176613
banner
  • DarkSector
    #141134
    Jól csináltad, menj ide:

    My Games-> egyik játékod borítoján X gomb, majd Y gomb a kereséshez, itt kell beírkálnos a játékok címét, és a kereső kidobja majd megveszed darabját egy FREE-ért. :)
  • bluesfool
    #141133
    Állitsd a locale-t Austriára , jelentkezz ki a profilból, dashboard fő oldalon van egy csempe amin 2 kocsi van , menj rá , bejön ilyen gta 4 meg lego star wars , ott fent látsz még egy oldalt , rá mész bejön , 4 csempe lap olyan hogy platform , akció . Rá mész az akcióra és ott van az arcania , ekkor be jelentkezel azzal az omán profillal és akkor mész rá az arcaniára , és ott van ingyen
  • Harlekin
    #141132
    És ha Én elutazom Esztergomba és azt hazudom hogy Esztergomi vagyok akkor már jogosan kapom?
  • Tatyla
    #141131
    omán accal nincs live market place vagy valamit elrontottam?
  • Harlekin
    #141130
    Félig Budapesti gyerek vagyok Érdi...
  • Harlekin
    #141129
    A régióról meg annyit,hogy az pontosan ugyan olyan dolog mint a szomszédod és a Te telked közötti kerítés azért van,hogy a szomszéd ne gondolja,hogy a Te részeden termett paradicsom az ővé is.
  • Tinman #141128
    Nem akarod érteni.

    a, Van egy kosár almám. Osztogatok...

    - Harlekin te nem kapsz, mert Nagykanizsán élsz! /asszem, nemtom jól emlékszem-e/

    - Totti, te kapsz mert Esztergomba élsz, meg persze a többi esztergominak is jár az alma.

    b, Van egy kosár almám. Árulom.

    - Letöltöttem ingyen, kiírtam, végigtoltam, kimaxoltam, - mondja Harlekin.
    - Megvettem, végigjátszottam. - mondja Tinman.

    Ennyi, többet nem tudok ehhez hozzáfűzni. A különbség nagyon nagy.
  • DarkSector
    #141127
    Én meg elküldlek ha igen. :D
  • Harlekin
    #141126
    De ahogy ezt írod azért érzed,hogy üti egyik a másikat leírod,hogy a kiadó nem akarja senkinek ingyen adni tehát ezzel vonsz párhuzamot a warezra.
    Majd leírod,hogy azért mégis ad bizonyos embereknek.De mivel Te nem vagy az a bizonyos ember mégis sokkal nagyobb jogot érzel a megszerzésre mint az akinek egyáltalán nem akarja adni a kiadó!
  • Renjike
    #141125
    nagyon remélem hogy nem :D megkereslek ha igen :DDDD
  • DarkSector
    #141124
    Tuti nem, ha igen akkor sem vezstesz vele, ugyis lejárt a x360 már a mobiltelóké a jövő. :D

    /nem, nem bannolnak. de amugyis saját felelősségedre csinálod. :DDDDDDDD
  • Harlekin
    #141123
    Figyelj ez nem erről szol,félre értesz.Engem maga ez a tény kicsit se érdekel csak az elvi részét ecseteltem.Tőlem aztán ha 72 órás szabad rablást lenne ,mert valaki valamit elnyomna se hatna meg.
  • Renjike
    #141122
    ebben a listában nincs benne az AC3 valaki erősítsen meg hogy ezért nem bannolnak :D mert csak úgy próbálom meg , alternatív profil dolog nem érdekel nagyon.
  • DarkSector
    #141121
    Aztakurva dejo. :D

    Mindegy Injustice nem nagyon fontos, a Dark-ra leszek kíváncsi.
  • davidka003
    #141120
    Lehet már fixálták.
  • Tinman #141119
    Nézd a forrást.

    Wrz: A kiadó nagyon nem szeretné ingyen adni senkinek.

