176613
banner
  • arty
    #146971
    Kamuprofil...
  • arty
    #146970
    Az acsizas sose a jatekelmenyrol szolt :D
  • Zozo76
    #146969
    akarnatok ilyen gamer csajt magatoknak? asszem nem sokat birnatok jatszani, a fozes/mosas is ratok maradna... (persze o nyomatna rendesen)... :))))

  • Harlekin
    #146968
    Most végig mazsoláztam a GYŰJTŐT (trueachievementset)És az elmúlt 1 hét alatt forzát kimaxolok ideje bő 100 óra felett van,de találtam ilyet is!!!

    McG NJ 3,584 (1,000)
    First played Saturday, 14 December 2013
    78 achievements out of 78 won | Completed on 26 Feb 14 | Played for 679 hrs 42 mins |Credits Earned: 57,384,304 | Credits Spent: 34,987,300 | Driver Level: 855

    Gondolom ő is azok közé tartozik akik totál nem használják ki az x1-t és csak porosodik nála a cirka minden napos első berakástól számított 8.5 óra forzával!
  • Harlekin
    #146967
    70-80 alatt???.
    Nekem ez az idő amit írta minden verseny 1 szer és elsőre letudva aranyra.A multiba az 1000 mérföld első helyen boostal.A legjobb kocsimmal Mclaren p1 agyon tuningolva indianapolis ovál pályán 50 kört lehet egyszerre menni ami 125 mérföld és ez cirka 50 perc alatt teljesíthető és az így is + 6-7 óra és akkor még hol van a többi acsi...Tehát az a 70-80 nagyon csak a boost nulla játékélménnyel...Nekem még a single az minimum 20-25 óra minden bonus mapp miatt,mert az is kell 1 acsihoz.
  • Tyrant01
    #146966
    Na azok se "normál körülmények" szerezték az acsikat
    Ki lehet boostoli sok acsit, akár egyedül is.
    Nekem mind a 325 medálom rendes verszenyben született, meg az 500 mérföldet menj első helyen multiban is /ez a legnagyobb szopás, ha hátra rak a rajtnál esélyed sincs/
  • arty
    #146965
    Aki tudja magáról, h nem indul el az agyában a kisördög, hogy ujabbat-nagyobbat-erősebbet vegyen "kéthavonta", annak szvsz nyilván nem sok "semmi". Bár tudnék ilyen racionálisan érvelni (magamnak) egy-egy elektronikai cucc megtartása mellettt...
  • Harlekin
    #146964
    Nálam...
    Ryse 45 hrs 13 mins
    Forza 47 hrs 17 mins és ez csak szinte single idő...2 széria még vissza is van és a bonusz pályák nagy része...cirka 380 versenyt mentem eddig...
    És itt ezek meg Tyrantnál is a tiszta játékidők!!!!
  • Totti5
    #146963
    Az bizony, de én nem 1 évre vettem ezt sem, hanem sok évre. Naponta, óránként használom, mindent tud, sokszor kisegít. GPSnek is tökéletes ( 5 col miatt ), netezésre is kellemes, fényképek is elfogadhatóak stb... már rég visszahozta az árát szűk 1 év alatt.
  • arty
    #146962
    (bocs a spamért: gameren láttam, h más 70-80 alatt kiezrezte, gondolom ahoz meg kell a full karrier is... szal NAGYON sokat :D )
  • arty
    #146961
    vszeg nagyon sokat :D
  • Tyrant01
    #146960
    forzában a karrier még kész sincs ennyi idő alatt :-D
    lehet sokat multizok?
  • DarkSector
    #146959
    :) csokóltatlak. :D
  • arty
    #146958
    ... és valahogy mégis sikerült minduntalan elfelejteni, amikor felmerül, hogy egy játék miért nem fut/néz ki ugy az xboxon, mint a psen ...
  • arty
    #146957
    "ha mindenki kivarna "

