62
PS3 játék
  • Victor1103
    #62
    Ma volt szerencsém kipróbálni a Motorstorm: Apocalypse-t.

    Hát eléggé gáz szerintem. A grafika elég gagyi, de legalább vannak benne látványos épület összeomlások meg sok minden van a képernyőn, de még ígyis messze van a Split Second-től.
    A történet van, de még az is jobb lett volna ha nem tesznek bele olyan jelentéktelen.
    A legnagyobb hibája a játéknak azonban a játékmenetben van. Ugyanis egyszerűen játszhatatlan. A járművek irányítása rossz és minden hülyeségbe beszorulnak. Nagy hiba ami megöli az egész játékot.
    Ha pénzt adtam volna ki érte most elég dühös lennék. Óva intek mindenkit aki megveszi mert annyit nem ér, elég budget kategória max 3000Ft-ot adnék érte.
  • John Cena
    #61
    jó kis game jácottam vele Auchanba próba képpen:P
  • Prince of Máté
    #60
    Húha kijött a játék és 1 komment sem esett róla :D
  • DoNorBi
    #59
    DE NEM FOG!!
  • nyurgabela
    #58
    De azért ki jöhetne.
  • DoNorBi
    #57
    szívesen
  • nyurgabela
    #56
    kösszi
  • DoNorBi
    #55
    esélytelen,gondolj bele még a WRC játékok se jöttek ki amiket ugyszint ők fejlesztettek.a revolution studios egy belső sony-s fejlesztő cég tehát egyenlő szinte a nullával az esély hogy pcre is kidobják...
    ajánlom hogy vegyél egy ps3-at,az ismeretek alapján ugymond pc-ként is tud funkcionálni!
  • nyurgabela
    #54
    motorstorm remélem kijön pc-re
  • nyurgabela
    #53
    szerintetek kijön pc-re
  • Shenlong
    #52
    A Motorstorm-ot eredetileg nem is mutatták volna be. Elöző este dobták össze, és egy 50%-os készültségi fokot prezentál.
    A Killzone szerintem is megközelíti majd a tavalyi targetrendert.
  • Gabe18
    #51
    576-on megtekinthető az in-game videója.Köszönő viszonyban sincs azzal a bizonyos múlt évi dologal...
  • Seele
    #50
    Na, egy cikk ezzel a témával kapcsolatban:
    http://www.ps3today.com/Blogs/NewsCom/hqs/blr_1127.aspx

    röviden magyarul összefoglalva:
    A MotorStorm elnöke pontot tesz a találgatások végére: az E3-on bemutatott preview valós időben futott a PS3 alpha kit-en, amely gyengébb vas, de ők kicsit megtámogatták :) (ettől függetlenül azt írja, hogy a végső vason alapból így fog futni a cucc)
    azért ne feledjük, hogy ettől még persze nem ingame cuccról van szó, hanem egy jól megcsinált preview-ról, de akkor sem pre-renderelt, hanem bizony ezek szerint realtime! :D

    emlékeztetőül a tárgyalt MotorStorm preview video: itt (ign-es free, de gyenge minőség)


    (aki még akar másik realtime bemutatást, annak az MGS4-ről mesélnek technikai dolgokat videon: itt - a teljes trailer, nem bemutatósan, magyarázósan, hanem rendesen: itt -- de mindkettő szintén ign-es gyenge méret/felbontás/minőség )
  • Police88
    #49
    Ez nagyon király játék lesz!
  • Inquisitor
    #48
    Rohamosan esik az LCD TV-k ára, azok jó része meg már HDTV kompatibilis, igaz itthon nem lesz sokáig tömegcikk.
  • mila69en
    #47
    "alpha devkiteken csinálták, a végső verziók akár meg is közelíthetik a prerenderelt minőséget."

    hát lehet... vagyis remélem, FRÖCSÖGŐ SARAT AKAROK!!!!!! de a legtöbb embernél ugyse fogja itt MO-n tuti, mert ugye ezek HDTV-n mentek és hát nem hinném, hogy minden második embernek lessz rá zséje
  • Neme.
    #46
    Igazából szerintem csak a KZ, meg a MotorStorm irreális, a többi video, amit láttam teljesen hihető realtime bemutató lehet. És mivel ezeket még csak alpha devkiteken csinálták, a végső verziók akár meg is közelíthetik a prerenderelt minőséget.
  • mila69en
    #45
    a teljes interjut itt találjátok
  • toMpEr
    #44
    GI: Akkor kezdésnek egy kérdés, mely rengeteg embert foglalkoztat: a PS3 demók mekkora hányada futott valós időben?
    PH: Az összes demo valós időben futott.

    És mi a helyzet a játékvideókkal?
    Nem mindegyik - lényegében egyik sem volt real-time render, mivel mindegyik előre fel volt véve.


    Mennyire reprezentatív a videó prezentáció, viszontláthatjuk ezt a minőséget PS3-as játékokban?

