176612
banner
  • bacaelit
    #143751
    Gazdag gyerek otthon ül, és egy Trabanttal akar menni a játékba, mert ő még olyat soha nem látott!

    Nekem rakjanak már be egy bevásárló kocsit, meg egy golfautót!

    OFF :D
  • arty
    #143750
    csak tudod, amikor 2 millió játékos a saját izlésével válogatja a számára istenitett 10-15öt kocsit, akkor kell ám a választék, hogy minél többen vigyorogva vásároljanak és ne csalódottan lássák, hogy "bazeg, az sincs benne, amaz se, semmise" ...

    gondolom elfogadod, h nagyobb az esély 500ból 15 kedvencet megtalálni, mint 200ból ;)
  • TaRka0107
    #143749
    Nekem meg Lada 1200s :) Ilyet sem láttam még Forzában, de szerintem nem is fogok :DDD
  • arty
    #143748
    és NYILVÁN PONT azt az 50-100at próbálnád ki, amit a forzakészítő beleálmodott :))))

    perszepersze....
  • arty
    #143747
    nekem egy g astrám van, tökre fáj h egy játékban se szerepel :( (csak ilyen túrakocsi-tuningszarként)
  • rastaman
    #143746
    bőven elé a 200, ha azok olyan, ikonikus autók. úgyis csak a kb 10-15 kedvencet használom, azt cső!
  • dark night
    #143745
    A játékok milyen felbontásban futnak a Xboxokon?
  • Waczkor
    #143744
    Bőven elég lesz a 200 autó,első 20-at kipróbálva már meg is unom az összes pályát.Nevetséges hogy megint ennyi pályával kiadnak egy forzat,ráadásul nyitócímnek.

    Ezek után biztosan nem veszem meg,200 autó nekem bőven elég,ha 50-100at ki szoktam próbálni.Majd talán használtan ha jól lement az ára.
  • bacaelit
    #143743
    Én szeretem a bevásárlókocsis versenyeket azt űzöm minden nap a Kis Opelemmel :DDDD
  • arty
    #143742
    ah, elcsusztam egy évet, 2014 karácsonyi, na ... :D
  • arty
    #143741
    a belsők összehasonlítását meg hiszem, ha látom ingame és nem promo/replay/kitudja milyen videókon

    mivel az xbone olyan, amilyen (drágaságához képest visszafogott hw), én örültem volna ha az FM5 nem nyitócím, csak mondjuk 2015 karácsonyi/októberi - lenne korrekt tartalom, talán fanatec is megoldotta volna addigra a kompatibilitást, a gép ára is esett volna, TALÁN ....

    ezt a 200 kocsit - ha már nincs PGR - hozták volna ki Horizon2-höz!!! :)
  • arty
    #143740
    Vannak akik a bevásárlókocsis versenyeket is szeretik - jó bemelegítésnek tartják a komolyabbak előtt. Pl én :P
    És pont azért kell sok, hogy amikor a 16-os mezőny elindul, ne csak színekben, de modellekben is változatos rajt legyen. Na, 200 autóval ezt nem lehet hozni...

    200 autó kurva jó lenne - egy PGR-be.
  • Totti5
    #143739
    A pályák azok kevesek, eddig is az volt, most még "azabb"...
  • Totti5
    #143738
    Nem ahhoz hasonlítottam. Minden autó ugyan úgy az utolsó csavarig ki lesz dolgozva és nyilván a belső nézetben is az anyagok ott lesznek a toppon. Egy F4 autó belsővel gyengébb minőség lenne a többi mellett. Végignéztem az autólistát, minden benne van ami lényeges, de nincs bevásárlókocsik tucatja és sosem használod mert semmire nem jó autók tucatja. Mivel a T10 2 éves ciklusokkal dolgozik nem sok idő múlva lesz Forza 6 amire jut kellő idő és mindennek benne kell(ene) lennie ( no nem az 1 literes 70 lóerős autókra gondolok... ).
  • arty
    #143737
    s hogy teljesen világos legyen, hogyan is nézett ki a Granturismo egyik (jobban :D ) sikerült sztenderd autója:



    hátigen... az FM4 modellek ehez állnak közelebb, mint az FM5 modellekhez.... ;)
  • arty
    #143736
    vagy ha ez nem elég, itt a másik, mármár polifóni aljasságúan lebutult fm4 modell:

  • arty
    #143735
    Egyébként meg a felháborodásról... rajzolj egy grafikont az FM2-FM3-FM4-FM5 autódarabszámokról, hátha akkor leesik a probléma - A TREND.
  • bacaelit
    #143734
    Sok a hülye a földön! Persze én sem vagyok kivétel xD
  • arty
    #143733
    Az a bizonyos vállalhatatlan, miőségietlen, prevgen trágyalé autó, ami nyilván nem tudnál elviselni magad előtt, vagy mögött:



