4184
  • Al Age
    #4184
    A GT5 online támogatása május végén megszűnt, lekapcsolták a szervereket.
  • MBalu767
    #4183
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy amikor felmennék onlinera, csatlakoztatnám a ps networkre nem enged tovább léptetni.. kiadja a szabályokat és utána seemmi.. Valaki tud segíteni? Előre is köszi a válaszokat! :)
  • blackfire001
    #4182
    Köszönöm a választ!
  • sure
    #4181
    Hát, a PS3, illetve a PS3-ra írt vagy portolt játékok azok ilyenek, elvileg csak PS3-hoz való kontrollereket, kormányt, bluetooth eszközt stb. ismernek fel. Ha egy-egy játék alatt véletlen mégis műxik egy "mezei" eszköz, annak csak örülni kell (gondolom főként a portolt játékoknál lehet az, hogy egy nem-PS3 eszköz mégis müködik, vagy ha a játékban minden tengelyt és gombot külön lehet konfigurálni). Ez olyan, mint az almás logós termékek - üzlet. Vegye meg a júzer a dedikált kiegészítőket.

    Nekem van egy Thrustmaster Hotas X joystickem, ami PC és PS3 kompatibilis. Van rajta egy PC/PS3 kapcsoló, értelemszerűen át kell billenteni a megfelelő állásba, attól függően, hogy melyik platformon használom. Ha PC módba kapcsolva dugom rá a PS3-ra, akkor is érzékeli, csak a tengely- és gomb leosztás más, tehát mondjuk a jobbra-balra kitérítéssel lehet fel-le mozgatni a menüt...

    Amúgy milyen a "mezei kormányod"? Ha nincs külön ráírva a dobozára/a specifikációi között megemlítve, hogy PS3 kompatibilis, akkor sajna IJ. Kicsit túrva a netet, vannak oldalak, ahol van részletes PS3 - "mezei" vezérlők kompatibilitási lista.
  • blackfire001
    #4180
    a GT5höz hogy tudok használni 'mezei' kormányt? nehogy már csak azokat lehessen használni hozzá amiket mutat a játék, még egy grid2höz is jó a kormány.. :(
    menüben működik, de verseny közben csak a START gomb használható. ez így lenne a GT6-tal is?

    eddig úgy oldottam meg, hogy a játékok kontrollerként észlelték, és csak szépen bekalibráltam, hogy melyik gombbal mit csináljon. itt ilyet miért nem lehet?
  • cloud.strife
    #4179
    Van egy eladó GT5 Press Kit-em. Díszdoboz, minden.
  • unrealnoise
    #4178
    Nem kell valakinek az enyém? :) link Nem adom drágán, ünnepi kiadás (csak műanyag tokban), de mindössze 7000 pénzt kérek érte. :)
  • cloud.strife
    #4177
    Jó. :)
  • Yoda001
    #4176
    és milyen?! :D
  • cloud.strife
    #4175
    Hehheeeee, holnap érkezik a GT6-om..... :D
  • otto8914
    #4174
    Online ligát tervezek indítani ps3 gt6- hoz.
    Az oldal a itt található.
    http://granturismo63.webnode.hu/
    Ajánljátok ismerőseiteknek.
  • sztanko15
    #4173
    De, nézem a topikot még mindig, de egyelőre meg tudtam oldani egy TV-vel, ezzel kihúzom addig amíg nem jön össze a pénzem egy nagyobb, normális TV-re! Egyébként Köszönöm a segítséget! :)
  • sure
    #4172
    Szerintem se fog neki menni vele, mert analóg VGA bemenetes a monitor, ha jó típust adott meg, de

    1. úgy tűnik, nem nézi már a topikot
    2. ez nem kifejezetten kapcsolódik a GT5-höz, szóval

    IJ.
  • The Protector
    #4171
    Nem fog neki menni vele.A monitornak kell tudnia HDCP-t,ezt nem tudom h a monitora tudja-e.Ha nem akkor egy speckó kábel kell.
    Ez a neve.
    PS3 WII VGA Cable
    3-6ezer Ft-ig terjed az ára.Én ilyet használok.Tud HD-t és a hangot is kivezeti JACK és RCA kimenettel,szóval fasza az egész.Viszont alapból olyan overbrightolt képet kapsz vele,hogy élvezhetetlen.Ha csak alig lehet állítgatni vmit a monitron,tehát a monitoron és nem a pc-n akkor esélytelen a dolog mert játszhatatlanul világos képet csinál.
  • sure
    #4170
    Na szóval, fussunk neki még1x - a HDMI->DVI átalakítás az működhet, mert a DVI digitális és analóg jelet is képes átvinni. Mivel a HDMI viszont csak digitálist jellel dolgozik -> hiába tesz rá az ember egy fizikailag passzoló analóg csatlakozót a DVI-re, ha a forrás (a HDMI) eleve nem küld analóg jelet.

