2988

Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása

Superpatch 3.0

(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)

- FAQ -

• mikiking
    mire valaó a suprepatch?
  • modoshawan
    Új motoros vagyok és szeretném megkérdezni hogy kell a superpatch 20 át feltelepíteni... Van valami leírás hozzá? Előre is köszi..
  • AdaKiller
    faxa:(
  • AdaKiller
    bill-el nyomom én. logitech volt nekünk is, sztem nem nagy szám, tegnap egy genius maxfire-t vettünk, g-12U a típusa, de csak egy csapatba teszteltük...
  • horpeti
    és te onlineon is megtalálható vagy?
  • jbal
    gamepad
  • pirosBoci
    Ti kontrollerrel nyomjátok?(logitech cordless rumblepad mindenkinek ajánlom figyelmébe)/nekem is ilyen van/
  • jbal
    ezek szerint nem
  • AdaKiller
    768/384 nem elég , mikor 4k-t használ a pes?:(((((
  • jbal
    külföldieknek jobb netük van
  • AdaKiller
    nyaraltok?:)))))
  • AdaKiller
    srácok, ha magyar játékos ellen játszok, akkor laggol a game, pedig az egymás közötti pingértékek az 50et sem éri el. köze lehet ahhoz, hogy a játékban melyik szerverre megyek? pl angol vagy német?

mert küldöldiek ellen szinte nem is laggol.
  • tigeroo
    a superpatch-ek mire jók? miért kellene feltennem? :P
    mit bütyköl meg a játékban? mindenki azt szajkózza, csak én nem tudom hogy mi az

multizni hogy lehet vele? havernak kölcsönadtam a cuccot,de a szemét meg nem elment korzikára nyaralni?:P szerencsére csináltam biztonsági mentést, azzal lehet multizni?a cd kulcs is nálamaradt, szal szedtem le egyet (nforce.nl nfo)
  • AdaKiller
    :(((( köszi
  • Terminátor14
    a válasz nem :)
    Alapból ugye euróában nem lehet kapni, így a kódok sem érvényesek hozzá.
  • AdaKiller
    azzal is lehet nyomulni online-on? ha igen kb mennyi ellenfél szokott összegyűlni?
  • fistin
    kösz!
  • Curesz
    vannak benne új gyepek, mezek, roster, hangok, csukák, reklámtáblák meg ienek...
  • fistin
    nemtom most megcsináltam a traininget, most már okosodtam xD

azt mondja el valaki plíz hogy a superpatch 2.0 és a 3.0 mire jó, mit tud, mi van benne?? megtaláltam a 2.0át, de 7 részből áll, mindegyik 150 mega!! ez az a patch végüliS??
  • eZo
    Próbáld ki a Winning Eleven 9 Liveware Evolution -t !
    Az tetszeni fog !!!
  • szoltan
    Én úgy csináltam, h megcsináltam az embereket, aztán Master Leagueben csináltam 1 csapatot, és beleraktam őket
  • HAYES
    És azt meg tudnád mondani hogy hogy lehet?
  • Curesz
    még jó hogy:D
  • HAYES
    Helló!

Találtam egy olyan menüpontot a játékban, ahol játékosokat lehet kreálni. Kérdés: Ha megcsinálok 11 embert, akkor tudok egy csapatot csinálni belőlük?
    Ha igen akkor hogy?

Kösz a választ.
  • Curesz
    tul sok mentésed van egy mappába, szal helyezd át egy másikba
  • eZo
    Milyen konfigod van ?
    Milyen kiegészítők vannak a játékon ?
  • deda
    Volna nékem egy égetően nagy problémám, mégpedig az, hogy ahogy elindítanám a mérkőzést, lefagy a játék! Van folyamatos hang, de kilépni sehogy sem lehet. Nem volt valakinek közületek hasonló problémája, aki meg tudta oldani?
  • nagy chris
    köszönöm ;)
  • Gabe18
    A megoldás egyszerü,beirod hogy cd-key a keresőbe,erre kidob pár hozzászólást amiben kértek már régebben,te meg megnézed hogy arra válaszoltak-e...

Eredmény:

nxud-pacv-em2x-kpc9-6ayu
  • grizzly21
    serials.ws
  • nagy chris
    de egyiknek se tudom a cd-key-ét , ;) és a keresöben sincs konkrét key :) ugyhogy ha valaki volna olyan szives hogy megdobna egy key-el , azt megköszönném :D
  • eZo
    pes5,we9,we9le cd key ugyan az minden esetben !
    de ott van alul a kereső :)
  • nagy chris
    hy! tud vki adni egy cd key-t WE9-hez ? kösz ... :)
  • AdaKiller
    köszi:)
  • jbal
    új roster van gamera ami nem online és ott vannak licenszek.online roster meg van a másik topicban
  • horpeti
    DVDről
  • horpeti
    Szerintem felrakom CDről pest, és kipróbálom úgy a dolgokat :))))))))

Max. kitservert teszek fel. Meg online stadiont.

Bár most már itt a liveware, valszeg fölös görcsölni. De azért kipróbálnám. Csak barátomnak is nagyon fogytán a türelme... no meg nekem is.
  • AdaKiller
    ja licenszek sincsenek sajna:(.

de ha új rooster van akkor ugye gondolom licenszek is lesznek. de az meg ugye kitudja hogy műxik-e az online gaméba. vagy hogy is van ez?
  • horpeti
    hát ezaz vazz... Kezdem elhinni, hogy nem én vok a hülye, meg nem csak az én gépem ilyen kaki, bár elég nehéz :D...

milyen bénaságról is beszélsz??

Akkor mégse csak a vizuálba nyúltak bele??? De hol nyúltak bele a gémpléjbe... meg ilyesmibe... áhh.. :)

• jbal
    gamenél alap?licenszek se semmi?asszem a leguccsó az SGN Falkhon volt.jöhetne már újabb így a vb előtt