    rég 100k lenne a gép :D
  • DarkSector
    #146956
    Ne is, mert minden 3. hsz-ban benne van. :D
  • arty
    #146955
    ezek embertelen időmennyiségek... rysebe 60+, forzába 200+
  • arty
    #146954
    a telód is nagyon drága volt!
  • Harlekin
    #146953
    ok
  • arty
    #146952
    ne kelljen már belinkelnem megint a ps4 és az xbox1 speckóit, ok?
  • Zozo76
    #146951
    oke de akkor nem jatszom ellened csak ha egy oldalon allunk. :)
  • Harlekin
    #146950
    Jövök csak 1000 dolgom van még.Gondolod nem ott lennék...Amúgy csak azért megy a box,mert elindítottam a bf 4 instalt.Nyugi ott leszek a 100 mérföldes versenyen...De lenyomhatunk 200 mérföldet is legalább megvan a mai streakem...
    Olyan jó látni,hogy az elmúlt 44 napba minden nap szedtem ki acsit összesen 186 darabnál tartok.
  • Tyrant01
    #146949
    ne itt írkálj, gyere forzázni
  • Harlekin
    #146948
    oksa bár a multit majd csak egér + billel nyomom,ha már végre hozzá jutok a cronusmaxhoz!
  • Zozo76
    #146947
    en is mar unom a bf3-at. es sokkal szebb az uj gepen a bf4. ja vegyel fel tenyleg hatha osszefutunk: zozo76hun
  • Harlekin
    #146946
    Konkrétan Vasárnap mélyülök el a BF4 be x1 en!!!360 on végig toltam 2 szer!
    De amit már most is láttam,hogy vitathatatlanul szebb x1en.
  • Zozo76
    #146945
    teljes mertekben igazad van, ha mindenki kivarna megette volna a fene az egeszet. en amugy direkt a bf4 miatt vettem meg az xbox one-t, hatha ez majd egyeseknel beteszi a kulcsot... :)
  • Harlekin
    #146944
    mi az ami látható?
    egy 300 EUR szoftverről volt szó
    én összevetettem a new gen 2 évvel későbbi várható árával
    erre jön egy kalimpálva az X-one-t védő full-személyeskedő hsz
    mikor senki sem támadta...
    nincs több kérdésem, bíró úr...

    Lett volna mivel összevetni ami még releváns is lett volna és érdekes!
    Mert ez így semmi más csak az értelmetlenség.Miért nem a szarvasgomba kilónkénti árával vetetted össze pont ennyi értelme lett volna.Ja nem mert nem nagyon hiszem,hogy itt rengeteg gourmand lenne aki ezt sérelmezné.

    Na és emeld már ki légyszíves a személyeskedő részeket.megkövetlek érte ha van.
  • Harlekin
    #146943
    Neked maximum az tetszik hogy Ő is belefutott 1 hasonlóba mint amibe már Te is a múltkor...

    "Kiáll a véleménye mellett"
    Ezzel sincs semmi gond,ha az érdemi és tartalmas...Mert jelenleg 1 nagy lufi belső tartalma amit vicces frázisokkal tarkít.
    Velem szemben,úgy hogy TÉNYSZERŰ MEGMÁSÍTHATATLAN dolgokat közöltem

    "kis nyikhajok, kislányok, trendi bubisok véleményéve"
    Bárki elé oda állok személyes beszélgetésre is ha csak ez a probléma!!!
    -Jut is eszembe olyan jó lenne összehozni 1 SG-s sörözést!(jó móka minden ilyen)

    "akik úgy változtatják a véleményüket mint a 98 éves bácsi az alsónadrágot"

    Mutass 1 olyan Hszemet ahol megmásítottam az előzőekben állítottakat...

    Nem azt mondom,hogy nem szidtam a box 360 at!De igen szidtam,de csak is a maga nemébe nem mással összeméricskélve és a saját tapasztalatokból eredő hibáival.Mint ahogy nem találsz részemről semmilyen se konzol se játék szokványos x360 vs ps3,cod vs bf és hasonló baromságokat...
  • Tyrant01
    #146942
    Jól kihasználásról ennyit:

    Max: The Curse of Brotherhood: Played for 22 hrs 14 mins
    Ryse: Son of Rome: Played for 61 hrs 3 mins
    LocoCycle: Played for 3 hrs 25 mins
    Peggle 2: 5 hrs 51 mins
    The LEGO Movie Videogame: Played for 9 hrs 43 mins
    Assassin's Creed IV: Black Flag: Played for 57 hrs 46 mins
    Forza Motorsport 5: Played for 236 hrs 8 mins
    THIEF: Played for 59 mins

    93 napja vettem a gépet ez átlagban napi 4+ óra
  • Totti5
    #146941
    Azt sosem értem meg hogy miért fáj másnak ha valaki élvez valamit. Pláne ha másik zsebében turkál. Mindenki annyit áldoz a dolgaira amennyit akar, vagy tud. Itt most egy hobbiról van szó, egy kurva drága hobbiról, amire a világ pénzét is el lehet költeni.

