176613
banner
  • DarkSector
    #141049
    Végülis nem írta le rosszul csak elsőre tűnik zagyvaságnak. :D
  • Tinman #141048
    Kizárt!

    Szedem, 75% ;-)
  • Tinman #141047
    HÉ! Ne bántsd, sokat köszönhetünk most neki, ráadásul nekem elsőre sikerült az ő leírása alapján...
  • DarkSector
    #141046
    Rákerestem a Flashback-re de nem adja ki. :D
  • vg
    #141045
    Köszi, ez tök jó, de az, hogy nem tudod normálisan leírni a folyamatát az borzasztó.
  • DarkSector
    #141044


    miért nem lehetne ezt olyan játékokkal amik érdekelnének is engem? :D
    És Azokat meg megvetetik velem. :D
  • Tinman #141043
    Az :-D

    Flashback mindjárt megvan, yeaaahhh!
  • Tinman #141042
    Válassz ki egy játékot a my games-be. Előzőleg vett/telepített játék!
    - > Options! - > "Y" Search games -> Írd be mi kell... letölt, örül. SG-re kommentel :-D
  • DarkSector
    #141041
    Oks megvan már tölti. :DDD

    Durva. :D
  • DarkSector
    #141040
    Thx, csak nekem full üres a menü, a My Games-ben semmi nincs. :D
  • bluesfool
    #141039
    Nekem is mindjárt lejön a dark , aztán kiderül hogy az arcania (gothic 4) is lejön e.
  • Tinman #141038
    Flashback és Bloodforge miatt nálam te vagy az év embere!

    Nagyon köszi!

    Dark is fent a letöltési listán már Dark ;-)
  • bluesfool
    #141037
    Állitólag még letölthető ezzel a profillal a Arcania és a Injustice gods among us , de ezeket úgy hogy átt kell állitani az xbox-on a locale-t Ausztriála , és a dashboard lapon a hirdetésnél ott van ez a két cim rá mentek , és akkor jelentkeztek be ezzel az omán profillal, próbáljátok meg , lehet hogy lejön még ez a 2 cim is .
  • bluesfool
    #141036
    nem ,a boxon keresztül töltöd le, a gépen kell megcsinálni a profilt a régió miatt
  • DarkSector
    #141035
    Na azért már megéri beregisztrálni...
    Kibebaszottbankkártya is kell?
  • bluesfool
    #141034
    igen ingyenes a dark
  • DarkSector
    #141033
    már csak az alapjáték kell.
  • davidka003
    #141032
    SAINT ROWS 4 season pass FREE on OMAN
  • DarkSector
    #141031
    Zsír, a Flashback elég friss. :D

    Ingyenes a Dark is???
  • bluesfool
    #141030
    Sziasztok ezek a cimek újra elérhetők igynen
    WRC Powerslide
    Unbound Saga
    Dungeon Fighters LIVE: Fall of Hendon Myre
    Capsized
    Mars: War Logs
    Flashback
    Dragons Lair
    Sonic Adventure
    Bloodforge
    Diabolical Pitch
    Ikaruga

    Retail:
    Dark
    Sherlock Holmes: The Testament of Sherlock Holmes

    Úgy hogy a gépen xbox oldalon csináltok egy új email cimet pl Outlook aminek a régiója Omán. Megcsináljátok a profilt letöltitek a boxra , ki irja hogy a live nem elérhető a régióban de nem gond, be mentek a mygames-be , ott valami cimre x gomb , és ott előjön a keresés , beirjátok a játékot és lehet tölteni ingyen, nekem működik
  • Harlekin
    #141029


    Ezért is írtam úgy ahogy!Mert csak PRÓBÁL úgy viselkedni sose lesz olyan tehát nem teljesen mind 1 hogy félig szar vagy félig jó.Itt ezen van a hangsúly.Vagy valami teljesen tökéletesen ugyan az és akkor azt van miért dicsérni vagy szidni vagy vannak ezek a félmegoldások amit nincs miért méltatni és ugyanúgy szidni se.Csak használni tehát játszani.
    Amúgy meg most voltam odaát és csak az autóval mentem szénné magam a fizikáról annyit ha a gamába beleteszik azt hogy 1 autó irányítható a levegőbe,mert itt ugye ez van akkor az már jó teszem azt szar!?Vagyis 1 nagyobb ugratónál akár szaltót is ugorhat a te kényed kedved szerint az autó.És akkor még millió olyan apró dolog van ami nagyban befolyásolja az autónak nevezett valami fizikát és sose lesz benne 1be se...
  • Loco
    #141028
    Jaja, szinten zenesz. Csak azert kerdeztem, mert sok egyeb termeknel a fapadosba egyeb szopatasokat is tesznek, hogy ne azt vedd.

    Koszi a valaszt, igy mar neki merek menni a fehernek.
  • Totti5
    #141027
    Este valamikor későn megmondom + lesz rendes HD videó is + autófizika szagértés.
  • Totti5
    #141026
    Vedd úgy hogy kiakadtam miután elolvastam a hszt.

