2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • báttyó02
    #484
    köszönjük a leirást,már nagyon várom :))
  • Johnny23
    #483


    köszi a "kimerítő" választ

    ha lesz videod ,ne kimélj
  • mohus
    #482
    én a PES4-től nem voltam "elragadtatva", főleg az animációk lettek nem tudom milyenek és a labda meg fifásan ragadt hozzád. Egy WE7:Int után fura volt, a WE8
    szaggatott szögletnél, a PES4 nem de valahogy furán gyorsabb lett. a WE8 int mér korrekt volt, mert a japcsi we8 amicsi verziója DE szaggatás nélkül:)

    A haverok könyebben el is vertek, mert kiegyenlített volt, nem kellettek a trükkök. A PES4 elrontotta a lövőcsel animot, ami a WE7:I-ben nagyon jó volt, sajnos a WE9 is gyenge e téren. PES4 rengeteg lest fújt értelmetlenül, itt a WE9 a kis szabálytalanságoknál hátrahúzásoknál lett szigorúbb, szerencsére ezért sosem ad lapot és jól előnyszabályozik, mindenesetre óvatosan most már mindenféle becsúszással cibálással.

    A PES4 PC-s verziót meg nem tudta a szemem megemészteni. Ricegett mert a PC bajban van a SCROLL megjelenítéssel, és 20-30 cm-ről ugyanaz a PS2-es kép fogadott, hát ami meg már nem mai darab:)...hiába az 1024*768 túl steril lett...mindenféle patch ellenére is.

    A WE9 jó, jobb mint a PES4 konzolon, a patch lazán felment, nem szaggat sehol és meg sem riccen csak bevonulásnál, animok sokkal jobbak, testnek van tömege érezni induláskor megálláskor...cseleket még nem tapasztaltam ki, mert nektek gyártok videókat:)a booteditor fantasztikus patchelve....tiszta NFSU tuning:)

    Online lesz mindenre, X-re PS2re is, és ott FIX lemeze lesz mindenkinek, így a patchről le lehet mondani, DE legalábbnem kell egymás után kajtatni hasonló patchek miatt:) ez nagy dilemma, ezért valószínű maradok a haverokkal:)élőben úgyis élvezetesebb.

    Na ennyi be lehet zárni a topicot:) én mindig csak előhírnök vagyok...
    egy biztos aki teheti majd, váltson PES4-ről. hogy megéri e az a tiz ropi nem tudom..a PES4 után nem biztos... én megveszem eredetiben konzolra az online miatt.

    ...utána Hedge Breki elkezdi tolni az arcokat, stadionokat , megjönnek a cipészek...kertészek stb:) tavalyról minden használható:)

    és amit még javasolok kontroller kanapé bazi-tv haverok....a 2006 VB-t majd ezen toljuk:) vagy extra pes kiadással:)bár olyat nem szokott csak az EA...
  • Johnny23
    #481
    mohus hogy érzed mennyivel jobb mint a PES4 összességében??

    kicsit - eléggé - sokkal ?

    (grafika,most ténleg tök ua. ??)
  • mohus
    #480
    USB 2.0-ás digitalizálóval, ami mindenevő gyakorlatilag...sajna RGB-s cuccokat nem találtam PC-hez...így a "homályt" nem lehet rendesen eltűntetni életben mindez borotvaéles a TV-n

    + Pinnacle Studio 9 mint software
  • Kaplan
    #479
    Egy gyors kérdés!
    Mivel csinálod a videókat?
    Van a gépedbe tv kártya?
    Mert sztem kamerával nem lenne ilyen minősége.
    Szóval a költői kérdés adott :P
  • mohus
    #478
    ha lesz szép gól abból videó lesz....le a gifanimokkal (elég csúnyácskák)

    4-10MB aviba egy gól fullosan, jelenettel belefér

  • Johnny23
    #477
    viszont akkor igy már csinálhatnál még
  • mohus
    #476
    "kár volt megnézni ezt a videót,mert most még jobban várom!"

    pont ezért halaszgattam a gameplay videót...
  • mohus
    #475
    kösz

    a játékban a villám nincs benne...és a duplicate effect sem:)
  • mohus
    #474
    jobbak a kapusok, talán túl jók, dehát gép ellen ki lehet tapasztalni mi a gyengéje:)

    reállal kezdtem egy Master Leaguet nevesincs Caennel 0-0 döntetlen lett...3 csillagon...nehezebb a gém így elsőre, a PES4 túl könnyű volt ez így WE7:Int-ra hajaz...