    Az nem hozzáállás hogy egy terméket majd akkor kell megvenni ha lecseng a kezdeti hype. 1day kell, előrendelni kell, azonnal kell megvenni, mert attól lesz valami sikeres. Ha mindenki kivárna akkor bukna a dolog. Ez az egyik. Ez nem jelenti azt hogy mindenkinek azonnal kell rohanni és kiadni 160at, de aki kiadtak érte, azok alapozzák meg a generációt, rajtuk múlott a sikeres start ( hál isten sikeres volt ).

    Játékok ügyében pedig a láncsot követően 2 hónap volt amikor 1-1 játék jelent meg. Itt van március, indul a dömping. Jön minden, jönnek hegyekbe a játékok, csak pénzzel bírja az ember. Év végére raklap cím lesz mindegyik gépre. Már most látom hogy már idén lesznek amik nem kerülnek sorra és csúsznak jövőre. 360on is ez volt és ott áll hegyekbe még a jobbnál jobb játék, ami ráadásul meg is van véve.

    Szóval ne itt és ne amiatt baszogassuk a másikat, mert áldoz a hobbira, szeret játszani és 8 év után belevágott a nextgenbe. Eleget vártunk, nem most kell a filléreket számolni az új gépekre, hanem ezt már 1 éve kellett annak akit érdekelt láncsra ( én legalább is így tettem ).
  • vg
    #146940
    Pedig akkor is pont olyan hülye szennyvíz voltam mint most.
  • Seth
    #146939
    Te is 180 fokos fordulatot vettél mióta utoljára játszottunk multiba. Nem olyannak ismertelek meg az akkori élmények alapján,mint aki felesleges és végeláthatatlan flém vitákba keveredik, amiket ráadásul 80%-ban te kezdeményezel. Agyadra ment, hogy tönkre ment az RGH géped, vagy mi ? :D
  • Moby
    #146938
    Nyilvánvaló volt, hogy ez a nyomorúságos feszültségkeltés maximum arra jó, hogy a csatornából feljöjjön a szenny :D
  • vg
    #146937
    Nekem tetszik. Kiáll a véleménye mellett, nem törődik, kis nyikhajok, kislányok, trendi bubisok véleményével(akik úgy változtatják a véleményüket mint a 98 éves bácsi az alsónadrágot), okoskodásával. Engem nem zavar a stílusa sem, mert alapból van valami igazságtartalma hozzászólásainak.
  • Seth
    #146936
    Már nekem is kínos amit művelsz. A mosolyod őszinte vagy olyan ,mint egy előre-hátra billegő, kényszerzubbonyos elmebetegé ? :D
  • Moby
    #146935
    Mondom: kabaré amit művelsz. Belevertél már több ezer karaktert ebbe a balfékségcunamiba, ami egyszerűen semmiről sem szól. Mit szeretnél elérni?
    Ennyi munkát nem öl bele csak úgy senki egy kampányba. Mi a cél?
    Ha esetleg az, hogy a one tulajok adják el a gépeiket...szerintem nem fogják, de ez csak tipp
  • Muttley
    #146934
    ennél értelmesebben nem tudom elmondani, bocs
    én mosolygok
    te picsogsz
    ha nem akarod, úgysem fogod megérteni :))

    #146933
    miért kell "jól" kihasználni?
    hu-hu-húúúúúú na, itt a FULL-LOL :)))
    game over - fatal error - system shutdown - lights off
    tisztelt megjelentek, a bíróság döntést hozott
    no comment, ember :) ;)
  • Moby
    #146933
    A kérdés továbbra is áll: miért kell "jól" kihasználni?
    Nem fér el? Szabadítsuk fel a tévéállványokat, vagy mi az isten?

    Frí dö tévéállványz! Le a rossz kihasználással! A rossz kihasználás rossz! Benne van a nevében!!!négy!


    Kabaré.
  • bacaelit
    #146932
    Szerintem a jó kihasználtság abból fakad, hogy bekapcsolod, és használod!

    Szóval megyek és X1-ezek Beletolok 3-4 órát ma is :DDDDDDDD