    Egy sandbox akció-autós játékban hogy a fenébe ne kellene élvezetes autós irányítás és fizika. A játék jó nagy részét vezetéssel töltöd, ráadásul a szabad barangolás és a funolás alapköve a járműhasználat. GTA4 autó mozgásban, fizikában és irányításban torony magasan a legjobb, annál csak a Mafia 2 jobb talán valamivel, mert az még reálisabban ábrázolja az ótózást értsd: kurva nehéz is tud lenni, nagyobb sebességénél , gyorsabb autókkal és még a téli körülmények is rendesen odapakoltak neki. Nade nem attól lesz fun, hogy nehéz, hanem attól hogy amit irányítasz az úgy próbál viselkedni, mint egy jármű.

    GTA4 meg egyszerűen FUN volt. Nem reális, nem is akart az lenni, de az autónak van felfüggesztése, súlypontjai, csúszik, sodródik, kipörög ahogy kell. Ennyit vár el az ember, semmi többet.

    Ezért is bukott meg nálam igen hamar a La Nojár, Sleeping Dogs, Saints meg a többi... az autó alatt nincs fizika, irányítása rossz, vagyis a játék élvezhetetlen.

    Ha már szóba jött az FFB és a kormány. Hiába csinálnak egy autós játékot szimnulátornak, hiába csúcs szuper a fizikai és hiába számolja a dolgokat a kopásokat, nyomásokat, teljesítményeket, hőmérsékeleteket, útfelületet stb... ha az a FFB nem jó akkor a játék élvezhetetlen. Rossz FFB-vel egy szimulátor halott. Egyszerűen nem érzed az autót. Ez a legfontosabb, hogy minden apró visszajelzést úgy kapj vissza a kormányon keresztül, hogy arra te érdemben reagálni tudj. Ha ez hiányos, vagy nem jó, akkor az egész meg lőve, semmire sem jó.
  • Macccy
    #141025
    Szintén GTA V ?
    Az összes Xbox egyforma a teljesítményt tekintve, ez a konzol lényege. A tárhelyet és az ár/érték arányt azt neked kell átgondolnod, melyik szimpatikus.
  • szega96
    #141024
    Miért lenne szarabb?:DDD
  • Loco
    #141023
    Elore is elnezest a noob kerdesert: ha XBOXbol azt a csomagot veszem amiben a az alap 4GB van meg a 320-as hdd, az ugye semmivel se csirabb, mint az alapbol 250-es?

    A feher sokkal jobban tetszik, mint a fekete, de a feherbol nem latok uj 250-eset Bp-n. Vagy csak keressek tovabb?
  • Macccy
    #141022
    Kérj valami smooth projektort asszonytól karira, akkor tapétázni se kell a kuckót. Ha nem gémelsz berakod EZT a képet és megvan a szörfös design! :D
  • Macccy
    #141021
    feladom
  • Macccy
    #141019
    hogyazzaaaa!!!!!
  • Harlekin
    #141016
    Fehér az mint a hó!
    samu az enyém,de most akar asszony kipaterolni a nappaliból,mert lányom nem lakik már velünk így van 1 üres szoba amit kinevezett játszós szobának már a boxon kívül minden szaromat bepakolt oda...Mondtam neki 50" alatti kjelző nélkül nem költözök oda...Komolyan vette...Minden vasárnap dolgozik...
  • Harlekin
    #141015
    Amit láttam elmegy,viszont nem sokat,mert ismerősömnél teszteltük,de majd este már többet tudok talán,mert megyek át hozzá.Amit így előzőekben mondhatok senki NE NEXTGENT várjon.Én itthon nem nagyon akarom megjelenés előtt berakni.Megvárok vele mindenkit.
  • szega96
    #141014
  • Macccy
    #141013
    Nála asszem Samsung, lakkos, fekete ... de lehet az Mobyé volt?!
  • Macccy
    #141012
    B.assszad meg a jó k.rva ... fekete boxodat!!! ÁÁÁÁHHHH


    szega: Te asszem fel vagy véve nálam?! De ha nem, mindenkire számítok! Nagy bankrablások és zúzások lesznek ott októbertől! :)
  • szega96
    #141011
    Frame milyen?
  • szega96
    #141010
    Fú de várom már h multiba csapassuk :DDDDDD
  • Harlekin
    #141009
    Tegnap kipróbáltam egész jó!
  • Macccy
    #141008
    így van! ... és ... GTA V lesz az awszomnessz !
  • Harlekin
    #141007
    Ezen az autó fizikán a játékokba mindig elcsodálkozok!Miként lehet fizikálisnak nevezni 1 olyan dolgot ami megfoghatatlan,érezhetetlen FF kormány pedál mellet is.A valóságtól már eleve 1 elrugaszkodott dologban.1 játékban sose lesz a valóságnak megfelelő mozgás akkor,miért fontos hogy az a bizonyos áhított "fizika" félig jó vagy félig szar?1 játékban az autónak nevezet eszköz főleg 1 ilyen játékban ahol ténylegesen is csak 1 plusz eszköz ami arra van,hogy A-ból B-be elvigyen tehát a lényege,hogy gyorsan és egyszerűen.Rohadtul nem hiányzik hogy folyton szétessen irányíthatatlan legyen vagy csak nagymama tempóba lehessen közlekedni azért mert...Én speciel ezt nagyon díjazom,hogy a készítők is így gondolják.Vagy akkor csinálják ténylegesen fizikálisan valóságosra,ha hibázol nincs restart!Nem azt mondom,hogy bukd a gamát,de pihenjen 1 hetet mintha teszem azt szervizbe lenne a kocsi,ha berakod az árokba.Kíváncsi leszek mennyien vágynának a tökéletesen kivitelezett nemlétező fizikára...