2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • mohus
    #444
    ja értem. ok

    a PC-s PS2 verzió sztem pixelre ugyanaz lesz...azért az nem rossz dolog hogy patcheléshez mindenki ugyanazokat a textúrákat fileokat majd használni tudja...

    legalábbis eddig így volt

  • báttyó02
    #443
    az biztos hogy a 4-ben a menü nagyon gagyi volt...rögtön néztem is hogy a 3-ban sokkal jobb volt
  • mike369
    #442
    fejezd be a kötözködést, teljesen értelmesen szóltam!
    ez PC-s topic, a kizárólag PS-re vonatkozó dolgokat mellőzzétek, ennyi.
    nem az infókról van szó, hanem pl. az előző hsz-edben lévőkről.
  • mohus
    #441
    én meg nem tudom ,hogy neked mi tetszik és mi nem....

    valószínűleg az hogy a japán verzió warez, sajnos japán gép és eredeti japcsi gém kellene, amit meg angolosítani nehéz

    az összes patchelt WE/PES csak chippel felszerelt PS2-n megy...

    az októberben megjelenő összes verzió fogja a netes játékot támogatni. neten csak eredeti gémmel lehet majd netezni PS2-n. PC-n meg kell dumálni kinek milyen patch van fenn, nehogy "elbeszéljenek" egymás mellett.

    Sikeresen megpatcheltem tegnap a WE9-et
    ennek az intróját most ITT megtekinthetitek

    kicsit megvágtam az intrót túl hosszú volt...
    a menü szerencsére visszatért a "régi" föntről lefelé dologhoz és sokkal pofásabb lett, a tavalyi jobbra balra borzasztó volt
  • Piko888
    #440
    Van már demó?
  • mike369
    #439
    A továbbiakban nem szeretnék nagyon törölgetni meg fegyelmezni, ezért kértem.
  • Figo7
    #437
    már nagyon várom ezt a játékot de ezt az oldalt is érdemes meg nézni:http://www.gportal.hu/portal/ncsoki/
  • mohus
    #435
    töröld lszi, ami nem tetszik...nem kell figyelmeztetni, te vagy a házigizda
  • mohus
    #434
    vazze a muszáj pontos j:)

    huh késő volt vagy mi amikor írhattam
  • mike369
    #433
    Uraim!
    A PS-es iso és egyéb problémákat legyetek szívesek a megfelelő topicban vagy MSN-en letárgyalni!
    Köszi!
  • Gabe18
    #430
    "A bíró szigorú lett és esetenként agyontördeli a játékot, ugyanis nem becsúszó de hátúlról érkező lökést stb lefújja szigorúan, és ez baj."

    Dehogy baj,hála annak a magasságos konaminak!Végre nem az lesz futás közben örökké visszahúznak és röhögve továbmegy mig én botladozva lemaradok.

    "A játékosok is lassabban reagálnak, muszály meggondolni minden mozdulatot, mert könnyen elveszíthetjük a labdát..."

    Nagyon helyes,ne ragadjon az emberhez a labda.Cseleket,180 fokos fordulásokat ne lehessen már olyan könnyen csinálni,a labda meg örökké nála marad.

    Nagyon jó lett az alapján amit irtál,remélem a pc-s is ehhez igazodik.Még egy kis net kód javitás,és szuper lesz.
  • mohus
    #429
    okt 28
    Xbox PS2 és PC
  • mohus
    #427
    ezzel a csábítják a jónépet...

    holnap lesz ingame is

    így talán a ps3-on fog kinézni

  • nightsucker
    #426
    hi mi lehet a baj leszedtem a angolositást ezt a verziot:Fernando V5,kiirtam és amikor indulna akkor fekete kép van mindent ugy csinálok ahogy angolul le van irva
  • fernando torres
    #425
    huu a videó nem rossz
    de van benne pár olyan jelenet hogy utcán taliznak aztán , cselezgetnek ...
    ez benne lesz vagy csak így csábítják a jónépet ??
  • mohus
    #424
    Nos

    Megvolt az első géming vele.

    Maga a gameplayről nekem egyből a Winning Eleven 7 International jutott eszembe.

    A PES4-ben már túl könnyű volt a labda kezelése, kezdett fifásodni vagyis a labda hozzánk "nőtt" miközben vezettük.

