63
\"Physiological Terror\" from Capcom: Haunting Ground!!!
  • Seth
    #63
    ja és a kör gombbal kell vizsgálni nem a legtöbbször szokásos X gombbal
  • Seth
    #62
    Naaaaagy álló, régistílusú kit-kattoló óra. Nem nehéz észrevenni. Pl a szobában is van az elején ahol átöltözöl
  • Nicky005
    #61
    és ki mutatja hogy ott kell és mit kell megynyomni?
  • Nicky005
    #60
    őőő.az hogy néz ki?
  • Seth
    #59
    a nagy óráknál
  • Nicky005
    #58
    hogy kell menteni a játékban?
  • Tekken5
    #57
    Nekem nincs meg a game BRÜHÜHÜÜÜÜÜÜÜ, pedig még az 576 shopban 4000 Ft alatt láttam. Hú, de megvenném! :(
  • dinomano
    #56
    Nah, majd nekiveselkedek en is, remelem :-P
    Eh, az a masfel ora is több mint a semmi... Ha beköltöztünk végre hazba, sztem atjatszom 1 napot... :-)
  • Seth
    #55
    Monoton lett egy idő után hogy egy "stalker" állandóan a nyomomban van. A logikai részek végülis jók voltak, meg a környezet is végülis változatos volt (már amennyire változatos lehet egy kastély). Talán azért lett olyan semleges nekem,mert Daniella volt a legjobb üldözőm eddíg, igazi egyéniség, utána már olyan snassz volt az a csuhás, az a toloszékes kúszómászó meg inkább szánalmas (jó gyorsan tudott kúszni ^^)
  • Seth
    #54
    nekem aztán rohadt sok időm van, napi max 1 - 1,5 óra, ez a 9 órás gém is 20 napig tartott ^^
  • Olcsi2
    #53
    Szerintem nem laposodik el sehol ez a game, en anno minden percet elveztem, sot nem bantam volna, ha meg hosszabb lett volna... :) Asszem egy befejezest meg mindig meg kellene neznem, de ahhoz ujra vegig kell jatszani, arra meg nekem sincs idom... :(
  • dinomano
    #52
    Eh, én meg 2és fél hete nem game-eztem, még legalabb ennyi ideig nem fogok... Mááá' gamehianyom van+picit irigyellek SETH, hogy ennyi idöd van game-ezni... :-P De hát ez van, már szivesen leülnék a fekete doboz elé én is... :-)
  • Seth
    #51
    Na végeztem vele (~9 óra).
    Tetszett, de a közepétől, Daniella után -aki egy rohadtjól megcsinált karakter, legjobb arc az egész játékban- ellaposodott és alig vártam hogy vége legyen. 1x érdemes végigvinni, de kétlem hogy többször is képes lennék rá. Megijesztenie talán 1x sikerült (Szekrénybe akartam bújni,erre ott van benne Daniella,aztán csak idiótán röhög ^^). Hewie is jó , teljesen hihető kutyaösztönökkel és reakciókkal.
  • Seth
    #50
    Hát akkor ez van :(
  • Tekken5
    #49
    Köszi, hogy felajánlottad! :D
  • Tekken5
    #48
    Nekem nem chippelt :P
  • Seth
    #47
    elküldhetem (persze ha chippelt a géped)
  • Tekken5
    #46
    Nekem nincs meg a game, de szeretném! :)
  • dinomano
    #45
    Jó mókát, én 3 hétig nem jatszom, GOW2 félbevan... Költözés sajat hazikoba(el sem hiszem!!! :-P); igy game kilöve, de nektek jo szorakozast! :-)
  • Seth
    #44
    Most ebben a pillanatban kezdek neki ^^
  • Tekken5
    #43
    Tudom...
  • Seth
    #42
    jó szerkó
  • Tekken5
    #41
    :DDDDDDD
  • Tekken5
    #40
    LOL!
  • dinomano
    #39
    Jah, jó kis angyalka-punibogár...elöször pongyolában; majd a kis rucijaban nyomja..Kis cicabogar... Aranyos:-P
  • Seth
    #38
    mihelyt visszatöltöm a zone of the enders 2 torrentet, már szedem is, nagyon izginek tűnik ( a csaj meg izgatónak ^^ no mind1, nem perverzkedek :D )
  • dinomano
    #37
    En nemreg szereztem meg, szerintem nagyon szép; grafika is okés; nyomtam kb.15percet... Van kis magic ebben is, annyi (nem spoiler) a sztori, hogy karambolozunk, és a kiscsaj karink egy kalitkaba zárva tér magahoz..vannak a jatekban (talan)szellemek; és egy titkozatos alak+a Quasimodo szerü karakter... Nah, ö rendesen meg akarja rakni a kislanyt, mar a game elejen a *-kát taperolja, és elhajitja a korabbi jatekbabajat..bujni kell+kutyaval felfedezni a terepet... A kutya még nem volt benn az elsö 20 percben..nagyon faxa kis game-nek tünk; igaz mint irtam csak 20 percet toltam...
  • Seth
    #36
    hát az a nagydarab konkrétan inkább meghúzná ^^

    amúgy most akarom leszedni, eddíg csak videókból láttam, de nagyon jónak tűnik. Milyen lett végülis? Egy az egybe a Clock Towert (minusz a kutya) juttatja eszembe.
  • Nicky005
    #35
    Miért akarja megölni mindenki ezt a Fiónát?
  • unda
    #34
    Cső skacok,nem tudtok teljes végigjátsást!kösz.
  • gator
    #33
    hello
    lenne egy olyan kerdesem hogy ezek a medallok meg ezek a magnesiumok mire valok ? mert en nem tudom mi a francnak ilyen ...

    koszi
  • dinomano
    #32
    rule of rose nem tudom mi, majd utananezek neten; tenyleg nem lehetett nagy reklamja, mindig lesem netet uj game-ek felöl, de total elkerülte a figyelmem...
  • gator
    #31
    hello
    lenne egy olyan kerdesem hogy ezek a medallok meg ezek a magnesiumok mire valok ? mert en nem tudom mi a francnak ilyen ...

    koszi
  • Solidus
    #30
    Mind a kettő jó játék!Sajnos manapság már nem menő a bujkálós,ész játék.Csak a hent meg a hent... :)
  • fanatifo
    #29
    Sztem egy igen jókis game nemtom mértnem kapott nagyobb reklámot nekem nagyon bejön
  • dinomano
    #28
    az milye game pontosan? ott is lopakodni kell?
  • Tekken5
    #27
    Rule of Rose, én is ismerem :))
  • dinomano
    #26
    nah, akkor majd sasolom, honnan tudom lekapni... :-P
  • Solidus
    #25
    Igen hasonló a clock tower 3-hoz.De itt együtt "dolgozol" egy kutyával... :)
  • dinomano
    #24
    nem jatszottam még, de megvan a Clock Tower 3, ott nem bujkalni kell ha jol tudom; hanem futkarozni a szellemek/szörnyek elöl + leszoritani a csaj parazasi-faktorat... :-P Hasonlo a H.G. is? Sztem tetszene a game...A rule of rose-rol csak screenshotokat lattam eddig...