176613
banner
  • Totti5
    #146126
    Jön a Dead Rising Collection

    Dead Rising
    Dead Rising 2
    Dead Rising Case Zero
    Dead Rising Off the Record
    Dead Rising Case West

    + az össszes fellelhető DLC mindegyikhez
  • DarkSector
    #146125
    ja na ere gondoltam hogy viszonyitásképpen, az szép több mint 3x-osa. :D
  • Totti5
    #146124
    Jelen pillanatban 3 millióval a PS3 előtt van ( Sony még nem közölt adatokat a tavalyi év végéről ), a konzoltörténelem toplistán pedig 4. helyen a Wii mögött.

    Mondhatni elég jó a 24 milliós Xbox után. Megcsinálták azt ami kb lehetetlennek tünt.
  • DarkSector
    #146123
    végeztem. :D nem volt sok. :D
  • vg
    #146122
    Megtudhatod: Kezdj el egytől egyesével számolni a végéig, szólj ha végeztél.
  • DarkSector
    #146121
    az sok nem?
  • Totti5
    #146120
    Xbox 360 : 83 millió eladott konzol!
  • Tatyla
    #146119
    FF XIII-2 megéri az 1647 pénzt vagy inkább a tales of vesperia?
  • Totti5
    #146118
    Az az eamil kell amit a Fifában használsz!
  • Ricsi234
    #146117
    Hali! Megvan a FIFA14-és van olyan lehetőség hogy GameFace! Valaki segítene? Regisztráltam magam easportson majd megcsináltam mindent, ki is írta hogy sikeresen feltöltötte a karaktert, majd amikor megnézném a fifába azt írja hogy nincsen gamefaced..Mitől? Ugyanazzal az emaillel kell regiztrálni mint ami az xboxos acom?
  • vg
    #146116
    Majd próbáld ki a demót, szerintem pár nap és mindenki számára elérhető lesz.
  • TDC Geronimo
    #146115
  • Muttley
    #146114
    a Darksiders és a Resi 4 bugyuta keverékének látszik
  • vg
    #146113
  • vg
    #146112
    Ja igen, elírtam. Ez már történelem.
  • Seth
    #146111
    Az mi?
  • vg
    #146110
    Pár óra múlva (2-3) új LOR2 előzetes... ajaj
  • Petyko
    #146109
    Hello,
    ha még nem oldottad meg esetleg, akkor nálam az segített, hogy a network settingsben kell egy factory resetet nyomni. Ezután letölt egy update-et és utána már menni fog a bejelentkezés.
  • Totti5
    #146108
    Kiváló! :)
  • vg
    #146107
    Egy hónap múlva itt a LOS2, a PC verzió kenterbe veri ezeket.
  • Totti5
    #146106





  • DarkSector
    #146105
    :P
  • Harlekin
    #146104
    A ryse nem vette be???????????????
    Hallod itt azon röhögtünk,a partyba és nyugodtan ide írhat az is aki ott volt,mert többen is kipróbáltuk,hogy a ryse a fire volley parancsot bevette a MÁJER JÓZSI hangutasításra!!!Nem tudom mi lehet azoknál akiknél nem megy rendesen. Kinect sportba is tökéletes a speed boost felismerés tényleg érthetetlen,hogy másnál mi lehet a gond.
  • Harlekin
    #146103
    Na de pont ez a lényeg,hogy ezért bukik most baszott nagy!!!!!
    Totál értelmetlen volt megvenni erre a 2 hónapra!!!!Maradt volna pc-n vagy semmin és szarta volna le az x1 et és a zsebébe marad ez a 35 ezer forint.
  • Totti5
    #146102
    A játák feléig mondogattam, aztán meguntam, hogy 3adjára sem vette be a dolgot... jelenleg a kinect nem jó, nem sokat ér, mert nem működik. Én nagyon remélem hogy szinte minden RPGbe lesz hangvezérlés, mert a Mass Effect 3 egy ÉLMÉNY volt úgy, de ebben az állapotban mint ahogy most a Kinect v2 van én inkább tökönszúrnám magam ha valamit játszani kellene hanggal. Még a dashon sem tudok normálisan naivgálni, pedig a rendszer jó egyes funckiók szóban gyorsabban elérhetőek lennének, csak nem működik még.
  • DarkSector
    #146101
    Jó te fogsz bukni a legnagyobbat. :D
    / csak viccelek. :D

    De ha valakinek a tucat multi cimek pc-re is megfelelnek nem is látom értelmét meghagyni egyenlőre a gépet... :)
  • Totti5
    #146100
    Én nem tudom megérteni, hogy valaki évente vesz konzolt.. végigvisz pár játékod eladja, majd ha lesz más megint vesz. Sok ilyet látni, de hogy mi értelme azt nem tudom. 1 konzol szolgáljon ki 7 év alatt s utána is legyen ott ha szükség van rá. Csak akkor csere ha megdöglik, és nem javítható, nem gariztatható.

