2590
  • ajem kisa
    #2590
    Hello!
    Ha valakit érdekel egy éppen tesztelésre kibontott etqw eredeti lemez sohanemhasznált seriallal...irjon privátot, az ár megbeszélhető!
    Sopron/BP/Gyöngyös/Miskolc környékiek előnyben!:)
  • Doomista
    #2589
    nem jössz bf bc2-re? én már megrendeltem a játékot.
  • jonnyk
    #2588
    eléggé sajnálom kabuto h már nem jösz.mondjuk én most kb másfél hónapja nem nyúltam hozzá.majd!én a win7et laptopon használom, az itthoni gépemen csakis xp fog menni ez a legjobb!
  • Doomista
    #2587
    Ha már te legalább olvasod ezt a topikot, akkor elmondom részletesebben, hogy a játék fut win7 alatt, csak a gáz az, hogy ha a legturbóbb géped is van, egy atomerőmű, és a legminimálisabb beállításon játszol vele, akkor elég csúnyán észre fogod venni, hogy bizony szaggat a játék, laggol, annyira, nem durván, de annyira, hogy már jó ha az újonc játékosokat le tudod lőni :s trioszor nehezebb volt nekem eltaláltam valakit, mint xp alatt normális működéssel :\ Elég idegesítő, de legalább szép eredménnyel és statisztikával végeztem ki a játékot...
  • Optimus Prime
    #2586
    Ez elszomorító. Maradok XP-nél, örökre.
  • Doomista
    #2585
    Sajnos win7 alatt totál nem jó a game, úgy hogy én ezt a játékot be is fejesztem, mert win7-re nem hiszem hogy kompatibilis lesz már...

    BF BC2-n élek.
  • jonnyk
    #2584
    LOL!!ez kurvanagy!! :DDDD - http://www.youtube.com/watch?v=N4nm5QYX6fk&feature=related
  • jonnyk
    #2583
    jóvan na, megyek is mingyá!:D igyekszem igyekszem!mi történt a statisztikákkal eltüntek.egy szar activision oldal jön be helyette.a homepage helyett is.mia gecc?
  • Doomista
    #2582
    Sipirc vissza játszani :D Full rankosnak kell lenned minnél előbb :D
  • jonnyk
    #2581
    na régen szólaltam itt meg.ennyí arc érdeklődik, ahhoz képest elég ritkán futok össze magyarokkal.csak az ismert haverjaim mint kabutoka, csabika meg shidokan.ez egy gecijó game és nem lehet megunni pedig már kurvasokat játszottunk úgyhogy gyertek csak!
  • Doomista
    #2580
    De kurvára örülök neki, hogy Win7 alatt a játék nem megy rendesen, szopok vele rendesen...
  • Optimus Prime
    #2579
    Szerver kb. 600 van, persze ebből kevesen lógnak. Kb. átlag a tizede, legalábbis mikor én játszottam vele. A játék 1.5 v áll, de automatikusan update-el, és azért nem mondanám, hogy optimizálatlan. Celeron 3Ghz, 1.5 GB RAM és a régi 6600 GT-mel is futott maxon. Anna ellenére, hogy Gefoce8-as reklámozták, de elég belegondolni -> Doom3 Engine 2004-ből és SM 2.0
    Már rég játszottam, de ha lenne egy csapat abba beszállnék.
  • steweee
    #2578
    ok, megnézem akkor, meglátjuk lesz e szerver...
  • vzajcev
    #2577
    Na ez jó hír,akkor kötelező vétel
  • Doomista
    #2576
    mi az hogy ezzel nem multiznak ? Ez egy igen is nagyon de nagyon jó multiplayer játék, csak nem a magyarok körében, mert a magyar 98%-a codozik... mert nem abból áll, hogy odamész és szétlövöd az ember picsáját, headshot, mint a cod...itt taktikák vannak, csomó trükk, én már vettem részt kupán, bajnokságon, csomó klán csatán, csomó mód van a játékra, ez a játék nagyon sikeres a németeknél, szóval rengeteg német van.
  • steweee
    #2575
    na ez fasza akkor. amikor kijött a játék optimalizálatlan volt, de főleg gyenge is volt hozzá a gépem. azóta felköltöztem pestre meló miatt. most hogy van külön lakásom meg új gépem , előfizettem netre szivesen jáccanék azokkal amik korábban kimaradtak. de ezek szerint ezzel már nem igazán...

