  • Johnny23
    #211
    5 perces (elég ratyi minőségű) WE9 videoklip

    LETÖLT
  • The Hedgehog
    #210
    végre valamiben mi is egyetértünk... :)
  • mohus
    #209
    hát igen

    ha beírna a googleba hogy PES4 patch for PS2 kidob náhany találatot:)

    ha ezek után nem talál rendben van....de sokan még a fáradtságot sem veszik az ilyenhez


    ez meg itt nem cset hanem forum....ha egy hét mulva jön a válasz nem kell berezelni
  • mohus
    #208
    tud:)

    én

    google-on keress re ANGELusx82-re

    vagy regelj a pesinsight.com-ra és a download forumtopicok közt van pl jonboyo patch...elég jók
    mondjuk én javítottam egy kicsit mindenen...
  • The Hedgehog
    #207
    nem vagyunk azok csak éppen ne ott kérdezzen már ahol nem kéne'... attól, hogy ott nincs senki és nem írunk oda még figyeljük a fórumot! legalábbis nálam ott van a kedvencek közt...

    meg a faxom kivan, hogy nem keresnek vissza a lámák! Bocs srácok, de ez van. Most bunka vagyok, de nemár, hogy mi fáradjunk helyettetük amikor ott van rá a lehetőségük...

    {/OFF]
  • Kaplan
    #204
    Nem :P
    Kéretik ugyanezt a kérést a pes4 topikba írni ;)
  • figo10
    #194
    Pes 4 hez
  • Breki33
    #193
    Pes5-höz? P
  • Kaplan
    #191
    Meg ronaldinhonak is.
  • báttyó02
    #190
    jaja
  • mohus
    #189
    jól látni az argentín faszinak kint van a meze?
  • Fyrex
    #184
    arrol a lehelet cuccrol kéne inkább kép °_°
  • Fyrex
    #183
    °_°gyóaz°_°
  • Johnny23
    #182
    3 új kép
  • mohus
    #181
    :)
  • Johnny23
    #180
  • mike369
    #179
    nem értitek a lényeget...
    pc-n ezeknek az effekteknek a pótlására hivatott az az izzadságos munka, mire sikerül a játékokat elindítani és a gép minden elemével kompatibilissé tenni...
  • Rudee
    #178
    Miért, szerinted attól lett volna jó a FIFA, ha össze-vissza izzadnak a játékosok? Az új grafikai motor ugyanúgy meglesz.
  • Johnny23
    #177
    szoval az ilyen "izzadságcseppes" graf. csak a next gen konzolokon lesz??


    ...hát akkor mondjuk a "harc" idén is már most eldőlt sztem !
  • The Hedgehog
    #176
    jaja! nem vágtam hirtelen...
  • The Hedgehog
    #175
    tényleg nem render... a render az E3-on volt kint. Az EA azt el is ismerte, de az új ingame anim már nem render szal'... Bár mondjuk ebből mi faszt sem kapunk, mert PC-n és PS2-n marad a megszokott színvonal.
  • mohus
    #174
    cöcö:)
  • Kaplan
    #173
    Nem render megnyugodhatsz :)
  • mohus
    #172
    ja már leírtak a helyzetet , bocs
  • mohus
    #171
    elég render szagú
  • mohus
    #170
    renderware
  • mohus
    #169
    "szval megint a konzol miatt szivunk....."

    nem, azért szívunk, mert nem éri meg elsődlegesen csak PC-re fejleszteni, kevés a vásárló a konzolhoz képest, a PC a Konami számára a GBA-val egyenlő, célplatform a PS2 és ezt pedig a SONY "vásárólja" így. Boxra is van PES....Billy inkább azon látná a focit mint PC-n...kinek kéne "megvenni" azt, hogy a PC legyen az első/cél platform....??? TI NEKTEK, NEKÜNK....gondolom mindenkinek eredeti PES4-e van

    de nekiállhatsz egy only for PC fockát összerakni, ami szebb mint a mostani
  • The Hedgehog
    #168
    itt jegyezném meg, hogy azok a FIFA 06 képek a NEXTGEN verzióból vannak ami nem ugyanaz, mint ami majd ősszel PC-re kijön... szóval ne vegyél mérget arra, hogy a FIFA 06 PC téren nagy áttörést hoz majd. Koránt sem biztos! Bár a magyar EA-től megerősítették (nem reklámszöveg, személyes beszélgetés alkalmával), hogy volt szerencséjük a FIFA 06 korai Xbox verziójához (ami ua. mint a PC lesz) és nagyon sok a változás főleg a grafikában. Bár én szkeptikus vagyok...

    Aztán, hogy PES-re visszatérjünk. Ez a PES6-os dolog még változhat, de tényleg nagy szívás így.
  • Johnny23
    #167
    hát igen és én ezért is tartok picit ilyen "tipikusan már" next gen-re fejlesztett (lobogo haj,izzadságcseppes) gammák PC-s átiratátol !!! mármint hogy, elég nagyban vasfüggő lesz a dolog!

    visszatérve PES-re, most ténleg a PES6-ot is még mindíg PS2-re nyomatják?????!
    Ez viszont már ténleg sötét,hogy mért (akkor az megint graf.ba hasonlo kaliber lesz ?)----->Fifa sorozat eléggé megugrana(graf.ban tuti!!)
  • The Hedgehog
    #166
    nemcsak ez... maga az összkép! hidd el feleslegesnek tűnik, de ha sok kicsi apróság van marha nagyot dob a HANGULATON... közelebb hozza az egészet. Persze ehhez kell a játékmenet is... ami szintén függ a rendszer erősségétől, mert pl ha azt akarják, hogy a gép által irányított 21 játékos külön-külön nem előre vezérelt scriptrendszer szerint gondolkodjon (intelligens AI) akkor ahhoz jelentős processzor teljesítmény kő'
  • The Hedgehog
    #165
    ez a kép már ingame... videóprezentáció is volt... az EA csak ingém videókat és képeket mutogatott nextgenen.
  • The Hedgehog
    #164
    csak a nextgenbe...
  • báttyó02
    #163
    hát én kajak nemértem miért olyan nagy dolog hogy a pályán lévő embereken igy follyon a víz :D
  • Rudee
    #162
    Lehetnek új kameranézetek, erről a képről pl simán elhinném hogy egy büntetődobás előtt készült.
  • pluhi
    #161
    Azért mert valszeg kamu az egész. Az E3 videok is azok voltak. Killzone 2 ingame peeersze. Ingame mikor van ilyen nézet, mint itt az NBA-s képen?
  • Rudee
    #160
    FIFAba beigérték a lobogó hajat, Ronaldinhot hozták fel példaként.
  • Johnny23
    #159
    háát elég sokat tud