176613
banner
  • Rage47
    #138359
    Más hogy veszi meg onnan magyarként US accal akkor?
  • DarkSector
    #138358
    Games on Demand
  • Rage47
    #138357
    mi az a GoD?
  • Totti5
    #138356
    US?! nem UK? de mivel van régiózár, GoD nem jó onnan.
  • Rage47
    #138355
    Én váltottam US-re és azóta nem tudok semmit megvenni, pont most :S
    :D
  • Totti5
    #138354
    Bungie valami nagyon nagyot kotyvaszt. Scifi fanként az oda vissza üt rúg.

  • Totti5
    #138353
    Itt az új Prince of Persia! POP2 remék.



    tapigagyira
  • DarkSector
    #138352
  • Macccy
    #138351
    Felhőatlasz!!! :P
  • davidka003
    #138350
    Xbox 360 Magyarország

    Többen kérdeztétek már, szóval ezúttal megerősítjük, hogy az Xbox LIVE Gold előfizetéssel rendelkező kedves barátaink számára elérhető, következő ingyenesen letölthető teljes játék az Assassin's Creed 2 lesz, július 16-tól, két hétig.
  • Totti5
    #138349
    Zúzda. Olyan mint a Őrült Sam.
  • Seth
    #138348
    Nem, ez olyan mint a Serious Sam sorozat, csak jobb grafikával és fizikával.
    PC-n nagyon jó volt, mert tükörsímán ment még a legnagyobb zsibvásár közepette is és nagyon változatos pályákon megy a harc.
    Egér bill azért nagyon elkél, szinte már balettbe illő volt egy egy pálya levezénylése. Irányítóval nem tudom milyen lehet , de kétlem,hogy ugyanazt az élményt nyújtja majd. Azért lehet ma este teszek vele egy próbát (csak 2 GB a rip,akár arcade címként is jöhetett volna , ja és magyar feliratos konzolon is :) )
  • arty
    #138347
    kollegám megtette, tudtak is róla, de javítani itt a magyarok nem tudják ... :/
  • Muttley
    #138346
    people can fly?
    akkor ez olyasmi, mint a Bulletstorm
    v. a Gears of War?
  • Renjike
    #138345
    ha továbbadnád akkor a Deus Ex érdekelhet :D
  • davidka003
    #138344
    Mondtam én, hogy érdemes onnan rendelni. :D



    Régi hangok jobbak szvsz.
  • Totti5
    #138343
    ( dúrván 1500 / db volt ) Mindegyik gyári állapotú, egy karc sincs a lemezeken, s a dobozok is sérülés és kutyarágás mentesek.

    Bayonetta nagy megelepetésemre ( kibontottam és wtf is this vastag doboz?:D ) limited kiadás ( artbook, zenei CD ). Nagy meglepi volt:) sőt a Gears 2 DLC kód érintetlen.

    Gears 2 - 3₤
    Bayonetta - 4₤
    Singularity - 5₤
    Vanquish - 5₤
    Bulletstorm - 5₤
    Deus ex - 4₤
    Posta - 3₤

    ( többi meg film, de az itthonról :D )

  • davidka003
    #138342
    Miket rendeltél?

    Nekem tegnap jött meg:

    Dark Void - 3 font
    Duke Nukem: Forever 2 font
    COD: MW3 - 6 font
    Little big planet 3 font

    Mind szép első kiadás. MW3-nak rohadtul örülök. :D
  • Renjike
    #138341
    öccá!
  • Totti5
    #138340
    Remélem nem számolsz fel liszensz díjat:D
  • Totti5
    #138339
    Megjött a használt játék pakk a gaméról.

    Le vagyok döbbenve... keresem a szavakat.
  • Renjike
    #138338
    OTTVAGYOK A KÉPEN :DDD micsoda sztár világ ez :DDD
  • Totti5
    #138337
    Igen:) 990 forint volt hülyevagyokban. Szép díszdoboz, pószter, steam kopatibilis.



    Nagyon jó cucc. Persze a People Can Flyé az etalon, abból is egyik bétaalfa volt a legjobb verzió! ( orrvérzésig ment a lassítás benne és a karólövővel a falra szögelés, ezt később visszabutították... )

    Graf szép, élvezetes dara.