    A játékosok is lassabban reagálnak, muszály meggondolni minden mozdulatot, mert könnyen elveszíthetjük a labdát...vagy ha védekezés közben vagyunk elsuhannak mellettünk. A játékosok mozgása valóban jobb lett, pl új mozdulat szerelésnél, hogy labdavezetés közben utolérik a játékost és csak odapöccint hátulról-oldalról a lasztiba...a vezető játékos előtt lévő guruló labdába...kis finom valami lett így

    A játékosoknak jobban érezhető a tömege...

    Az irányítás a szokásos profi dolog, nincs gombmegjegyzés vagy olyan dolog ,hogy nem igazán ezt akartam, egyből rájövünk hogy mi voltunk a balfékek

    A bíró szigorú lett és esetenként agyontördeli a játékot, ugyanis nem becsúszó de hátúlról érkező lökést stb lefújja szigorúan, és ez baj. szóval csínnyán a hátulról taszigálásnak...vagyis az X-es szerelések.

    Egyelőre ennyi. Grafikailag nem sokat mozdult már előre. Szaggatásnak nyoma sincs szögletnél sem.

    Patch már jött ki hozzá, első körben Fernando V5 angol verziójával már meg is tömtem. Most csurog hozzá egy 800MB-os patch....WEMERICA 2.5



    WE9 Intro - 33MB - AVI
  • Kaplan
    #423
    Október vmennyi a PS2 , PC is sztem akkor jön.
  • CzKaresz22
    #422
    Tud valaki megjelenési dátumot ???
  • Steve16
    #421
    "Speaking of injuries, one moment that had me pissing my pants with glee occurred just a few days ago when two opposing players went down lame and the CPU kicked the ball out of play to get a stoppage! And better yet, when play restarted the ref did a drop ball! I’ve only seen this the one time but it was bloody sweet." http://www.maccasgaming.com/reviews/WE9Review1.htm
  • nightsucker
    #420
    Nagyon jo lett sokall realisztikusab mozgás grafikailag nem változot,a kapusok jobak lettek .és egy picit nehezeb lett,
  • Kaplan
    #419
    Egy kis ismertetőt kérünk attól a célszemélytől akinek megvan a játék :P
  • mike369
    #418
    elvileg ahogy fejlődik a technológia egyre kisebb lehet a becsomagolt fájlok mérete...
    ezen max. az változtatna, ha több csapat, több stadion lenne vagy jelentősen jobb grafika, esetleg egy új motor...

    ja, és köszi mindenkinek a bannert dícsérő szavakat...
  • mohus
    #417
    minden évben kisebb lesz a játék?:)
  • asfa
    #406
    két jo kép


  • mohus
    #405
    olyan nextgenes
  • mohus
    #404
    én is mégegyszer megdícsérem
  • The Hedgehog
    #403
    tudom :)
  • Kaplan
    #402
    Jah nem tudom mondtam-e már! DE! A! BANNER! ROHADT JÓÓÓ!!! :)))
    Szóval tényleg profi munka ;O)
  • Kaplan
    #401
    Várjuk a tesztet!
  • mohus
    #400
    válaszoltam
  • mohus
    #399
    de van hozzá már patch meg angolosítás...ha meglesz a teszt ide irok egyből
  • Kaplan
    #398
    Jól beszélsz! :P
    ÉN PS2-re fogom megvenni de előtte mindenképp veszek ,hozzá egy netadaptert is :)
    Hogy tudjam online nyomni
    Ejj de várom máááááár!!!! :)

    Mohus privi ment.
  • The Hedgehog
    #397
    mivel a WE9 csak japán pupák... EURÓPÁBAN Pro Evolution Soccer a neve
  • beerka666 #396
    de most komoly én láttam a WEI9 et ps2be a neten csak az a baj hogy japán verzió.
  • mohus
    #395
    lehet játszanak épp:)
  • Johnny23
    #394
    1ébéknént ténleg volt 1-2 emberke ,aki mondta,hogy megvan, milett velük,naggyon eltüntek !

    jó volna már egy jó velős értékelés + 1-2 uj videjo
  • The Hedgehog
    #392
    inkább mesélj nekünk a Winning Eleven 9-ről... gondolom már megvan...
  • mohus
    #391
    PC-re nincs "jó" gémpad amúgymeg...
  • mohus
    #390
    miért idióta...

    PC-sek joggal várják el ,hogy a gépükhöz és szokásaikhoz igazítsanak egy gémet nem?
  • mike369
    #389
    nem hiszem el, hogy már itt is ezt az idióta gamepad témát nyomjátok!