176613
banner
  • orichalcos
    #148619
    Halo: The Master Chief Collection

    Fuck yeah.
  • Botond #148618
    Max karácsony környékén benyomnak ez húzócímet (de az is ilyen ac4 max, nem egy forza5 vagy ilyesmi), hogy fogyjon az x1 meg hozzá a gold, de többre én se számítok.
  • davidka003
    #148617
    Hát mondjuk az de az ilyen kis játékokat úgyis végigtolja az ember egyszer gyorsan aztán leszarja, hogy később nem tud vele játszani GOLD nélkül. (legalábbis én)

    Arra meg senki ne számítson, hogy köv hónapban jobb játékot adnak.
  • Botond #148616
    2015 júni vmikor jár le a goldom, szóval ez most nem annyira akut probléma. :D
  • Totti5
    #148615
    Bérled...... nevetséges.
  • davidka003
    #148614
    Bár azt hozzá kell tenni, hogy ezekkel majd csak akkor tudsz játszani ha van aktív GOLD előfizetésed.

    Nem olyan, mint 360-on, hogy örökre a tiéd akkor is ha sose veszel már GOLD-ot.
  • Botond #148613
    De most nincs X1em. :(
  • davidka003
    #148612
    Most is letudod magyar acc-al.
  • Botond #148611
    És amikor majd veszek egy x1et és belépek a magyar accal, akkor majd le fogom tudni tölteni? Hát kiváncsi leszek. :)
  • davidka003
    #148610
    "Elérhetőek az ingyenes Live Gold-os Xbox One játékok is!
    Érdemes bezsákolni őket, jól jöhetnek a későbbiekben! :P

    Max: The Curse of Brotherhood
    Halo: Spartan Assault

    Akinek magyar profilja van, az görgessen lefelé, és állítsa át az oldalt USA vagy UK-ra, úgy engedélyezni fogja a "vásárlást"! ;)"

    LINK

    LINK2
  • Myselor
    #148609
    hát igazából ha jól odafigyelsz és kellően felkészülsz annyira nem érhetnek nagy meglepetések . de nem könnyű játék az tuti :)
  • Rage47
    #148608
    Aham, letoltam.
    De asszem volt egy rész, amit easy-n kellett, aztán visszaraktam normalra.
    De ott legalább volt lehetőség easy-re rakni :D

    Játékmechanikai problémáim is vannak a Dark Souls-szal. Nincs szinte semmi segítséged a játékban (pl. a STR requirement is csak egy ikonnal van jelezve a fegyvernél, ki kell bogarászni a karaktered tábláján, hogy melyik az az ikon). Persze utána lehet olvasni neten, de 10 percenként nézegethetem a telefonomon a Google-t, az meg nem játék...

    Annak való tényleg a Dark Souls, aki szeret szöszmötölni egy "játékban", utánajárni a dolgoknak, olykor tényleg be.rni, mikor elédugrik egy hatalmas boss, és 2 csapással agyonvág, és töltheted újra a játékot fél órával előttre (ez remek élmény 3x eljátszva - rá is megy az egész estéd).
  • Tinman #148607
    Halo 4-et letoltad normalon?

    Annál könnyebb.
  • heady
    #148606
    Ejj, a mindenit. Ha nem jon be a Driveclub, akkor kotelezo lesz egy X1. A Halo miatt meg ugyis befigyel majd.
  • Rage47
    #148605
    na örülök, hogy nem vettem meg soha a Dark Soulst. tényleg annak való, aki szeret szenvedni. :/ pedig próbálkoztam. delete
  • Totti5
    #148604
    Carbon-fekete minta volt csak, de az nem nézett ki jól.
  • arty
    #148603
    jó, jó.. de nekem fekete MATT matrica kéne :D
  • Totti5
    #148602
    Megjött Hongkog-ból az X1 matrica.

    Így már nem fogja enni a port amit most hogy eltávolítottam , hogy tiszta legyen szarrá karcoltam persze, pedig a legjobb minőségű erre a célra kitalálta made in japan törlőkendővel és sűrített levegő kombóval próbáltam tisztára polírozni... de hát ennek mindegy volt.

    Most már ilyen gond nem lesz + jól is néz ki. Matricák minőségiek ( van még kinectre is, meg kontrollerre de azok feleslegesek )



  • Totti5
    #148601
    Odabaszcsizik az UFC demó!

    Ezek a részletek, kidolgozás, textúrák, képminsőség, animációk. Minden izom mozog, bárhol üti az ember ott látszik a bőr rugalmassága, látszik a sérülés, izmok, bordák, csontok. Ütközésmodell most is tökéletes, a kontaktok tükörsimák, minden a fizikának megfelelően ütközik, csúszik le.

