67
  • Dj Faustus #27
    Szépeknek szépek, csak ne kelljen őket rendeltetésszerűen (csatában) használni.
    Egyébként a Kurszk se olyan pici... 154 méter hosszú, 18,2 méter sugarú (a ruszki megalománia)... Ez sem férne be a kádba.
  • [NST]Cifu
    #26
    Valóigaz, Godefroy-nak ment a #23-as. Maxima Mea Culpa...
  • sz4bolcs
    #25
    Sztem az egész Balatont kiszorítaná egy ilyen. :)
  • sz4bolcs
    #24
    Elcímezted a választ. :) Nekem a jobb oldali kéne itthonra a kádba játszani. Csodálatosak ezek a gépek. Mennyi munka lehet bennük, mire elkészültek ilyen nagynak...
  • [NST]Cifu
    #23
    Nem, a Kurszk a 949A-osztályba (NATO: Oscar II.) tartozott.

    Itt egy kép, a bal oldali egy 949A (vagyis olyan, mint a Kurszk), a jobb oldali pedig egy 941.
  • [NST]Cifu
    #22
    Ha mindenkinek annyira tetszik a 941-es: :))

  • sz4bolcs
    #21
    Mekkora ez a vashal... Hogy másznak le onnan föntről???
  • Godefroy
    #20
    A KURSK is ez volt ugye?
    ;-)
  • Dj Faustus #19
    Az a Typhoon iszonyat nagy! Lehet, hogy estére előásom a jó öreg Sub Command-ot...
    170-172 méter hosszú, és 23-23,3 m sugarú. Szép kis megtermett jószág.
    További infók itt:

  • gz8
    #18
    Ha még csak ezekre :DDD

    A de viszont meg a múlté.
  • Sadist
    #17
    Újabb szép cikk Cifutól
  • Razgon
    #16
    Megvan, azt is végigtoltam... Hiszen kötelező darab...
  • shim
    #15
    "Ez ugyan igen kis hajtóerőt jelent, <b>de viszont</b> teljesen hangtalan"

    azért ilyen hibákra ügyelni kéne...
  • smv
    #14
    Ez a cikksorozat még mindig nagyon tetszik. :)
  • Zsolo007
    #13
    Jó lett mint mindíg grat Cifu!
  • Pluskast
    #12
    Tényleg jó a cikk!
    Csak kár, hogy nekem nem mondott semmi újjat....
  • bigfoot
    #11
    ja!
    sajna a szöv bombatámadások a gyár ellen kissé lelasította a gyártását
  • Zedas
    #10
    Cifu, lassan kifogysz a témakörökből :)
    Vagy tévedek?
  • Thrawn
    #9
    Vagy csak haladék. Lásd Nevil Shute: Végső part c. művét.
  • [NST]Cifu
    #8
    Az a Typhoon iszonyat nagy! Lehet, hogy estére előásom a jó öreg Sub Command-ot...

    Szvsz ha teheted, próbáld ki alkalomadtán a Dangerous Waters-t, talán nem olyan szép, mint az SH3, de tengeralattjáró-mániában szenvedőknek kötelező darab. ;)

    Egyébként sokat gondolkoztam, hogy mi lett volna a rakétahordozó tengeralattjárókkal egy atomháború esetén.. Addig tiszta, hogy kilőtték volna a rakétáikat, de utána?

    Saját tippem (szigorúan cinikusan):
    Túlélőtábor a déli-sarkon, dél-amerikában vagy afrikában, függően a nukleáris szennyezettségtől. Aztán a szovjet és a NATO tengeralattjárók személyzete majd együtt teázhatnak, és megvitatthatják milyen szörnyű is ez az új világ... :)
  • Kis-Bob
    #7
    Ők lettek volna legtávolabb a robbanásoktól. De hosszútávon.... Hát.... Ugyan azt, amit a többi ember, ők is meghaltak volna :D
  • Runo
    #6
    De amelyik elkészült, azt letesztelték , a parancsnoka kapott egy parancsot, hogy térjen vissza, és adja meg magát, és senkit nem támadhat meg, ő hazafelé tartva találkozott egy csatahajóval, vítz alatt 500 méterre megközelítette, és fél órán keresztül követte!
    A csatahajó nem vette észre!!!
    Simán kilőhette volna, persze nem tette, de a teszt sikerült
  • Razgon
    #5
    Egyébként sokat gondolkoztam, hogy mi lett volna a rakétahordozó tengeralattjárókkal egy atomháború esetén.. Addig tiszta, hogy kilőtték volna a rakétáikat, de utána? Pár hónapot el tudtak volna hajókázni, de utána??
  • Razgon
    #4
    Tényleg jó kis cikk volt...
    Az a Typhoon iszonyat nagy! Lehet, hogy estére előásom a jó öreg Sub Command-ot...
  • Kalwa
    #3
    Hát igen a német a XXI. -es hajóosztály :( Mestermunka volt!!! Kár, hogy nem készült el időben :(
  • Looserke
    #2

    megadja a hangulatot a Silent Hunter 3-hoz...
  • Killgore
    #1
    ahh :) már vártam ezt a cikket, grat, jó munka!