  • mohus
    #473
    mondjuk

    nekem a kapusban az tetszik, hogy nem gyalogol át rajta hanem megfogja a kapufát hogy ne verje bele az arcát, a videón nézzétek meg a real kapusát...ari
  • krisz21td
    #472
    kár volt megnézni ezt a videót,mert most még jobban várom!úgy látom kapus vmivel jobb lett!!!Nem tom hogy jól láttam e,de ugye most már tényleg hozzáérnek a labdához?
  • Johnny23
    #471
    talán okt.
  • krisz21td
    #470
    Demo nem tudja vki h mikor lesz?
  • Kaplan
    #469
    Hát én beszarok!!! :P
    Mohus :
    Kell a PES5! :P
    Jó, hogy lesz addigra ps2 online-m. Legalább elgyepálhatok mindenkit :))) [önbizalomban nincs hiányom.:]
  • koki44
    #468
    Tetszik a vidijó

    És mi a véleményed a kapusokról most is úgy bénáznak, vagy javították?
  • Johnny23
    #467
  • mohus
    #466
    na jó

    Winning Eleven 9 - Wemerica 2.5 patch Gameplay Video - 93MB AVI - PS2 with HDD
  • Spy Hun
    #465
    a labda
  • Spy Hun
    #464
    Jöhetne már a meccs összefoglaló is :P
    Engem csak az érdekel, hogy guroljon és ne zöld színű legyen :PP
  • mohus
    #463
    Tök jó lett a mezválasztás....

    külön választható meccs előtt a felső a gatyó és a sportszár...
    hajrá konami:)
    MEZ - 8MB - AVI
  • mohus
    #462
    Winning Eleven 9 - Patched balls

    4MB AVI
  • báttyó02
    #461
    LOOOOL

    látszik hogy wc guru..
  • mohus
    #460
    már most is az láttatlanban

    PC GURUN van FIFA06 demó mingyá feldobom a gépre...
    lol tíz éve a legjobb fociprogram:)
  • Kaplan
    #459
    Az biztos! :P
  • Piko888
    #458
    Köszi
  • pcguru
    #457
    Ez biztos jobb lesz mint a fifa!
  • Kaplan
    #456
    Oké sry , figyelmetlen voltam :P
  • mike369
    #455
    Pontosan azt írtam, hogy NEM a játékkal kapcsolatos infókról, véleményekről van szó, hanem a PS-es ügyekről, sz'al egyről beszélünk.
  • Kaplan
    #454
    S mikorra lesz kész? :P
  • The Hedgehog
    #453
    WE9-ként már kijött japánban PS2-re, japán nyelven. Ezután jön PES5 néven európában szinte ugyanaz a játék PS2-re és PC-re. Aztán majd valamikor 2006 tavaszán lesz egy WE9 International is PC-re... amiben 1-2 dolog javítva lesz, de szinte majd megegyezik a PES5-el!
  • Piko888
    #452
    Megkeveredttem. Most van már PES 5 vagy nincs. A WE9 úgye a PES 5 amerikai címe?
  • mohus
    #451
    figyelj ő a házigazda....ezt kérte...nem nagy kérés
  • mohus
    #450
    már készülget
  • Kaplan
    #449
    Amúgy nem értem miért problémáznak az emberek , hogy ez a pc-s pes5 topikja. Ugyanmár , ugyanarról a játékról van szó.
    Az ilyen patchelést stb. tényleg a konzolos részbe kell firtatni , de , hogy magáról a játékról mit gondol az ember , az itt is nyugodtan lehet mondani.
  • Kaplan
    #448
    Mohus egy meccsről kaphatnánk videót? Hogy legalább a mozgást lássuk stb. :)
    Nem kell teljes meccs csak úgy. Pl gólörömök stb. :)
  • mike369
    #447
    tényleg jónak tűnik!
  • báttyó02
    #446
  • mohus
    #445
    WE9 Patched Bootpack

    Hát a cipőszerkesztésnél megemeltem a kalapom. Most már nem kell ki be rakosgatni a cipőket. 9 alaphely van. ezen belül 12 adidas fix, de rarakható más cipő is itt Az editable köze be lehetett rakni az összes régi editable cipőt.

    na így kusza...talán a videó segít:)
    innen letölthető 33MB avi