    pedig jónak tűnt amikor kipróbáltam, csak nagyon lassan ment. ha ezzel nem , akkor mivel multiznak mostanában az emberek?

    még a counter strike sourcét is szivesen kipróbálnám, akár :) meg is venném mostmár, mert ócsó, csak jáccanak vele
  • Doomista
    #2574
    Asszem van 1 magyar szerver, ami egyenlő a 0-val...magyar játékos kevés van...kb akiket ismerek, és aktívak hetente, olyan 10+ számra tehető fel, akikkel meg kommunikálok mikrofonon keresztül 3-4 ember...hétvégén vagyunk inkább aktívak, mert ugye suli+meló+kollégium+barátnő közbeszól.
  • vzajcev
    #2573
    Ez jó kérdés na meg vannak-e még szerverek /játékosok/ egyáltalán Mivel már nem mai gyerek a game
  • steweee
    #2572
    szivesen csatlakoznék magyar szerverekhez. vki írna róla pár sort mit kell tudni a játékhoz ? hol tart verziószámba, vagy magyar szervereken melyik peccs kell,ip címek stb....
  • kontar
    #2571
    Hali sziasztok! Ha valaki meg akarja venni a játékot,
    Váci ut Tecso 1592-ft. Eddig mikor mentem bevásárolni sosem volt, régóta
    szemezgettem vele most van bőven. Üdv!
  • Doomista
    #2570
    Szép kis bugot kaptam el ma :D
    Trojan hirtelen két kerékre állt, és sehogy sem tudtam előre hátra menni, csak lőni :D
  • Doomista
    #2569
    Unfair ?
  • Doomista
    #2568
    Egy igen érdekes buggot láttam az előbb...click. 900+ óra játék után sem láttam még ilyet...de hát csodák léteznek. Annyi az egész, hogy harmadikán pályán az első objektív feladat meg kell hackkelni a Secure Controls dolgot, de érdekes módon jobb oldalt felül a robotos objektív van.
  • Geri8
    #2567
    Hali all!
    Ahogy olvasom, azsem ház, ha használtan veszem meg vkitől?:D
    Gondolom lehet benne accountban a player törölni vagy resetelni, vagy ahogy már vki említette, a másik 2 accountot kihasználni?
  • Optimus Prime
    #2566
    Singel-ben lehet, csak akkor az MI vezérli a többi játékost. Kicsit mókás, ha kérsz valamit, mert akkor az összes csapattársad egyszerre válaszol. :)
  • Doomista
    #2565
    Lehet.
  • simi1018
    #2564
    Ezt a játokot lehet egyedül is játszani vagy csak multiban ??
  • w77d
    #2563
    vedd meg, én is azt tettem... bár én megbántam mert nem igazán tetszik a játék...
  • Doomista
    #2562
    Pedig csak 4190 Ft a játék. Amikor én vettem, 12 ezer forintnál több volt.
  • Multihunter
    #2561
    Most nincs pénzem hogy megvegyem a boltban.
  • Zomil
    #2560
    a boltban adnak neked
  • Doomista
    #2559
    Nem.
  • Multihunter
    #2558
    Hello.
    Valaki tudna adni egy lincence kódot? Most töltöttem le a játékot és nem tudok nélküle multizni. Pedig pont az a legjobb benne mert a demoval már csonot multiztam vele MultihunterHUN/// néven. Mondjunk 3-4 hónapja nem multiztam. Köszönöm
  • Doomista
    #2557
    Itt senki nem próbálta hamachival a LAN-t.
  • tugyiti
    #2556
    Üdv! kérdésem az lenne hogy megy -e hamachival a game sry offtopicot nem találtam?!
  • Doomista
    #2555
    violatort használtam + saját erő :D
  • Knabb
    #2554
    jóféle... ahogy látom bejött a field ops :D
  • Doomista
    #2553
    picture.
  • Doomista
    #2552
    EZT LE NEM VERI SENKI ! EGYSZERŰEN PRÓ VAGYOK ISMERJÉTEK EL !

  • Gbor81
    #2551
    Sziasztok!Megoldodott a gondom,már csak egy kérédsem lenne hol találok magyarokat melyik szerveren szoktak lenni?