    Másik régiós letöltés: A kiadó valamilyen okból, valamely országoknak ingyen adja, sokaknak nem.

    Nem egy kategória.
  • DarkSector
    #141118
    Igen értem énis, de most adjak neki igazat?
    Harlekin-nek? :D

    SOHA. :D
  • DarkSector
    #141117
    "Így lesz next-gen Battlefield 4-ünk

    A PC-s tábor most ne figyeljen ide, az alábbi információk kizárólag a konzolosokat érintik.
    Jelen pillanatban három lehetséges út áll azok előtt, akik gyűjteményükben szeretnék tudni a DICE rövidesen megjelenő FPS-ét. Egyrészt a Battlefield 4 gépigénye ismeretében fejleszthetjük PC-nket (már amennyiben szükséges), megvárhatjuk, míg idehaza is megjelennek a next-gen konzolok (de rendelhetünk hamarabb is külföldről), vagy pedig beérjük az Xbox 360 és a PlayStation 3 korlátozott teljesítményével.
    Utóbbi esetben sem kell feltétlenül lemondanunk arról, hogy teljes pompájában élvezzük a Battlefield 4-et, hiszen több más cross-gen címhez hasonlóan a jelenlegi generációs játékot országonként és a promócióban részt vevő boltok függvényében 10 dollártól 15 euróig terjedő összegért cserébe átválthatjuk újgenerációs kiadásra.
    Ehhez fel kell használnunk a PS3-as, illetve Xbox 360-as Battlefield 4 dobozában található kódot is. A váltást követően minden addigi statisztikánk és eredményünk elérhető lesz az új konzolokon az esetlegesen feloldott tartalmakkal egyetemben.


    Érdekes egyébként, hogy a Sony és a Microsoft nagylelkűbb, mint bármelyik kereskedő. Előbbi egységesen 9,99 dollárt, eurót, fontot (a paritás miatt viszont jár a fekete pont) kér a digitális kópiáért, utóbbi szintén 9,99 dollárt ugyanazért, ám a lehetőséget nem terjesztette ki az Egyesült Államok határán túlra.
    Természetesen ezek az adatok egyelőre csak azokat a magyar felhasználókat érintik, akik külföldről terveznek vásárolni, ugyanakkor nem hinném, hogy nagyon mellélőnék, amennyiben ehhez hasonló átváltási rendszert valószínűsítek idehaza is a PlayStation 4 és az Xbox One magyarországi megjelenését követően."
  • DarkSector
    #141116
    Igen. :)
    AC3-al magyar saját profilommal mentem. :)
  • Tinman #141115
    Annyiban igaza van, hogy ha szigorúan nézzük a szabályokat ez sem egészen legál, de nálam ez bőven bocsánatos bűn, mert ha a kiadó ingyen adja X-nek, és Z-nek, akkor Y-nak miért nem?

    Ha a kiadó azt akarja, hogy ez csak és kizárólag X országbelieké legyen, akkor kérjen letöltés előtt egy adott országbeli bankkártyát, vegyen le róla pár fillért és pont.

    PSN-en pl. nem lehet magyar bankkártyával vásárolni.
  • Renjike
    #141114
    Saját profillal is játszhatók ? Mert csak akkor vesződök vele :DD
  • DarkSector
    #141113
    Ezaz most rontsd el a jókedvem vazze! :D
  • DarkSector
    #141112
    Csá nekem egy 8xxxxx-es hibakódot dob ki, mit csinálhatok rosszul? :)
    Arcania-t nem is látom.
  • davidka003
    #141111
    Injustice-nak meg Sherlock-nak nagyon örülök. A többi ratyi.
    Flashback sem tűnik annyira istennek.
  • Harlekin
    #141110
    osszák azt hisz mindenki hozzá fér.
  • Harlekin
    #141109
    A rabatiaknak ingyen nyilván azért ott van és nem mindenhol.
    tehát lényegében pontosan ugyan úgy kiskapun jutsz hozzá mint a warezos aki leszedi nem a rabati boltból hanem az nc-ről hisz ott is ingyenes és mindenkinek rasszizmus ráhúzás nélkül.
    De mindezek felett a lényegi része pontosan ugyan az amihez hozzá lehet jutni ingyen az csak szemléleti kérdése,hogy ki minek nevezi...
  • DarkSector
    #141108
    Sunyin hozzájutni valamihez, amit osztanak, nem olyan mint ellopni amit nem osztanak.
    Csak egy mély gondolat. :)

