1974
  • Colt17
    #1974
    Tudom hogy régi hozzászólás, de minek az engedély?Akkor ennyi erővel mindenhez kell, a másik meg az hogy remélem már tudsz helyesen írni.
  • Colt17
    #1973
    Nekem a Parallel Lines tetszett eddig a legjobban.Én nem szeretném ujra Tanerel-t főszereplőnek.Saját vélemény :D
  • sacko98
    #1972
    Szerintetek le lehet tölteni autókat és fegyvereket ha valakitud egy ilyen oldalt lécci írja meg.
  • Daryl Hall
    #1971
    Kövezettek meg, de engem leginkább egy vérbeli Driv3r folytatás érdekelne, újra Tanerel a főszerepben. Bár jó volt a Parallel Lines is, rengeteget fejlődött az előző részekhez képest, de a Driv3r története még is sokkal komolyabb és összetettebb volt akár egy mozifilm. Remélem a következő generációs Driver újra alázni fog mindent, mint anno az első két rész. És könyörgöm csak lövöldözni ne, kelljen benne (hagyják el végleg a mászkálós részeket már a PL-be se tudták normálisan megvalósítani, a Driv3r meg minimális volt az olyan rész ahol fegyvert kellett használni), vagy az a legegyszerűbb, hogy ki se kelljen szállni a volán mögül.
  • grebber
    #1970
    Levédetve a Driver: The Recruit!

    Időnként remek szolgálatot tesznek a márkanév levédéssel foglalkozó hivatalok, sok esetben innen szerezhetünk első ízben tudomás egy-egy még bejelentetlen játék fejlesztési munkálatairól, egyáltalán a létezéséről. Az esetek döntő többségében a bejegyzett címek formát öltenek és meg is jelennek a játékpiacon. Az új Driver epizód érkezéséről tavaly júniusban hallhattunk először, de azóta mintha csak elvágták volna, pedig nagyon is él a projekt.

    Hogy honnan tudjuk? Naná, hogy az USPTO (United States Patent and Trademark Office) frissen bejegyzett dokumentumából. Az, hogy bármit is tudnánk, erős kifejezés, csupán annyit állíthatunk, a kiadónak, vagyis a francia illetőségű UbiSoft-nek tervei vannak a sorozattal, erről árulkodik a frissen levédetett, Driver: The Recruit cím is. Csak nem egy hivatalos bejelentéssel készülnek a június elejei E3-ra?

    Minden bizonnyal, ám a további konkrétumokkal, részletekkel még sajnos várnunk kell. Egyébiránt ha még idén kijönne egy újabb Driver epizód, az stratégiailag is a lehető legjobb döntés lenne a kiadó részéről, hiszen a Grand Theft Auto IV láz már hónapok óta lecsengett, az esetleges újabb epizód pedig még nagyon messze lehet, így szabad a pálya. Kikapcsolunk spekuláló üzemmódból, kiderül hamarosan, hogy mit rejt a Driver: The Recruit cím.

    info: Gamechannel
  • Ryder7
    #1969
    gamecopyworld... többet nem mondok.
  • dani spedition
    #1968
    üdv valaki tudna segíteni hogy honnan tudnám letölteni a crack-et
  • Attila889
    #1967
    megvettem eredetiben :D
    Patch van? :)
  • Attila889
    #1966
    pff...ha megveszem eredeiben akkor kapok hozzá kézikönyvet?Úgy értetem...mivel én hajazok rá hogy megveszem,mert sztem ez nagyon jó játék :)
  • Ryder7
    #1965
    neten biztos:D
  • Attila889
    #1964
    az eredeti verzióban van kézikönyv? :)
  • Ryder7
    #1963
    tudom, de valószinüleg frissitened kell. vagy a videókari driverét kell. (egyike se kell oda.)
  • mvk4
    #1962
    és a driver 4 mappájába tegyem fel vagy az mindegy hogy hova? mert ugya eredetileg van a gépen..
  • Ryder7
    #1961
    direct X-et tegyél fel. mivel a dopeman rippeli, a microsoft.com abarátod,
  • mvk4
    #1960
    Helo!