    Úgy gondolom, hogy mindenképpen. Véleményem szerint ez függ a játéktól, eltérő játékok eltérő megközelítést használnak - de hogy válaszoljak, például a Motor Storm használt olyan elemeket, amiket játékban közvetlenül nem láthatsz viszont

  • mila69en
    #43
    "Olyan jó lenne ha az az lenne (én már bebeszéltem magamnak )"

    én is neaggódj, ilyet akarok és késsz!!!! sár fröcsögjön!!! autok dirib darabra!!!
  • Kenoby
    #42
    Srácok a Motorstorm high-res 640*480-as quictime videóban a 43. másodperctől mutattott kis pár másodperces jelenet az nem lehet hogy ingame ? Olyan jó lenne ha az az lenne (én már bebeszéltem magamnak ). Mellesleg a Killzone-on azért látszik hogy nem ingame de remélem azért valami hasonló kaliberű lesz a grafik amit kipumpál magából a gép persze ettől biztos rosszabb lesz. Én azt hittem hogy a játék engine van felturbozva meg kicsit kisimitva meg minden jóval megkenve. Áhhhhhh kell egy PS3 !!!!!!!
  • Inquisitor
    #41
    "Ettől függetlenül már nagyon kíváncsi vagyok (és nagyon türelmetlen), hogy VALÓJÁBAN mikre képes az új konzol."
    Amiről tuti biztos és sokat mutat (szerintem) azok az Unreal Tournament 2007 techdemo, és a Final Fantasy VII Realtime rendering techdemó.
  • mila69en
    #40
    te elolvasod, hogy mit irtam én egy szóval nem montam ingame lenne a motostorm az sztem 1 cg muvi de mind1
  • Dynamic
    #39
    Hol élsz te?Miért ne mutogatnák?Reklám, beetetés, hogy mindenkinek essen le az álla.Hol van az kikötve, hogy az e3-n csak ingém videókat szabad mutogatni?Lehet, hogy jó a játékok ingém grafikája, de ha a renderelt mégjobb akkor miért ne azt mutogatnák?Nincs megtiltva.
    Igazából nagyon bosszant ez a parasztvakítás.Amikor először megnéztem pl. a Killzone videót, majdnem becsináltam a gyönyörűségtől és akkor rögtön eldöntöttem, hogy nekem kell egy PS3 de másodszori megnézés után 1-2 dolog kezdett gyanús lenni, míg végül kiderült, hogy render múvi-akárcsak sok más későbbi...
    Ettől függetlenül már nagyon kíváncsi vagyok (és nagyon türelmetlen), hogy VALÓJÁBAN mikre képes az új konzol.
  • mila69en
    #38
    nem tom én nem csalódtam a PS2-be annak idején miko megvettem
  • Kaplan
    #37
    Ohh sry a kettősüzi miatt :)
  • Kaplan
    #36
    jaja, sajnos de csak 1-2mp-ig...
  • Kaplan
    #35
    jaja, sajnos de csak 1-2mp-ig...
  • CSOCSO
    #34
    de igen
  • toMpEr
    #33
    miert ne mutogatnanak? ps2 eseteben is bejott, szerinted a reklamok csak az igazsagot mutatjak?
    (ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet kepes erre, de szerintem meg senki nem tudja, hogy mit tudnak majd kihozni a gepbol)
  • abonyitomz
    #32
    nektek a high minőségű videó nem volt "kettészakadva"?? nekem két képben mutatta.... :(
  • UNREG
    #31
    Nem kötelező mindent Bluray discre rakni, ha csak 4,7 giga, akkor jó lesz a DVD is... mint ahogy voltak CD-s PS2 játékok is.
  • mila69en
    #30
    nem én is biztos vagyok benn pre. video de sztem nem mernének ilyeneket mutogatni ha a masinájuk nem képes rá

    "ott van pl:Fight Night vidijó arra nem mernék esküt tenni hogy az is pre. lenne
  • Neme.
    #29
    Persze, hogy nem ingame, PS3 még kész sincs, akkor hogy jelenhet meg egy ingame video 60 fps-es folyamatos képfrissítéssel?
  • petyka2
    #28
    A magyar szakembereket imádják külföldön,kib@szott jól dolgoznak,és nem kell nekik fizetni-nem csak a programozokra gondolok/A NOKIA-is elöször romániába telepedett le,majd gyorsan jöttek MO-ra.../
  • Kaplan
    #27
    hogy érted az átbaszást??
    hogy a videó átbaszás s nem ingame vagy, hogy a pre-render kijelentés átbaszás?
  • mila69en
    #26
    de temeg ha át lesel a PC játékokna... topicba akkor rájösz, hogy ott már a 7 magyart számolják aki dolgozott rajta
    ja és persze aki télleg dolgozott rajta annak röbb esze van annál mint hogy a világba kürtölje.... emberek ez átbaszás én is résztvettem...
  • petyka2
    #25
    PS3-ról annyit:Ha jól tudom a blue ray lemezenként cca.:54GB-os kapacitás van,a DVD-n rétegenként cca.:4,7GB...Namármost a 4,7GB nem használják ki-tisztelet a kivételnek GT4,mi a *@szt fognak csinálni 54GB-al???Talán majd leforgatják a játékokat mint a filmeket???
  • Kaplan
    #24
    no comment...
  • Cvd
    #23
    Ebből nyilvánvalóan fogalmad sincs arról hogy egy halom magyar CGI grafikus dolgozik külföldön, sokan pl. Angliában. Azt még talán sikerül felfognod hogy a "Magyar" nem azt jelenti hogy a videót itt csinálta a Bivajbasznádi Számítógépszakkör végzős csoportja. Egyébként mozifilmeken is rendszeresen dolgoznak ilyen magyarok, pl. az AVP-ről konkrétan tudok. De nem baj, azért te csak okoskodj szűklátókörűen, és végképp hagyd figyelmen kívül a hsz második felét a devkittel kapcsolatban, hisz arra is csak valami hasonló okosságot tudnál írni.