    Én nem csaltam.
    Délután kiutaztam hörcsögpöcsepusztára, vettem játékot, és ma este hazajöttem. :)
  • DarkSector
    #141107
    :P
  • Tinman #141106
    Érezd a különbséget:

    A kiadó rasszista!

    Ománnak, Marokkónak JÁR az ingyen játék, a magyarnak nem? WTF???

    Ráadásul most nem az történik, hogy írd ki így, patcheld meg úgy, seedeld vissza, hanem az történik, hogy beültem az utóba elmentem Rabatba, bementem a boltba. Látom, hogy Flashback FREE!

    - Elvehetem?
    - Persze, ingyen van!
    - Köszi.
  • Harlekin
    #141105
    Csak 1 gondolat menet nem kell hörögni.

    A warezos aki a főbejáraton bejutva LOPJA(ugye ez a megnevezése)a szegfűt a virágboltból és nem támogatja a kertészeket,mert a virágboltos szarik a biztonságra!!!Akkor az mit csinál aki a hátsó ajtón besurranva virágboltosnak beöltözve hordja ki a szegfűt ingyen?

    Csak 1 mély filozófiai gondolat...
  • Tinman #141104
    "this game makes me want to play Vampire Rain"

    Héééé a Vampire Rain-ért 790 Ft-ot fizettem, a hivatalos magyar disztribnek ÁFÁ-s számlával anno!

    Az pontosan 790 Ft-al több, mint amennyibe most a Dark került... öööö... wait -.-
  • davidka003
    #141103
    CGR Undertow - DARK review for Xbox 360


    this game makes me want to play Vampire Rain... Enough said
  • Tinman #141102
    Ja-ja sokat tökölök én is... szeretem kiélvezni :-)

    Ne szorozzuk be, mert rájövünk, hogy mától SOHA többé nincs egyetlen darab játékra se szükségünk, akkor is életünk végégi napi 16 órába tolhatjuk a címeket!
  • DarkSector
    #141101
    Nem és nekem a végigjátszás annyit jelent, hogy 1 GoW volt 1 hét mire végigvittem, szorozzuk be. :D
  • DarkSector
    #141100
    Szerezzünk valahonnét. :)
  • DarkSector
    #141099
    Soroljam fel hány jáátékot kéne végigvinnem?
    Nem xboxon csak egyedül. :)
    Összesen amiket megvettem és mg nem vittem végig. :) + Black Ops 2 multi + CoH2
  • Tinman #141098
    Nekem Steam-en 655, polcon ~50 XBOX360 cím (digitális kb. ~30), ~40 PS3 cím (digitális kb. ~10), ~150 PC-s dobozos cím, GOG-on ~40 PC-s, Originen ~40 PC-s, Desura-n ~30 PC-s.

    Szerintem Dark se áll sokkal rosszabbul :-D
  • davidka003
    #141097
    A faszomat már.
    No. Nem megy azt írják. Koreai social id kell hozzá ami csak koreai lakosoknak van.
  • Harlekin
    #141095
    Mennyi az a rengeteg játék? max 30-40 kb ??!!Na az cirka lomha lassú 1 év alatt letudható.Tehát ha Te a hátralévő életedet ehhez méred új cipőt már ne vegyél és a tartós tejen is gondolkodj el,hogy megvedd...
  • DarkSector
    #141094
    Alap, Imike a falra mászik ha meglátja. :D