  • Renjike
    #138336
    GoDon mennyi volt?
  • Muttley
    #138335


    ezt nyomja már vki?
    milyen lett?
  • Totti5
    #138334
    Ott nem engedi valamiért, majd valaki szóljon a magyar supportnak hogy szar:) ( ezek szerint még senki nem tette meg )
  • karajjj
    #138333
    Köszönöm szépen! Az xbox.com-on nem engedte hozzáadni az otp-s mastercardomat, azt írta, hogy lépjek kapcsolat a bankommal, próbáltam vagy hatszor, hogy hátha elírtam valamit, de nem. Itt elsőre sikerült.
  • Totti5
    #138332
    Fél éves játék. Steamon 8k, lemezesen majdnem 9.
  • Renjike
    #138331
    120 gigás vinyóm van és bőven elég ... hány játékod van neked :DDD (mondjuk nincs mind feltelepítve)

    LLotr mennyiről lett leakciózva? Be lehetne lőni a többi nagyobb játékot is.
  • Totti5
    #138330
    Ez a 250es HDD nagyon szűk. Törölönöm kell a gémeket hogy felmenjenek az újat. Kb a vinyó 80%át GOD és XBLA cuccok foglalják el.

    Köv genbe a lehető legnagyobb HDDs kiszerelést veszem.

    Slussz poén hogy a GTA5 2 lemez ( 1. kötelető install 8 gb ) hír alatt megy a sírás hogy mi lesz most a 4 gbos gépekkel, nem fog menni a játék
  • Totti5
    #138329
    Miért ne lehetne? mi nem sikerült?

    https://commerce.microsoft.com/PaymentHub

    itt írd be a kártya adatait
  • karajjj
    #138328
    Na ezt most nem vágom, LIVE-ról szerettem volna betárazni az 500 forintos játékokból és nem tudok bankkártyával fizetni. Itthonról nem lehet? Vagy hogyan kellene csinálnom?
  • Totti5
    #138327
    Csatlakozom, vegye mindenki!. Ránéztem hátha van DLC, de sajna nincs:I
  • arty
    #138326
    Gatling Gears 240 MS pont

    ezt is ajánlom, nagyon kellemes lövölde!
  • Totti5
    #138325
    Hasbro Family Game Night 3 - 990 Ft
    Kinect Sports: Season Two - 990 Ft
    LEGO Batman 2: DC Superheroes - 990 Ft
    LEGO Lord of the Rings - 1990 Ft
    Monopoly Streets - 990 Ft
    Rockstar Table Tennis - 1990 Ft


    Lego Batman ( 1 éves játék ), Kinect sport 2 berántva. ( LOTR miért nem 990?:/ )
  • Totti5
    #138324
    3 havonta ide oda lehet menni, igazából nincs jelentőségge, nincs megkötés, 1 kattintás:) idén már váltottam angolra, most vissza magyarra. Ha gondolok egyet akkor megyek üzbegisztánba:D
  • ABTeam2008
    #138323
    Én a Crysis 2-t magyar fiókkal vásároltam meg, és miután idén tavasszal migráltam UK-re nem tudtam letölteni, mert mindig "corrupted" lett a végére. 3 hónap után visszajöttem magyarra és ismét működött. :D
  • AnuluWork #138322
    Úgy egy helyszínen találkoztam olyannal, hogy a társ belerohant volna a helyzet közepére, és - fogjuk rá - "útban lett volna" pl. a lopakodásban. (A metróállomáson.) De többször nem. Ráadásul, a valamikori emberek nem is feltétlenül az AI miatt nem vesznek észre, hanem fertőzöttségük szerint ennyire képesek. Valaki a mozgást érzékeli, valaki a hirtelen mozdulatokat, valakinek a hallása jobb, stb.
  • arty
    #138321
    folyamatosan agyaltam az UK-ra váltáson, de az akciok miatt nem merek menni én se :(
  • Totti5
    #138320
    Én most itt vagyok, visszajöttem. Akciók miatt megéri:)