176613
banner
  • Totti5
    #138718
    NHL 94 mód az NHL 2014-ben. EA sport

  • AnuluWork #138717
    Everquest (PS2), Free Realms (PS3), majd valamikor jön a WOT a boxra.

    Ezeken kívül nekem más nem ugrik be. MMOzni PCn MMOzz! :D

    Majd a nextgenekre! :D (The Division, Destiny, Titanfall, stb.) Már csak négy hónap, bár a felsoroltak nem tudom mikor jelennek meg.
  • Renjike
    #138716
    Xone exkluzív.
  • Totti5
    #138715
    Nem tudom miért nem lehet reális animációkat csinálni. Csúszkálnak, botladoznak, karót nyelnek. Ha már mászkálásról van szó a játékban akkor legyen már tökéletes. Ha megállok akkor lépjen még egyet, érezzem hogy lendületben voltam, nem pedig mint a szög ott marad ahogy érte az animációs fázis. Aztán a lépcsőzés... meg a fordulás. Forduljon a csípője, feje, törzse ne pedig egyben csúszkálva.

    Szar.
  • 1gator1
    #138714
    Sziasztok! Egy olyan kerdesem lenne, hogy van-e konzolra olyan tipuso online multiplayeres jatek, mint peldaul gepre a WOW vagy Diablo, ahol fejleszteni kell a jatekosokat, el lehet erni uj szinteket, szoval az igazi fuggos MMORPG?
  • Seth
    #138713
    Annyira nem. A játékmenet meg jónak tűnik ezzel a két analógos irányítással. Nekem tetszik.
    Ha majd jó ugrabugra,logikai cuccal akarsz játszani, várd meg a Max :Curse of the Brotherhood-ot. Én már végigtoltam, nagyon jó cucc
  • Totti5
    #138712
    Animációk borzalmasak:/
  • Harlekin
    #138711
    akkor ezek szerint Én még anno átraktam,csak nem emlékszem rá...
  • DarkSector
    #138710
    Mikor jön és milyen gépekre?
  • davidka003
    #138709
    Instant love.
    Úristen!!!!4444
    Már imádom. Rohadt jól néz ki.
    KELL.
  • Totti5
    #138708
  • davidka003
    #138707
    paypal váltás az alap.
  • Harlekin
    #138706
    Még annyit se,ha egyáltalán buktál...Nagyon árfolyam függő a dolog.Ez miatt is jó a bank általi váltás az fix az éppen akkor aktuális ÁF-en.
    Nem emlékszem pontosan,de mintha amúgy is a banki váltás lenne az alap,nem biztos,de nekem így rémlik.
  • davidka003
    #138705
    Mostmár mindegy. De nyugtass meg, hogy 5k-s játéknál ugye csak max 1-200 Ft-ot buktam így? Több szerintem nem lehet.
  • Totti5
    #138704
    Akkor 5 hónappal leecsúsztam róla... nyilván ha elolvastam volna a szerződési feltételeket akkor tisztában lettem volna vele.
  • negyven2
    #138703
    PayPalnal figyelni kell a bealitasokat, mert van olyan lehetoseg, hogy a PayPal altal szamitott arfolyan valtsa a valutatt vagy a bankod altal szamitotton. A bank altal szamitott az olcsobb neked valamivel.
  • franklille
    #138702
    Köszi Macccy!
  • Macccy
    #138701
    Na hát erre nem fogadnék, próbáld meg a Storage-ban a Copy vagy Move-ot, hátha engedi rá. De a profilokat bármelyik gépre le tudod tölteni a felhőből pusztán az e-mail cím és jelszó használatával. (Sign In-Out > Download Profile)
  • franklille
    #138700
    Köszi a választ!
    Csak kíváncsiságból, USB pendrive-ra lehet menteni profilt, majd később visszamásolni a gépre?
  • Macccy
    #138699
    Nem kell, csak játék törlése és kész is .... Ha maradnának játék specifikus fájlok, játék profil, dobható mentés, bármi amit nem akarsz megtartani, akkor a Settings-ben a Storage résznél megkeresheted és kukázhatod ezeket is, de ennyi igazából.
    Ja, de nehogy a saját Profilodat töröld! Az még kellhet!
  • franklille
    #138698
    Elég alap kérdést szeretnék feltenni. Mostanában elég sokat telepítettem és töröltem a beépített HDD-ről. Szükséges-e valamilyen módon karbantartani a merevlemezt? (Létezik-e töredezettségmentesítés, mint PC-n, vagy kell-e időként formázni esetleg?)
  • Macccy
    #138697
    Meddig van lehetőség ilyen PayPal visszavonásra és mi a menete? Még sose kellett használjam.

