176613
banner
  • Renjike
    #138319
    Ó rendben akkor viszlát magyar live , egyáltalán van itt még valaki?
  • Totti5
    #138318
    Persze hogy megmarad.
  • Renjike
    #138317
    Ha jól emlékszem Gamer365re is írt valaki hasonlót ott nézd meg mit válaszoltak rá !

    BTW : ha most migrálok UKra akkor letöltős Crysis 2 meg a frissen vásárolt Border 2 stb stb megmarad? csak mert ha esetleg nem jönn össze hogy még 800 MSPt elszórok valamire akkor Brothers in arms vagy valami "állandót" vennék hacsak nem teszem félre a DmC Vergil's Downfallra.
  • Rage47
    #138316
    US accal használja valaki a boxot? Tegnap migráltam US-re és nem tudok venni játékot, holott sok helyen olvastam, hogy müködnie kéne... Paypal sem megy.
  • Totti5
    #138315
    Mass Effect 495huf ( el lett írva a magyar táblázat amit persze az összes többi honlap 1:1ben átvett :D )
  • LMNO
    #138314
    A Mass Effect 1 se éri el egy doboz cigi árát :)
  • Renátó1985
    #138313
    Szeretem a Fantasy regényeket teszek majd vele egy próbát. Eddigi kedvencek : Salvatore, sötét elfes sorozata, Robert Jordan Idő kereke sorozat, Dragonlance könyvek.
  • Renjike
    #138312
    Kötelező :) egyik kedvenc! (a választás a játékban persze a te kezedben van , a könyvek szerint dicsértelek meg ! )
  • TDC Geronimo
    #138311
    Pont ezt akartam írni. Engem sokkal jobban idegesített volna ez...
  • Renátó1985
    #138310
    Basszus itt az ideje, hogy bepótoljam Geralt történetét!
  • Renjike
    #138309
    A Witcher eredeti történetében Geralt is mindig a kisebb rosszra hivatkozott és azt is választotta :) Ezt tőlem vedd dicséretnek! :D
  • Renátó1985
    #138308
    most nem tudom el dönteni, hogy be akarsz szólni vagy csak nem értem a humorod... :)
  • Renjike
    #138307
    örülök hogy a kisebbik rosszat választottad valaki most nagyon büszke rád :) (ha még idén kijönne a 3.rész instant GOTY)
  • Renátó1985
    #138306
    De mennyivel rosszabb lett volna, ha a "hülye" társad miatt vesznek észre és ön hibádon kívül állandóan észre vesznek lopakodás közben. Nem a játékot védem, mert konkrétan ez amit írtál engem is zavart. Szimplán megpróbáltam elfogadni, hogy ez a kisebbik rossz :). Kicsit alkalmazkodhatott volna jobban az AI a lopakodós részekhez.
  • Seth
    #138305
    Ha egyedül mennél akkor fel se tűnne,mert téged azért jól be tudnak cserkészni, élvezetes a harc velük nagyon. Csak ne lenne ott melletted egy szellem,akit csak te "látsz"
  • Renjike
    #138304
    pont erről beszéltem hogy sík hülye :D csak nem írtam le hogy mit is tud pontosan :D
  • Renjike
    #138303
    mert filmszerű az egész :DD egyéni véleményt mondok csak és megosztom én láttam személyesen neten meg itt ott baszottjó de film érzetem van . nagyon is! Bioshockban meg elmerültem és magáhozfogott (a harc egyáltalán nem töltelék elem :DDD ez buta kijelentés szerintem :DDDD) mert nekem jobban videójáték mint a last of us. Persze iszonyatjó lehet meg a történetet elhiszem hogy szuper és a karakterekről meg süt a törődés már nézve is de akkor is biztos vagyok benne hogy nem nyújtana nagyobb élményt mint a Bioshock.


    Idén eddig alig jelent meg valami értelmes cím... Crysis 3 közelében sincs a kettőnek Dead Space 3 közelében sincs a kettőnek Aliens Colonial Marines game of the year

    Tomb Raider na innentől kezdődnek az értelmes címek , Bioshock kedvenc eddig , Devil May Cry kötelező vétel ha lesz pénzem dlcvel együtt , Metro Last Light értelmes cím 4


    illetve várnak még magukra :
    Remember Me
    Metal Gear Rising
    Company Of heroes (bár ez pcn van csak)
    év végén meg AC Black Flags és GTA 5(ami engem annyira nem érdekel warez lesz belőle :/ )
  • Seth
    #138302
    Ha már AI meg Last of Us. Totti nehogy nekiállj ,mert agyfaszt kapsz biztos :D Az ellenfelek kb téged látnak csak. A barátságos NPC-k ott csattognak meg csacsognak melletted,miközben te néma csendben lopakodsz a Clicker-ek mellett :) De az emberi ellenfelekre is igaz ez, nem csak a "begombásodott" ellenfelekre.
    Hányszor volt hogy Ellie a minket kereső ellenfél előtt guggolt az meg elnézett felette
    Szóval hagyd ki inkább. Igaz,hogy a generáció egyik legjobb,leghangulatosabb,legszívmelengetőbb játékától fosztod meg magad, de nehogymá az AI szar legyen.
    Ha kicsit cinikusnak hangzik, akkor az azért van mert az is :D
  • DarkSector
    #138301
    Tény még nem vittem végig a TLOU-t de sokat olvastam róla, illetve spoilereztem, és a TLOU inkább egy komolyabb játék, a Bio egy fantasy mese, ez persze önnmagában semmit nem jelent, de azt jelenti hogy odafigyelésben is ez érvényesül.