    2 hónapra venni X1-et a lehető legértelemtelebb pénzkidobás.
  • Harlekin
    #146099
    Semmi gond ezzel!Pontosan mindenki annyit vár a vásárlással amennyit akar addigra már Én lehet,hogy unni is fogom,vagy ha sose vesz se érint engem.Viszont 1 dolog érint,hogy Én már 1 hónapja használom és eszemben sincs eladni!
  • Harlekin
    #146098
    Semmi gond,de itt ezen akkor is bukik és ez a vonal lett elindítva .Én is szoktam bukni a hoby váltásoknál de 5-6 évenként!!!Ami 1 reális és ésszerű döntések előznek meg.Nem 2 hónap alatt...Na most akkor pontosan annyiba fog neki kerülni a bukás miatt a ps4 mintha várt volna 1-1.5 évet a box vásárlással...Sikersztori kezdete...
  • DarkSector
    #146097
    Oks ha bukik 10-20k-t amit kétlek, mert addig kell várni, amig nem lesz olcsó, és akkor sem lesz nagy exclusive olyan hamar, ebben biztos vagyok, kiszartak 1-2 nagy játékot fejenként, azt most jönnek egy ideig a Multi cimek. :)
  • arty
    #146096
    és ha hoszabb távra most inkább ps4et akar? vagy motorozni? vagy mittomén? :)
  • Harlekin
    #146095
    Nem tudom pontosan 1 dolog biztos most bukik!!!!És a többi is a jövő zenéje amit szintén se Én se Te nem tudsz.
    De figyelj már ezt a gépet csak a NAGY címek miatt KELL megvenni!?Ennyi erővel az is marhaságot csinál aki csak a másik platform gépét azért veszi,hogy az exeket végigtolja...A másik fele meg nem hót mind 1 hogy ha tucat szar akkor az tucatszar pregenen is.Viszont 1 biztos és tényszerű jelenleg 3 olyan cím is van ami itt van és nálatok nincs és az is biztos,hogy olyan nem lesz ami ott van és itt nem lesz.
  • DarkSector
    #146094
    Honnan tudo előre? ja pénzénél lesz annak ellenére hogy azt a 150k-t most beleölheti addig másba, vesz kaját rajta vagy biciklit vagy bármit.
    Belátható időn bellül semmi extra nem jön, szerintem, mire kijön a sok nagy cim ráér 1-1,5 évet várni és megvenni, vagy megvan egy gép amin játszhat tucatszar multiplatform játékokat. :D
  • Harlekin
    #146093
    Na nézzük csak megjelent a gép nov 22.-én most van jan 22 ez akár hogy számolom 2 hónap a legjobb esetbe.(ha csak nem van 1 deloreanje fluxus kondenzátorral a sufniba)Igen Én tudom is és ezért mondom,hogy ez így bukás.Ha olcsón vette(de nem mert 576 ba vette 170-ér)volna és viszonylag olcsóban adja el a jelenlegi árakhoz viszonyítva akkor beszélhetünk értelmes dologról,de ez így nagyon nagy bukás...1-1.5 év múlva szerinted a most elbukott cirka 40000 forinttal olcsóbb lesz a box akkor is max pénzénél van és nem volt 1.5 évig boxa!Hurrrrááá
  • TomStorm
    #146092
    Nekem kell Kinect.Annyi jó dolgot olvasok róla,hogy egyszerüen kell és ezért lesz X1-em majd ha be lesz árazva módjával és ha kinnt lesznek minimum ezek:Titanfall,D3+Kieg(viszem mentést acc.-al együtt itt is ugye hatalmas+ az X1-re!),TES online,WD.Ezeket biztos megveszem ezek a N1-ok.

    De addig elvagyok még kis X360-al:)
  • Harlekin
    #146091
    A Kinect nélküliség várást se értem.Konkrétan Rysbe szopóka van nélküle szerintem,mert 3-4 x tovább tart az LB vel kiadni az íjászoknak az utasítást(mert nem csak megnyomni kell hanem feltölteni 1 sávot konkrétan kb 5-6 másodperc)Mint a parancs hanggal kiadása(fire volley v. Catapult fire).
    Vagy DR 3 ba azt nézni hogy ha elkap a zombi milyen gombot nyomj mint csak szimplán körbeforgatni a controllert.
    És a kényelmi szempontokról nem is beszélve a TV hanggal hangosítása halkítása némítása menü kezelés és számtalan dolog ami nagyon használható és JÓ!!!
    Mind ezt ha a kardoskodók számításával számolom 30000 ftér ami nem sok ha azt veszem alapul,hogy totál elfogadott az,hogy valaki többet bukik jelenleg a box és 2 játék eladásával 2 hónap múlva...De nyilván sokkal jobb pénzt bukni mint évekig ugyan annyi pénzből valamit használni...Nyilván....
  • DarkSector
    #146090
    2 hónap ki beszélt 2 hónapról? :D

    Most veszit 20k-t de utána az eladott árból visszavásárolja a gépet a játékokat akciósan kb 1-1.5 év mulva és akkor marad is a zsebébe...
    neked ezt tudni kéne...:D
  • heady
    #146089
    Ha valaki egy jateknal csinalja, ott kijohet belole nagyon jol, de egy ekkora tetelnel mar nem annyira.
  • Harlekin
    #146088
    Hol a logika bukni 2 hónap alatt 20000 forintot???Még akkor is ha szénné játszotta magát vele!
    És akkor a játékokat nem is vettem latba!Amiket szintén nyomott áron ad!
    Úgy,hogy tegyük hozzá nem karácsonykor jönnek a következő új játékok!?
    Na de mind 1 is megyek inkább Forza 5-öt nyomni a ryset már úgy is kitoltam 1000 GS-re.És utána jön a Deadrising 3...
  • DarkSector
    #146087
    Logikus és eszes tag.

    Ugyanaz mikor megveszel egy játékot végigviszed és utána frissen eladod.

    Ha lemegy az ára lehet 75%-áért megveszi a mostani árnak és akkor vesz más játékokat.
    Ha lenne 200ezrem befektetni hogy majd utána el tudom adni énis megvenném és végigvinnéák gyors mindent, sőtt utána ps4-et is és eladni, majd mikor lemegy 20-30 ezreket megint ráér ugyanabból a pénzből megvenni és még marad is pénze.

    Szerintem jól gondolkozik a srác. :)