    Letöltöttem egy dopeman féle driver 4 verziót,és amikor indítanám a játékot,akkor kiírja,hogy nem található a ****.ddl fájl..viszont másnak aki ugyan ezt letöltötte meg megy neki :(
    Nem tudjátok,hogy mi lehet a baja?
  • ChuckyHUN
    #1959
    de tudnia kéne... mert ezek az ő áltrala létrehozott dolgok, és cska meg kéne klérdezni...
  • Ryder7
    #1958
    Engedély? az eredeti author sztem nem is tudja hogy van ez az oldal.
  • ChuckyHUN
    #1957
    Van engedélyed az eredeti authortól?
  • KaszaN
    #1956
    Íme az oldalam mindenkinek ajánlom http://enbseries.mindenkilapja.hu/
  • ffxi
    #1955
    Majd kiderül. Ha lesz, akkor mindenképp a konzol megjelenés után lesz.
  • Ryder7
    #1954
    Lesz Driver 5 is? mert Youtubeon láttam pár videót és az egyik helyre azt irták hogy csak konzolra lesz kiadva idén. tényleg igy van?
  • ffxi
    #1953
    Nincs?
  • nono 26
    #1952
    Sziasztok!

    Van már teljes magyarositás a játékhoz?
  • SAFIII
    #1951
    uhhhhh tényleg nagyon jóóó
  • rokkercsavo
    #1950
    Hát reméelm jó lesz mert hihetelen egy jó game.
  • N o N a m e
    #1949
    telepitsd újra a játékot majd crack és mehet a game :)
  • rokkercsavo
    #1948
    Hali! van egy problémám azt irja ki amikor elindítanám a játékot hogy a Windows hibát észlelt és le fog állni, medig properes crackem van nemtom mi lehet.:( tudna valaki segíteni nekem???
  • CJ576
    #1947
    Üdv!
    Örökké a zsaruk ellen kell futkározni?
  • mytb
    #1946
    Tom hogy hogyan lehet a nyergesvontatóval(kamionnal) utánfutót húzni.
    Ez 1 missio ami a moder időszaknál van: 1 autovontatos oda áll és megkér hogy leplezd le a rendőrökkel azt hogy mit csinálnak a bandák 3 ilyen helyre kell elmenni és a 3 közzül az egyiken lesz 1 saxon melyen 1 utánfutó lesz (nem a hajónál és nem a autóparkolóban lesz ez a kamion)
  • mytb
    #1945
    Jah meg hogy kell elcserélni 1 másik emberrel a ruhát??
  • mytb
    #1944
    Hol lehet megtalálni a hotrodot???
    Előre is köszke
  • VulcanBomber
    #1943
    Hali mindenkinek.
    Én tegnap akasztottam ki eme csodálatos gámát és gamepadet használtam hozzá. Amúgy minden simán ment, de sajna nekem is ViTALiTY-s változat van, így nem látszanak a fegyverek, de most töltök egy proper cracket.
    Annyi lenne a kérdésem, hogy hol találhatok zenelistát? Mert leszedtem az 1978-as korszak zenéit (szám szerint 26 darabot), de nincsenek előadők.
    Ha valaki tudna segíteni, megköszönöm.
    -VulcanBomber-
  • ffxi
    #1942
    nincs
  • Bale123
    #1941
    Vannak ehez a játékhoz modok?
  • SAFIII
    #1940
    www.bonersgames.com
    itt van videovégigjátszás!!!!
  • Noska
    #1939
    Mert van 1 nagy problémám és segítség kéne!
    S.O.S
  • Noska
    #1938
    Hello
    Van itt valaki?
  • longhaul
    #1937
    és nem tudjátok lesz folytatása ennek a játéknak??? Talán Driver 5?

    UI: Vagy az Euro simulatort kiadták? BOCSI EZ EGY MÁSIK TOPIKBA ILLETENDŐ, DE A KIVÁNCSISÁG AZ ...
  • SAFIII
    #1936
    jaja arra jó volt hogy két napot (eddig tartott végigtolni) elbass...ak rá a nyári szünetemből
  • Prince23
    #1935
    Ez egy kiégett játék mára, ami jó volt tavaly nyári matinéként limonádéval együtt:D