1974
  • longhaul
    #1934
    Nem válaszol senki?????
  • longhaul
    #1933
    És ott, abban az utcasarkon mit kell csinálni? Amikor kiabálja hogy "Doghuts get you doghuts!" Mitt kell megnyomni akkor
  • longhaul
    #1932
    Vajon jól müködik a v1.0 +8 vagy 9 trainer? És azt mit változtat?? meg lehet a vonaton utazni, vagy útjelek a burkolaton. De kevés hely van ahová belehet menni mint a GTA SA-ban.
  • Janika5555
    #1931
    ocskoszilard neked ez a válasz hogy jah naon jó lenne közben fel is robbantani !Pont mint a WIC-ben majdnem !Van 1 küldi ami arról szól hogy a faxinál van egy stukker és van egy szar kocsi és nem lehet szétlőni vagy ilyesmi !Mit tegyek ? Lécci segítsen valaki !!!!
  • theodor
    #1930
    rossz a cr k ed :) szedd le a proper s verziótinnen
  • tzotyu
    #1929
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy az miért van, hogy a játékosom kezében nincsen fegyver, de ud lőni? Olyan mintha láthatatlan lenne a pisztoly, rendesen tartja, meg céloz..., de nem látni a fegyvert. Nincs rá valami javító patch?

    Köszi!
  • longhaul
    #1928
    bocsi a #1927 hozzászólásómért a problem megoldva.

    a játékban a beállításoknál a kép menüpont-ban mindent kicsire kellett venni, kevesebb textúra, stb.
  • longhaul
    #1927
    Akkor mi a hiba ha bent vagyok a játékban, és egyszer csak várhatatlanul urja indul a gép. mi a hiba? Vagy van megoldás erre?
  • reménytelen
    #1926
    Cheat: Passive Cops
    Enter KEYSTONE at the Cheat screen.

    Szerintem ezzel nem tűnnek el, viszont nem fognak reagálni a bűneidre.
  • longhaul
    #1925
    Nincs véletlenül olyan "cheat" hogy no police - nincs rendőr? És ebben a részben nem lehet a vonaton vagy a metrón utazni? (a gta 3-ban lehetet ami sz*r)
  • arty
    #1924
    út-szerkesztő biztos nincs, de nekem demo sem rémlik
  • longhaul
    #1923
    Bocsi. nincs ennek demója? Nétem a netet, és az egyiken azt mondják van demó, a másikon hogy nincs. mi igaz? lehet szerkeszteni utat?
  • arty
    #1922
    nincs odairva, kicsi csillag van a 4 mellett, és a magyarázat az, h a 4 szérián belül az MX nem támogatott
  • reménytelen
    #1921
    Mert nem mindegy, hogy GeForce 4 MX vagy Titanium. Az FX az meg nem arra vonatkozik, az asszem az 5-ös széria.
  • N o N a m e
    #1920
    Újra megnéztem a Faqt és láttam egy nagy marhaságot benne:

    TÁMOGATOTT VIDEOKÁRTYÁK: ATI® Radeon 9500/9600/9700/9800 és X series (X300SE-töl X1900XT-ig) NVIDIA® GeForce 3/4*/FX/6000, 7000 és 8800 series (*NVIDIA GeForce 4 MX nem támogatott). - NEM TÁMOGATOTT?! Akkor miért van odairva a TÁMOGATOTT VIDEÓKÁRTYÁKhoz?! :D
  • JackSparrow88
    #1919
    + még 2 kérdés: mér recseg a hang/zene a játékban és mér szaggat be olykor? Mivel simán megvan az ajánlott gépigény is...
  • JackSparrow88
    #1918
    Hy! Vki megtudná mondani h lehet-e a játékba saját zenéket beletenni? És ha igen akkor hova kell másolni őket...
  • lukacspeti
    #1917
    hello, az lenne a kérdésem hogy lehet beállítani hogy az autot gamepaddal az embert pedig billentyűzettel és egérrel irányítsam? kicsit idegesítő átállítgatni ugy hogy a configot is elfelejti.
  • ffxi
    #1916
    Olé! Grat!
  • arty
    #1915
    bármi lehet :) nem egy ismert hibája a drivernek ...

    uj windows, uj alaplapi chipset driver, uj hangkari driver, uj vga driver, uj directx ... ezeket megprobálhatod frissiteni ;)
  • Endiman
    #1914
    sziasztok!

    lenne egy gondom: nemrég kaptam egy új gépet de ezen nem megy a Driver :(

    Geforce 7300GT, Intel Pentium4 3ghz, 1.5 gb RAM, asus alaplap


    az intró után újraindul a gép :(

    miért lehet?
  • arty
    #1913
  • Doog
    #1912
    Megint én...
    Lenne egy kérdésem:

    Eljutottam egy olyan küldetésig ahol el kell rabolni egy rabszállítót.
    Elöl hátul rendőrök és nem tudom megállítani a rabszéllítót mert ha nekimegyek akkor kinyílik a hátsó ajtaja és két géppityus lő rám...

    Ezt a küldit hogy vittétek át ???
    PLS HELP
    Előre is köszi...
  • Doog
    #1911
    Nah tessék, meg is van : XD
  • arty
    #1910
    cdgalaxis.hu
  • Doog
    #1909
    Hali !!!

    Kerestem egy-két helyen ahonnan lekaphatnám a játékot de sehol nem találom...
    Valaki PLS írhatna egy privi üzit egy linkel mert ki szeretném próbálni a games-t.

    PLS ME !!!

    Előre is köszi.
  • Prince23
    #1908
    Én meg úgy tudom, h 1970-2005-ig van.
  • Kit--Kat
    #1907
    Az a Vice City:)
  • Ben007
    #1906
    jó én azt olvastam hogy csak a 80-as évekbe játszódik
  • Fido4life
    #1905
    tudtommal csak a 70-es években és 2005ben játszódik
  • Ben007
    #1904
    THX I LOVE 80's
  • N o N a m e
    #1903
    vedd meg eredetiben :)
    (FAQ)
  • arty
    #1902
    rossz crack
  • Ben007
    #1901
    Pleease help nekem full grafikán fut a game csak sajnos nem mutatja a fegyvereket légyszi segítsetek
  • Dzsotin
    #1900
    100 %-os helyzetet
    tölts le innen.

    Ha azzal nem megy, akkor lehet, hogy meghibásodott a játékod.
    Talán töröld le és telepítsd újra, aztán
    próbáld ki a 100 %-os játékhelyzettel.
  • dzoli93
    #1899
    császtok.lenne 1 problémám.az 1ik küldetésnél mindig lefagy a játék.meg próbáltam a 100%-os mentést bemásolni.de ezt írja ki "hibás profil"tudnátok h kell helyesen bemásolni.előre is köszi a választ
  • BIZ0906
    #1898
    XD
  • Katun
    #1897
    Innen egész gyors
  • dzoli93
    #1896
    csősztök.Ti honnan szedtétek le mert én most szedem le a netről és 1 kicsit húzós idő amíg lejön.nemtudtok 1 olyan oldalt ahlo pár óra múlva lejön?előre is köszi a választ.
  • zsolesz92
    #1895
    gamecopyworld