    Tényleg nézd meg alaposan a monitorod hátulját.
  • sure
    #4169
    "akkor valószínűleg ez a legutolsó kellék mellékelve volt a videokarihoz." - ez a rész storno, a videokártyákhoz ilyesmit adnak
  • sure
    #4168
    Ha jól adtad meg a monitor típusát, akkor azon bizony nem DVI, hanem analóg D-sub bemenet van, ez esetben kelleni fog még egy DVI kábel és még egy ilyen átalakító is... ha amúgy van PC-d is, és nem múlt évezredbeli videokártya van benne, akkor valószínűleg ez a legutolsó kellék mellékelve volt a videokarihoz.

    Javaslom, nézd meg még1x a monitoron levő bemenetet - segítség, meyik melyik
  • otto8914
    #4167
    Igen, rá.
  • sztanko15
    #4166
    Sziasztok, igaz nem egészen erre van ez a topik de ti értetek hozzá, én pedig most vettem ps3-at, van egy ASUS VH228D FullHD monitorom, de csak DVI csatlakozó van rajta, egy ilyen átalakítóval: http://elektroexpressz.hu/spd/unas_426015/EMF6933-Adapter-atalakito-DVI-aljzat-HDMI-dugo rá tudom kötni a playstationt?:) a válaszotokat előre is köszönöm!:)
  • a.carkey
    #4165

  • otto8914
    #4164
    Először vezetékkel volt összekötve. Ez a leírás alapján http://playstationcommunity.hu/blog/30303
    Talán már másnap játék közben kiírja h megszűnt a net, és csatlakoztassam a kábelt (pedig be volt dugva). Azóta hiába van kábellel összekötve, vagy érzékeli vagy nem. Ha nem érzékeli, és átdugom a laptopba akkor van net a laptopon, tehát nem a kábellel van gond. Több kábellel is próbáltam mindig ez a gond. Vagy érzékeli hogy bevan dugva, vagy nem. Olvastam olyat h bemelegszik a csatlakozó a ps-ben és ezért lehet, de hideg állapotban is van h nem működik. Kifújtam már, hátha poros, de nem javult meg. Átvizsgáltam, de minden rendben van ránézésre. Ilyennel valaki találkozott?
  • bpeti72
    #4163
    Vezeték!
  • otto8914
    #4162
    GT5 online csak engem dobál néha ki? Amikor belépek a szerverre, kb 30mp alatt vagy kidob vagy nem. Van hogy semmi gond és órákat lehet játszani, de van hogy sokat kell próbálkozni. Wifin kapcsolódom, de itt van 1m-re, a net kapcsolattal nincs gond. Megoldás van rá?
  • sanyiute
    #4161
    konkrétan én sem találtam!:)
  • oneal1
    #4160
    továbbra is áll a kérdésem:D
  • Yoda001
    #4159
    kihalás
  • oneal1
    #4158
    hahó:D
  • oneal1
    #4157
    a gt6 demo már nem tölthető le a store ból?

    nem találom
  • Yoda001
    #4156
    aztán ha minden szükséges meglesz fel is vehetsz/felveszlek barátlistára, aztán mehetünk :) mondjuk én mostanában már szinte kizárólag cruise-okra megyek, de sajnos mindig kifogok olyanokat ahol versenyt indítanak 5-10 percenként a "free run" típustól függetlenül... :( :)
  • elims
    #4155
    Köszi! :-)
  • Yoda001
    #4154
    tudom ajánlani ezt és ezt az oldalt böngészésre :)
  • elims
    #4153
    Köszi!
    Nincs itt véletlenül vkinek eladó karcmentes gt5?

    Ha igen,írjon egy üzenetet.
  • Yoda001
    #4152
    szia, alapjában véve nincsenek ilyen kódok, de lehet külön venni autókat a Store-ról, nem kerülnek sokba :)
  • elims
    #4151
    Sziasztok!

    A sima 5-ben is vannak olyan kódok,mint az academy edition-ban?
    +autókat lehet letölteni.
  • JGTC
    #4150
    Ja hát jó, ok akkor félre értettetek úgy látom! Az arany természetes, hogy megvan. Én a nemzetközi és magyar viszonylatban elért helyezésekre utaltam.
  • Vadnokedli
    #4149
    Havi max 3 óra GT5özés mellett?
  • MikX
    #4148
    Hát nemvagyok egy űrlény, de kontrollerrel simán meglett minden aranyra, sőr sokesetben még jóval az idő alá.
  • Yoda001
    #4147
    ezüst, 1-2 arany is elfér DS3-mal az Academy-nél :) mondjuk mindegy, mert most hajnalban úgyis zárul :)
  • Vadnokedli
    #4146
    Ja főleg GT6 motorral. Kormány nélkül esélytelen- Bár én Havonta már csak 3 órát ha játszok GT5 el sokat mondok.
  • JGTC
    #4145
    Én az összes GT-t kipörgettem, nem keveset játszottam az útólsóval is (online is) aki ismerősöm az tudja ezt jól, de én is a csalódottabb emberekkel értek egyet. Egyszerűen nem értem mire várunk éveket, és minek hitegetik a jó népet ha leszarnak csomó mindent, hülye hibákat benne hagynak, hackelhető a játék, online felület vicc, büntetések is... Kiábrándító egyszerűen, pedig tényleg fanatikus vagyok ezt úgy írom!
    Ja és az új GT academyn kormány nélkül kb felesleges is elindulni ha valaki komolyan gondolja.