    Sokkal jobb, hogy lófasz választék lesz, kevés pályán egy dögunalmas, ismétlődő és/vagy rövid karrier.
  • arty
    #143732
    a felső kép ... ah, istenem... mennyire nem így ismerem Siebring(?)-et :D
  • arty
    #143731
    Benne van a pakliban a hdmi kábel hibája is, pláne ha 720p-ben megy ... (kisebb sávszél - kisebb igénybevétel)

    Még akkor is lehet a kábel gyenge, ha más eszközzel működik !!!
  • Totti5
    #143730
    Megy a sírás hogy milyen rettentő kevés a 200 ótó. Ugylátom a Ploifóni mégiscsak jól nyomja, ezer kétszáz az még is csak 1200 lehet vele hypoltatni és számháborúzni. Az embereket nem a minőség érdekli hanem a mennyiség. Ahogy látom azt zabálnák hogy ha lenne az F5ben 200 nextgen és lenne benne 300 prevgen Forza4 ótó , mert ez a 200 olyan nagyon kevés hogy az már felháborító, szerintük...
  • bacaelit
    #143729
  • dark night
    #143728
    Beálítottam úgy ahogy írtad,változás az annyi,h ugye az expanteden kicsit sötétebb az egész kép,de semmi változás,viszont áttettem 720p-be és úgy meszünt a villogása a képnek,ez miért lehet?:) tudja a box is az 1080p meg a monitor is,na most a hdmi kábel nem lenne jó 1080p-ben?
  • Totti5
    #143727



  • Totti5
    #143726
  • Harlekin
    #143725
    Na eddig tartott a jó rewards rendszer.
    Kivették belőle a minden új játék 10 óra game után járó 1000 creditet.
    Azért sikerült 12 fontot összehozni így is...
  • a.carkey
    #143724
    Végre! :D
  • Myselor
    #143723
    szerintem fantasztikus játék én nagyon imádtam az első részét kb 6x vittem végig,mindent megcsináltam benne meg ilyenek kívülről tudom.aztán megjelent a 3 is pcre azt is sokat játszottam bár elég gyenge lett az első kettőhöz képest de az is jó persze.korábban már játszottam a 2vel mert megvolt egy ideig virágboltiverzió a másik boxal nem nagyon gameltem akkoriában.most elkezdtem,de már sokkal jobb mint a 3 és hozza az első hangulatát sőt felülmúlja,szerintem nagyon érdemes igen próbáld ki mindenképp ha szereted a mesés játékokat és az rpgt.:)
  • bacaelit
    #143722
    Ennyire jó game? 2 hete hoztam a haveromtól játékokat, és ez is köztük van! Még nem tettem a gépembe mert nem tudom, hogy érdemes e?!
  • Myselor
    #143721
    megjött a fable 2 köszi szépen:)
  • Muttley
    #143720
    amikor megihlet a cod ghost :)

  • arty
    #143719
    akit egyébként érdekel a téma, itt eolovashatja a rémálmot 5 oldalon át

    MS jól megcsinálta az évek alatt :(((
    Gyakorlatilag az h korrekt képet kapj minden játékkal/filmel, képtelenség. Kb minden film és játék előtt nem árt, ha ujrakalibrálod a készülékedet :(((
  • arty
    #143718
    hja és az kimaradt, hogy a monitort is be kéne lőni (ha lehet és kell) h full range / 0-255 RGB jelet várjon a hdmi bemenetén!

    tévéknél ez a HDMI NORMAL BLACK szokott lenni (tehát nem a LOW!)
  • arty
    #143717
    de egyébként az x360 életciklusa során az ms dash updatekkel vagy 3x elbaszta a fullrgb/video color rangeket, szal nemtudom most épp hol állunk

    meg kell nézni tesztábrával és sötétebb játékokkal is, h melyik tűnik korrektnek :)
  • gduck
    #143716
    Hát igen, az autóvista... irigyellek :D
  • arty
    #143715
    állítsd be kézzel 1920x1080-ra, az a biztos! (meg a többit is arra, amit írtam: RGB/Extended)
  • dark night
    #143714
    A legfelső opció az asszem h optimal resolution,aztán azt nyomtam neki,de a többi beállításhoz még nem nyúltam,na majd délután megnézem!
    Addig is köszi! :)
  • bacaelit
    #143713
    Bárcsak ne kéne annyit várnod :)

    #143709 gyönyörű
  • Renjike
    #143712
    csinos :) már csak 1 év :DD(nekem)