1338
  • JonasSandor
    #1338
    Hol van az 1-ső része a csomagból?
  • JonasSandor
    #1337
    Nekem megvan eredetibe a just cause teljes kiadása ami csak a 2-dik részét látom a steam-en az első hol van?
  • Disk
    #1336
    Hoppá nem ide...
  • Disk
    #1335
    Warezt itt lehet kérdezni?

    Az lenne a bajom ,hogy megvan a SKIDROW változat -semmi más- és az se akar elindulni. Semmi hiba üzenet, a demo ment a gépen szépen, alacsony beállítással. Bejön a nyelvválasztó leokézom és semmi. Még a folyamatok között sem látni sokszor. Mit csinálok rosszul?
  • Colt17
    #1334
    Rosszul irtam xD előfordul az ilyen...
  • Maxtreme
    #1333
    aham...
    Mondjuk a 2600GHZ-s cpu azért odabax. Próbáld meg eladni a NASA-nak, sztem szép summát fizetnek majd érte.
  • Colt17
    #1332
    2600Ghz 1gb ram geforce 6200 256mb
    maxon akadás nélkül bármilyen felbontásban :D
  • wantonly
    #1331
    Mondjuk 999Ft volt a játék, szóval annyira nem volt nagy kiadás. :P
  • wantonly
    #1330
    Nálam minden felbontásban ugyanúgy akad (AMD 3000+, 1,5Gb ram, Ati9600 pro). Igen, régi a gép, ezért vettem alacsony gépigényű játékot (legalábbis azt hittem, hogy alacsony). Visszaolvastam és sokaknak ment ezzel a kártyával is. Milyen patcht szedtél le? A látótávolságot nem lehet valahogy kisebbre állítani? Lehet az a baja.
  • Rodman6
    #1329
    Én az előző gépemmel is remekül tudtam vele játszani. (AMD XP 2800+, 1.5GB ram, GF7600 GS)
    A mostani gépemhez pedig patcheket kell letölteni hogy nagyobbra tudjam venni a felbontást 1920x1200 ra)
  • wantonly
    #1328
    Megvettem a játékot, én balga hittem a minimum gépigénynek. Régi gépem van, de a min. megvan, és akad mint az állat. :(
  • grebber
    #1327
    Film készül a gameről?
  • hungary27
    #1326
    ok
  • Delma10
    #1325
    megéri
  • hungary27
    #1324
    szerintetek megéri megvenni?
  • Delma10
    #1323
    Hogy érted azt hogy felhúztad 2Ghz-re?
  • Delma10
    #1322
    Mit jelent az hogy driver csere? És azt hogy kell csinálni!
    Valaki mondja meg!
    Az MSN címem: [email protected]
  • aricsi
    #1321
    Itt lehet a ws felbontáshoz leszedni a cuccot. link
  • Firerock
    #1320
    csá allz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki el tudná mondani hogy honnan lehetne leszedni?természetesen privátban
  • Vass Gábor
    #1319
    A második része az évvégén jelenik meg várhatóan.
  • lazadio
    #1318
    Elakadtam azon a pályán. ahol a három radarzavarót kell lerakni, aztán meg átállítani a rakétaállásokat. A 3 izét le tudom rakni, de utána nem tudom hova kell menni, mert nem jelzi. Volt hogy azt a három helyet sem jelezte, de ha ott voltam, akkor már látszott, de utána merre?
    Köszi!
  • Colors
    #1317
    írjatok mailt és küldök mentéseket! -> adatlapom...
  • Colors
    #1316
    hellósztok! viktor tölts le egy savegamét!
    ki vezetett már f16 replülőt? hol található, mert én csak a másikat találtam még meg. aztán képen láttam valami hosszú és kék repülőt, ami nagyon gyors. olyat sem láttam még, pedig elég jó metnésem van! :D nem bírnám végigvinni, az túl unalmas. jobban szeretek bóklászni, felfedezni.
  • ApPa123
    #1315
    thx
  • grebber
    #1314
    Nincsen hozzá!
  • ApPa123
    #1313
    Csá lenne 1 kérésem a játékhoz van magyarítás????????????????????????????????
  • Viktor9202
    #1312
    Szasztok. hogy lehet megszerezni azt a fegyvert, amiből kötelet lő ki? És ha ejtőernyőn vok eltalálom a kicsit és húz maga után. Help pls
  • Muhu
    #1311
    Köszi, már nem kell, megtaláltam a "sasfészekben"
  • Muhu
    #1310
    Hellósztok! Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a távirányítót a bombához hol találom?csak mert egyszer meghaltam és utána már csak a bombát vette fel, azzal meg önmagában nem mentem semmire.Ha tudtok ilyen helyet, akkor légyszi az első 6 szigeten, mert még az elején vok
    Köszi!
  • strebacom
    #1309
    Köszi, már nézem is!!!
  • grebber
    #1308
    Van neki saját topikja ITT
  • strebacom
    #1307
    Infó a 2. részröl...
  • Szasza20
    #1306
    Valaki erről nem tud valami? #1302-es Hsz
    Előre is Köszönöm!
  • bcrics
    #1305
    jujj de bírtam régen ezt a gammát,,,aki szereti a feelinges játékokat annak ez maga a gyönyör....főleg 1 jó kártyával...
  • Thadius #1304
    hello

    én csak most szedtem le a gammát tegnap kipróbáltam tök frankón ment ma meg már a töltésnél kilép a játékból? ez miért van?
  • grebber
    #1303
    Just Cause 2 képek
  • Szasza20
    #1302
    Nem tudja valaki hogy lehetne előcsalni a játékból WIDE felbontást? 1680×1050 kellene! Nincs valami patch vagy valami amivel támogatná?
  • totyak
    #1301
    Szerintem pont a hangok miatt. Egyébként úgy tudom nincs rá megoldás. Talán annyit próbálj meg, hogy winfosban megpróbálsz valamit variálni a hangbeállításoknál, hátja bejön valami.
  • bigyo108
    #1300
    Üdv!
    Talált már valaki megoldást arra hogy miért akad meg a gamma néha néha hanggal együtt....??? Ati Radeon X550-en még mertem pédául...de hogy egy 7300GT-n miért,azt viszont nem....
    pls help
  • SkylineGTR
    #1299
    Üdv, lenne pár kérdésem, hogy lehet a járművekből lönni, aztán van olyan amikor a kocsitetejére kiugrik olyankor lehet lőnni, mert azt se tudom és itt hol kell rendes küldetéseket csinálni nem olyan kis mellékmissziókat. vannak azok a bázisok ahol van a motor ott kell nem??? de nem találom. vki help pls