    Van PayPal-om, ha ez a módszer tutibb, akkor a netes kártyámat kiveszem a Zavvi-nál és beteszem helyette a PP-t.
  • arty
    #138696
    úgy rémlik 40 napon BEÜLÜL kell megtenni a panaszt!
  • arty
    #138695
    nem kizárt! őszintén nem tudom ...
  • Totti5
    #138694
    Sehogy.
  • Xabinho87
    #138693
    Tudnátok segíteni? Xboxon hogyan tudom a mobilom tartalmát megnézni? Hiába kötöm össze USB kábellel akkor sem jelenik meg a portable device lehetőség. Xboxon kell valamit beállítani vagy androidon?
  • Totti5
    #138692
    S arra mekkora időintervallum van megadva?
  • davidka003
    #138691
    DmC: Devil May Cry-XBox 360

    £15.98
    -£0.18
    -£1.58

    1.22 lenne
    szerintük viszont:
    total: £14.36

    Ez a kis különbség azért van, mert paypal-al fizettem?
  • Macccy
    #138690
    Hát mondjuk ha nekem a GTA 5 pre-order-em valamiért nem érne ide szeptember 17.-ére ... akkor felkerekednék és elutaznék Northwich-be megölni a bűnöst!
  • arty
    #138689
    PONTOSAN ezt csinálják haverral is - nem válaszolnak a panaszaira!

    ami most már jó - van paypal! ergo ha nem jön a game, paypal dispute... és visszaszerzed a pénzed

    dee.... a mentalitásukat akkor is "büntetni kell" - ha idelinkel valaki valami kigagyhatatlant, akkor ránézek, de nem böngészem, nehogy elcsábuljak olyanra, amit amugy máshol vennék vagy meg se vennék...
  • Macccy
    #138688
    Kár az ilyenért, pedig tényleg működő dolog (volt) ez ... A Support tényleg nagyon fontos dolog, erre jobban figyelhetne manapság sok szolgáltató, nem csak ők!
  • Totti5
    #138687
    Nem, nem azzal van a baj hogy hibáznak. Tudom hogy milyen a posta. Káosz! Megesik az ilyen. Az a baj hogy a support ignorál, ha bajod van azok után hogy 100ezret hagytál már náluk.

    A belső levelezős rendszeren keresztül jutottam el a support email címéig. Mindent úgy tettem ahogy le volt írva. Első alkalommal még vissza is írtak, hogy a digitális alárás nem jó, nyomtassam ki, írjam alá, szkenneljem be. Megtettem, utána egy film árát vissza kaptam ( 1200 forint... ), mert 2 hónapja már visszament hozzájuk, vagyis a posta szerint fals címre jött ( WTF????? ) ( csak elfelejtettek szólni nyilván... ). A többiről pedig semmi infót nem adnak, nem adtak hiába dobálom nekik a mailokat.
  • davidka003
    #138686
    Game-nek tényleg jók a preowned cuccai.
    Nagyon sok játékom jött már tőlük és 2-3 fontért nekem abszolút megérte pl a Bad Company 1+2, Gears of War 1-2, Rb6: Vegas 2 stb...
    Csak az a fránya posta ne lenne 3 font.
  • Macccy
    #138685
    Az mondjuk érdekes, hogy miért nem válaszolnak neked, sőt durva így, ha volt kérdésem mindig reagáltak egy napon belül ... EZ valóban nem frankó dolog. A My Account részen lévő belső levelezésen írtál nekik, vagy külső e-mail címre? (nem tudom azonos postaládába megy e, csak kérdezem)
  • Macccy
    #138684
    Bocs Totti, elírtam na ... 17 Font ≠ 17 K Ft
  • Macccy
    #138683
    Nyugodtan nézegesd azt a Zavvi -t, nem lesz semmi bajod ...

    Azért szopja be velük "sok" ember, mert sokan ... sőt SOKAN vásárolnak tőlük, főleg Magyarországról részesítik előnyben a nullás postaköltség és a gyakori akciózás miatt. Nem azt mondom, hogy a GAME rosszabb lenne, de drágább és mindenki igyekszik az utolsó 2-3 Fontot is megspórolni, ezért a nagyobb forgalom Zavvitól. És hát ahogy ez lenni szokott, ahonnan több csomag jön, ott több a hibalehetőség is. 15 darab csomagom jött már tőlük, mind megérkezett, ha becsúszna egy hibás teljesítés (oké, nem egyszerre 17 Font nyilván) akkor is jó lenne az arány szerintem. Majd ha a GAME -el is befürdik valaki innen a topicból, vagy valakinek a haverja, akkor meg az lesz a fekete bárány ...

    (viszont a GAME preowned cuccait jó ötletnek tartom, már jó ideje figyelgetem)
  • davidka003
    #138682
    10%-os kupont küldjél már privátban. :D
    Rendelnék most tőlük.
  • arty
    #138681
    nekem se volt gondom zavvi-val, de mióta kollega megjárta, már át se nézem a kínálatukat - nahogy elcsábuljak és a végén megszívjam :)

    a 10%-os kuponos leveleiket is auto törlöm.
  • davidka003
    #138680
    Egyszerűen faszság amit a GAME csinál. Miért kell ilyen reward kártyával szarakodni? Zavvinál simán accounthoz köti és kész.

    Zavvi-val nekem még nem volt gondom de elismerem, hogy nagyon gáz amit leművelnek egyes emberekkel.
  • arty
    #138679
    nekem anno még game reward kártyát is kiküldtek, a magyar(!) címemre - utána jött a feketeleves, h ezzel magyar címemmel semmit nem érek :D

    mondjuk reklamáltam és még az árát is visszatérítették - noha a nem utánaolvasással végülis én voltam a hülye....

    a nemrég hibásan küldött játékomat egy ezresért visszapostáztam nekik és visszaadták a játék+3font pk árát - az ezresem nem.

    lehet h nem a game a legjobb szolgáltató, de h a zavvi sokkal nagyobb károkat okozott már, az fix - lásd totti esete, de kollegám is rendesen megjárta már velük, 2x is :/