    Bocs de ahogy Totti mondta a Bioshock fasza kikapcsolódás, de ez az év játka meg hiper-hype egy nagy lufi ennyire nem nagy játék...vagy ha igen akkor minden második játék év játéka lehetne.
  • TDC Geronimo
    #138300
    last of us mitől jobban film, mint a bioshock?

    Nekem mindkettő nagyon tetszett, de last of us nálam ver minden magasan.
  • DarkSector
    #138299
    Pedig eléggé az. :D

    TLOU-ban eleve van buhera, még ha nem is gigászi Borderlands méretekben.
    Mármint fegyóknál.
  • Renjike
    #138298
    azért nem mondanám a harcot töltelékelemnek :DD
  • DarkSector
    #138297
    Hát de Bioshockban a harc az töltelékelem...vagyis ott is egy interaktiv történet....ja és mutatja is hogy merre menj, mit csinálj.
  • Renjike
    #138296
    mind kettőben sík hülye az AI a látvány sokkal jobban tetszett a Bioshockban (láttam már előben is a Last of Ust) kiemelem hogy én PCn játszottam , a sztori igazi remekmű volt . Ott a karakterek érzései stb stb sokkal kisebb részben volt szerepben mert nem minden karakter volt kidolgozva csak Elizabeth és Booker. Last of Us inkább egy film mint videojáték és ez nem csak erre igaz !
  • DarkSector
    #138295
    Nem tök más, mert a TLOU mindenben jobb, látvány, story, bugtalanság, játékhossz.
    Persze szubjektíven akinek az FPS jön be az más, de Biosock-tól agyfaszt lehet kapni már elnézést.

    1x oké de hogy év játéka?
    Mitől? Ronda mint a bűn, max az tetszetős hogy fantasy világban játszódik, a harok unalmasak, monotonok.
    Neked semmi feladatod nincs amit meg kéne oldanod...most max a story amitől jó a játék.

    Bio 1-2 szerintem jobb volt.
  • AnuluWork #138294
    Tök más a kettő. Nem is lehet összehasonlítani őket. Ráadásul a TLoU PS3 only.
  • DarkSector
    #138293
    Bio-tól már az Intro-ja is jobb a TLOU-nak.
  • AnuluWork #138292
    Ez is elhangzott:

    Ni No Kuni

    ... méghozzá nagyon helyesen. :)
  • DarkSector
    #138291
    "Érdekes ez is hogy megy a rinya hogy csak a grafika, csak a filmszerűség, csak a csilli villi, erre sorra jönnek a játékmechanikában irtózatosan gyange játékok és azok akik ezek miatt sírnak, kétpofára zabálják s a sajtó is."

    Kőbe vésetném.
  • Totti5
    #138290
    Bio Inf azért túl lett értékelve. Story adta, az kimagasló volt, de a játékélmény az pöcegödör. Érdekes ez is hogy megy a rinya hogy csak a grafika, csak a filmszerűség, csak a csilli villi, erre sorra jönnek a játékmechanikában irtózatosan gyange játékok és azok akik ezek miatt sírnak, kétpofára zabálják s a sajtó is. Aki egy kicsit is reálisan nézi az hányna a Bio Inf gameplaytól. Végtelenségig primitív unalmas darálda ( igen tiszta COD a mechanika ), teljesen 0a AIval.
  • DarkSector
    #138289
    Ha kell Renjike kölcsönkérte ha lenyomta átdobja neked.
  • DarkSector
    #138288
    Csak mert többet nem adnék érte!
  • Renátó1985
    #138287
    Játszani kell vele, néhány videó nem fogja átadni az élményt. Nagyon jó lett! Amúgy , meg össze sem hasonlítható a 2 játék, teljesen más stílus.
  • Mr Manson
    #138286
    800MS ... de mondom az a gáz, hogy a játék menüjéből töltöttem le.
  • Renjike
    #138285
    Goty : Last of Us game of the year ... hááááát azért amennyit néztem róla videót nem olyan csoda hogy megverje a Bioshock Infinitet...
  • arty
    #138284
    és mennyit vontak le?

    ahogy nézem van avgy 3-4 ilyen free compatibility pack (nemtom MS miért engedi, h 5 ugyan olyan nevű pakk legyen)
  • Totti5
    #138283
    Eh... akkor ezzel kell reklamálni a supportnál. Le kell nekik írni nézzék meg hogy megvan a season pass és véletlen rányomott mégegyszer. Remélhetőleg visszacsinálják.
  • davidka003
    #138282
    Szerintem lesz.
  • ABTeam2008
    #138281
    A figyelmeztetést olvastad-e a DLC-nél? "Ha már Borderlands 2 Pass birtokában vagy, NE vedd meg a tartalmat, mert újra fizetned kell érte."
  • DarkSector
    #138280
    Dark Souls nem lesz majd 495FT-ért?????