    Tutorial 1/3adánál már elvesztettem a fonalat. Annyi kombó van hogy ehhez idő kell mire bevágja az ember, a földharc meg szintén egy külön téma, ami így játszva egész jó, persze inkább állva csaptam ( volna szét a gépet ), de kiütött 2szer is:D
  • Totti5
    #148600
    Mivel hétfőn járt le a goldom és nincs még, gyakorlatban is láttam: X1-en ( eddig se ) nem kell gold a demókhoz, nincs 1hét csúsztatás
  • DarkSector
    #148599
    Future megvéve
    multira. :D
  • arsmarci89
    #148598
    Szuper, bár addigra tuti lesz ps4 vagy one-om.Most nyáron sok kiadás lesz,görög ország,balaton..Viszont ha 0 thmre megint lehetne vasarolni (kb 1honapig volt rá lehetősèg)az E Digitalba(Győr) akkor már most vennèk,de szerintem megvárom One megjelenèsèt magyarországon, ès utána is tuti lesznek ilyen akciók:)Sok jo emlèkem fűz az xboxhoz ezèrt jelenleg is afelè hajlok:)
  • Botond #148597
    És a saints row 4? Az is 2400 píz.
  • davidka003
    #148596
    Rayman: Legends: 2400 Ft Live-on(GOLD)
    gyk tartalmazza az origins-t is.

    Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier™ 854 Ft

    Cod Ghost 13400 Ft (20k helyett)
    Idióták.

    Future-en gondolkodok. Csak ha meg azt adják 1-2 hónap múlva GOLD mellé esetleg akkor meg lehet nem éri meg, mert már letoltam.
  • orichalcos
    #148595
    Unreal Engine 3.
  • arsmarci89
    #148594
    Mortal milyen motorral fut x360on?
  • Totti5
    #148593
    Komolyság lesz

    Forza 5 grafikai motor
    Forza 5 fizikai motor ( megfelőlen skálázva árkédosabb játékmenethez )
    Dinamikus napszak
    Dinamikus időjárás
    Több 100 nextgen autó
    Dél európa térkép
    Turn 10 ebben is belekontárkodik

    Xbox 360 verzió a Forza Horizon 1 motorját fogja használni
    Fejlesztők : Sumo Digital ( ők csinálták pl Sonic & All-Stars Racing Transformed-et )
  • Totti5
    #148592

  • Totti5
    #148591
    Ezekszerint nem játszottál a Horizon első részével?!
  • vg
    #148590
    Éjszakai verseny még mindig nem lesz? Pedig az ősrégi Shift 2 tudta már. Abban volt sisak nézőpont is.
  • Totti5
    #148589
    erről van szó!!!!!!!



  • Totti5
    #148588
    XONE
  • TomStorm
    #148587
    Itt csak az nem stimmel,hogy ha U.engine 4 lesz akkor X360 és PS3 hogy jön a képbe?
  • arty
    #148586
    Ha csak másik helyszín, más kocsik - az is elég. Több? Időjárás lesz, új "sztori" azaz fesztivál (gondolom).
    De mi kell még egy ótósba? :)

    totti: ne terelj! melyik gépre veszed! :D

    (ha one + kormány, akkor ... kabbe :D )
  • Muttley
    #148585
    Mortal Kombat X - 2015-ben
    X360, XOne, PS3-4, PC
    NetherRealm: "ez lesz az eddigi legbrutálisabb Mortal Kombat, ami új játékmenettel és filmszerű jelenetekkel frissíti fel a sorozatot".



    MOST KELL!!!
  • Muttley
    #148584
    hiteles a borítókép... :)
    Lambo tulajok sokan csapatják földúton

    mit ígérnek, mennyivel lesz több a Forza H1-nél?
  • Totti5
    #148583
    Borítékolható h sokkal szebb lesz. 60 fps meglepő lenne.

    Lesz benne időjárás rendszer is!

  • arty
    #148582
    az a gáz, h ha one-on sokkal szebb lesz és még 60fps is, akkor ... akkor vagyok komoly bajban :)
  • The Norberto
    #148581
    Szerintem pöpec lesz. Horizon 1 motor hajtja + csak csak fejlesztettek valamit rajta nameg az extra tapasztalat sokat számíthat.
    X1 en meg tuti beszarás lesz már a FM5 is beteg főleg ha photo modeban körülnéz az ember minden olyan részletes hogy az 60km/h nál igazából tökmindegy lenne de mégis megvan csinálva minden kavics az aszfalton meg a környezet is.

  • arty
    #148580
    ajaj ... remélem a plusz cuccok nem mennek a frém rovására 360on ...

    annyira ostoba az MS :(( régen nyomnám az FM5öt, ha nem szarik a kormányosok torkába ... remélem az egész tákolmányuk rájukrohad.